PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیشگامان کویر یزد و مشکلات دیگر

mojtaba_2006
25-02-2011, 11:22
سلام دوستان عزیز و گرامی :

کسی هست که اینجا که از سرویسهای ویژه پیشگامان استفاده کنه و مشکل داشته باشه ؟؟؟؟:41:

من از وقتی قراردادم را تمدید کردم (حدود یک هفته ) دیگه نمیتونم از سرویسهای شبانه (پیشگامان :2:) استفاده کنم . :13:
اگر کسی دیگه از یزدیها همین مشکل براش بوجود اومده اعلام کنه .

پشتیبانی پیشگامان :2: جـــــــــــــــــــــــو اب نمیده و گوشی را قـــــــــــــــــــــطع میــــــــــــــــکنه :18:

اگر من از سرویس شبانه نتونم استفاده کنم یعنی هفت گیگابایت را خریدم 70000 تومان :27:

dimah2005
25-02-2011, 17:51
منم پیشگامانم ولی تهران

منظورت از ششبانه نداری چیه؟

منم یه چند وقتیه که شبا سرعتم خیلی کم میشه،

حالا امشبم کار داریم با این اینترنت، موندم چه کنم

mojtaba_2006
25-02-2011, 20:06
چــــــــــــــــــــــــ ــه عجـــــــــــــــــــــــ ــب یکی جواب داد .:31:

dimah2005 جان ، این پیشگامان یکسالی هست ، توی یزد اومده اینترنت ویژه راه انداخته البته شاید شهرهای دیگه هم داده باشه ، خبر ندارم ،اما توی خبرهاش شنیدم میخواد اول از یزد شروع کنه .:27:

اینترنت را به سه دسته صبح ، عصر و شبانه تقسیم کرده . من 256 یکساله را گرفتم 70000 تومان .
معادل حجمیش اینطوریه که اگر من اعتبارم را صبح مصرف کنم در یکسال فقط 7 گیگابایت میتونم دانلود داشته باشم .
اگر اعتبارم را عصر مصرف کنم در یکسال میتونم 14 گیگابایت دانلود کنم و اگر
اعتبارم را شب مصرف کنم در یکسال میتونم 49 گیگابایت مصرف داشته باشم .

حالا یک هفته هست که اینترنت شبانه را کاملا قطع میکنه و تقریبا دوباره از ساعت 10 صبح تا11 شب راه میندازه . هرچی با پشتیبانی تماس میگیرم یا جواب نمیده یا قطع میکنه و یا ربط میده به مسائل بیخودی ، مثلا میگه شاید از آنتی شیلتر استفاده میکنید ، آخر من آنتی شیلترم کجا بود ؟؟؟؟
:19:
حالا جدای از اینها ، من تعجب کردم ، یعنی یک یزدی توی این فروم پیدا نمیشه که از پیشگامان استفاده کنه ؟؟؟ واقعا کسی نیست ؟؟؟:18::18::18::18::18:

dimah2005
04-03-2011, 01:13
چــــــــــــــــــــــــ ــه عجـــــــــــــــــــــــ ــب یکی جواب داد .:31:

dimah2005 جان ، این پیشگامان یکسالی هست ، توی یزد اومده اینترنت ویژه راه انداخته البته شاید شهرهای دیگه هم داده باشه ، خبر ندارم ،اما توی خبرهاش شنیدم میخواد اول از یزد شروع کنه .:27:

اینترنت را به سه دسته صبح ، عصر و شبانه تقسیم کرده . من 256 یکساله را گرفتم 70000 تومان .
معادل حجمیش اینطوریه که اگر من اعتبارم را صبح مصرف کنم در یکسال فقط 7 گیگابایت میتونم دانلود داشته باشم .
اگر اعتبارم را عصر مصرف کنم در یکسال میتونم 14 گیگابایت دانلود کنم و اگر
اعتبارم را شب مصرف کنم در یکسال میتونم 49 گیگابایت مصرف داشته باشم .

حالا یک هفته هست که اینترنت شبانه را کاملا قطع میکنه و تقریبا دوباره از ساعت 10 صبح تا11 شب راه میندازه . هرچی با پشتیبانی تماس میگیرم یا جواب نمیده یا قطع میکنه و یا ربط میده به مسائل بیخودی ، مثلا میگه شاید از آنتی شیلتر استفاده میکنید ، آخر من آنتی شیلترم کجا بود ؟؟؟؟
:19:
حالا جدای از اینها ، من تعجب کردم ، یعنی یک یزدی توی این فروم پیدا نمیشه که از پیشگامان استفاده کنه ؟؟؟ واقعا کسی نیست ؟؟؟:18::18::18::18::18:

با تاخیر بسیار

مال منم فکر کنم همونه که تو داری،

ولی برا ما که تهرانیم، فقط شبا رایگانه و روزا هم طبق ترافیکی که خریدی،
-----------------------------------------------------------------------------------------

ببین چند نکته مهمه،
وی پی ان و خیلی چیزای دیگه در همین راستا، جدیدا شبا پورتشون بسته با با کاهش شدید سرعت مواجه میشن ،
شما با دوستی اشنایی چیزی باید چک کنی

magnetomoto
04-03-2011, 02:17
من حدود 2 سال از پیشگامان اینترنت داشتم
اوایل خوب بود، اما به حدی کیفیتش خراب شد و عملا غیر قابل استفاده شد که قرار دادم رو فسخ کردم رفتم یه ISP دیگه

mahy007
07-03-2011, 14:16
الان کسی پیشگامان داره ؟!
سرعتش چجوریه ؟!

maasen
08-03-2011, 00:35
من سیرجانم و حدود 3 ساله از پیشگامان استفاده می کنم.
بعضی وقت ها مثل چند شب پیش دیوونه میشه و سرعت دانلودش میره روی 300 کیلو بایت، اکثر مواقع هم سرعت میاد پایین. شبانه هم چند وقته داغون شده.
پینگ من دیروز رو 1500 بود ! داشتم دیوونه می شدم!!
خلاصه اینکه راضی نیستم

---------- Post added at 12:35 AM ---------- Previous post was at 12:32 AM ----------

این هم تست من (شبانه)، مثلاً 512 دادن بهم !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]