PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد TOTAL و AVAILABLE نشون دادن رم نوت بوک

internet-forum
01-03-2011, 12:34
سلام دوستان ، من یه نوت بوک مدل Dell Inspiron 1526 دارم با ویندوز ویستا 32بیتی با سرویس پک 2 دارم ، یه مدته که وقتی سرعته فن میره بالا یدفعه خاموش میشه و با تمام برنامه هایه تیون آپ تستش کردم و هیچ ایرادی پیدا نکردم ، الان همه قسمتای سخت افزاری و نرم افزاری دارن درست کار میکنن ولی باز وقتی سرعت فنش خیلی میره بالا یدفعه خاموش میشه با اینکه قبلا خیلی بیشتر از این ازش کار می کشیدم اینجوری نمی شد
الان 2تا مشکل درکل داره : 1- خاموش شدن ناگهانی بر اثر سرعت زیاد فن ..... 2- داشتن لگ زیاد هنگام بازی
یه سوال برام پیش اومده : رویه دستگاه 3 گیگ رم نصب شده ولی تمام برنامه ها مینویسن 3گیگ نصب شده ولی 2 گیگ قابل استفاده ، مگه ویستا مثل XP هستش که بیشتر از 2 گیگ رو ساپورت نکنه
در کل این موضوع یعنی چی که 3گیگ نصبه ولی 2گیگش قابل استفادست ، چون الان مثل قبل اصلا دیگه بازی نمیشه کرد با دستگاه ، همه بازی SlowMotion با کلی لگه ، خودم فکر میکنم ایراد از رم باشه ، چون وقتی برنامه Memory Diagnostics Tool رو اجرا میکنم ، بعد از 3-4 دقیقه که سرعت فن هی زیاد میشه باز نوت بوک یدفعه خاموش میشه و اصلا رم رو نمیشه تست کرد ، ریکاوری و همه کارهای جانبی رو هم انجام دادم و ویندوز در صحت و سلامته

این هم چندتا تصویر از سیستمم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
..
..

با تشکر و قدردانی