PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل پسوند اجرايي در ويندوز 7

YarAndish
28-02-2011, 19:06
سلام بر تمامي دوستان ،
يه مشكل خيلي ساده برام پيش اومده ولي واقعا گرفتارم كرده ، مشكل از اونجايي شروع شد كه من يه فايل پسوند اجرايي (exe) به اشتباه open with كرده و با adobe reader باز كردم بعد از اين تمامي فايل ها اجرايي من آيكون فايل هاي pdf رو گرفته و فايل هاي اجرايي رو با adobe reader باز ميكنه كه خطا ميده !
هركار ميكنم كه يكي از فايل هايي اجرايي رو open with كرده و دوباره تغييرش دهم نمي تونم !
حتي براي رفه اين مشكل به قسمت Defult setting هم رفتم اما اصلا پسوند exe وجود نداره تا تغييرش بدم .
البته اين مشكل با حذف كردن adobe reader حل كردم اما چه فايده چونكه هر وقت adobe reader نصب ميكنم دوباره همون اش و همون كاسه !!!
كمك كنيد لطفا !

Microsoft Windows
28-02-2011, 19:35
سلام دوست عزیز این کارو انجام بده ببین درست میشه برو در منوی استارت در سرچ بنویس regedit اینتر کن
در بخش HKEY_CLASSES_ROOT رو باش کن EXE. رو پیدا کن روش یه کلیک کن در سمت راست ببین اینایی که در عکس زیر میبینی وجود داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه میبینی نیست من بکاپ های رجیستری خودمو گذاشتم دانلود کن روش دابل کلیک کن حتما مشکلت حل میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dew Drop
28-02-2011, 23:43
سلام
ضمن تبریک اولین پستتون...
اگه سرچ میکردید تعداد تاپیک های با این عنوان دیگه 3 رقمی شده...می تونسیتید راحت پیدا کنید.
این فایل رو دانلود و اجرا کنید,پنجره های باز شده رو yes,ok کنید.