PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعداد زیاد فایل svchost.exe به طرز مشکوک ؟!

shadmehrshadow1
25-02-2011, 18:12
سلام
توی قسمت Processes از بخش task manager سیستم من تعداد زیادی از فایلی به نام svchost.exe وجود داره که فکر می کنم که بعضی هاشون مشکل دارن یا ویروسی یا یه چیزی شبیه این هستند .
تعدادشون هم 9 تا هستش به شرح زیر .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یکمی مشکوک میزنن بعضی هاشون و میشه گفت سرعت سیستم هم کمی پایین اومده . از انتی ویروس kASPER sKY 2011 هم استفاده می کنم . به نظرتون مشکلیه . چی کارکنم ؟

saeed774
25-02-2011, 23:55
تعداد اين پروسس مربوط ميشه به تعداد برنامه هايي که با نت ارتباط برقرار ميکنند. اگر کسپرتون آپديت باشه و چيزي پيدا نکرده پس مشکلي نبايد باشه . براي نمونه اتوماتيک آپديت ويندوز رو غيرفعال کن ببين تعدادشون کم ميشه؟

SURIV
27-02-2011, 20:14
از برنامه process master استفاده کن ببین اگه تو مسیری غیر از C:\Windows\System32 بودن ویروس هستن.

Gloria55864
09-03-2011, 10:04
با درود واحترام

بنده با همین مشکل روبروی هستم و از دیشب چند بار ویندوز نصب کردم اما متاسفانه این مشکل هنوز و جود دارد راحت ترین ویروس کش هم فکر کنم جف باشه که در بخش معرفی شد اما متاسفانه لینک دانلودش از بین رفته و نمیشه کاری کرد من نمیتونم سیستم رو اف دیک کنم از طرفی فقط استفاده از بکاپ ممکنه که اونم انگار با ویروس بالا میاد از نود آپدیت استفاده کردم اما چیزی نشناخت این فایل رفته رفته کل فضای سی پی رو اشغال میکنه و سیستم هنگ میکنه . از دوستان و اساتید خواهش میکنم راه حلی برای رفع مشکل ارائه بدن.
این راه ها رو تست کردم:
1-بک آپ رو برگردونم و و با ویروس کش آپدیت سیستم رو ویروس کشی کردم
2-سرچ کردم با نام و یروس و خواستم پاکش کنم که متاسفانه چیزی پیدا نشد
3-سعی کردم از توی سیستم تسک حذف کنم اما باز هم اضافه میشه و با چند بار حذف شدن ویروس ام اس بلستر فعال میشه و اخطار سیستم تا یهع دقیقه دیگ هریست میشه میاد.

از رهنماییتون ممنوم

Microsoft Windows
09-03-2011, 10:19
وقتی به اینترنت وصل میشی باز شدن این پروسس ها طبعی هست الان واسه من 11 هست