PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه جهت اتصال خودکار به اینترنت

yashgin128
02-03-2011, 00:03
سلام دوستان
من برنامه ای میخوام که مثلا اونو تو startup ام بزارم و وقتی که ویندوز شروع به کار کرد به اینترنت متصل بشه..
البته خود idm هم این امکان رو داره ولی خیلی باب میل نیست.
اهان یه چیز دیگه اگه این برنامه این امکان رو داشته باشه که اگه اینتزنت قطع شد خودش خودکار باز به اینترنت وصل بشه
ممنون

fanoostalaei
02-03-2011, 01:19
من به شما برنامه Auto Power-on & Shut-down رو پیشنهاد میکنمکه میتونید باهاش هر کار بکنید وکار کردن باهاش هم راحته.
ولی فکر نکنم که اتصال مجدد داشته باشه ولی اونو میتونید از تنظیمات مودم بذارید روی گزینه pppoE که اگر به هر دلیلی اینترنت قطع بشه خودکار وصل بشه. اینم لینک برنامه که براتون اپلود میکنم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ship Storm
02-03-2011, 07:05
یک تاپیک در این زمینه داشتیم:

آموزش روشن شدن کامپیوتر سر ساعت معین و اتصال به اینترنت و دانلود کردن سپس خاموش شدن (آموزش جدید در پست دوم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

yashgin128
02-03-2011, 22:51
متشکر از هر دو دوست عزیز
شما متوجه منظور من نشدید من هم با اون نرم افزار اولی کامل کار کردم و هم با اون تاپیک.
من یه برنامه ساده میخوام که وقتی اونو اجرا کردیم(بوسیله همون نرم افزاری که تو پست دوم معرفی شد)خودش بطور خودکار به اینترنت وصل بشه
دوست عزیز اون تنظیمات pppoe کجاست؟نکنه همون تنظیماتی هستند که از قبل ما بهش میدیم که هر موقع کامپیوتر روشن شد خودش بطور خودکار به اینترنت وصل بشه؟نه من می خوا مبا یوزر روزانه و هم با یوزر شبانه کار کنم
ممنون

fanoostalaei
02-03-2011, 23:08
بله منظور من همون تنظیماته.ولی اگه شما بخواید برای شبانه وصل بشید این کارو بکنید:
برای بار اول به نرم افزاری که دادم تایم بدید تا با کانکشن مورد نظر وصل بشه بعد هم برای اتصال مجدد به اینترنت در صورت قطعی میتونید از خود IDM استفاده کنید.

yashgin128
03-03-2011, 15:22
بله منظور من همون تنظیماته.ولی اگه شما بخواید برای شبانه وصل بشید این کارو بکنید:
برای بار اول به نرم افزاری که دادم تایم بدید تا با کانکشن مورد نظر وصل بشه بعد هم برای اتصال مجدد به اینترنت در صورت قطعی میتونید از خود IDM استفاده کنید.

سلام
همون بار اول چطور باکانکشن به اینترنت متصل بشم؟اخه تو خود نرم افزار تو قسمت lunch program اصلا نمیشه connection رو اورد (اخه فقط فرمت های exe رو میشناسه.)
برای ااتصال مجدد چطور با خود idm تنظیم کنم اخه خود idm رو اگه تنظیم کنیم توی قسمت option , سپس قسمت
dial up.هر وقت که نرم افزار اجرا میشه خودبخود به اینترنت متصل میشه
ممنون

fanoostalaei
03-03-2011, 16:51
ببینید شما اصلا بیاید این کار رو بکنید که من خودم انجام میدم:
تو استارت اپ ویندوز بذارید IDM شروع به کار کنه بعد بیاید فایلهتون رو جهت دانلود در یک صف دانلود قرار بدید و برای اتصال در اون ساعتی که برای صف معین کردید یک کانکشن باید داشته باشد که میتونید اونو در قسمت ارتباط با مودم وارد کنید.
بعد از اون میتونید برای ارتباط مجدد با اینترنت در صورت قطعی میتونید تو همون قسمت ارتباط با مودم تنظیم کنید.
وبرای خاموش شدن کامپیوتر در زمان معین هم میتونید در تنظیمات صف دانلود مورد نظرتون اون رو تنظیم کنید
ببینید من خودم از شاتل استفاده میکنم و عکس تنظیمات خودم رو برای شما قرار میدم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mahdi.p30
04-03-2011, 01:11
دوست عزیز ، توی صفحات بعدی تایپیک "آموزش روشن شدن کامپیوتر سر ساعت معین ......" نرم افزاری بنام Reconnect معرفی شده که حجم کمی داره و کاملا هم بکار شما میاد
کافیه طوری تنظیم کنید که با بالا امدن ویندوز اجرا بشه
توی تنظیماتش تیک گزینه های start with windows و connect on start up رو بگذارید
ضمنا این برنامه به محض اینکه کانکشن شما قطع بشه ، اونو وصل میکنه

fanoostalaei
04-03-2011, 02:57
خوب من هم با IDM چندین ماهه که استفاده میکنم و با روش بالا نیازی به نرم افزار دیگه ای نداره.البته برای این کار هزاران روش و نرم افزار وجود داره.

yashgin128
04-03-2011, 20:37
ممنون از همگی دوستان
اخه خود idm این مشکل رو داره که بعضی وقت ها اون قسمت اتصال به اینترنتش درست کار نمیده . من هم اینو برا دانلود شبانه میخوام.یه وقت هست که راحت همشو دانلود میکنه و یه وقت هست صبح که میای میبینی که یه ضدحال خوردین
اون نرم افزار reconnect قابلیت اتصال هم داره؟اخه یه نرم افزار همون جا معرفی شده بود(فک کنم تاپیک داشت)که فقط برای دیسکانکت بود
در هر حال ممنون

Mahdi.p30
04-03-2011, 23:49
ممنون از همگی دوستان
اخه خود idm این مشکل رو داره که بعضی وقت ها اون قسمت اتصال به اینترنتش درست کار نمیده . من هم اینو برا دانلود شبانه میخوام.یه وقت هست که راحت همشو دانلود میکنه و یه وقت هست صبح که میای میبینی که یه ضدحال خوردین
اون نرم افزار reconnect قابلیت اتصال هم داره؟اخه یه نرم افزار همون جا معرفی شده بود(فک کنم تاپیک داشت)که فقط برای دیسکانکت بود
در هر حال ممنون
بله داره
اونی هم که برای دیسکانکت معرفی شده ، احتمالا نرم افزار نیست ، یه دستور هست که بصورت فایل با فرمت bat ساخته میشه
به IDM نمیشه اعتماد کرد ، ممکنه وصل نکنه (که این احتمالا به دلیل اینه که کرک نشده)

برای اطمینان بیشتر ، شما همون reconnect رو دانلود کن و تنظیماتش رو انجام بده

fanoostalaei
05-03-2011, 00:24
خوب من خیلی وقته که از IDM استفاده میکنم و تا حالا هیچ ضد حالی بهم نزده .
ولی خوب هر کی یه سلیقه ای داره.
ببخشید که همش رو IDM تاکید کردم.:10::11: