PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تو wi fi یه کانکشن به نام wlan-ap ظاهر میشه که میشه باهاش به اینترنت وصل شد ...

iMan.xP
28-02-2011, 19:13
من یه گوشی نو خریدم که wi fi داره تو گوشیم تو قسمت wi fi یه کانکشن به نام wlan-ap ظاهر میشه که وقتی فعالش میکنم میشه باهاش به اینترنت وصل شد استفاده ازش آیا پولیه یا مجانیه در ضمن gprs ام رو هم قبلن غیرفعال کرده بودم این همون gprs است ؟!!!!!

resident
26-03-2011, 10:39
من یه گوشی نو خریدم که wi fi داره تو گوشیم تو قسمت wi fi یه کانکشن به نام wlan-ap ظاهر میشه که وقتی فعالش میکنم میشه باهاش به اینترنت وصل شد استفاده ازش آیا پولیه یا مجانیه در ضمن gprs ام رو هم قبلن غیرفعال کرده بودم این همون gprs است ؟!!!!!

همیشه اطلاعات رو کامل بدید. چه گوشی و چه مدلی دارید؟ توی کجا این wifi پیدا میشه و میتونید متصل شید؟ آیا همیشه توی همه جا میتونید بهش متصل شید؟؟؟!!!!!!!!!!!! اصلا کدوم شهر هستین؟
چون مثلا اگه تهران و توی ساختمون ما بودین اون wifi منه که دارین استفاده میکنین:)

نه، شبکه wifi هیچ ارتباطی با سیم کارت شما نداره!!، میتونید سیم کارتتون رو در بیارید گوشی رو روشن کنید و باهاش وصل شید به اینترنت تا مطمئن شید که اینا از هم جداست:)
همونطور که از اسمش پیداست wlan... شبکه بی سیم محلی، ممکنه یا واسه یکی از افراد نزدیک ساختمونتون باشه یا مثلا یه شرکت که پسور نذاشتن.

نبود؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچوقت کارتون با زدن این پست ها راه نمیفته. این پست ها فقط سرور رو اشغال و سنگین میکنه، ضمن اینکه باعث بهم ریختگی فروم ها و تایپیک ها میشه.

behrooz.shie
20-05-2011, 00:16
احتمالا یک شبکه دورو ورته که پسورد نداره :20: