PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این آپدیت 44 مگابایت یا 553 مگابایت ؟

mahyarSAMSUNG
24-02-2011, 16:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

roteal2007
24-02-2011, 16:21

هیچکدوم بین این دوتا هست....برای منم بین 78 و 829 مگ بود که الان زذم واسه آپدیت شد 87 مگ....بسته به اینکه چقدر تا به حال آپدیت کرده باشی حجمش فرق داره....ویندوزت فکر کنم 32 بیتی باشه...

mahyarSAMSUNG
24-02-2011, 16:25
آره 32 بیتی . من هرچی تاحالا آپدیت بوده آپ کردم . الان بعد از مدتی این اضافه شده ....

fanoostalaei
24-02-2011, 20:53
بله این تست فقط مال تبریزه فکر کنم. چون شاتل فقط تو تبریز آزمایشی سرعتشو برده بالا و عزیزم سرعت آپلود شما خیلی کم شده مال من هم 128 از شاتل هست ولی سرعت اپلود من همیشه بالای.40 هست.
اینم تست سرعت من البته چون خط تلفن ما نویز اضافی داره سرعت دانلودم کمه.ولی اپلود زیاده

mahyarSAMSUNG
25-02-2011, 13:51
بله این تست فقط مال تبریزه فکر کنم. چون شاتل فقط تو تبریز آزمایشی سرعتشو برده بالا و عزیزم سرعت آپلود شما خیلی کم شده مال من هم 128 از شاتل هست ولی سرعت اپلود من همیشه بالای.40 هست.
اینم تست سرعت من البته چون خط تلفن ما نویز اضافی داره سرعت دانلودم کمه.ولی اپلود زیاده

ممنون از جواب ولی سوال من چیز دیگه ای بود .... من اصلا با سرعت شاتل مشکلی ندارم و آپلود هم ماهی 1 بار انجام میدم و عالیه ... :31:

Karkas20
25-02-2011, 13:57

سلام.
دوست عزیز این اپدیت برای بروز کردن سون شما و تبدیل شدن به sp1 هست

برای من هم همینطور شد و 44مگابایت شد 63 مگابایت دانلود و بعد از ریستارت سون من به نسخه سرویس پک 1

تبدیل شد.

و زمانی هم که نصب شد..جنیون از کار نیفتاد.

saeed774
25-02-2011, 14:02

اين دوستمون احتمالا اشتباهي تاپيک زدند و قرار بوده در بخش اينترنت پرسرعت تاپيک بزنن.

در مورد سوال شما ،‌ اگر سرويس پک 1 رو که قبلا بصورت آزمايشي بيرون داده شده بود نصب کرده باشين و بعد اونم اگه هر روز آپديت کرده باشين حجم اپديت به سرويس پک 1 نهايي خيلي کم و در حدود 44 مگ خواهد بود ولي اگه تا بحال سرويس پک 1 رو نصب نکرده باشي و آپديتي هم صورت نگرفته ، حجم آپديت بصورت تمام يعني 533 مگ خواهد بود و اگر سرويس پک 1 رو نصب نکرده باشي ولي هر روز آپديت کردي حجم آپديت جديد ما بين 44 و 533 مگ خواهد بود . تا آپديت نکني مشخص نخواهد شد .

mahyarSAMSUNG
28-02-2011, 21:39
بچه ها من آپدیت کردم الان هم جینوین از کار افتاده با برنامه remove WAT درستش کردم یعنی دستکتاپم سیاه نیست و گزینه ask me اول استارت آپ نمیاد ولی مشکل اینه که زیر سمت راست نوشته که ویندوز تقلبیه ... اون نوشته نمیره ؟

fanoostalaei
28-02-2011, 22:33
دوستان معذرت
اون پست رو من اشتباهی تو بحث شرکت کرده بودم
واقعا شرمنده

fanoostalaei
28-02-2011, 22:46
ولی برای اینکه بتونم جبران کنم یه نرم افزار میدم میتونید با اون شماره سریال رو که اون پایین نشون میده رو پاک کنید
اینم لینکش که براتون اپلود کردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dew Drop
28-02-2011, 23:34
بچه ها من آپدیت کردم الان هم جینوین از کار افتاده با برنامه remove WAT درستش کردم یعنی دستکتاپم سیاه نیست و گزینه ask me اول استارت آپ نمیاد ولی مشکل اینه که زیر سمت راست نوشته که ویندوز تقلبیه ... اون نوشته نمیره ؟

برای خیلی از کاربران این مشکل پیش اومده...
تو این تاپیک مطرح کنید و کرک های اونجا رو تست کنید.

ولی برای اینکه بتونم جبران کنم یه نرم افزار میدم میتونید با اون شماره سریال رو که اون پایین نشون میده رو پاک کنید

مشکل جنیون ایشون هنوز حل نشده که watermark remover استفاده کنن...

mahyarSAMSUNG
02-03-2011, 12:18
sharifdorsa عزیز من فکر کنم پست منو خوب نخوندید چون من گفتم که من مشکلی با کرک ندارم و فقط اون نوشته از زیر نمیره.. کرک شده چون اگه نشده بوده دسکتاپم سیاه میموند و گزینه ask me اول استارت آپ میومد ولی اون نمیاد و .... فقط میخوام اون نوشته از زیر بره اگه نره مشکلی ندارم گفتم شاید راهی باشه

Dew Drop
02-03-2011, 12:27
sharifdorsa عزیز من فکر کنم پست منو خوب نخوندید چون من گفتم که من مشکلی با کرک ندارم و فقط اون نوشته از زیر نمیره.. کرک شده چون اگه نشده بوده دسکتاپم سیاه میموند و گزینه ask me اول استارت آپ میومد ولی اون نمیاد و .... فقط میخوام اون نوشته از زیر بره اگه نره مشکلی ندارم گفتم شاید راهی باشه

سلام
من خوندم پس حالا این یعنی چی؟

ولی مشکل اینه که زیر سمت راست نوشته که ویندوز تقلبیه :20:

به هر حال اگه مشکلتون فقط حذف watermark هستش من اینجا روش حذفش رو گفتم میتونید ببینید...

ebicross
02-03-2011, 12:39
کسانیکه ویندوزشون کرک شده ولی WaterMark نمایش داده میشه و پاک نمیشه اگر روش _sharifdorsa یعنی ابزار معروف WaterMark Remover جواب نداد روش زیر رو تست کنند.

کارهای زیر رو بکنید:
اول کرک رو با خودش Unistal کنید. خود کرکها همچین قابلیتی دارند. اگر نداشت مهم نیست.

بعد:
1) در RUN بنویسید CMD و وارد بشین.
2) بنویسید net stop sppsvc و اینتر بزنید.
3)عبارت زیر رو کپی کنید و در CMD راست کلیک و Paste رو بزنید:

4) بنویسید:

5) بنویسید:

6) بنویسید:

7) بنویسید: slui.exe

حالا سیستم رو چک کنید ببینید در My Computer سیستم مهلت 30 روزه رو نمایش میده؟
بعد از این کار سیستم رو ریست کنید و بعدش با یک کرک مثل Windows 7 Loader ویندوز رو کرک کنید.

توجه کنید قبل از این کار یک Restore Point ایجاد کنید.

تذکر: من هیچ مسئولیتی ندارم که اگر ویندوز رو ریست کردین بعدش صفحه مشکی شد.

fanoostalaei
02-03-2011, 13:56
اقای mahyar samsung بلاخره مشکل شما با اون نرمافزاری که من دادم حل شد ؟ یا نشد؟

good boy 2010
02-03-2011, 14:37
من وقتی اپدیت SP1 دانلود کردم وقتی خواست نصبش کنه این error رو میده برای کسی اینطوری نشده 64Bit [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahyarSAMSUNG
02-03-2011, 15:08
اقای mahyar samsung بلاخره مشکل شما با اون نرمافزاری که من دادم حل شد ؟ یا نشد؟

نه من برای شما رو تست کردم نشد..:41:

به هر حال اگه مشکلتون فقط حذف watermark هستش من اینجا روش حذفش رو گفتم میتونید ببینید...

واتر مارک شما رو تست کردم اینطوری شد یعنی اول سه خط نوشته داشت الان شد 1 خط ... حالا اون 1 خط نشوته چطوری میره ؟!!!!