PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب در سیستم

aluminum
27-02-2011, 00:27
دوستام مشخصات سیستم من اینه
مادر بورد
Dfi lanparty dk 790 gx m2rs
cpu phenom 2 x4 940
ram 1gig*2 +2 gig*1 gel
vga asus 5770
power 530 real
و تا هارد 1 ترا

قبل از خریدن کارت گرافیک وقتی سیستم رو روشن میکردم اوایل وقتی وارد ویندوز میشد صفحه مرتبا خاموش روشن میشد و من سریع پنجره مای کامپیوتر رو که باز میکردم و گرافیک صفحه کمتر میشد سرعت خاموش روشن شدن کمتر میشد و بعد از چند دقیقه مشکل حل میشد . بعد از مدتی وقتی سیستم رو روشن میکردم از همون اول تصویر میرفت و مانیتور خاموش میشد و بعد از 20 دقیقه مانیتور روشن میشد و صفحه ورود به ویندوز میومد.این زمان هر روز زیادتر میشد تا اینکه کلا مانیتور سوخت
مانیتور رو تعمیر کردم و از اونجایی که حدس میزدم مشکل از کارت گرافیک باشه(کارت گرافیکم انبورد بود) یک کارت گرافیک خریدم هونی که بالا معرفی کردم.
ولی در کمال تعجب دیدم باز هم همون مشکل رو دارم و وقتی وارد ویندوز میشم همون مشکل همچنان هست(هم توی xp و هم توی Se7en).
اول گفتم سشاید مشکل از پاور باشه .همزمان از دو تا پاور 530 استفاده کردم مشکل حل نشد.بعد فکر کردم مشکل از کارت گرافیکه.یک کارت گرافیک از دوستم گرفتم فکر کنم سری 4000 بود!!! مشکلی نداشت و کارت گرافیک من هم روی سیستم اون که مادربوردش مثل منdfi هست ولی 790 fx جواب داد.
رم رو هم امتحان کردم مشکل از اون هم نیست.
جالب اینه که کارت گرافیک من روی سیستم رفیقم از se7en امتیاز 7.1 میگیره ولی روی سیستم خودم 6؟؟؟؟
حالا به این نتیجه رسیدم که مشکل از مادربورده؟قصد خرید مادربورد دارم .به نظرتون درست فکر میکنم یا چیز دیگه هست که م نتست نکرده باشم؟؟؟؟؟