PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از فلش به جای رم

B.J.U
24-02-2011, 21:17
سلام
همچین نرم افزاری هست که مثلا 2 گیگ از فلش رو تبدیل به رم بکنه؟!

Three Star
25-02-2011, 01:38
سلام
همچین نرم افزاری هست که مثلا 2 گیگ از فلش رو تبدیل به رم بکنه؟!

بفرمایید:

[B]eBoostr Pro v4.0.0.554 Multilingual x86/х64

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

msa d820
25-02-2011, 16:07
یعنی به رم کامپیوتر تبدیل میکنه تا سرعتش زیاد بشه

Three Star
25-02-2011, 19:27

تو توضیحات سایت سازنده و همچنین افرادی که از آن استفاده کردند میگن دارای چنین قابلیتی!

saeed774
25-02-2011, 21:44

آره در حقیقت رم رو به حافظه مجازی تبدیل میکنه و تمام فایل هایی که اجرا میشن و همچنین فایل های سیستمی ، بصورت کش وارد فلش میشن. واقعا نرم افزار توپی هست که چندین سال قبل ازش استفاده میکردم . بهتره یک فلش 4 گیگ به سیستم وصل کنی ولی دیگه این فلش باید روی سیستم باقی بمونه. اگه در بیاد باید تنظیمات کش رو دوباره انجام بدی. در تنظیمات ازت میپرسه که فلش یا رم رو تبدیل به حافظه مجازی کنم که شما باید فلش رو انتخاب و روی Cache Now کلیک کنین. هر برنامه سنگینی که اجرا کردین برای اینکه به کش بره باید روی Cache Now کلیک کنین.

ATA FARZADI
26-02-2011, 09:26

این توضیح را برای دانلود از یه سایت گرفتم

دیدم نوشته این امکان در ویندوز ویستا وجود داره...

حالا میخوام بپرسم این امکان در ویندوز 7 نیست؟

اگر هست راهنمایی کنید.

h.r_a
26-02-2011, 09:39
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین توضیح را برای دانلود از یه سایت گرفتم

دیدم نوشته این امکان در ویندوز ویستا وجود داره...

حالا میخوام بپرسم این امکان در ویندوز 7 نیست؟

اگر هست راهنمایی کنید.
این قابلیت در ویندوز 7 .Ready Boost است. وارد properties فلش شده و از آنجا به سر برگ Ready Boost بروید و گزینه ی Dedicate this device to Ready Boost را تیک بزنید.:46:

saeed774
26-02-2011, 11:50
آره هست ، فلش رو به سيستم وصل کني ، در صفحه اي که بصورت اتوران برات باز ميشه گزينه Ready Boost رو بايد انتخاب کني ، اگه نيومد روي درايو فلش راست کليک کن و Properties بزن و بعد به تب Ready Boost برو .

fariborz_1
26-02-2011, 11:56
آره هست ، فلش رو به سيستم وصل کني ، در صفحه اي که بصورت اتوران برات باز ميشه گزينه Ready Boost رو بايد انتخاب کني ، اگه نيومد روي درايو فلش راست کليک کن و Properties بزن و بعد به تب Ready Boost برو .

اگه این امکان رو ویندوز سون داره چرا این نرم افزار رو ساختن ؟

ATA FARZADI
26-02-2011, 12:00
منظورتون اینه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فلش باید فورمت شده باشه؟

آیا این حالت ویندوز بهتره یا این نرم افزاری که بالا معرفی شده؟

الان من میتونم فلش 8 گیگ رو نصب کنم موقع بازی ((تا بازی روان تر اجرا بشه ))و بعد بردارم؟

B.J.U
27-02-2011, 14:32
بچه ها این تریال هستش
اگه میشه سریالش هم بدید

saeed774
27-02-2011, 20:05
بچه ها این تریال هستش
اگه میشه سریالش هم بدید

yashgin128
01-03-2011, 23:55
خب سلام به همگی
وقتی نام این تاپیک رو دیدم تعجب کردم
اخه به این راحتی ها نیست.ببینید جنس رم به نوعی هست که توانایی رد وبدل کردن اطلاعات رو با سرعت بالا رو داره.اما اگه ما بخواهیم فلش رو به عنوان رم بشناسانیم از نظر من و تئوری چندتا مشکل این وسط وجود داره؟
1.اولا از چه فلشی استفاده کنیم؟این نکته رو باید بدونید که تو ویندوز 32 بیتی به هیج وجه ویندوز (یا بهتر بگم سیستم عامل )نمیتونه بیشتر از 3.67 (البته عددشو دقیق یادم نیست) ساپورت کنه پس اگه شما 4 گیگ رم داریدکافی و حتی اضافه هم دارید.اما فرضا شما 2 گیگ رم دارید پس در این صورت به فلش نهایتا 2 گیگ نیاز دارید.فلش با مقدار بیشتر شما را محدودتر(ا زلحاظ سرعت و خواندن بلاک ها و...)اما هر فلش فرضا 2 گیگی هم قابل قبول نیست.مثلا ما فلش 2 گیگ ترنسند رو هم با قیمت 10 هزار و هم باقیمت 60 هزار هم داریم که سرعت اونا با هم فرق می کنه.

2.نکته دوم درگاه اتصال فلش میباشد که اینجا usb هست.به نظر شما سرعت پورت usb چقدر هست؟به نظر من که به اندازه ای نیست که بتونه نقش یه باس رو ایفا کنه.حتی شما با usb 3 هم نخواهید توانست به سرعت دلخواه دست یابید.

3.سیستم عامل(در اینجا من فرض رو ویندوز میگیرم) ایا توانایی سویچینگ بین رم واقعی و رم مجازی(فلش ) خواهد داشت؟
و اگه داشته باشه مطمئنا در این بین زمانی را برای این سویچینگ به هدر خواهد رفت.اما این زمان چقدر خواهد بود؟
به نظر من که زمانی قابل ملاحظه.

من فک می کنم در صورت اجرای این عمل از سرعت سیستم شما کاسته خواهد شد تا افزایش.برایند تمام نوشته های که تماما بر اساس نظر خودمن هستند و هیچ منبع مستندی ندارند(و بر امده از تحصیل در رشته کامپیوتر) پس ممکن است احتمال اشتباه زیادی رو داشته باشه.

اگه از دوستان کسی این کار رو انجام داده اینجا نتایج رو اعلام کنه تا بهتر به نتیجه برسیم
موفق باشید

از دوستان اگه کسی