PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار مدیریت شبکه

C0OPeR
26-02-2011, 10:50
سلام دوستان
من در شبکه اداری میخوام میزان استفاده از اینترنت رو برای کاربران محدود کنم . یعنی هم محدودیت زمانی برای استفاده داشته باشن (مثلا روزی چند ساعت) و هم در اون زمان محدودیت سرعت و دانلود داشته باشن . اگر نرم افزار قابلیت مانیتورینگ هم داشته باشه عالی میشه وگرنه یک نرم افزار مانیتورینگ شبکه هم معرفی کنید .
متشکرم :46:

javadisara
26-02-2011, 11:21
سلام دوستان من نرم افزاری میخوام برای ریموت شدن به سیستم های درون شبکه و نظارت به کارهای یوزر ها

C0OPeR
26-02-2011, 12:38
عزیز من شما درخواست نرم افزار داری یه تاپیک جدا بزن چرا کاسبی مارو بهم میزنی :دی
برای ریموت تحت شبکه همون remote desktop ویندوز بهترین گزینه هستش ...

----
دوستان همچنان منتظریم یه راهنمایی کنین ...

kourosh_sos
26-02-2011, 12:43
دوستان برای مدیریت کامل از محدودیت تا مانیتورینگ بهترین برنامه ای که باهاش کار کردم nladmin هستش ولی دوستان سعی کنید از امکانات سیستم عاملتون به نحوه احسن استفاده کنید تمام اینکارا رو میشه بدون نرم افزار و با سیستم عامل سروری انجام داد.

shuhin
26-02-2011, 21:07
سلام دوستان
من در شبکه اداری میخوام میزان استفاده از اینترنت رو برای کاربران محدود کنم . یعنی هم محدودیت زمانی برای استفاده داشته باشن (مثلا روزی چند ساعت) و هم در اون زمان محدودیت سرعت و دانلود داشته باشن . اگر نرم افزار قابلیت مانیتورینگ هم داشته باشه عالی میشه وگرنه یک نرم افزار مانیتورینگ شبکه هم معرفی کنید .
متشکرم :46:
سلام
برنامه Net Limiter یکی از برنامه های خوب تو این زمینه هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید