PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه مدیریت نمایشگاه ماشین

elvin_1987
25-02-2011, 00:46
سلام دوستان.
عزیزان من دنبال همچین برنامه ای می گردم برای نمایشگاه ماشین بصورت مجانی و فارسی باشه.
ممنون:11:

Amir Varasteh
25-02-2011, 01:14
سلام.

فکر نکنم همچین چیزی وجود داشته باشه.

باید بگی تا بنویسم برات.

موفق باشی.

elvin_1987
25-02-2011, 11:55
عزیز وجود داره.اما من برنامه می خوام.بشه لیست ماشینها رو توش وارد کرد همراه با شماره عکس و مشخصات صاحب ماشین.و موعد چکها و چاپ رسید برای طرف.و گالری هم داشته باشه .دوستان کسی این جور برنامه ای سراغ نداره یا بر نامه حساب داری تو این مایه ها؟

elvin_1987
25-02-2011, 17:56
یعنی کسی چنین بر نامه ای سراغ نداره؟بر نامه مدیریتی شبیه اینم باشه خوبه.

ebse
25-02-2011, 19:05
سلام
من که سراغ ندارم ولی بیکارم برات می نویسم لینکشو می زارم
تو همین تایپیک اگه هم به هر دلیلی این تایپیک بسته بشه
برات پی ام می دم البته اینو برای اینکه یه پروژه ای باشه برای پیشرفتم
می نویسم هزینش هم فقط یه صلوات
فقط هر جوری دوسداری بگو تا برات بنویسم

elvin_1987
26-02-2011, 18:32
مرسی دوست عزیز ممنون.
خوشحال میشم این کار رو بکنی.
خوب الان این طور بهت بگم.به قول شما برنامه نویسها.فلوچارت اینا بگم.

این ها مد نظر من هست
1-لیست ماشین رو همراه با شماره و مشخصات صاحب ماشین با شماره تلفن و ادرس در او قرار داد (یعنی برای هر ماشین یک پرو فایل درست بشه و شماره ماشین نام صاحب ماشین ادرس مشخصاتو و یک گزینه برای نوشتن تو ضیحات اضافه.و جایی برای قرار دادن عکس ماشین طرف.و گزیه انتخاب برای اسم ماشین تا با انها ارشیو بشه.)
بعد یک گالری برای ماشین های موجود با تر تیب اسم ماشین(مثلا هر ماشین مثلا: پژو بز بی ام وی هر کدوم جدا باشه اما تو یک گالری باشه با انتخاب ماشین مثلا با انتخاب پژو رفت به لیست ماشینهای موجود در لیست پژو)
2-قسمت صدور رسید.و قولنامه.تا بشه برای طرف رسید چاپ کرد همراه با اسم و فامیل طرف(مثلا طرف مبلغی پول داده پول پیش یا هر چیزی بشه براش رسید چاپ کرد)
3-لیست معامله های ماشین_معامله هایی خودم و معامله هایی که مشتریها انجام دادن همراه با مشخصات انها(مثلا مبلغ معامله بدهکار بستانکار اسم طرفین و مشخصات ماشین اعم از پلاک ماشین صند ماشین و قسمت برای نوشتن تو ضیحات با کاراکتر بیشتر.و مثلا قسمتی برای اینکه صند واگذار شده یا در نمایشگاه هست.)
4-قسمت مالی (مثل این بر نامه های مدیریتی تو فروشگا هها هست رسید چاپ میکنه مثلا قیمت کل مقدار پیش پرداخت نوع کالا که اینجا نوع ماشین و چاپ رسید.)
5-موجودی مثل این بر نامه انبار فروشگاه ها با این تفاوت برای نمایشگاه ماشین باشه.
ممنون میشم چنین بر نامه بنویسی برام .خودتم گزینه هایی برای قسمت مالی گالری و چاپ رسید و گرفتن بکاپ از اطلاعات ذغیره شده بنویسی ممنون میشم.

ebse
26-02-2011, 19:07
باشه
فقط بگو تا کی آماده بشه خوبه؟

elvin_1987
26-02-2011, 19:39
مرسی دوست عزیز پ خ دادم.زیادم عجله نیست .ممنون دوست عزیز

starpars
26-02-2011, 20:16
منم دنبال همچين برنامه اي ام به ما هم يه ندا بديد:46:

ebse
26-02-2011, 23:19
منم دنبال همچين برنامه اي ام به ما هم يه ندا بديد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باشه حتما فقط اگه مشکلی نیست تو تعطیلات عید براتون
درست می کنم
اگه در باره خصوصیات این برنامه هم کمکم کنید بد نیست
نیاز به یه دیتا بیس هست که اطلاعاتی از قبیل رنگ و نوع و مدل و ...
دقیقا از ماشین اطلاعات زیلدی ندارم اگه بتونید کمک کنید ممنون میشم
اینو هم ببینید نظرتئن رو بگید البته کاملش نکردم فقط یه پوسته هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

elvin_1987
27-02-2011, 09:43
عزیز من که دانلود کردم چیزی اجرا نشد؟
حجمشم کم بود.:41:.
باشه هر کجاش نظر خواستین بگین تا بگیم عزیز.
پوسته ساده و شیک باشه زیاد شلوغ نباشه.

---------- Post added at 11:43 AM ---------- Previous post was at 11:41 AM ----------

مثلا نوع ماشین رو رو خودمون تعریف کنیم برای برنامه تا بر نامه اسم ماشین رو ارشیو کنهببعد رنگ ماشین شماره پلاک و فیلد برای توضیحات بیشتر توسط کاربر.و مشخصات صاحب ماشین اعم از شماره تلفن و اسم و مشخصات.

ebse
27-02-2011, 10:57
این صفحه براتون جالب نبود؟
راستی شما برای ماشین چه چیزایی رو باید ثبت کنید (رنگ ، مدل ، . . . )دراین باره اطلاعات می خوام
آیا برای فروش با اقساط هم می خواین یه قسمت براش بزارم؟
تاریخ تو این برنامه ها به میلادی هست آیا لازمه شمسی کنم یا خیر؟
البته فکر کنم برم تو قسمت اتومبیلها یه تایپیک بزنم بد نباشه نظرتون چیه؟

elvin_1987
27-02-2011, 12:48
مرسی دوست عزیز.
نه اینجا بهتر فکر کنم.هر جور صلاحه اون کار رو بکیند.
مثلا اسم ماشین رنگ بیمه مدل اسم صاحب ماشین شماره و ادرس و یک قسما اضافی برای ثپت تو ضیحات بیشتر.
در ضمن یک قیمت برای فروش و یک قسمت برای خرید ماشین باشه.مثلا یکی قسمت برای ثپت ماشینهایی که میفروشیم همراه با مشخصات انها و یک قسمت برای ثپت ماشین های مشتری که میفروشن و یک قسمت برای کسایی که دنبال ماشین هست با مشخصات ماشین مثلا شما دنبال کوپه هستید با مدل فلان و رنگ فلان همراه با شماره و اسم شما.

اون قسمت قسط و نقد رو هم بزارید خوب میشه ممنون.
یک قسمت هم برای صدور فکتور باشه مشتری پول میده فاکتور پرینت کنیم.
باز خودتون چند قسمتی که صلاح هست در نظر بگیرید.
راسی صفحه ای برام باز نشد دانلود کرد باز نشد.

---------- Post added at 02:48 PM ---------- Previous post was at 02:48 PM ----------

تاریخ به شمسی باشه حتما

starpars
27-02-2011, 13:03
اون پوسته خوب بود واسه دوستمون كه نتونست اجرا كنه عكساشو گذاشتم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد بايد يه گروه بندي كلي از ماشينا روي كاغذ انجام بشه كه بايد يكي كه تو اين زمينه وارد هست اين تقسيم بندي ها رو به صورت نمودار درختي انجام بده
قسمت جستجو هم ميتونه يه كمه هم داشته باشه بعد نوع جستجو رو توي پنجره جستجو انتخاب ميكنيم بعد با انتخاب هر نوع از جستجو آيتم هاي مخصوص خودش ظاهر ميشه كه با پر كردن فرم و زدن دكمه جستجو ماشين هاي مورد نظر نشون داده ميشن يا مثل جستجو سايت هاي گوشي موبايل هم ميتونه باشه مثلا

starpars
27-02-2011, 13:40
به عنوان مثال:
داخلي يا خارجي
نوع (اينكه مربوط به چه شركني باشه )
مدل (مدل خودرو)
كاركرد (صفر يا كاركرده باشه)
سال توليد(سال توليد به ميلادي و شمسي)
رنگ (مشخصه ديگه سفيد ،نوك مدادي،مشكي،نقره اي،دوديو...)
سوخت (بنزين ،گاز سوز، دوگانه سوز، گازوئيل و ...)
نوع بدنه (سدان ،هاچ بك ،استيشن،ميني ون،كوپه،كروك،شاسي بلند،ون،وانت)
دنده(اتوماتيك،دستي)
قيمت (مشخصه . كه توي جستجو كمتر از و بيشتر از هم ميتونه باشه)

elvin_1987
27-02-2011, 13:45
مرسی ممنون.
یک پیشنهاد.
شما تو صفحه اصلی منو قرار دهید مثلا
منو:
خرید فروش ماشین(ثپت و لیست ماشین های فروشی.... ثپت و لیست ماشین هایی در خواستی:ماشین های که مشتری می خواد با نوع ماشین و مدل و رنگ و یک قسمت اضافه برای ثپت توضیحات بیشتر با کاراکتر زیاد.)
صدور فاکتور:صدور فاکتور برای معمامله انجام شده.حالا قسطی یا نقدی همه باشه.
گالری ماشین:لیست ماشین های موجود نماشیگاه .که رو ماشین کلیک میکنی بری تو پروفایا ماشین و اونجا بشه قیمت مشخصات ماشین اعم از مدا رنگ پلاک و قیمت و مشخصات صاحب ماشین و نوع سند و قسمت برای ثپت تو ضیحات اضافه با کاراکتر زیاد.
راسی مثلا لیست ها شاخهای باشه مثلا لیست ماشین های پژو تو لیست پژو بره و لیست ماشن های بنز تو بنز و بشه نام ماشین رو خود ادم تعریف کنه.مثلا افزودن پراید یا بی ام و.
و قسمت مالی برای حساب کتاب.
و یک قسمت معامله که خیلی مهم هست بشه اطلاعات رو ثپت کرد مثلا کارت سوخت تحویل گردید یا سند تحویا گردید یا از اینجور چیز ها که میشه یک قسمت اضافه گذاشت برای ثپت این توضیحات.مثلا خلافی ماشین پرداخت شده یا نه.در قسمت معامله این کار رو کرد و اینکه طرف چقدر پول داده اعم از پول پیش پول کامل معامله و صدور فاکتور.و بشه همه این مشخصات رو در قسمت ثپت معامله ها به اسم طرف ثپت بشه تا دفعه بهد مراجه کرد بشه پیدا کرد و پرینت گرفت.و قسمتی که بشه از اطلاعات جمع اوری شده بک اپ گرفت و حتما تاریخ به شمسی در معاملات ثپت بشه.
راسی رو ویندوز سون اجاره بشه خوبه بر نامه.مرسی ممنون.
باز نظر خواسی در خدمتم دوستان دیگه هم کمک کنن نظر بدن تا دوستمون برنامه خوی بنویسه.
ممنون

---------- Post added at 03:45 PM ---------- Previous post was at 03:44 PM ----------

یک قسمت هم نوع سوخت ماشین دوگانه تک گانه حتما این فیلد اجباری باشه تا پر بشه.

starpars
27-02-2011, 14:45
الان برنامه در واقع به دو قسمت مالي و گالري اتومبيل ها تقسيم شده كه من فكر ميكنم روي هر كدوم بايد به صورت جدا و تخصصي فكر كرد و بعد اين دو رو به هم ارتباط داد . مثلا اينكه چه پارامتر هاي مالي براي يه نمايشگاه دار اتومبيل لازمه كه دوستمون توي پست قبل مواردي رو اشاره كردن در مورد گالري هم من يه مواردي رو كه بايد براي يك اتومبيل مشخص باشه نوشتم كه حالا قسمت تصاوير اتومبيل هم بهش اضافه ميشه
مسائل ديگه هم بايد براي هر اتومبيل مشخص بشه مثل
مشخصات مالك (كه خودش فيلد هاي مختلفي داره)
وضعيت سند
وضعيت كارت سوخت
وضعيت خلافي
...
........................
برنامه ميتونه از سه قسمت كلي تشكيل بشه
1- قسمت انبار يا همون موجودي ها براي ورود اطلاعات به برنامه
2- قسمت گالري و جستجوي اتومبيل هاي موجود به همراه مشخصاتشون كه از همون موجودي هاي وارد شده در قسمت 1 استفاده ميكنه
3- قسمت معاملات كه مربوط به خريد و فروش و موارد درخواستي هست ( براي موارد درخواستي بايد همون فيلد هايي كه واسه قسمت 1 يا 2 در نظر گرفته ميشه اينجا هم لحاظ بشه)
من فكر ميكنم بخش ماليش كه احتمالا مهتر هم باشه اگه بخواد كامل باشه يه مقدار دشوار هست كه مثلا خريد به صورت نقدي باشه يا قسطي يا چك و يا تركيبي از اينها در مورد چك ها بايد مشخصات هر چك وارد بشه يه قسمت بايد باشه تمام چك ها و موعدشون رو نشون بده تمام فاكتور ها طبق شماره بايگاني بشه كه ميگم يه مقدار دشواره نميدونم با برنامه هاي حسابداري كار كردي يا نه ولي بايد با چنتا از نرم افزار هاي حسابداري آشنا باشي تا كم و كيف اين قسمت از كار دستت بياد

ebse
27-02-2011, 15:10
سلام
ممنون از توضیحاتتون
فردا براتون یه پوسته برنامه می زارم ببینید کجاش خوبه کجاش بد
و نظرتون رو بگید تا انشاالله دو هفته دیگه برم سراغ کدهاش
بازم ممنون

---------- Post added at 05:10 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

راستی از xp استفاده می کنین یا سون؟
XP or Seven

elvin_1987
27-02-2011, 15:48
مرسی دوست عزیز .سون بهتره چون الان رو بیشتر لپتاپ ها ایکس پس درایو نداره.سون بهتره.

راسی تو قسمت ثپت ماشین اینها خیلی مهمه.--ماشین های موجود نماشیگاه و ماشین مشتری---.--- و تقا ضای خرید ماشین که اسم تقا ضا کننده نوع ماشین که تقا ضا کرده و مدل و قیمتش. این 3 تا خیلی مهم هست---

MosaferJade
28-02-2011, 08:38
سلام
البته ببخشید شاید فضولی باشه ولی نظر من اینه که دوستان عزیز elvin_1987 و starpars
شما کلا با مثال حرف زدید من اگه جای ebse بودم کاملا گیج می شدم . یه جدول درست کنید
و اطلاعات رو وارد کنید تا دوستمون زیاد گیج نشه درضمن یواش یواش برید جلو بهتره منظورم
اینه که جدول اولی رو کامل کنید بعد برید سراغ جدول بعدی (مثلا جدول اطلاعات ماشین ،
جدول اطلاعات مشتری و . . . )
من با این حرفایی که زده شده یه جدولی درست کردم براتون می زارم ولی نظر خودم اینه که کامل
نیست البته اگه اختصاصی برای شما نوشته می شه مشکلی نیست ولی اگه بخواد در دسترس
همه قرار بگیره و همه ازش استفاده کنن به نظرم این جدول براش ناقص باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینو با اکسل 2007 نوشتم
بازم میگم این جدول ناقص هست
اگه کمک خواستین خبرم کنین
موفق باشید

elvin_1987
28-02-2011, 10:18
مرسی دوست عزیز.
نه عزیز این دوستمون فقط می خوان بدونن برای یک نمایگاه چه معیار هایی گزینه هایی لازمه تا اون رو یصورت درختی فلو چارت در بیار تا کدش رو بنویسه.
چون این بر نامه هم مثل بر نامه های انبار داری حساب کتاب مغازه ها هست که اسمش فرق میکنه و گزینه هاش جابجا میشه.
ممنون میشم شما هم ما رو راهنمایی کنید تا دوستمون بتونه بر نامه خوبی بنویسه.

MosaferJade
28-02-2011, 10:26
اتفاقا چیزایی که گفتم به دردش می خوره
دیتابیس برنامه نویسا همون جدول خودمون هستش
حالا بزار اینطور برات بگم که
تو می خوای تو بنگاهت همه آنچه را که گفتی رو انجام بدی و کامپیوتری هم در کار نیست
چکار می کنی؟ حتما یه دو سه تا دفتر می زاری جلوت جدول بندی می کنی و اطلاعات
ماشینها و مشتری ها و ... رو در اون ثبت می کنی درسته؟
حالا این دوستمون دقیقا باید همین کا رو تو کامپیوتر انجام بده . پس حتما به جداولی که
گفتم نیاز داره
موفق باشید

ElnazCheraghi
28-02-2011, 13:47
سلام
امید وارم که به نتیجه برسید ولی اگه نرسیدید یه پروژه مثل همین داره
اگه خواستین براتون لینک می فرستم البته اینم بگم که هزینه داره و
باید هزینش رو بپردازید . اگه خواستید پیام خصوصی بفرستید
به هر حال موفق باشید

elvin_1987
28-02-2011, 14:12
مرسی دوست عزیز.منظور شما رو دقیق می فهمم و ممنونم که به دوستمون کمک می کنید.
دقیقا ما تو نمایشگاه چند تا دفتر داریم
دفتر اول: برای ثپت ماشین های مشتری هایی که می خوان بفروشن (همراه با اسم ماشین مدل رنگ نوع سند مشخصات صاحب ماشین:اسم فامیل شماره ماشین و یک قسمت تو ضیحات و قیمت.)
ما این دفتر رو به چند قسمت تقسیم کردیم با نوع ماشین مثلا تو هر قسمت 60 صفحه برای هر مدا ماشین قرار می دیم مثلا 60 صفحه برای تویوتا و 60 صفحه برای پژو این جوری .
حالا تو بر نامه می خوام این قسمت باشه برای هر ماشین یک پرو فایل درست بشه و توش بشه این مشخصات رو وارد کرد همراه با عکس ماشین چند تا که قرار بدیم برای پرو فایلش.

دفتر دوم: برای خریداران ماشین که دنبال ماشین با مشخصات مدل ماشین ررنگ قیمت و و و همرا با مشخصات در خواست کننده اعم از نام نام خانوادگی و شماره تماس.

حالا این دو دفتر رو تو بر نامه میشه در قسمت گالری بر نامه قرار داد و این 2 دفتر تو بر نامه میشه من.از زیر شاخه گالری قرار بگیره.

قسمت معماملات:
این قسمت نوع ماشین معامله شدهو و قیمت و مشخصات طرف معامله همران با نام و مشخصات کامل تا شماره شناسنامه و شماره ملی انها و چاپ فاکتور برای انها.
و یک قسمت برای دادن رسید برای کسایی که پول دستی دادن یا پول دستی گرفتن.
.

این یک قسمتیش هست.
تو ضیحات کامل بال دادم باز هر کجاش گنگ بود بگین تا توضیح بدیم دوست عزیز تا شما رو حدودی تو نوشتن بر نامه کمک کرده باشم.

MosaferJade
28-02-2011, 15:28
دوستمون ebse مثل اینکه ازش خبری نست
شاید اونم بیاد بحث جالبتر بشه
ولی تا اون بیاد من به جاش سوال می کنم هم برا اطلاعات خودم و هم اینکه چون خودم برنامه نویسی کا می کنم
شاید سوالات من سوالات اون هم باشه
من بهتون پیشنهاد می کنم چند تا جدول درست کنید
1- جدول ثبت اطلاعات ماشین آنچه که برای شما لازم است(یه قسمتی هم باشه که آیا اون ماشین مال بنگاه یا به قول شما نمایشگاه است یا خیر و یه چیزی که در بالا اصلا دربارش نگفتین اینکه آیا نوع است یا دست دوم(اینم فکر کنم بد نباشه))
2- جدول ثبت اطلاعات مشتری ( خریدار یا فروشنده )فقط یه فیلدی براش بگذارید که آیا فروشنده هست یا خریدار
3-جدول ثبت هزینه ها (مثلا یک خریدار چقدر باید پرداخت کند چقدر پرداخت کرده چند قسط پرداخت کرده چند قسط مانده
چقدر چک کشیده و . . .)

شما در قسمت گالری قرار است یک عکس قرار بدید یا بیشتر؟تعدادش معلوم هست یا خیر؟

تو ضیحات کامل بال دادم باز هر کجاش گنگ بود بگین تا توضیح بدیم دوست عزیز تا شما رو حدودی تو نوشتن بر نامه کمک کرده باشم.
توضیحات شما خوب هست ولی من خودم به شخصه وقتی می خوام برنامه نویسی کنم اولین شرطم رو این می زارم که برام اطلاعات رو در قالب یک جدول تحویل می گیرم و هر کجا رو که نیاز باشه تغییر حذف یا اضافه می کنم البته نه اینکه درست کردن جدول سخته برام . نه اصلا اینجوری نیست فقط وقتی اطلاعات رو درقالب جدول داشته باشی نیاز استفاده کننده رو خوب متوجه می شی و بیش از 80 درصد سوالا برطرف می شه . اما ایشون (ebse) در اولین مطلب که ارسال کردن گفتن که

اینو برای اینکه یه پروژه ای باشه برای پیشرفتم
پس معلوم میشه اطلاعات آنچنانی درباره سفارش گرفتن ندارن به همین دلیل فکر کنم نیاز باشه جدول رو طراحی کنید
ولی بازم می گم اگه ebse خودش بیاد بحث جذاب تر میشه
موفق باشید

ebse
28-02-2011, 16:00
سلام
ببخشید نتونستم به قولم عمل کنم راستش یه مشکلی پیش اومده
دختر همسایه مون فوت کردن اومدم بگم که من یه چند روزی وقت
نمیکنم بیام انشاالله بعد از یه هفته 10 روز میام
به بزرگی خودتون ببخشید

---------- Post added at 06:00 PM ---------- Previous post was at 05:58 PM ----------

راستی یادم رفت
برای شادی روحش صلوات بفرستید

elvin_1987
28-02-2011, 16:38
عزیز دوشمنت شر منده.ما اینجا نظر خودمون میدیم انشالاه اومدی بخونیش تا بر نامه خوبی نویسی.
از دوستان دیگه هم خواهش میشه بیان و نظر شون رو اینجا بگن در مورد منو ها و جد ولها.ممنون میشم.
منم سعی میکنم جدول با فتو شاپ بکشم برای منو ها و زیر منو هاش و فیلد ها شاید بتونم کمکی بکنم و بحث کنیم تا بر نامه کاملی بشه.
ممنون.

MosaferJade
28-02-2011, 16:53
خدا رحمتش کنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

elvin_1987
28-02-2011, 17:19
خدا رحمتش کنه روحش شاد.

elvin_1987
28-02-2011, 20:18
این امکان هم باشه یک دفتر چه تلفن در صفحه اصلی که بشه اسم و شماره رو وارد کرد و ذخیره کرد.و قسمتی برای سرچ داشته باشه.

elvin_1987
01-03-2011, 00:50
عزیزان برای بر نامه مدیریت نمایشگاه این چیز ها لازمه:

امكان ثبت اطلاعات دقيق اتومبيل ها با قبليت جستجو و گزارشگيري.
- امكان تعريف نوع و رنگ اتومبيل ها براي دسترسي و جستجوي بهتر .
- امكان ثبت اطلاعات مربوط به محضر و شرايط مربوط به بيمه اتومبيل .
- امكان ثبت اطلاعات مربوط به پلاك ، تاريخ فك ، ...
- امكان تعريف ليست انتخابي براي جزئيات اطلاعات مربوط به اتومبيل ها كه باعث سهولت در ورود اطلاعات و بي نياز شدن
از تايپ گردد.
- امكان درج تصاوير هر اتومبيل به هنگام ثبت (جهت بازديد متقاضيان).
- امكان تعريف اشخاص ، متقاضيان .
- جستجوي فوق العاده پيشرفته و دقيق بر اساس شرايط متقاضيان مراجعه كننده به نمايشگاه.
- ثبت شرايط جستجو به عنوان درخواست متقاضي.
- جستجوي پيشرفته بر روي پرونده هاي متقاضيان و انطباق با ليست سپرده ها (اتومبيل هاي سپرده شده به نمايشگاه).
- چاپ اطلاعات موارد پيدا شده براي متقاضي با امكان درج سربرگ نمايشگاه.
- امكان بايگاني اطلاعاتت ثبت شده در برنامه با قابليت بازيابي .
- تنظيم و ثبت قراردادهاي مربوط به خريد و فروش با قابليت جستجو و گزارشگيري
(قولنامه خريد و فروش ، مبايعه نامه و ...).
- امكان چاپ قرارداد ها طبق استاندارد هاي روز اتحاديه نمايشگاه داران.
- امكان طراحي قرارداد ها بصورت دلخواه توسط مدير نمايشگاه.
- امكان محاسبه كميسيون با استفاده از فرمول تعريف شده توسط مدير.
- حسابداري ساده ويژه درج بدهكار و بستانكار كردن مشتريان و طرفين قرارداد .
- چاپ رسيد دريافت و پرداخت توسط مشتريان با درج سربرگ نمايشگاه.
- امكان تعريف كاربران با سطوح دسترسي مختلف توسط مدير سيستم .
- امكان تهيه فايل پشتيبان به صورت خودكار و دستي.
- امكان سفارشي كردن نرم افزار جهت متقاضيان.

امكانات جانبي :

- امكان درج اطلاعات نمايشگاه در سربرگ گزارشات نرم افزار.
- امكان دريافت فايل هاي بروز رساني شده نرم افزار از طريق وب سايت شركت عارف رايانه.
- دفتر چك با قابليت هاي ويژه : چاپ چك با قالب هاي متعدد ، چاپ پشت نويسي چك ، هشدار دهنده زماني ...
و دفترچه تلفن با امکان ثپت شماره و جستجو.
چاپ رسید برای مشتری رسید نقدی قسط یا چک.

MosaferJade
01-03-2011, 10:55
سلام
واقعا توضیحات منو نمیخونین یا متوجه نمیشین چی میگم
درقسمت بالانوشتین که

اینجا چه اطلاعاتی رو منظور شماست ؟ مثلا آیا موتور ماشین ، چرخ ماشین ، و اینجور چیزا براتون مهمه یا نه؟
در کل گفتم که یه دو الی سه تا جدول کامل می تونه به بیش از 80 درصد سوالا جواب بده
دیگه تصمیم با خودتونه من فقط خواستم کمکی کرده باشم
موفق باشید

ElnazCheraghi
01-03-2011, 11:24
سلام
باتوجه به مطلبی که خانم صداقت تو page قبلی در باره ebse گفتن (که واقعا هم درست گفتن)
و با توجه به مطالب ابتدایی این صفحه که دوستمون elvin_1987 گفتن فکر نکنم ebse بتونه کامل
براتون بنویسه خواستم بگم که من هنوز سر حرفم هستم

elvin_1987
01-03-2011, 12:55
دوست عزیز تو نمایشگاه ماشین اطلاعات دقیق یعنی شماره پلاک نو ع ماشین رنگ تصادفی بودن یا نبودن شماره صاحب ماشین نوع سند ازاد یا در رهن از این چیز ها من یک بر نامه قرار می دم که ناقص هست مثا این باشه فقط قسمت صدور فاکتور پیشرفته تری داشته باشه.
مثلا:ماشین دادیم قسطی و طرف داره ماه به ماه قسط میده که بشه براش رسید چاپ کرد تو رسید هم نوع رسید بنام کی و مبلغ اینها.

اینم لینک برنامه فقط زبان سیستم مو قیعت همه رو فارسی قرار بدین تا مشکل فونت نداشته باشین.

صفحه ساده تری داشته باشه در صورت امکان برای قسمت صدور رسید فاکتور بشه لوگو نمایشگاه رو زد.
راهنمایی خواستین در خدمتم.ممنون ازدوستان که کمک می کنن.

MosaferJade
01-03-2011, 17:07
همیشه با مثال کار آدم پیش نمیره
بعضی وقتا لازمه آدم دقیق توضیح بده اونم برای یه کار کامل

elvin_1987
01-03-2011, 19:14
چشم باشه جدول میزارم یکم وقت کنم.مرسی دوست عزیز از راهنماییت ممنون

ebse
05-03-2011, 11:12
سلام
من اومدم بخاطر غیبت چند روزه معذرت می خوام

راستی فکر کردم اگه بخوام برنامه نویسی رو بندازم تو عید شاید سوالاتی برام پیش بیاد و شما هم در دسترس نباشید
واسه همین گفتم اگه میشه یه روزی چنتایی با هم بیایم چت یاهو مسینجر در این باره بحث کنیم
اینم آی دی منه eb_voj@yahoo.com
اگه روز دوشنبه باشه خیلی عالی می شه از صبح تا شب بیکارم تو همین p30world هستم تصمیم گرفتین با PM خبرم کنید

راستش اصلا حوصله برنامه نویسی هم ندارم ولی چه میشه کرد
اولا که قول دادم
دوما فکر کنم یه کم تنبل شدم
ولی به هر حال اومدیم ببینیم چی میشه

یه سلام اختصاصی هم واسه الناز خانم . یه سوال داشتم و اون اینکه قیمتا چجوریه؟(دوستان فکر بد نکنن جهت اطلاع می پرسم)
راستی در مورد جدول هم همونطور که خانم صداقت هم گفتن فکر کنم طراحی جدول خودش بیشتر سوالها رو جواب بده ولی خیلی هم فکرش نرید . دوشنبه (1389/12/16)می خوام استارت برنامه رو بزنم پس حتما بیاید بحث کنیم ببینیم چی میشه خانم صداقت اگه میشه شما هم بیاید من رو کمک شما حساب می کنم . اما فکر کنم سخت ترین جاش همون دیتا بیسش باشه (همون جدولی که بالا دربارش بحث شده)
اون بالا یکیتون گفته بود که ساعت و تاریخو و اینجور چیزا هم براش درست کنید اما من فکر می کنم خود برنامه رو درست کنیم ( قسمت اصلی) خیلی بهتره هم سریعتر درست میشه هم اینکه من گیج نمیشم بعدش حالا بگیم تو ورژن های بعدی سعی می کنم رو امکاناتش کار کنم
راستی طراحی وب هم واسه بنگاهتون درست کنید اینطوری فکر کنم بهتر باشه من خودم asp کار می کنم اگه بخواین و بتونم براتون درست می کنم البته بعد از این پروژه
خوب دیگه حرفی نیست جز همکاری دوستان

MosaferJade
05-03-2011, 15:16
سلام
بالا خره اومدید .

راستی فکر کردم اگه بخوام برنامه نویسی رو بندازم تو عید شاید سوالاتی برام پیش بیاد و شما هم در دسترس نباشیدمنم با این حرف موافقم

واسه همین گفتم اگه میشه یه روزی چنتایی با هم بیایم چت یاهو مسینجر در این باره بحث کنیم
من که اصلا از محیط یاهو مسینجر خوشم نمیاد . تو همین تایپیک بحث کنیم بهتره
اگه روز دوشنبه باشه خیلی عالی می شه منم موافقم دوشنبه وقت دارم
البته سه شنبه هم هر وقت بگید می تونم بیام ( اگه واسم کاری پیش نیاد)
خانم صداقت اگه میشه شما هم بیاید من رو کمک شما حساب می کنماگه همینجا باشه هستم
اون بالا یکیتون گفته بود که ساعت و تاریخو و اینجور چیزا هم براش درست کنید اما من فکر می کنم خود برنامه رو درست کنیم ( قسمت اصلی) خیلی بهتره هم سریعتر درست میشه هم اینکه من گیج نمیشم بعدش حالا بگیم تو ورژن های بعدی سعی می کنم رو امکاناتش کار کنم
راستی طراحی وب هم واسه بنگاهتون درست کنید اینطوری فکر کنم بهتر باشه فکر خوبیه

پیشاپیش عید همگی مبارک
موفق باشید

elvin_1987
05-03-2011, 22:44
مرسی از دوستان ممنون.دوشنبه باشه.میتونین تو ام اس ان بیام بهتره .
راسی من سعی می کنم جدول بکشم تو فتو شاپ البته.
تو این بر نامه چند چیز مهم و اصلی کاری هست.
1 ثپت ماشین مشتری.
2.ثپت کسایی که خریدار ماشین هستن با مشخصات ماشین که می خوان.
3.صدور رسید(رسید دریافت پول نقد.چک.سفته.کارت ماشین.)سعی میکنم تو یک جدول بکشم.
موفق باشید.

MosaferJade
06-03-2011, 00:05
چرا از اکسل استفاده نمی کنی؟

elvin_1987
06-03-2011, 17:52
چرا از اکسل استفاده نمی کنی؟
اخه دردسر داره.با فتو شاپ میکشم توضیح کچولو هم میزارم این طور فکر کنم بهتر باشه.اخه سر رشته ای ندارم.

MosaferJade
09-03-2011, 09:58
مثل اینکه دیگه منصرف شدید تصمیمتون چی شد ؟ فعالیت ندارید چیزی تا عید نمونده
راستی من تا 22 میام بعدش احتمال داره نتونم بیام تا بعد 1390/1/15 . اگه سوالی داشتید که من بتونم جواب بدم
او این فاصله زمانی باشه . درضمن فرداهم احتمال زیاد نمی تونم بیام (پنج شنبه)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سال نو مبارک

elvin_1987
09-03-2011, 18:29
salam mesle inke df shodan.ostemon sareshon shologhe.va monsare

ebse
11-03-2011, 22:01
سلام
بچه ها عید داره می رسه کسی حاضر نشد بیاد چت (غیر از محبوبه خانم که گفت نمیام)؟
فکر کنم منم نتونم بیام تا بعد عید ولی یه برنامه براتون می نویسم انشاالله به دردتون بخوره .
سال جدید بر همه دوستان مبارک