PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت انیمیشن

memarik
23-02-2011, 19:26
خروجی از مکس بصورت فیلم
f10 رو می زنید اون بالا سه تا تیک هست می زنید روی وسطی فکر کنم که نوشته 0تا 100 فریمز بعد مسیر سیو رو مشخص می کنی با پسوند avi یا غیره یا عکس بعد میزنی رندر

.:PAR3A:.
24-02-2011, 13:01
زشته بچه ها واقعا عکس العمل بدی نشون دادید...
بیچاره تنها قصدش ارائه یه آموزش مبتدیانه بوده که بهترین جواب ایشون هم برهان داد...
از مدیر تقاضا میکنم سریعا تاپیکو بپاکه...

PrimeP30Master
25-02-2011, 12:21
قبل از هر چیز از مدیر محترم میخوام که این پست رو نه پاکش کنه و نه انتقالش بده خواهشا؟!
آخه تازگیا هر جا پست میدم یه جورایی پستام رو میترکونن؟!!!

بابا مثلا ما بچه های 3D کار در اینجا قصدمون کمک و یاری همدیگست نه تمسخر و تحقیر کردن دیگران؟!
به قول آقا پارسا این دوستمون قصدش فقط ارائه ی یه آموزش بوده و یحتمل که این آموزش به درد کسی هم خواهد خورد به هر حال همه که از اول همه چیز رو بلد نیستند و حرفه ای آفریده نشده اند پس برخورد بعضی از شما دوستان عزیز با این دوستمون زیاد خوشایند نبود و اینجوری تو ذوقش زدید بنده خدا ، مثل این میمونه که یکی از ما که فکر میکنیم یه چیزایی بلدیم (خودم رو میگم ) چند تا نمونه کار خوب ببریم پیش یکی که خیلی بیشتر از ما میدونه ، بعد طرف به جای تحسین و تشویق بگه اینا ارزشی نداره و چیزی نیست و اون موقعست که تو ذوق آدم میخوره ؟! پس حالا شما کلاه خودتون رو قاضی کنید ، ببینید آیا این برخورد درستیه یا نه؟!

"اینو فراموش نکنید که :"

"بهم نخندیدم:16::45: بلکه با هم بخندیم:31::10::31:"

من از طرف همه بچه های اینجا که پست دادن و البته قصد و غرضی هم نداشتند ، از این دوستمون معذرت خواهی میکنم و امیدوارم که از حرفهای بچه ها دلخور و ناراحت نشده باشه انشاءالله؟!:11:

از این دوستمون هم میخوام که جواب ما رو بده تا خیالمون راحت شه که دیگه از دستمون دلخور نیست؟!:43:

دوستان عزیز ببینید ما همه به گونه ای غیر مستقیم با هم همکاریم و اینجا میایم و وقت میذاریم تا هم چیزی یاد بگیریم و هم چیزی یاد بدیم ، حالا تا جایی که در توانمون باشه ؛ پس این رفتار میتونه خودش یه صفت خوبی برای ما باشه و همراه با رفتارهای مناسب دیگه ما رو به سوی وحدت و همکاری و تشکیل یک گروه موفق سوق بده ، پس ما که چنین صفتی داریم نباید اون رو با رفتار ناشایست خرابش کنیم بلکه باید سعی کنیم تقویتش کنیم و همچنین در کنار اون اگه اخلاقات بدی داریم اونها رو ترک کنیم و بجاشون رفتارهای مناسب و پسندیده رو جایگزین کنیم؟!
مثلا من همین خود شخص حاضر یعنی خودم رو میگم که یه سری اخلاقها و رفتارهای ضایع داشتم و دارم ولی سعی کردم که اونها رو کنار بذارم و دارم میذارم و اگر هم اشتباهی ازم سر میزنه و کسی بهم هشدار میده و راهنماییم میکنه با کمال میل گوش میدم و سعی میکنم که اون رفتار رو ترک کنم و یا اگه کم و کسری داره درستش کنم ، به هر حال انسان جایزالخطاست و هر کسی هم یه عیبی داره و* تنها خداست که از هر عیب و نقصی مبراست و پاک و منزه است خداوند بزرگ و بلند مرتبه*

من در اینجا نخواستم بی ربط حرف بزنم وبیام درس اخلاق بدم و حرفهام کاملا با این تاپیک مرتبطه ، پس خواهشا پ.ن...؟!!
دوستان عزیز من کوچیک و خاک پای همه ی شما بچه های 3D کار حرفه ای هستم و ازتون میخوام که همه سعی کنیم که 3Dکارای با اخلاقی باشیم نه بد اخلاق ؛ همنوطور که یه ورزشکار هر چند هم بهترین باشه ولی وقتی اخلاق نداشته باشه ، مفت نمی ارزه و کسی ازش خوشش نمیاد پس یه 3Dکار ، یه دکتر، یه مهندس،یه دانشمند،یه فیلسوف و...هم همینطور میتونه باشه ولی اگه انسان با اخلاق و رفتار و خوش اخلاق باشه حتی اگه هیچ عنوان خاصی هم نداشته باشه همه ازش خوششون میاد و بهش احترام میذارند ، این چیزهاییه که من در اطراف خودم دیدم و روابط اینگونه افراد رو با دیگران مشاهده کردم و برام پند و عبرت شده و الآن به شما دوستان میگم تا شما هم مواظب اخلاق و رفتارتون باشید و از این حرفها پند بگیرید؟!!
و بیشتر از این سرتون رو درد نمیارم و با چند تا جمله با معنی عرضم رو تمام میکنم ::46:

*هر کس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم*

*ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم*

...

" و به قول کوروش کبیر "

(البته اگه اشتباه نگفته باشم )

*راه در جهان یکیست و آنهم راه راست*

*پندار نیک ، گفتار نیک ، کردار نیک*

hadi665
25-02-2011, 12:59
دوستان عزیز ، پستا هایی که پاک شده بودنو خوندم و واقعا از شما تعجب کردم !
واقعا عجیبه که اینطور با یه تازه وارد که خودشم گفته مبتدیه ، رفتار میکنید !

این دوستمون هدفش کمک به دیگران بوده و این خیلی عالیه
اتفاقا ما به کمک این افراد نیاز داریم ، و پی سی جای این افراد هست که بدون چشم داشت دانسته هاشونو با دیگران تقسیم میکنند
نه کسایی که فقط مدعی باشندو مغرور !

ولی جدا پست هاتون عجیب بود !
لطفا دیگه این قضیه رو تکرار نکنید

ممنونم : x

Lord-Voldemort
25-02-2011, 13:23
اتفاقا من خیلی به این سوال جواب دادم توی جاهای مختلف ادم هایی که ادعا می کردن اصلا نمی دونستند همچنین روشی وجود داره
و اموزش های چند گیگی رو دانلود کردند واسه همین مسئله ولی این دوستمون اومده و اموزش داده دستش هم درد نکنه