PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار دی وی دی رایتر مجازی

svb93
02-03-2011, 19:03
سلام
من یه نرم افزاری میخوام که بتونه بصورت مجازی رایت کنه ( روی دی وی دی خام مجازی )
به جز نرم افزار Phantom Burner
ممنون

saeed774
02-03-2011, 20:16
يه روش که خودم انجام ميدم رو ميگم. برنامه نرو رو که نصب کردي و ميدوني کارش چيه؟!
در جايي که ليست رايتر يا رايترها رو بايد انتخاب کني که عمل رايت انجام بگيره ، در همون قسمت يه گزينه با نام Image Recorder هم داره که بايد اونو انتخاب کني . بعد مثله يک رايتر مجازي اطلاعاتت بصورت فايل ايميج ISO در مياد. بعد ميتوني ايميج رو با نرم افزار کم حجم و رايگان زير که بصورت درايو مجازي هست باز کني .

MagicISO Virtual CD/DVD-ROM

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

siavash2death
02-03-2011, 21:17
سلام. ببخشید سوال می کنم.ولی در رابطه با همین مورده! خواستم بینم اصلا به چه کاری میاد؟ یعنی ایمیج مجازی درست می کنه؟

Traceur
02-03-2011, 22:37
سلام. ببخشید سوال می کنم.ولی در رابطه با همین مورده! خواستم بینم اصلا به چه کاری میاد؟ یعنی ایمیج مجازی درست می کنه؟
سلام دوست عزیز
این نـــــرم افزار در حقیـــــقت یک رایتر و یا ایمیج ریــــــدر بصورت مجازی ایــــجاد میکنه که شما می تــــونید فایلهای ایمــــیجتون رو بوسیله این درایور مجـــازی Mount کنید و یا اجرا کنید . همچنین قابلیـــــت رایت CD یا DVD رو هم داره .

موفق باشی :11:

Amir Varasteh
02-03-2011, 22:48
سلام.

Magic ISO هم عالیه. همه چیز رو ISO میکنه:

siavash2death
02-03-2011, 23:13
سلام دوست عزیز
این نـــــرم افزار در حقیـــــقت یک رایتر و یا ایمیج ریــــــدر بصورت مجازی ایــــجاد میکنه که شما می تــــونید فایلهای ایمــــیجتون رو بوسیله این درایور مجـــازی Mount کنید و یا اجرا کنید . همچنین قابلیـــــت رایت CD یا DVD رو هم داره .

موفق باشی :11:

تشکر دوست عزیز.:11:

fanoostalaei
02-03-2011, 23:26
خوب با Virtual CloneDrive هم میشه درایو مجازی ایجاد کرد البته فقط برای mount.
با نرو هم میشه هم ایمیج درست کرد و هم ایمیج رو رایت کرد.:22::7::33:

ببخشید اینم بگم که با POWERARC میتونید از هر فایلی که دوست داشتید ایمیج درست کنید و اگر هم دوست داشتید boot able

shahin666
03-03-2011, 00:53
ببخشید یه سوال؟
یعنی همه این کارها درایو مجازی، mount اینا فقط برای استفاده از فایل ایمیج هست !!!
چون با برنامه PowerISO بدون استفاده از درایو مجازی و mount این حرفا خیلی راحت میتونید از فایل ایمیج استفاده کنید
یعنی دقیقا وقتی روی یه فایل ایمیج کلیک می کنید انگار دارید با یه فایل EXE کار میکنید
اگر مشکل تون فقط کار با فایل ایمیج هست پیشنهاد میکنم حتما از این برنامه استفاده کنید

fanoostalaei
03-03-2011, 01:37
بله با این نرم افزار اضافه تر از این حرفا میشه ازش کار کشید

magnetomoto
03-03-2011, 03:46
نرم افزار virtual cd هم فکر کنم کار شما رو راه بندازه

***Spring***
03-03-2011, 09:55
سلام ...

+

با تمام برنامه های پایین این امکان و + قابلیتهای دیگه در اختیار شما هست :

Virtual Clone Drive :

بازکردن تمام ایمیجها با Daemon Tools / تمام ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Alcohol | نرم افزار رایت و شبیه ساز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Virtual CD | ساختن سیدی مجازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PowerISO / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Slysoft Game Jackal برنامه ای قدرتمند برای اجرای بازیهای تحت cd بدون نیاز به ساخت درایو مجازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ImgBurn | رایت و ایمیج گیری از دیسک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AnyReader | نرم افزاری برای کپی فایل های خراب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

IsoBuster | کپی گرفتن از محتویات سی‌دی‌ها و دی‌وی‌دی‌های خش‌دار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

portable Jufsoft BadCopy Pro |نرم افزار بازگردانی اطلاعات از روی CD & DVD های خراب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Jufsoft BadCopy Pro نرم افزار بازگردانی اطلاعات از روی CD & DVD های خراب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

svb93
04-03-2011, 13:05
مشکل من حل نشد :41:
من نرم افزاری میخوام که بتونه یه DVD RW مجازی درست کنه نه DVD ROM
یعنی نرم افزارها این درایو به عنوان دی وی دی رایتر بشناسن و روی این درایو رایت کنن (مثل دی وی دی رایتر فیزیکی)
این دو نرم افزارو هم تست کردم ولی درست کار نکردن :
Phantom Burner
virtual cd 10

Amir Varasteh
04-03-2011, 13:16
مشکل من حل نشد :41:
من نرم افزاری میخوام که بتونه یه DVD RW مجازی درست کنه نه DVD ROM
یعنی نرم افزارها این درایو به عنوان دی وی دی رایتر بشناسن و روی این درایو رایت کنن (مثل دی وی دی رایتر فیزیکی)
این دو نرم افزارو هم تست کردم ولی درست کار نکردن :
Phantom Burner
virtual cd 10

سلام.

نرم افزار Magic ISO رو نصب کن. میتونی یک پوشه رو تبدیل به یک فایل ISO کنی.

اینم لینک دانلود:

سوال داشتی بپرس. موفق باشی.

fanoostalaei
04-03-2011, 13:21
خوب با power ISO هم تست کردی؟ این جواب بده فکرکنم.

svb93
04-03-2011, 16:10
سلام.

نرم افزار Magic ISO رو نصب کن. میتونی یک پوشه رو تبدیل به یک فایل ISO کنی.

اینم لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسوال داشتی بپرس. موفق باشی.

نه نمی خوام پوشه رو به iso تبدیل کنم من نرم افزاری دارم که وقتی ضبط میکنه باید رایت بشه رو دی وی دی و من هر وقت ضبط میکنم باید یه دی وی دی خام بزارم با دی وی دی رایتر فیزیکی رایت کنم :13: حالا می خوام ببینم ایا نرم افزاری هست که DVD writer مجازی بسازه ؟
البته بجز نرم افزارهایی که تو بالا گفتم
ممنون :11:

svb93
04-03-2011, 16:25
خوب با power ISO هم تست کردی؟ این جواب بده فکرکنم.
اینم الان تست کردم فقط dvd rom میسازه که به درد من نمی خوره

fanoostalaei
04-03-2011, 16:41
خوب با نرو هم یه تست بکنید البته نرو تو کامپیوتر درایو وجازی درست نمیکنه ولی میتونین به جای رایت روی دی وی دی اون ها رو به عنوان یک ایمیج داشته باشین تا بعدا رو دی وی دی رایت کنین.

svb93
04-03-2011, 19:18
ممنون از همگی مشکلم حل شد :27:
TotalMounter