PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار کاهش حجم تصاویر gif بدون از دست رفتن خاصیت متحرک بودن انها

bigilo
23-02-2011, 22:35
با سلام
کسی نرم افزاری میشناسه که بشه فایلهای gif متحرک رو کم حجم کرد به شرط اینکه خاصیت متحرک بودنشون حفظ بشه اگه نرم افزاری باشه که بدون افت کیفیت این کارو بکنه نور الا نور میشه.
بنر ساختم ولی حجمش زیاده برا همین میخوام 27 کیلوبایته میخوام زیر 10 کیلوبایت بشه.:31:
اگر برنامه رو دارید لینک دانلود + کرک بزارید. لطفا.....

majidbabaei1019
23-02-2011, 23:30
نرم افزارچراغ قوه n95

Three Star
24-02-2011, 02:37
با سلام
کسی نرم افزاری میشناسه که بشه فایلهای gif متحرک رو کم حجم کرد به شرط اینکه خاصیت متحرک بودنشون حفظ بشه اگه نرم افزاری باشه که بدون افت کیفیت این کارو بکنه نور الا نور میشه.
بنر ساختم ولی حجمش زیاده برا همین میخوام 27 کیلوبایته میخوام زیر 10 کیلوبایت بشه.:31:
اگر برنامه رو دارید لینک دانلود + کرک بزارید. لطفا.....

سلام
من بهتون پیشنهاد میکنم از سرویس های آنلاین استفاده کنید نرم افزار های کمپرسور عکس معمولآ می تونن حجم فرمت JPEG کم کنند و روی فرمت GIF تاثیر چندانی نمیزارن و اگر هم حجم عکس کم کنن قطعآ کیفیت عکس به شدت پایین میارن.
در زیر چند سایت معرفی کردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

z3inab
24-02-2011, 03:04
می تونی این را امتحان کنی (من خودم امتحان نکردم نمی دونم می تونه فایل ها را خوب فشره کنه یا نه):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

babak_gww
24-02-2011, 15:38
با یه نرم افزار مثل gif animator فایل رو تکه تکه کن ( اسلاید اسلاید)
بعد با فوتوشاپ حجمو هر فریمو کاهش بده و بعد دوباره با خود Gif aimator فایلهارو متحرک کن