PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : GIGABYTE - H55M-USB3

GH.REZAEI
24-02-2011, 12:13
نظرتون درباره مادربردGIGABYTE - H55M-USB3چیه و قیمتش چنده

SAM_NEVADA
24-02-2011, 12:28
سلام دوست من ، این مادربرد خوبیه ، اما دو تا مشکل داره
1- اینکه گیگابایته!!!:31: ( همیشه داغه!)
2- اینکه چون چیپ h55 داره ، یکم تو استفاده از حافظه مشکل ساز میشه. مثلا شما باید Raid رو که توسط این برنامه ( یا چیپ کمکی JMB363فعال میشه!) از startup حذف کنی تا مقدار مموری سیستم رو درست تحویل ویندوز بده. در غیر اینصورت مقدار حافظه نمایش داده شده تو ویندوزت (چه 64 بیتی چه 32 لیت) کمتر از حد واقعی میشه.
برد خوبی هست ، کیفیت ساختش هم بالاست و جز این دوتا مشکل چیزه دیگه ای به نظرم نرسید.
در مورد قیمتها هم ...چون خیلی شناور شدن اینروزا...! بهتره به روز قیمت بگیری

pasargadd
24-02-2011, 12:36
مادربرده خوبیه هم حدوده 140 تومان است.ولی پیشنهاد میکنم این. بردارین:
asrock h55 extreme3=140
هم sata3 داره هم usb3
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GH.REZAEI
26-02-2011, 09:21
سلام دوست من ، این مادربرد خوبیه ، اما دو تا مشکل داره
1- اینکه گیگابایته!!!:31: ( همیشه داغه!)
2- اینکه چون چیپ h55 داره ، یکم تو استفاده از حافظه مشکل ساز میشه. مثلا شما باید Raid رو که توسط این برنامه ( یا چیپ کمکی JMB363فعال میشه!) از startup حذف کنی تا مقدار مموری سیستم رو درست تحویل ویندوز بده. در غیر اینصورت مقدار حافظه نمایش داده شده تو ویندوزت (چه 64 بیتی چه 32 لیت) کمتر از حد واقعی میشه.
برد خوبی هست ، کیفیت ساختش هم بالاست و جز این دوتا مشکل چیزه دیگه ای به نظرم نرسید.
در مورد قیمتها هم ...چون خیلی شناور شدن اینروزا...! بهتره به روز قیمت بگیری
منظورتون از مورد 1 چیه ؟
در شهر ما بهترین گارانتی و پشتیبانی را داره
متاسفانه برند های دیگه حتی 50 درصد اونم نیستن

SAM_NEVADA
15-05-2011, 18:33
دوست من ، منظورم رو همونجا توضیح دادم براتون ، گفتم که کلا محصولات گیگابایت داغ غ غ غ! هستن و در -شهر - من هم هوا گرمه و مشکل ساز میشن برام. در ثانی من از چیپ H55 زیاد خوشم نمیاد و دلیلشم گفتم و به نظرم بهتره کمی بیشتر پول خرج بشه و P55 خریداری کنیم. چیپ H55 بیشتر برای سیستم های کم مصرف و اداری استفاده بشه بهتره نه کاربری که انتظار بیشتری از سیستمش داره.(البته نظرم بود و شاید هم منطقی نباشه.)