PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با مودم adsl

hno
28-02-2011, 22:32
سلام دوستان
من یک مودم tp-linkl داشتم که خیلی خوب کار میکردم ولی قدیمی بود . یک مودم جدید d-link dsl-2640u خریدم . از اینها که 4 تا لن داره و وایرلس . زنگ زدم isp ، گفتم مودمم رو عوض کردم و کانکشنم با مودم جدید وصل شد .

مشکلی که دارم اینه که خیلی سرعت پایین هست ، قعطی خیلی بالاست . زنگ زدم isp گفت مودمت ، پسورد خالی میفرسته . مودم رو دوباره کانفبگ کردم ، مشکل حل نشد .

هنوز مشکل قعطی هست و سرعت هم به شدت پایین . مودمم رو دوباره همون قدیمیه گذاشتم ، مشکل حل شد و اینترنتم دوباره کار افتاد .

مشکل مودم جدیدم چی میتونه باشه که پسورد خالی میفرسته ؟ من 2 تا کامپیوترم رو با لن و یکی رو با وایرلس وصل میکنم و همزمان از همش استفاده میکنم .

روش اتصالم هم به نت ، ppoe هست که خودش به صورت خودکار با هر بار بالا اومدن ویندوز ، وصل میشه . البته با هر دوتا مودمم اینطوری وصل میشدم ، ولی مودم اولم مشکلی نداره ولی مودم جدیده مشکل داره .

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند که چه طوری این مشکل رو حل کنم ؟

با تشکر

hraeissi
06-03-2011, 09:28
متاسفانه مشکل برای مودمتون است
برخی از مودمهای DLINK این مشکلات را دارن
بهتر بود یا ASUS و یا LINKSYS می خریدید البته باید با ISP قبلش هماهنگ بشید که آیا آنها با مودمهای فوق مشکل دارن یا خیر

a6l3i
07-03-2011, 11:04
سلام

1- ممنون میشیم برای جلوگیری از پراکنده شدن سوالات فروم ، اونها رو در تاپیک های جامع مطرح کنید:
راه اندازی ADSL - خريد، نصب و رفع عيب مودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- من این مشکل رو نشنیده بودم!! پیشنهاد میکنم یه بار Firmware مودم رو عوض یا آپگرید کنین ، ممکنه حل شه. تاین کار تو تاپیک بالا زیاد مطرح و رفع اشکال شده . . .
موفق باشید