PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرا نشدن بابیلون در ویندوز 7

Dariushtanha
26-02-2011, 15:41
سلام دوستان:
دیروز سرویس پک 1 را واسه ویندوزم که نسخه Ultimate است را نصب کردم و بعدش بابیلون را هم نصب کردم ولی اصلا اجرا نشد!
وقتی cpu usage را بررسی کردم دیدم فایل اجرائی بابیلون 50% مصرف cpu داره در حالیکه اصلا اجرا نمیشه و حتی آیکون بابیلون در سمت راست نوار تسکبار وجود نداره.
بابیلون ورژن 8 و 9 هر دو را تست کردم با هر دو همین مشکل وجود داره.
مشکل از کجاست؟:41:

ebicross
26-02-2011, 17:15
یه بار کامل حذفش کنید و بعد از ریست کردن دوباره نصب کنید.
مشکلی نداره.

Dariushtanha
26-02-2011, 17:26
چند بار کاری که شما گفتین را انجام داده ام ولی مشکل همچنان باقیه...:41:

ebicross
26-02-2011, 22:15
به این تاپیک مراجعه کنید.
دوستان بابیلون شناس هستند. :دی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dariushtanha
27-02-2011, 14:50
اساتید دیگه نظری ندارین؟..:41:

shahinasbaghi
27-02-2011, 15:00
اساتید دیگه نظری ندارین؟..:41:

ورژن بابیلونتون رو عوض کنید ... اونی که داری احتمالا کرکش مشکل داره

vista7
27-02-2011, 15:20
حالا حتما باید بایبیلون باشه
میتونید از نرم افزار های جایگزین استفاده کنید

Dew Drop
27-02-2011, 16:29
سلام
از نرم افزارهای انینستال برای حذفش استفاده کنید که از رجیستری هم اثرش کامل پاک بشه بعد نصبش کنید.
در ضمن یه یوزر جدید ایجاد کنید ببینید اونجا نصب میشه؟

Dariushtanha
27-02-2011, 20:53
چندین بار اینکارو کردم ولی مشکل همچنان وجود داشت...
و اما اینکه در یوزر دیگه‌ای نصب کنم را تست نکرده‌ام.
اینکارم انجام میدم و نتیجه را اعلام می‌کنم

Dariushtanha
27-02-2011, 23:54
در ضمن یه یوزر جدید ایجاد کنید ببینید اونجا نصب میشه؟

دوست عزیزم
مثل یوزر خودم یک یوزر دیگه با سطح دسترسی ادمین ایجاد کرده و با اون وارد ویندوز شدم
در اونجا پس از نصب بدون مشکل اجرا شد!!!:18:
این یعنی چی؟مشکل از کجاست؟!

Dariushtanha
01-03-2011, 02:55
ضمنا با بررسي Resource Monitorو رفتن به سربرگ CPU و راست کليک روي فايل اجرائي بابيلون و بررسي Analize Wait Chain در پنجره باز شده نوشته:

One or more threads of babylon.exe are waiting to finish network |/0

در ضمن 50% cpu را هم مصرف مي کنه!
اين مي تونه ما را در يافتن ريشه مشکل کمک کنه؟

ebicross
01-03-2011, 16:00
برنامه رو حذف کنید و بعد در رجیستری اسم بابیلون رو سرچ و تمام ورودیهاشو حذف کنید.
بعش بابیلون رو در مسیر دیگری غیر از مسیری که قبلا نصب میکردین نصب کنید.
شاید کمک کنه.

Dariushtanha
01-03-2011, 18:13
برنامه رو حذف کنید و بعد در رجیستری اسم بابیلون رو سرچ و تمام ورودیهاشو حذف کنید.
بعش بابیلون رو در مسیر دیگری غیر از مسیری که قبلا نصب میکردین نصب کنید.
شاید کمک کنه.
این کارهائی را هم که گفتین انجام دادم ولی باز هم مشکل وجود داره و برنامه باز نمیشه و ...:41:

*Batman*
03-03-2011, 19:33
ضمنا با بررسي Resource Monitorو رفتن به سربرگ CPU و راست کليک روي فايل اجرائي بابيلون و بررسي Analize Wait Chain در پنجره باز شده نوشته:

One or more threads of babylon.exe are waiting to finish network |/0

در ضمن 50% cpu را هم مصرف مي کنه!
اين مي تونه ما را در يافتن ريشه مشکل کمک کنه؟

برای اینکه با سرور خودش ارتباط برقرار نکنه و اعتبار شما باطل نشه، باید با فایروال جلوی این ارتباط رو بگیرید.

برای اینکه مطمئن بشید مشکل از کرک نیست یکبار Babylon را بدون کرک، نصب و اجرا کنید.

من هم وقتی نسخه 9 رو نصب کردم به صورت عادی اجرا نمیشد.مشکل از کرک بود.عوضش کردم و الان بدون مشکل کار میکنه.

اگر مایل بودید من یه لینک مناسب در اختیارتون میذارم.

Dariushtanha
03-03-2011, 22:37
آخه من اصلا کرکش نمیکنم
بلافاصله بعد پایان نصبش CPU USAGE مربوط به بابیلون میره روی 50%
و مشکل اینجاست که اصلا اجرا نمیشه حتی تریالش...وگرنه خودم کرک مناسب دارم ممنون.
آخه پس نمیدونم مشکل از کجاست...:41:

ebicross
04-03-2011, 08:51
شما در مسیر: (فایلهای مخفی و فایلهای سیستمی باید نمایش داده بشن)

در یوزر خودتون فایلهایی که با NTUSER شروع میشن رو به محل مطمئنی کپی کنید که قابل فرمان پذیری در CMD باشه. (یعنی جاشو بدونید که اگر مشکلی پیش اومد از طریق CMD با فرمان کپی به این محل برگردونیدش)
بعدش همین فایلها رو از USER دیگری که ساختین و مشکلی نداره کپی کنید به این مسیر و بعد سیستم رو ریست کنید.
ببنید مشکل حل میشه؟

Dariushtanha
04-03-2011, 14:47
ولی با اینکار تمام تنظیمات یوزر تست اجرا میشن و برنامه هام کار نخواهند کرد...

*Batman*
04-03-2011, 16:41
سلام.

شما Babylon 9 رو نصب کنید و تنظیمات برگه‌ی Connection رو مثل شکل زیر تغییر بدید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا وارد Safe Mode شده و Babylon رو اجرا کنید.
نتیجه رو اعلام کنید.

Dariushtanha
04-03-2011, 18:53
مشکل اینجاست که پس از نصب اصلا اجرا نمیشه که بخوام اینکارها را انجام بدم!

*Batman*
04-03-2011, 19:17
اجرا که میشه.چون گفتید وقت CPU رو میگیره.
Safe Mode رو امتحان کردید؟گفتم با فایروال جلوی ارتباطش رو بگیرید.گرفتید؟

Dariushtanha
05-03-2011, 12:09
نه اجرای کامل نمیشه و گیر میکنه به خاطر همینه که CPU Usage 50% داره.
یعنی آیکونش در systray ظاهر نمیشه و با راست کلیک+Ctrl برنامه اجرا نمیشه.فعلا نیازی به قطع ارتباطش با فایروال نیست چون اصلا برنامه اجرا نمیشه.ضمنا موقع نصب به اینترنت وصل نیستم.

ebicross
05-03-2011, 14:11
ولی با اینکار تمام تنظیمات یوزر تست اجرا میشن و برنامه هام کار نخواهند کرد...
من که نگفتم دائما این کار رو بکنید.
برای تست هستش که ببینم مشکل از User profile هستش یا نه از رجیستریه.
در کل هم این مشکلی ایجاد نمیکنه. برنامه هاتون اجرا میشن و فقط یک سری تنظیمات جزئی رو شامل میشه.

Dariushtanha
05-03-2011, 23:39

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر یوزر خودتون فایلهایی که با NTUSER شروع میشن رو به محل مطمئنی کپی کنید که قابل فرمان پذیری در CMD باشه. (یعنی جاشو بدونید که اگر مشکلی پیش اومد از طریق CMD با فرمان کپی به این محل برگردونیدش)
بعدش همین فایلها رو از USER دیگری که ساختین و مشکلی نداره کپی کنید به این مسیر و بعد سیستم رو ریست کنید.
ببنید مشکل حل میشه؟
استاد عزیز
متاسفانه من زیاد کار در محیط DOS را بلد نیستم میخواستم خواهش کنم برای کپی کردن، دستوری را که باید در خط فرمان تایپ کنم بهم دقیقا بگید(با فرض اینکه این فایلها را در فولدری بنام TEST در درایو L کپی کرده باشم و به عنوان بک‌آپ موجود باشه)

ebicross
06-03-2011, 11:33
فرض کنید در مسیر L:\Backup اطلاعاتی دارید که میخواین به مسیر C:\Orginal کپی کنید.
خیلی راحت در محیط CMD مینویسید:
copy L:\backup|*.* c:\Orginal
بعد از ستاره و C یک فاصله هستش. اینطوری تمام اطلاعات پوشه ی backup به Orginal کپی میشه.

Dariushtanha
06-03-2011, 15:22
لطفا دقیقا چیزی را که باید تایپ کنم(با قرار دادن فاصله و هر پارامتری که لازمه)برام بنویسید

ebicross
06-03-2011, 21:24
copy L:\backup|*.* c:\Orginal
copy l:\backup\*.* c:\users\USERNAME

لازم نیست نگران باشید. عوض کردن پروفایل هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه. منم که گفتم به خاطر این بود که اگر بر فرض محال یک مشکل پیش اومد رفع مسئولیت کرده باشم.
کپی کنید مشکلی پیش نمیاد.

Dariushtanha
08-03-2011, 02:39
با این فرمان که شما دادین خواستم کپی کنم ولی نمیشه...:41:
ارور میدهThe syntax of the command is incorrect

ebicross
08-03-2011, 23:51
دستور مشکلی نداره ولی اگر ویندوز بالا میاد خب با روش دستی و کپی معمولی کپی کنید.

Dariushtanha
09-03-2011, 16:57

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر یوزر خودتون فایلهایی که با NTUSER شروع میشن رو به محل مطمئنی کپی کنید که قابل فرمان پذیری در CMD باشه. (یعنی جاشو بدونید که اگر مشکلی پیش اومد از طریق CMD با فرمان کپی به این محل برگردونیدش)
ببنید مشکل حل میشه؟
اینکارو در محیط ویندوز کردم ولی مشکل همچنان باقیه...:41:
(این را اضافه کنم که حین عمل کپی گرفتن چند تا فایل نافرمانی کردن اخطار می داد این فایلها در ویندوز در حال استفاده هستن)

ebicross
09-03-2011, 23:16
خب شما باید از User دیگه وارد بشین و بعد اطلاعات یوزر رو کپی کنید. یعنی وقتی اون یوزر در حال استفاده نیست.

Dariushtanha
10-03-2011, 01:25
چطور میشه اینکارو انجام داد؟!از کدام مسیر میتونم دسترسی به اون فایلها داشته باشم؟!

ebicross
10-03-2011, 10:13
ببینید فرض کنید USER A اونیوزر اصلی هست و USER B اون یوزر جدید.
شما وارد B بشید و همون فایلهایی که در ابتدا گفتم در مسیر C:\Users\User B رو (باید فایلهای مخفی و سیستمی نمایش داده باشن) کپی کنید به C:\User A و بعد وارد یوزر اصلی بشین و تست کنید.
اگر درست بود که هیچ. اگر نه فایلها رو دوباره برگردونید سرجای اولش.

Dariushtanha
11-03-2011, 00:52
این کارها را که گفتین انجام دادم و دسکتاپ جدید یوزر اصلی شدش حالت پیش فرض...
و بابیلون هم نصب و اجرا شد ولی با اولین ری‌استارت دیگه وارد ویندوز نمیشه و در مرحله‌ای که باید یکی از 2 یوزر را برای
ورود به ویندوز انتخاب کنم وقتی وارد یوزر اصلی میشن وارد نمیشه و پیغام میده The Group Policy Client service failed the logon.Access is denied
حالا چیکار کنم؟:41:

ebicross
11-03-2011, 08:24
حالا به یوزر دوم برید و بعد فایلهای اصلی یوزر رو برگردونید سر جاش تا بشه وارد ویندوز شد.
با این حساب مشکل شما از Account Profile هستش و بهترین کار اینه که یوزر قبلی رو فراموش کنید و یک یوزر جدید بسازید.

به نظر من شما یک سوزر جدید بساز و قدیمیه رو حذف کن. بعدش دوباره همنام با قدیمیه یک یوزر بساز و باز اون یکی رو حذف کن. اینطوری نرم افزارهایی که به صورت This User Only نصب کردید از کار نمیفتند.

Dariushtanha
11-03-2011, 13:00
حالا به یوزر دوم برید و بعد فایلهای اصلی یوزر رو برگردونید سر جاش تا بشه وارد ویندوز شد.
با این حساب مشکل شما از Account Profile هستش و بهترین کار اینه که یوزر قبلی رو فراموش کنید و یک یوزر جدید بسازید.

به نظر من شما یک سوزر جدید بساز و قدیمیه رو حذف کن. بعدش دوباره همنام با قدیمیه یک یوزر بساز و باز اون یکی رو حذف کن. اینطوری نرم افزارهایی که به صورت This User Only نصب کردید از کار نمیفتند.
به یوزر دوم رفتم و اینکاری را که گفتین کردم ولی همین پیغام فوق‌الذکر را میده و وارد یوزر اصلی نمیتونم بشم...:41:
ضمنا می خواستم بدونم چرا این مشکل برای یوزر اصلی‌ام بوجود اومده و چی باعث میشه که بابیلون روی اون اجرا نمیشه؟!

ebicross
11-03-2011, 14:41
اینکه چرا این مشکل پیش میاد رو منم درست و حسابی نمیدونم.
فقط این مشکل نیست. خیلی مشکلات دیگه هم هست که گاهی برای یک یوزر اتفاق میفته. مثل تغییر نکردن بعضی تنظیمات.
به نظرم باید از ویروس باشه.
اما این پیشنهاد یعنی تغییر فایلهای اون مسیر و یا رفتن به یوزر جدید رو خود مایکروسافت داده که من براتون نقل قول کردم.

Dariushtanha
11-03-2011, 19:54
استاد حالا من چطوری وارد ویندوز با یوزر اصلی‌ام بشم؟با این پیغام که توی صفحه لاگین میده و پائینش جز ok گزینه دیگه‌ای نداره وارد ویندوز نمیشه ...:41:

Dr.know
12-03-2011, 09:55
سلام
از تو compatiblity برنامه را با یه ویندوز دیگه مثل xp sp3 اجرا ش کن.
بلدی که ازکجا فعال می شده
رو ایکن برنامه راست کلید کن سربرگه compatiblity را اتخاب کن از اونجا اجرای برنامه را بزار رو xp یا غیره

Dariushtanha
12-03-2011, 11:14
سلام
از تو compatiblity برنامه را با یه ویندوز دیگه مثل xp sp3 اجرا ش کن.
بلدی که ازکجا فعال می شده
رو ایکن برنامه راست کلید کن سربرگه compatiblity را اتخاب کن از اونجا اجرای برنامه را بزار رو xp یا غیره
نه دوست عزیز
اینجوری هم مشکل حل نمیشه:41:

Arash4484
12-03-2011, 11:20
عزیز حتمن باید بابیلون باشه؟ نمیتونی از برنامه های جایگزین استفاده کنی؟
لینگوز-لینگوو-نارسیس-...
===========
اگه حتمن بابیلون باید باشه...این کار هم چک کن ...برو داخل تسک منیجر
در پروسسها بابیون رو پیدا کن و اند پروسس تری رو بزن و دوباره اجراکن
ببین چی میشه

H.Operator
12-03-2011, 11:49
جدا از بحث این بابیلون خیلی چیز باحالیه رفیق من هر ویندوز 7(چه 32 بیت چه 64 بیت)نصب می کنه موقع اجرای بابیلون سیستمش صفحه آبی میده به هیچ طریقی هم درس نشد که نشد مجبور شد قیدشو بزنه:31:.

Dariushtanha
12-03-2011, 16:09
عزیز حتمن باید بابیلون باشه؟ نمیتونی از برنامه های جایگزین استفاده کنی؟
لینگوز-لینگوو-نارسیس-...
===========
اگه حتمن بابیلون باید باشه...این کار هم چک کن ...برو داخل تسک منیجر
در پروسسها بابیون رو پیدا کن و اند پروسس تری رو بزن و دوباره اجراکن
ببین چی میشه
چرا دوست عزیز
میشه برنامه مشابه نصب کنم ولی من نمیخوام صورت مسئله را پاک کنم و میخوام دلیل مشکلات و راههای رفع
آنها را یاد بگیرم.اینکاری هم که شما گفتین انجام داده بودم ولی مشکل حل نشد.الان مشکل چیز دیگه‌ایه
فعلا نمیتونم وارد یوزرم بشم.

Arash4484
12-03-2011, 17:00
چرا دوست عزیز
میشه برنامه مشابه نصب کنم ولی من نمیخوام صورت مسئله را پاک کنم و میخوام دلیل مشکلات و راههای رفع
آنها را یاد بگیرم.اینکاری هم که شما گفتین انجام داده بودم ولی مشکل حل نشد.الان مشکل چیز دیگه‌ایه
فعلا نمیتونم وارد یوزرم بشم.

متوجه منظورت هستم...ولی بعضی موقعها موضوع خیلی حاد نیست : )
=========================================
چه ارروری دقیقن میگیری؟
(اگه میخای حلش کنی وگرنه که میتونی توی یوزر جدیدت ادامه بدی)

ebicross
12-03-2011, 23:48
مگه شما دو تا User نداشتید؟
خب الان داخل هیچکدوم نمیره؟
از یکی وارد بشین و فایلهای اون یکی رو کپی کنید و کلا اون یوزر رو حذف کنید.

Dariushtanha
13-03-2011, 01:28
مگه شما دو تا User نداشتید؟
خب الان داخل هیچکدوم نمیره؟
از یکی وارد بشین و فایلهای اون یکی رو کپی کنید و کلا اون یوزر رو حذف کنید.
عرض کردم که، قرار شده بود فایلهای بک‌آپ گرفته شده از یوزر اصلی را سرجاش برگردونم(درحالتیکه در یوزر فرعی هستم)
منم اینکار را کردم ولی بعد ری‌استارت پیغام The Group Policy Client service failed the logon.Access is denied را در پنجره انتخاب یورز برای انتخاب ورودی به ویندوز میده...

Arash4484
13-03-2011, 11:10
اگر این اررور را میگیری احتمالن تنها راه سیستم ریستوره که امیدوارم غیرفعالش نکرده باشی
باید با سی دی نصب ویندوز بوت شوی
مراحل نصب رو بری تا برسی به پیغامی که وین سابقت رو تشخیص میده و گزینه ریپیر کامپیوتر رو بزن
سپس next و انتخاب سیستم ریستور
سپس انتخاب ریستور پوینت و نکست (هرچی تا زمان این ریستور پوینت نصب و تنظیم و آپ و مشابه کردی میپره در ویندوز)
تایید کن چه درایوهای ریستور بشن
پیغامهای پایاانی(yesو finish, ریست)
بعد ریست پیغام کامپلت شدن میده

Dariushtanha
13-03-2011, 18:54
متاسفانه غیرفعالش کرده بودم:41:
ولی استاد عزیز آقای ebicross وقتی این روش را پیشنهاد کرده بودن که فایلهای یوزرها را جابجا کنم نگفتن که احتمال بروز این مشکل هست که دیگه نشه وارد ویندوز شد تا یه Restore point قبل اینکارا درست کنم...:41:

ebicross
13-03-2011, 22:53
ولی استاد عزیز آقای ebicross وقتی این روش را پیشنهاد کرده بودن که فایلهای یوزرها را جابجا کنم نگفتن که احتمال بروز این مشکل هست که دیگه نشه وارد ویندوز شد تا یه Restore point قبل اینکارا درست کنم...:41:
من قبلا گفتم که:

عوض کردن پروفایل هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه. منم که گفتم به خاطر این بود که اگر بر فرض محال یک مشکل پیش اومد رفع مسئولیت کرده باشم.

هنوز هم نظر من اینه که کپی فایلهای پروفایل نباید مشکلی ایجاد کنه چون مهندسهای مایکروسافت هم در انجمن ها از این روش استفاده میکنند. من هم نقل قول کردم.
عوامل زیادی توی اینکه یک روش جواب بده وجود داره. وجود زمینه ی مشکلات دیگه، ویروس، تجربه ی کاربر و خیلی چیزهای دیگه...

روش حل این مشکل هم به طرق مختلفی موجوده ولی قبل از هرکاری وارد فایلهای اون یوزر بشید و دسکتاپ و Document رو کپی کنید.

بهترین حالتش اینه از یوزر جدید استفاده کنید.

saeed774
14-03-2011, 00:33
اين برنامه رو دانلود کن و تيک همه گزينه بجز Prefetch رو بزن و بعد Empty Selected کن.

بعد نرم افزار زيرو دانلود کن و رجيستري رو باهاش پاکسازي کن:

روي فايل اجرايي بابيلون راست کليک کن و گزينه Run as Administrator رو بزن تا با شرايط ادمين نصب بشه.

Dariushtanha
14-03-2011, 01:13
اين برنامه رو دانلود کن و تيک همه گزينه بجز Prefetch رو بزن و بعد Empty Selected کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد نرم افزار زيرو دانلود کن و رجيستري رو باهاش پاکسازي کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدروي فايل اجرايي بابيلون راست کليک کن و گزينه Run as Administrator رو بزن تا با شرايط ادمين نصب بشه.
سعید جان
الان مشکل اینه که دیگه نمی‌تونم وارد یوزر اصلی‌ام بشم.در یوزر دیگه که مشکلی وجود نداره و بابیلون نصب شده روی اون کار می‌کنه

Dariushtanha
15-03-2011, 03:26
روش حل این مشکل هم به طرق مختلفی موجوده ولی قبل از هرکاری وارد فایلهای اون یوزر بشید و دسکتاپ و Document رو کپی کنید.
دقیقا کدام فایلها مربوط به دسکتاپ و Document میشن تا کپیشون کنم؟
در ضمن من می‌خوام تنظیمات برنامه ‌ها را هم درست مثل یوزر اصلی قبلیم داشته باشم

ebicross
15-03-2011, 11:16
تنظیمات برنامه ها که تغییری نمیکنند.
شما این کار رو که میگم به ترتیب انجام بدین.

در مسیر C:\Users\OLD USER NAME هرچی فولدر هست (که مخفی هم هستند به صورت سیستمی مثلا Appdata و توجه کنید فایلها رو منظورم نیست. یعنی فقط پوشهها در این مسیر و اون فایلهای Ntuser رو نمیگم) در پوشه ای توی یکی از درایوهاتون کپی کنید و اسم پوشه رو بزارید مثلا copy و بعدش اون User خراب که الان ازش کپی گرفتید رو حذف کنید.
بعدش به مسیر C:\Users برید و اگر پوشه ی یوزر قدیمی که الان ازش کپی گرفتید هنوز وجود داره حذفش کنید.

بعد یک یوزر دقیقا با نام یوزر قدیمی بسازید ولی هنوز این یوزر جدید رو نگه دارید.
فایلهایی که کپی کردید رو به اینجا برگردونید. یعنی انگار به جای قبلی برگشتند.
بعدش سیستم رو ریست و با یوزری که ساختید وارد بشید.
اگر مشکلی نبود دوباره ریست کرده و تست کنید.
وقتی مطمئن شدید میتونید یوزر دیگه رو حذف کنید.

اینطوری تنظیمات شماهم سرجاش میمونه.

فقط: اگر نمیتونید اطلاعاتی رو کپی کنید یا حذف کنید در این مراحلی که گفتم از ابزار Take Ownership استفاده کنید.

تذکر: یوزری که ساختید رو بارها تست کنید در نرم افزارهای مختلف بخصوص: Internet Explorer - Windows Media Player - MS Office - Photoshop - Chrome

در هر صورت اگر از یک یوزر جدید بدون این کارها استفاده کنید خیلی بهتره. تنظیمات نرم افزارها وقت کمی میگیره ولی در عوض خیالتون راحته.
دوباره هم میگم با اینکه این روش رو من خودم تست کردم ولی باز هم مسئولیت پیش اومدن مشکل از عهده ی من خارجه...