PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد share کردن یک برنامه در شبکه

mehran_pqqp
02-03-2011, 10:07
سلام
من اینترنت حجمی دارم و به خاطر همین از برنامه ای استفاده می کنم که کیفیت عکس ها رو میاره پایین تا حجم کم تری مصرف بشه

تو خونه ما دو تا کامپیوتر هست که با هم شبکه هستن (با کابل کراس) ، حالا من این برنامه رو می خوام شیر کنم طوری که اون یکی سیستم هم وقتی میره تو اینترنت تصاویر و .... وقتی باز میشن از برنامه ای که تو کامیپوتر(سرور) هست استفاده کنه و حجم عکس ها تو اون سیستم هم کم بشه کسی میدونه باید چه کار کنم؟
با تشکر

mehran_pqqp
02-03-2011, 19:32
دوستان کسی راهنمایی نمی کنه؟ شاید سوالم نامفهموم پرسیده شده؟
برنامه تقریبا مثل On.Sp.eed عمل می کنه

z3inab
02-03-2011, 20:04
چرا برنامه را روی کامپیوتر دومت نصب نمی کنی؟
فرکنم نشه واقعا ترافیک پورت ۸۰ را مجبور کرد در ویندوز از یک برنامه خواص عیور کنه در حالت ارتباط اینترنت مشترک شده. مگر اینکه این برنامه ای کاری همچین مکانی داشته باشه. چرا اسم دقیق برنامه را نمی گی؟ شاید بتونیم راحتتر کمکت کنیم.

mehran_pqqp
02-03-2011, 21:00
چرا برنامه را روی کامپیوتر دومت نصب نمی کنی؟
فرکنم نشه واقعا ترافیک پورت ۸۰ را مجبور کرد در ویندوز از یک برنامه خواص عیور کنه در حالت ارتباط اینترنت مشترک شده. مگر اینکه این برنامه ای کاری همچین مکانی داشته باشه. چرا اسم دقیق برنامه را نمی گی؟ شاید بتونیم راحتتر کمکت کنیم.

چی بگم والا چپ نگاه می کنیم اخطار میدن:41:
تنظیمات برنامه رو تو سایت پشتیبانی خودش نوشته که چطور باید رو دو تا سیستم اجراش کرد ولی من زبانم جالب نیست به خاطر همین اینجا پرسیدم

z3inab
03-03-2011, 04:37
راستش من متوجه نشدم چرا اینجا ممکن اخطار داده بشود برای پرسیدن این سوال وجوابش. امیدوارم اگر ادمین اول توضیح دهد و درخواست اصلاح کند وبعداگر خواست اخطار دهد.
اگر می خواهی برایت ترجمه می کنم ولی نمی دانم باید اینجا بگذارم یا خصوصی برایت بفرستم؟
این متنی را که گذاشتی گوگل کردم و متن اصلی و سوال وجوابهای درباره آن را پیدا کردن تا بتوانم بهتر کمکت کنم. این دقیقا همان چیزیه که می خواستی.

mehran_pqqp
03-03-2011, 11:21
راستش من متوجه نشدم چرا اینجا ممکن اخطار داده بشود برای پرسیدن این سوال وجوابش. امیدوارم اگر ادمین اول توضیح دهد و درخواست اصلاح کند وبعداگر خواست اخطار دهد.
اگر می خواهی برایت ترجمه می کنم ولی نمی دانم باید اینجا بگذارم یا خصوصی برایت بفرستم؟
این متنی را که گذاشتی گوگل کردم و متن اصلی و سوال وجوابهای درباره آن را پیدا کردن تا بتوانم بهتر کمکت کنم. این دقیقا همان چیزیه که می خواستی.

خیلی خیلی ممنون ، راستش یه مرحله رو تو سایت پشتیبانی خوب توضیح نداده بود ، مشکل در آی پی بود که تو کلاینت وارد می کردم ، آی پی رو تو کلاینت باید 192.168.0.1 وارد می کردم ولی 127.0.0.1 وارد می کردم

بازم ممنون که پیگیر بودید:10: