PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اساسی در بالا آمدن ویندوز 7

karajboy
26-02-2011, 11:15
سلام،
اولا این که اون صفحه ای که برای معرفی مادربورد و کلیدهای del , f12 , ... خطهای راه راهه سیاه داره!
و بعد یه صفحه با علایم نامشخص و نامفهوم میاد و بعد صفحه لودینگ ویندوز سون (starting windows) به صورت راه راه های آبی در حال حرکت هست که بعد از چند ثانیه از حرکت می ایستند و لود ویندوز متوقف میشه !
بعد هم که ریستارت میکنم یه صفحه میاد که بالاش نوشته windows failed to start و ... و دو انتخاب داره یکی windows startup repair و دیگری starting windows normally.
تمام قسمتهای startup repair رو امتحان کردم دو سه بار ولی درست نشد که نشد !

حالا با تمام این تفاسیر چرت و پرت که خودمم موندم که چرا اینجوری شده(!)، تنها مشکل من حدود 3 گیگ اطلاعات که روی دستکتاپه و ازشون بک آپی ندارم وگرنه سیستمو با دست خودم آتیش میزدم !!!!!!!!
با command prompt هم که توی منوی startup repair هست که نمیشه folder رو کپی کرد باید تک تک فایلا رو کپی کرد. (تو این مرحله خوشبختانه حافظه های جانبی شناسایی میشه)

خوب بعد از داستان حسین کرد شبستری(!) میرسیم به این که دوستان کممممممممک !!! :37:

هدف من اون اطلاعاتمه. چه کنم ؟؟؟؟؟:23:

مشخصات سیستم: رم 2گ _ گرافیگ 512م _ سی پی یو amd athlon 64 dual core 4000

amir_toos
26-02-2011, 20:01
دیگه این هم کاری داشت. این همه خودتو اذیت کردی:31:
برو بازار یک تبدیل IDE & SATA به USB بگیر بعدش هاردتو باز کن ببر جای یک سیستم دیگه تبدیل رو وصل کن بعدش بزن به ورودی . تمامی هارد درایوت در mycomputer سیستم دیگه میاد! هرچی خواستی کپی کن.
درضمن یادت نره که آدابتور اون تبدیل هم برای تغذیه اون هارد یا هرچی که میخوای وصل کنی هستش.
موفق باشی. یاعلی