PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار Norton Ghost 2003 v8

HITB0Y
26-02-2011, 00:20
سلام دوستان
من این نرم افزار رو برای بک آپ گیری از ویندوزم لازم دارم و اینطور که من متوجه شدم تنها نسخه 2003 قابلیت رایت بر روی cd/dvd داره.
ممنون میشم لینک سالم و تکی(و نه تقسیم شده) برنامه رو بدید.
اگر آموزشش هم داشتید که چه بهتر.
دیگه خسته شدم از بس ویندوز نصب کردم...:2:
دوستانی تو زمینه بک آپ گیری تجربه دارن مارو بی نصیب نزارن.
ممنون از همگی:40:
:11:

HITB0Y
26-02-2011, 22:27
هیشکی نبود؟!!!!:41:

***Spring***
27-02-2011, 00:54
سلام ...

این آموزش :

آموزش جامع و كامل نرم افزار NORTON GHOST 2003 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش Ghost يا چگونه از شر نصب پياپي ويندوز خلاص شويم. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فلاپی دیسکت اون رو میخواید ( برنامه ) ؟؟؟

تاپیک پایین رو هم حتمآ سربزنید :

در خواست بهترین نرم افزار ایمیج گیری از کل ویندوز و درایوها و نصب آن ها بعد از فرمت هارد
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و توضیح و بعضی از تاپیکهای دیگه در این زمینه :

برنامه Norton Ghost ورژنهای مختلفی داره که یکی از معروفترین و بهترین هاست ... Acronis True Image هم برنامه خوبیه ... بقیه برنامه ها رو چک نکردم ...

از برنامه های خوب و معروف برنامه Norton Ghost هستش که حتا ورژن قدیمی اون هم خیلی قابلیتهای مختلف و خوبی داشت ... بخصوص ورژن جدید این برنامه ( ورژن 15 ) قابلیتها و توانایی های زیادی داره و با خیلی از لوازم جانبی ، هاردهای اکسترنال ، سیستم عاملهای مختلف و ... هماهنگی کامل داره ... آخرین ورژن این برنامه رو در تاپیک پایین ( صفحه آخر ) دوستان قبلآ زحمت اون رو کشیدن :

Norton Ghost / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه های دیگه هم :

Acronis True Image | تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Drive SnapShot | ایمیج گرفتن از درایوهای ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TeraByte Unlimited Image | تهیه نسخه پشتيبان از پارتیشن ها و سیستم عامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Rollback Rx | نرم افزاری قدرتمند جهت بازگرداندن سیستم به گذشته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

O&O DiskImage | گرفتن نسخه پشتیبان از اطلاعات سیستم وباز گرداندن آسان آن برروی سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

WinImage / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Full Portable Norton Ghost 11.0.0.1502 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

======================

آموزش جامع و كامل نرم افزار NORTON GHOST 2003 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش Ghost يا چگونه از شر نصب پياپي ويندوز خلاص شويم. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

HITB0Y
27-02-2011, 23:24
یک دنیا ازت ممنونم Spring عزیز:40::11: