PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بعد از تصادف چیکار باید کرد؟(مسائل حقوقی)

yashgin128
24-02-2011, 11:56
سلام دوستان
در این تاپیک سعی بر ان داریم که تجربیات , نظرات و پیشنهادهایی رو برای لحظه ی بعد از واقعه ارائه بدیم.
این تجربیات و نظرات هم میتونه در چهارچوب قانون باشه و هم از ترفند ها باشه.البته منظور من تخلف از قانون نیست بلکه روش هایی برای کم کردن ضرر های حقوقی طرفین تصادف هست.
اینو هم بگم در این تاپیک به حق و حقوق طرفین تصادف احترام گذاشته خواهد شد.

به نظر شما از اولین لحظه پس از تصادف چبکار باید کرد؟
در چه صورت صحنه تصادف(چه در خیابان و چه در جاده)باید حفظ کرد؟اگه صحنه تصادف کل جاده رو گرفته بود چی؟
در چه صورت با طرف تصادف توافق کنیم؟
در مورد حادثه های دیگر هم که فقط ما در اون نقش داریم هم صحبت خواهد شد.مثلا کوبیدن ماشین به دیوار و مسائل بیمه ای.
ممنون

---------- Post added at 11:56 AM ---------- Previous post was at 11:52 AM ----------

یادمه که یکی تصادف کرده بود و چون گواهینامه نداشته یکی دیگه رو جای خودش (که توی همون ماشین حضور داشت)رو به عنوان راننده معرفی کرده بود.خود راننده اصلی هم کلی از ناحیه کمر مشکل پیدا کرده بود.
بیمه هم راننده تقلبی رو به عنوان راننده پذیرفته بودند.اما بعدا مشخص شده بود که بیمه فقط خدمات به راننده میده و اون راننده اصلی که مشکل کمر داشت مجبور شد کلی هزینه برای درمان خود بپردازد در صورتی که فک می کرد بیمه هزینه های پزشکی اونو پرداخت خواهد کرد.
الان نادم و پشیمان ...

ifu
24-02-2011, 12:19
منم خیلی دوست دارم در این مورد تجربیات دوستان رو بشنوم . با تشکر از استارتر

pooria_googooli
21-09-2011, 14:14
سلام خسته نباشید . من امشب داشتم با ماشینم توی کوچه میرفتم که یه بچه 5 6 ساله پرید وسط کوچه ماشینم بهش نخورد ولی دم پاش وایساد و خودش خورد زمین . منم وایسادم تا باباش و اینا اومدن شماره ماشینو گرفتنو به من گفتن برو چیزی نشده . این که رفتم و به پلیس اطلاع ندادم کار اشتباهی بوده ؟ بعدا واسم دردسر نشه ؟اگه خدایی نکرده بچه چیزیش بشه من گیرم بازم ؟ خودشون گفتن چیزیش نشده و ما مقصر بودیم که ولش کردیم تو کوچه . یکی میگفت اشتباه کردی به پلیس زنگ نزدی ممکنه بعدا بگن به بچمون زده و فرار کرده . ممنون میشم راهنماییم کنید . واقعا نگرانم .

Spiffy
29-01-2012, 16:25
الان اون بچه هه بیوفته بمیره پاش بشکنه/مریض بشه/دندونش بیوفته میتونن اذیتت کنن اما نگران نباش ایشالله چیزی نمیشه