PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم دسترسی به محتویات فایلها در یک پوشه در ویندوز

masoud79
25-02-2011, 16:07
با سلام به همگی.من موقعی که می خواستم ویندوز رو عوض کنم فایلهایی رو که مهم بودند رو به یک پوشه در یک درایو دیگه منتقل کردم اما حالا که میخوام اون فایلها رو باز کنم نمیتونم به محتویاتشون دسترسی داشته باشم:19: و errorایی که عکسش در در زیر قرا میدم رو میده در ضمن اینو هم بگم که من اون فایلها رو به پوشه ایی که منتقل کردم یه گزینه رویه اون فایل فعال کردم که فکرکنم همونه که اجازه نمیده من به محتویات فایلها دسترسی داشته باشم.کلا من نمیتونم به فایلهایی(عکسها,فایل ها,...) که قبلا در اون پوشه قرار دادم دسترسی داشته باشم و هیچکدوم باز نمیشن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم اون errorایی که موقعه غیر فعال کردن اون گزینه ایی که قبلا فعال کردم میده.:41:

Dew Drop
25-02-2011, 16:49
سلام
شما فایلهاتون رو قبل از تعویض ویندوز باید dencrypt میکردید یعنی تیک اون گزینه رو بر میداشتید بعد
اقدام به تعویض ویندوز میکردید,همونطور که میبیند رنگ فایلهاتونم سبز شده و این فایلها باز نمیشن.
حالا محض احتیاط که خطای access is denied رو میده این کار رو بکنید که بعید میدونم اینم جواب بده ....
رو فایلتون کلیک راست کنید و Properties>Security>advanceبعد برید به تب owner اونجا یوزر خودتون رو انتخاب کنید
و تیک گزینه پایینی رو بزنید و apply کنید و ok.

اگه سرچ کنید هم میبنید که خیلی از کاربران این مشکل رو دارن که بعد از تعویض ویندوز فایلهای انکریپت باز نمیشن
و تا به حال هم راهی براش پیدا نشده...

masoud79
25-02-2011, 17:34
سلام
شما فایلهاتون رو قبل از تعویض ویندوز باید dencrypt میکردید یعنی تیک اون گزینه رو بر میداشتید بعد
اقدام به تعویض ویندوز میکردید,همونطور که میبیند رنگ فایلهاتونم سبز شده و این فایلها باز نمیشن.
حالا محض احتیاط که خطای access is denied رو میده این کار رو بکنید که بعید میدونم اینم جواب بده ....
رو فایلتون کلیک راست کنید و Properties>Security>advanceبعد برید به تب owner اونجا یوزر خودتون رو انتخاب کنید
و تیک گزینه پایینی رو بزنید و apply کنید و ok.

اگه سرچ کنید هم میبنید که خیلی از کاربران این مشکل رو دارن که بعد از تعویض ویندوز فایلهای انکریپت باز نمیشن
و تا به حال هم راهی براش پیدا نشده...

دوست عزیز با تشکر از پاسختون.این گزینه ایی که گفتید securityوجود نداره.:41:راه دیگه ایی وجود نداره؟

Squall Leonhart
25-02-2011, 17:55
توی عکس اول دکمه دیتیل رو بررسی کردی که توش چی هست؟

saeed774
25-02-2011, 18:10
دوست عزیز با تشکر از پاسختون.این گزینه ایی که گفتید securityوجود نداره.:41:راه دیگه ایی وجود نداره؟

وارد Folder Option که شدي از تب View ، تيک آخزين گزينه يعني Use simple File Sharing.... رو بردار و ok کن . تب Securty اضافه خواهد شد .

masoud79
25-02-2011, 18:24
دوستان این گزینه Securtyاضافه شد حالا باید دقیقا چی کار کنم.

Dew Drop
25-02-2011, 21:35
دوستان این گزینه Securtyاضافه شد حالا باید دقیقا چی کار کنم.

حالا باید کارهایی که تو پست دو گفتم رو انجام بدید...
ولی امیدوارم که باز بشه!!!

masoud79
26-02-2011, 17:42
حالا باید کارهایی که تو پست دو گفتم رو انجام بدید...
ولی امیدوارم که باز بشه!!!

دوست عزیز اون کارهایی که شما گفتید رو انجام دادم این گزینه هم REPLACE OWNER on subcontiries and object هم وجد نداره متاسفانه فایل باز نشد.هیچ راه دیگه ایی وجود نداره؟؟؟:19:

joe_satriani
26-02-2011, 19:15
دوست عزیز اون کارهایی که شما گفتید رو انجام دادم این گزینه هم REPLACE OWNER on subcontiries and object هم وجد نداره متاسفانه فایل باز نشد.هیچ راه دیگه ایی وجود نداره؟؟؟:19:

با سلام
احتمالا يه جايي از تنظيماتي كه دوستمون گفتن رو درست انجام نداده ايد
چون بايد با انجام اون مراحل باز بشه
يا اينكه فايلتون دچار مشكل شده باشه كه نتونه خاصيت ها رو بخودش بگيره

موفق باشيد.

Dew Drop
26-02-2011, 23:07

من تو پست های قبلی هم گفتم که متاسفانه این فایلها دیگه باز نمیــشن!!!
یعنی تا حالا راهی برای باز کردن فایلهای Encrypt شده بعد از تعویض ویندوز پیدا نشده...
خیلیا این مشکل رو دارن ولی متاسفانه فعلاً راهی وجود نداره...
این روشی رو هم که گفتم اشاره کردم که محض احتیاط یه بار امتحان کنید ببیند خطا رفع میشه یا نه...
که مثل نمونه های قبل بعد تعویض ویندوز جواب نمیده ...

userb
27-02-2011, 02:40
@masoud79
اگر امکانش هست میشه لطف کنی یکی از این فایل های رمزی شدت رو برای ما در اینجا قرار بدی (فقط برای امتحان، نمیگم باز میشه ها!)

userb
27-02-2011, 02:40
@masoud79

اگر امکانش هست میشه لطف کنی یکی از این فایل های رمزی شدت رو برای ما در اینجا قرار بدی (فقط برای امتحان، نمیگم باز میشه ها!)
اشتباهی دوبار فرستاده شد :41:

Microsoft Windows
27-02-2011, 17:03
يک را وجود داره که من قبلنا تست کرده بودم فکر کنم اين باشه .
شما تو ويندوز قبلي يوزرتون چي بود همون نام رو اگه دوباره يه يوزر بسازيد و واردش بشيد فکر کنم بتونيد تيکش رو بردايد.

Dew Drop
27-02-2011, 17:38
این تاپیک ها رو ببینید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
27-02-2011, 19:48
اين فايل PDF رو که بصورت انگليسي هست امتحان کن ، متنش ساده هست . فقط بايد يوزر و پسوردي که در ويندوز قبلي داشتي ، استفاده کني.

خودم از سايت هاي مختلف ، اطلاعات رو جمع کردم و بصورت PDF در آوردم. تا جايي که اطلاعات کسب کردم اگر اکانت يوزر حذف يا تغيير نام بشه ديگه اطلاعات قابل بازيابي نخواهند بود . شما قبل از اينکه ويندوز عوض کنين يا بايد اطلاعات رو از حالت کريپت خارج ميکردين يا از فايل Certificate ايجاد شده توسط ويندوز بک آپ ميگرفتي که در ويندوز جديد استفاده بشه . آموزش همه اينا در فايل بالا گفتم.

masoud79
01-03-2011, 20:53
با سلام,دوستان چرا یه سریی فایلها که داخل همون پوشه هستند بدون مشکل باز میشن؟؟؟!!

masoud79
02-03-2011, 21:41
با سلام,دوستان چرا یه سریی فایلها که داخل همون پوشه هستند بدون مشکل باز میشن؟؟؟!!
کسی نیست به این سوال من جواب بده؟من این خاصیت رو روی یه سری از فایل هایه داخل اون پوشه قبلا فعال کرده بودم که بعضی هاشون باز میشن و بعضی هاشون باز نمشن دلیلش چیه؟

saeed774
03-03-2011, 23:47
من این خاصیت رو روی یه سری از فایل هایه داخل اون پوشه قبلا فعال کرده بودم

منظور شما رو نفهميدم در پست اول گفتين که همه فايلا باز نميشن ولي الان ميگيد که بعضي ها باز ميشن. کدوم پسوندها باز ميشن؟
يعني علاوه بر اينکه پوشه اصلي رو انکريپت کردين بعضي از فايلاي داخلش رو هم انکريپت کردين؟
بيشتر توضيح بدين.
تونستي از فايل pdf چيزايي متوجه بشي؟

masoud79
04-03-2011, 14:36
منظور شما رو نفهميدم در پست اول گفتين که همه فايلا باز نميشن ولي الان ميگيد که بعضي ها باز ميشن. کدوم پسوندها باز ميشن؟
يعني علاوه بر اينکه پوشه اصلي رو انکريپت کردين بعضي از فايلاي داخلش رو هم انکريپت کردين؟
بيشتر توضيح بدين.
تونستي از فايل pdf چيزايي متوجه بشي؟

من رویه اون فایلهایی که قبل از تعویض ویندوز اونها رو به اون پوشه انتقال دادم بعد از تعویض ویندوز کلیک می کردم باز نمیشن ولی متوچه شدم که رویه اون فایلهایی که قبلا داخل اون پوشه بودن کلیک می کنم باز میشن.

اینم اون پوشه است

اینم اون فایلهای داخلش

مثلا من وقتی رویه اون عکسهMasoudaeکلیک میکنم باز میشه اما وقتی رویه عکسmasoudکلیک میکنم باز نمیشه.:41:

Squall Leonhart
05-03-2011, 01:53
با اوبونتو نمیشه بهشون دسترسی پیدا کرد؟ یکی از فایل هایی که باز نمیشه رو آپلود بکن من روی لینوکس یه تست بزنم ببینم میشه یا نه.

masoud79
05-03-2011, 16:56
با اوبونتو نمیشه بهشون دسترسی پیدا کرد؟ یکی از فایل هایی که باز نمیشه رو آپلود بکن من روی لینوکس یه تست بزنم ببینم میشه یا نه.

فایل ها و عکس های خودم به درک,عکسهای دادشمو چی کار کنم.:41::41::41:

Squall Leonhart
05-03-2011, 19:10
این فایل ها حجمشون صفر بایت هست! یعنی خالی هستن! میتونی روی کامپیوتر خودت هم حجمشون رو چک بکنی؟ لطفا زیپشون کن بعد بزار واسه دانلود.

masoud79
05-03-2011, 19:44
این فایل ها حجمشون صفر بایت هست! یعنی خالی هستن! میتونی روی کامپیوتر خودت هم حجمشون رو چک بکنی؟ لطفا زیپشون کن بعد بزار واسه دانلود.

دوست عزیز فایلها زیپ نمیشن errorمیدهAccess is Denied.