PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با hp1102

Mohammad Yek110
01-03-2011, 22:05
با سلام من 1102 را به تازگی خریدم درایور ان نصب است هنگام روشن کردن هم سر وصدای معمول را دارد اما کاغذ را داخل نمی کشد علت چیستکمتر از 20 برگه باهاش چاپ کردم
اموزش شارز اونا از کجا گیر بیارم
کاتالوگ فارسی ان کجا پیدا می شود

mohammad.t
01-03-2011, 22:25
با سلام من 1102 را به تازگی خریدم درایور ان نصب است هنگام روشن کردن هم سر وصدای معمول را دارد اما کاغذ را داخل نمی کشد علت چیستکمتر از 20 برگه باهاش چاپ کردم
اموزش شارز اونا از کجا گیر بیارم
کاتالوگ فارسی ان کجا پیدا می شود

وقتي دستور مي دي چه اتفاقي براي دستگاه ميوفته؟ صدا و يا چراغ دستگاه و يا پيغامي در ويندوز مياد مبني بر اينكه پرينت انجام نشد؟
دستگاه تلاش ميكنه برگه رو بكشه يا نه؟

Mohammad Yek110
03-03-2011, 13:19
با سلام ضمن تشکر از توجه شماmohammad.t
خیر هیچ پیغامی نمیده و هیچ تلاشی برای کشیدن برگه نمی کنه درایور نصب است حتی برای اطمینان پاک کردم دوباره نصب کردم دستور مرا هم میگیرد مثلا روی ایکن تسکبار(شکل پرینتر) که کلیک میکنم فایل مورد پرینت(فایل دستور داده شده حافظه چاپگر) اونجاست اما هیچ صدایی مبنی بر اینکه بخواد برگه بکشه نمیده البته برا اولین بار که روشن میکنم سر وصدای معمول همیشگی را داره اما بعد از دستور پرینت هیچ خبری نیست و هیچ پیغام خطایی از ویندوز هم ندارم

hike
03-03-2011, 14:37
با سلام ضمن تشکر از توجه شماmohammad.t
خیر هیچ پیغامی نمیده و هیچ تلاشی برای کشیدن برگه نمی کنه درایور نصب است حتی برای اطمینان پاک کردم دوباره نصب کردم دستور مرا هم میگیرد مثلا روی ایکن تسکبار(شکل پرینتر) که کلیک میکنم فایل مورد پرینت(فایل دستور داده شده حافظه چاپگر) اونجاست اما هیچ صدایی مبنی بر اینکه بخواد برگه بکشه نمیده البته برا اولین بار که روشن میکنم سر وصدای معمول همیشگی را داره اما بعد از دستور پرینت هیچ خبری نیست و هیچ پیغام خطایی از ویندوز هم ندارم
با یک کابل دیگه تست کردی؟

magnetomoto
03-03-2011, 14:42
دو حالت داره:
1. کابلت قطعی داره که میتونی راحت بفهمی
2. درایور دستگاه درست نصب نشده

mehran gorji
28-03-2011, 19:22
با یک کابل دیگه تست کردی؟
همانطور که دوست عزیز گفت نرم افزاریه. حافظه پرینتر رو پاک کن قبل از تعویض کابل یا یه بار دیگه پرینتر رو پاک کن و نصب کن.

Mohammad Yek110
31-03-2011, 17:21
ضمن تشکر از دوستان با نصب دوباره ویندوز درست شد راستی کسی نگفت کاتالوگ فارسی اونا از کجا گیر بیارم یا اموزش شاژاونا

mehran gorji
31-03-2011, 17:49
ضمن تشکر از دوستان با نصب دوباره ویندوز درست شد راستی کسی نگفت کاتالوگ فارسی اونا از کجا گیر بیارم یا اموزش شاژاونا
به این لینک مراجعه کن.تمتم مدل های hp رو داره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تشکر یادت نره

pesarkhaleh
31-03-2011, 20:48
من دیروز یه پرینتر hp1102W گرفتم که از قابلیت وایرلس استفاده کنم. در واقع 15 تومن از مدل معمولی گرونتر بود.
مصرف من برای خونه و برای استفاده همزمان از پرینتر توسط دو تا لپ تاپ هست. به همین دلیل وایرلس گرفتم که مثلا از اتاق خودم از لپتاپم به صورت وایرلس پرینت بفرستم.
از دیروز هرکاری میکنم که نصب بشه امکان پذیر نیست!! بعد از اینکه با وایرلس نشد از طریق کابل USB نصب شد و مشکلی نداشت.
من مودم ADSL وایرلس هم دارم توی خونه. در مراحل نصب سوال میپرسه که از کدوم شبکه میخوای استفاده کنی و از کدوم access point!!?
من کلا متوجه نشدم هنوز که وایرلس این پرینتر به چه صورتی عمل میکنه؟ مستقل یا تحت یه شبکه؟
میشه راهنمایی کنید من چطوری باید از قابلیت وایرلس این پرینتر استفاده کنم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

roteal2007
01-04-2011, 09:44
من دیروز یه پرینتر hp1102W گرفتم که از قابلیت وایرلس استفاده کنم. در واقع 15 تومن از مدل معمولی گرونتر بود.
مصرف من برای خونه و برای استفاده همزمان از پرینتر توسط دو تا لپ تاپ هست. به همین دلیل وایرلس گرفتم که مثلا از اتاق خودم از لپتاپم به صورت وایرلس پرینت بفرستم.
از دیروز هرکاری میکنم که نصب بشه امکان پذیر نیست!! بعد از اینکه با وایرلس نشد از طریق کابل USB نصب شد و مشکلی نداشت.
من مودم ADSL وایرلس هم دارم توی خونه. در مراحل نصب سوال میپرسه که از کدوم شبکه میخوای استفاده کنی و از کدوم access point!!?
من کلا متوجه نشدم هنوز که وایرلس این پرینتر به چه صورتی عمل میکنه؟ مستقل یا تحت یه شبکه؟
میشه راهنمایی کنید من چطوری باید از قابلیت وایرلس این پرینتر استفاده کنم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وایرلس به این صورت هست که شما هنگام نصب درایور به صورت وایرلس خود پرینتر یه سرچ میزته و اکسس پوینت ها رو بهت نشون میده بعدش شما مودم خودت رو انتخاب میکنه پسورد رو میزنی و بهش کانکت میشه و بعد از اون هر وسیله ای که به مودم یا اکسیس پوینتتون وصل باشه دستور پرینت رو صادر میکنه و پرینت گرفته میشه....پس وصل بودن لپتاپ به مودم adsl شرطه حالا به هر نحوی lan/wifi

pesarkhaleh
07-04-2011, 18:06
وایرلس به این صورت هست که شما هنگام نصب درایور به صورت وایرلس خود پرینتر یه سرچ میزته و اکسس پوینت ها رو بهت نشون میده بعدش شما مودم خودت رو انتخاب میکنه پسورد رو میزنی و بهش کانکت میشه و بعد از اون هر وسیله ای که به مودم یا اکسیس پوینتتون وصل باشه دستور پرینت رو صادر میکنه و پرینت گرفته میشه....پس وصل بودن لپتاپ به مودم adsl شرطه حالا به هر نحوی lan/wifi

ممنون از راهنماییتون.
اما در مراحل نصب مودم رو نمیشناخت در واقع نام شبکه وایرلس ADSL من رو پیدا میکنه.
تا اونجایی که من اطلاع دارم اغلب مودمهای ADSL وایرلس موجود در بازار در واقع ACCESS Point نیستند. مودم وایرلس من linksys WAG200g هستش.
همزمان که لپتاپ از طریق Wi-Fi به شبکه متصل هست به نظرتون امکانش هست که از طریق Wi-Fi به پرینتر هم وصل بشه؟
در واقع من احساسم اینه که باید ابتدا پرینتر را تحت شبکه وایرلسی که دارم تعریف کنم. پس از اون از طریق دو لپتاپی که دارم، پرینتر رو تحت شبکه نصب کنم.
نمیدونم درست میگم یا نه؟

roteal2007
07-04-2011, 19:20
ممنون از راهنماییتون.
اما در مراحل نصب مودم رو نمیشناخت در واقع نام شبکه وایرلس ADSL من رو پیدا میکنه.
تا اونجایی که من اطلاع دارم اغلب مودمهای ADSL وایرلس موجود در بازار در واقع ACCESS Point نیستند. مودم وایرلس من linksys WAG200g هستش.
همزمان که لپتاپ از طریق Wi-Fi به شبکه متصل هست به نظرتون امکانش هست که از طریق Wi-Fi به پرینتر هم وصل بشه؟
در واقع من احساسم اینه که باید ابتدا پرینتر را تحت شبکه وایرلسی که دارم تعریف کنم. پس از اون از طریق دو لپتاپی که دارم، پرینتر رو تحت شبکه نصب کنم.
نمیدونم درست میگم یا نه؟

درستش اینه : پرینتر وایرلس به مودم وایرلس یا اکسس پوینت وصل میشه و بعدش تمام وسایلی که با وایرلس به مودم وایرلس و یا اکسس پوینت وصل میشن به پرینتر دسترسی دارن....مثلا من با آیپادم به مودم خونه وصل میشم و ایمل پرینت می گیرم و با لپ تاپم که با کابل لن به مودمم وصله هم میتونم دستور چاپ بدم و در حالتی که با وایرلس هم به مودم وصله هم دستور پرینت رو صادر میکنه....

pesarkhaleh
14-04-2011, 17:49
درستش اینه : پرینتر وایرلس به مودم وایرلس یا اکسس پوینت وصل میشه و بعدش تمام وسایلی که با وایرلس به مودم وایرلس و یا اکسس پوینت وصل میشن به پرینتر دسترسی دارن....مثلا من با آیپادم به مودم خونه وصل میشم و ایمل پرینت می گیرم و با لپ تاپم که با کابل لن به مودمم وصله هم میتونم دستور چاپ بدم و در حالتی که با وایرلس هم به مودم وصله هم دستور پرینت رو صادر میکنه....

ممنون از راهنماییت
فکر میکنم که همین کاری که گفتی باید انجام بدم. یعنی یه کابل LAN بگیرم و پرینتر رو به مودم وایرلس وصل کنم. حالا دیگه احتمالا میشه اینجوری از طریق هر وسیله ای که به اینترنت وایرلس وصل میشم پرینت بگیرم.
حتما از مسافرت برگشتم امتحان میکنم.

hamed-pc
24-04-2011, 06:48
آیا نصب این مدل از پرینتر مستقیم با وایرلس یک لپ تاپ امکان پذیر است؟
در واقع ارتباط مستقیم به صورت بیسیم یک لپ تاپ با پرینتر 1102w و بدون اکسس پوینت و یا مودم وایرلس
آیا امکان دارد ؟ در صورتیکه امکان دارد لطفا نحوه ی نصب را بفرمایید
با تشکر

alfred0000
26-04-2011, 10:07
سلام
من برای نصب درایو 1102 مشکل دارم!
وقتی کامپیوتر restart پیرینترو نمی شناسه
باید uninstall کنم و دوباره نصب کنم تا بتونم پیرینت بگیرم؟

mehran gorji
26-04-2011, 10:15
سلام
من برای نصب درایو 1102 مشکل دارم!
وقتی کامپیوتر restart پیرینترو نمی شناسه
باید uninstall کنم و دوباره نصب کنم تا بتونم پیرینت بگیرم؟

پرینتر را remove کن کاملا.
به صورت سخت افزاری نصب کن.از روی سی دی چیزی رو نصب نکن.

alfred0000
26-04-2011, 11:15
شرمنده متوجه نشدم
چه جوری به صورت سخت افزاری نصب کنم؟

mehran gorji
26-04-2011, 11:41
شرمنده متوجه نشدم
چه جوری به صورت سخت افزاری نصب کنم؟

کابل را که نصب کردی پیغام fund new hardwar مواجه میشوید و سی دی را داخل سیستم بگذلرید و نکس ok تا لخر و خود نرم افزار بعد از نصب سخت افزاری بالا میاید و نصب کن.
از روی سی دی چیزیرو نصب نکن

alfred0000
26-04-2011, 11:51
مشکل حل نشد
امکانش هست مشکل از ویندوز باشه؟

mehran gorji
26-04-2011, 11:58
مشکل حل نشد

میتونه باشه
اما قبل ویندوز با یه کابل شیلددار تست کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed-pc
02-05-2011, 21:21
آیا نصب این مدل از پرینتر مستقیم با وایرلس یک لپ تاپ امکان پذیر است؟
در واقع ارتباط مستقیم به صورت بیسیم یک لپ تاپ با پرینتر 1102w و بدون اکسس پوینت و یا مودم وایرلس
آیا امکان دارد ؟ در صورتیکه امکان دارد لطفا نحوه ی نصب را بفرمایید
با تشکر
کسی نبود بدونه این کار انجام میشه یا نه؟

Mohammad Yek110
31-05-2011, 08:03
مشکل حل نشد

دوست عزیز منم HP1102دارم عین مشکل تو را داشتم سیستم من ویروسی بود در اخر ویندوز عوض کردم و اسکن کامل انتی ویروس کردم تا درایور نصب شد

meisam1363
04-06-2011, 16:58
منم با 1102 براي نصب لپ تاپ مشکل دارم ! يعني نصب ميشه اما هي اذيت ميکنه ! هر دفعه قطع ميشه يا ژورت يو اس بي که وصل مي کنم جابجا ميشه ژرينت نمي گيره و در ويندوز سون روي قسمت ژرينت ترها که مي رم علامت تعجب زرد رنگ داره !

(معمولا ژورت هاي USB001 و اين چيزها بهم مي خوره !‌)

چيکار کنم که هر وقت خواستم بصورت پايدار سيستم رو به چاژگر وصل کنم و اذيت نشم و ديگه هي دوباره نصب بکن و ... نداشته باشه ؟!‌

arash-sat
06-06-2011, 15:09
کسی نبود بدونه این کار انجام میشه یا نه؟

وایرلس این مدل رو که روشن میکنید در قسمت کانکشن های وایرلس مدل دستگاه رو نشون میده و شما با زدن دکمه کانکت به دستگاه متصل میشید. روی دستگاه یه چراغ ابی داره که زمانی در حال جستجو هست به صورت چشمک زن و وقتی که به کامپیوتر وصل میشه روشن میمونه.

aliqq
10-08-2011, 21:26
نکته! : فایروالتون خاموش باشه ! (البته من برای nod عرض میکنم،بقیه رو نمیدونم !)

sayeneshin
15-10-2011, 11:03
منم با 1102 براي نصب لپ تاپ مشکل دارم ! يعني نصب ميشه اما هي اذيت ميکنه ! هر دفعه قطع ميشه يا ژورت يو اس بي که وصل مي کنم جابجا ميشه ژرينت نمي گيره و در ويندوز سون روي قسمت ژرينت ترها که مي رم علامت تعجب زرد رنگ داره !

(معمولا ژورت هاي USB001 و اين چيزها بهم مي خوره !‌)

چيکار کنم که هر وقت خواستم بصورت پايدار سيستم رو به چاژگر وصل کنم و اذيت نشم و ديگه هي دوباره نصب بکن و ... نداشته باشه ؟!‌

منم دقیقا همین مشکل رو دارم. کسی راه حلی سراغ داره؟

best
17-10-2011, 11:37

نکاتی درباره HP 1102w

• Smart install : با استفاده از این روش به راحتی درایور پرینتر نصب می شود. پرینتر را روشن و کابل USB را به کامپیوتر متصل کنید و برنامه HPsetup را اجرا کنید و مراحل نصب را انجام دهید. ( Smart install برنامه ایست داخال خود پرینتر و فقط در اولین دفعه اتصال پرینتر به کامپیوتر فعال می شود)

• استفاده از CD : پرینتر را روشن ولی کابل USB را وصل نکنید . ابتدا CD را داخل درایو گذاشته و HPsetup را اجرا کنید و مراحل نصب را انجام دهید. برای Uninstall کردن درایور پرینتر ، می توانید از CD نیز استفاده کنید.

• برای فعال کردن وایرلس کلید آن را فشار دهید. و برای غیر فعال کردن، کلید وایرلس را 5 ثانیه نگه دارید.

• چشمک زدن چراغ آبی رنگ به معنی سرچ کردن شبکه ، و ثابت ماندن چراغ آبی رنگ، به معنی اتصال به شبکه است.

• برای کنسل کردن عمل پرینت، کلید x را فشار دهید.

• برای بدست آوردن اطلاعات configuration نظیر: HostName و IP Address و Hardware Address ... ، یک برگه A4 داخل پرینتر قرار دهید و کلید x را 5 ثانیه نگه دارید تا اطلاعات فوق پرینت شود.

• برای نصب وایرلس مراحل فوق را انجام دهید:
1. ابتدا کلید x را 5 ثانیه نگه دارید تا اطلاعات Config پرینت شود.
2. سپس با استفاده از روش smart install و یا استفاده از CD ، پرینتر را برای استفاده از وایرلس نصب کنید.
3. با توجه به اینکه اغلب روی مودم، پارامترهای ایمنی و pass فعال هست، لذا باید پرینتر را به صورت manual به مودم بشناسانید. ابتدا اگر برای مودم MacFillter تعریف کردید، در قسمت مربوطه مودم، Hardware Address پرینتر را وارد کنید. و در هنگام نصب پرینتر، نام مودم و پسورد وایرلس مودم را وارد کنید تا پرینتر به مودم متصل شود. اگر مراحل فوق را درست انجام دهید، چراغ آبی رنگ ثابت می ماند که نشانه اتصال به شبکه است.
4. بعد از عمل نصب وایرلس و گرفتن یک پرینت به عنوان تست، برای بدست آوردن IP Address مجددا کلید x را 5 ثانیه نگه دارید تا اطلاعات Config پرینت شود. (و یا در منو Printing Preference در آیتم services در قسمت پایین منو، آیتم Config Page را انتخاب و روی پرینت کلیک کنید)
5. با داشتن IP Address به عنوان نمونه: 192.168.1.106 و وارد کردن آن در IE internet explorer وارد منو پرینتر می شوید ...... (همانند مودم های ADSL)
6. در صورتی که از وایرلس استفاده نمی کنید آن را خاموش کنید.

• برای ریست کردن اطلاعات Config زمانی که پرینتر خاموش است، کلید وایرلس و x را همزمان باهم نگه دارید و پرینتر را روشن کنید.

• Printing Preference : به Devices&Printers واقع در کنترل پنل رفته، روی HP 1102w رایت کلیک کنید.

• Properties : به Devices&Printers واقع در کنترل پنل رفته، روی HP 1102w رایت کلیک کنید.

برای آگاهی بیشتر حنما راهنماهای فوق را دانلود و مطالعه فرمایید:

HP LaserJet Professional P1102w Series Printer - Software Technical Reference, 9.04M

HP LaserJet Professional P1102w Printer series - User Guide, 2.58M

HP LaserJet P1102w Printer series - Getting Started Guide, 3.21M

برای آپدیت فیرمور پرینتر:
HP LaserJet Firmware Update Utility
Version: 20110826

برای آپدیت Smart Install
HP Smart Install Update Utility
Version: 20110824

در صورت نیاز به درایور پرینتر
Software & Driver Downloads - HP LaserJet Pro P1102w Printer
Version: 20110402

(neW) Software & Driver Downloads - HP 1102w

mansoory
28-10-2011, 16:32
سلام
من یه پرینتر 1102 گرفتم. مشکل من اینجاست که من وقتی روز اول پرینتر رو خریدم و وقتی درایور پرینتر رو وصل کردم سیستم وایرلس پرینتر درست کار میکرد ولی الان بعد چند روز که اومدم پرینتر رو دویاره وصل کنم .پرینتر با کابل کار میکنه ولی دیگه با وایرلس کار نمی کنه. ینی با اینکه چراغ آبی وایرلس پریتنر روشن هست ولی هیچ کامپیوتری دیگه یا وایرلس پرینتر رو نمیشناسه.
لطفا راهنمایی کنید؟ ممنون

mpirayesh
09-11-2011, 17:56
من یه tplink8901 دارم

ایا میشه با این چند سیستم و لب تاب رو شبکه کرد

و تو این شبکه پرینتر 1102w را قرار داد

ram0024
16-11-2011, 13:02
سلام و خسته نباشید

من یه پرینتر p1102w گرفتم و همراه با اون یه کارت شبکه اینترنال d-link dwa 525 wireless هم خریدم و به سیستم وصل کردم

درایورهای هر دو رو هم کاملا نصب کردم

مشکل اینجاست که نمیتونم سیستم و پرینتر رو وایرلس شبکه کنم

اگر ممکنه راهنمایی کنید

ram0024
17-11-2011, 17:30
کسی نیست جواب بده؟

mohammad.t
17-11-2011, 19:19
کسی نیست جواب بده؟

شما سوالتون رو توي بخش هاي سخت افزاري(يا نرم افزاري!) انجمن بپرسيد سريع تر به نتيجه مي رسيد.
سوالتون خيلي به پرينتر ربط نداره:31:

ram0024
19-11-2011, 18:41
شما سوالتون رو توي بخش هاي سخت افزاري(يا نرم افزاري!) انجمن بپرسيد سريع تر به نتيجه مي رسيد.
سوالتون خيلي به پرينتر ربط نداره:31:

پس سوالم به چی مربوطه؟

احتمالا متوجه سوال من نشدید

mohammad.t
19-11-2011, 23:57
سلام و خسته نباشید

من یه پرینتر p1102w گرفتم و همراه با اون یه کارت شبکه اینترنال d-link dwa 525 wireless هم خریدم و به سیستم وصل کردم

درایورهای هر دو رو هم کاملا نصب کردم

مشکل اینجاست که نمیتونم سیستم و پرینتر رو وایرلس شبکه کنم

اگر ممکنه راهنمایی کنید

پس سوالم به چی مربوطه؟

احتمالا متوجه سوال من نشدید

اينجا بيشتر توي بخش پرينتر سوالات در مورد انتخاب پرينتر و تعميرات و رفع ايراد خود پرينتر هست. شما كه پرينتر تون خراب نيست فقط نمي تونيد به وايرلس وصلش كنيد كه قطعا مشكل در تنظيمات نرم افزاري است. از اين جهت اگه توي بخش كارت هاي ورودي و خروجي يا قسمت هاي مربوطه بپرسيد سريع تر به جواب مي رسيد.

hhhh_1360
21-11-2011, 02:50
سلام دوستان پرینتر 1102 دارم ویندوز من 7و 64 بیتی می باشد دوستان هر کاری می کنم پرینتر را نمی شناسد و usb را نمی شناسد

h_sulduz_p
09-02-2012, 17:53
سلام به دوستان
منم همین پرینتر 1102w رو دارم و استفاده میکنم و خیلی هم راضی هستم یعنی تا حالا که خوب کار میکنه
اما خدمت دوستانی که با وایرلس مشکل دارن باید بگم که :
1. چون تو ویندوز xp خاصیت اکسس پوینت نداره مجبورا برای استفاده از وایرلس باید یک مودم وایرلس دار دارای خاصیت اکسپوینت داشته باشین( تو ویندوز xp نیاز به مودم وایرلس)
2 اما تو ویندوز 7 نیازی به مودم نیست میتونید ویندوز 7 رو به حالت اکسس پوینت قرار بدین و پرینتر هم به حالت کلاینت هست راحتی به هم وصل میشن (تو ویندوز 7 مستقیم)
3. دوستانی هم که گفتن با کابل مشکل دارن کابل رو به همون پورت usb که موقع نصب درایور وصل بود وصل کنید

strix
09-07-2013, 13:03
با سلام به دوستای عزیزم
من یک پرینتر 1102 دارم که وقتی باهاش پرینت می گیرم مطلب رو دوبار چاپ می کنه رو کاغذ یعنی یه سایه ای از اون رو هم پایین تر می ندازه...درام رو عوض کردم همین طور اون غلطک مشکی کنار درام رو ولی بازم همون جوریه....مشه کمکم کنید...ممنون

h_khozooei
09-07-2013, 16:44
اينجا بيشتر توي بخش پرينتر سوالات در مورد انتخاب پرينتر و تعميرات و رفع ايراد خود پرينتر هست. شما كه پرينتر تون خراب نيست فقط نمي تونيد به وايرلس وصلش كنيد كه قطعا مشكل در تنظيمات نرم افزاري است. از اين جهت اگه توي بخش كارت هاي ورودي و خروجي يا قسمت هاي مربوطه بپرسيد سريع تر به جواب مي رسيد.

عزیز جان اقا یا خانم ram 0024
من این مدل رو تو یکی از تاپیک ها توضیح دادم بگرد پیدا می کنی

h_khozooei
09-07-2013, 16:45
سلام دوستان پرینتر 1102 دارم ویندوز من 7و 64 بیتی می باشد دوستان هر کاری می کنم پرینتر را نمی شناسد و usb را نمی شناسد

کابل usb رو عوض کن و یه کابل گرون خوب بخر مشکلت حل می شه
اگر نشد فرمتر دستگاهت مشکل داره

h_khozooei
09-07-2013, 16:47
با سلام به دوستای عزیزم
من یک پرینتر 1102 دارم که وقتی باهاش پرینت می گیرم مطلب رو دوبار چاپ می کنه رو کاغذ یعنی یه سایه ای از اون رو هم پایین تر می ندازه...درام رو عوض کردم همین طور اون غلطک مشکی کنار درام رو ولی بازم همون جوریه....مشه کمکم کنید...ممنون
تکرار سه قطعه رو در بر می گیره
درام
فوم رول یا PCR
فیوزینگ دستگاه.
بهتر اول کارتریج دستگاه رو کلا عوض کنی و تست بگیری بعد به فیوزینگ مشکوک شد.

h_khozooei
09-07-2013, 16:49
سلام به دوستان
منم همین پرینتر 1102w رو دارم و استفاده میکنم و خیلی هم راضی هستم یعنی تا حالا که خوب کار میکنه
اما خدمت دوستانی که با وایرلس مشکل دارن باید بگم که :
1. چون تو ویندوز xp خاصیت اکسس پوینت نداره مجبورا برای استفاده از وایرلس باید یک مودم وایرلس دار دارای خاصیت اکسپوینت داشته باشین( تو ویندوز xp نیاز به مودم وایرلس)
2 اما تو ویندوز 7 نیازی به مودم نیست میتونید ویندوز 7 رو به حالت اکسس پوینت قرار بدین و پرینتر هم به حالت کلاینت هست راحتی به هم وصل میشن (تو ویندوز 7 مستقیم)
3. دوستانی هم که گفتن با کابل مشکل دارن کابل رو به همون پورت usb که موقع نصب درایور وصل بود وصل کنید

سلام عزیزم
فرق نمی کنه از چه ویندوزی استفاده کنی اگر فقط پرینتر و یه دستگاه کامپیوتر وایرلس داری می تونی به هم وصل کنی و نیازی به اکسس پوینت نداری
حالت میشه ادهاک