PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو تا ویندوز دارم موندم چه کار کنم !

digitalrn
23-02-2011, 19:12
سلام راستش من دوتاویندور دارم
یکی اکس پی که رو دراوی C هست یکی سون که رو درایو E هست .
حالا میخوام فقط سون داشته باشم ولی اطلاعات درایو E برام مهمه نمیتونم فرمت کنم و هارد دیگه جا نداره تا انتقالشون بدم
از طریق ویندوز اکس پی هم میخوام فایل های سون رو پاک کنم نمیشه و خطای access denied میده !

حالا موندم چی کار کنم ؟

Konami_Pc
23-02-2011, 19:35
دوتا درایوی که توش ویندوز هستش رو بزن فرمت کن بعد فقط سون نصب کن :31:

خیلی کارا میشه کرد که سون حفظ بشه ولی به زحمتش نمیصرفه

میخوای ویندوز تازه و تمیزی داشته باشی بزن از اول نصب کن دیگه :46:

digitalrn
23-02-2011, 19:42
دوتا درایوی که توش ویندوز هستش رو بزن فرمت کن بعد فقط سون نصب کن :31:

خیلی کارا میشه کرد که سون حفظ بشه ولی به زحمتش نمیصرفه

میخوای ویندوز تازه و تمیزی داشته باشی بزن از اول نصب کن دیگه :46:
بابا چرا شوخی میکنی .

میگم درایو ای رو نمیتونم فرمت کنم درایو سی هم فرمت کنم نمیشه سون جدید نصب کرد چون یه سون دیگه هست .

در ضمن بعد از نصب سون جدید میشه فایل هایی که access deined رو میده پاک کرد ؟

ebicross
23-02-2011, 21:20
سلام راستش من دوتاویندور دارم
یکی اکس پی که رو دراوی C هست یکی سون که رو درایو E هست .
حالا میخوام فقط سون داشته باشم ولی اطلاعات درایو E برام مهمه نمیتونم فرمت کنم و هارد دیگه جا نداره تا انتقالشون بدم
از طریق ویندوز اکس پی هم میخوام فایل های سون رو پاک کنم نمیشه و خطای access denied میده !

حالا موندم چی کار کنم ؟

آخر نفهمیدم شما سون رو میخوای یا XP رو؟
اگر XP رو لازم دارید و نمیخواین که درایو ویندوز 7 فرمت شه باید CD ویندوز XP رو بزارید و ویندوز XP رو Repair کنید.
بعدش وارد ویندوز XP بشین و اطلاعات ویندوز 7 رو حذف کنید.
الان اگر ویندوز 7 رو حذف کنید ویندوز XP تون رو هم از دست میدین. حواستون باشه.
بعد از Repair اگر باز هم اطلاعات 7 پاک نشد بگین تا روشهایی برای پاک شدنش پیشنهاد بدیم.

Amir Varasteh
23-02-2011, 21:35
خب اطلاعاتت رو روی DVD رایت کن.

50 گیگ هم اگه باشه میشه 10 تا DVD و 2000 تومن هم خرجشه.

خودتم اذیت نکن.

Dew Drop
24-02-2011, 00:00
سلام
برای فایلهایی که از xp می خواید پاکش کنید و خطای access is denied میده, این کار رو بکنید.
رو فایلتون کلیک راست کنید و Properties>Security>advance
بعد برید به تب owner اونجا یوزر خودتون رو انتخاب کنید
و تیک گزینه پایینی رو بزنید و apply کنید و ok.
اگه security رو هم ندارید این کار رو بکنید,این مسیر رو برید
Tools > Folder Option > View > Use simple file sharing
تیکش رو بردارید.

البته با حذف سون مشکلی برای xp پیش نمیاد چون هم xp تو درایو c هستش و هم اینکه من چندبار از داخل xp
درایو سون رو فرمت کردم...
بعد از این کارا هم میتونید با فرمت و نصب سون تو درایو c مشکلتون رو حل کنید.

digitalrn
24-02-2011, 01:28
آخر نفهمیدم شما سون رو میخوای یا XP رو؟
اگر XP رو لازم دارید و نمیخواین که درایو ویندوز 7 فرمت شه باید CD ویندوز XP رو بزارید و ویندوز XP رو Repair کنید.
بعدش وارد ویندوز XP بشین و اطلاعات ویندوز 7 رو حذف کنید.
الان اگر ویندوز 7 رو حذف کنید ویندوز XP تون رو هم از دست میدین. حواستون باشه.
بعد از Repair اگر باز هم اطلاعات 7 پاک نشد بگین تا روشهایی برای پاک شدنش پیشنهاد بدیم.

دقیقا میخوام همین کارو بکنم

میخوام در اصل ویندوز 7 داشته باشم و ویندوز ها رو پاک کنم و از اول بریزیم رو هارد چون هر جفتش داغون شده .

مشکل اینه که هارد تا خرخره پره و درایو سی که ویندوز اکس پی روش نصبه برای فرمت مشکلی نداره ولی درایو ای که ویندوز سون روش نصبه 200 گیگ اطلاعات مهم داره که نمیخوام پاک کنم .

برای همین اول باید ویندوز سون رو به هر طریقی شده پاک کنم تا برم درایو سی رو فرمت کنم و ویندوز سون رو رو درایو سی بریزم . اما مشکل اینه فایل های سون دیلیت نمیشن

الان میگید چیکار کنم ؟

ebicross
24-02-2011, 03:10
شما از ویندوز 7 برو و درایو ویندوز XP رو فرمت کن.
بعدش ویندوز 7 رو در درایو C نصب کن.
بعد از نصب میتونید ویندوز موجود در درایو E رو هم پاک کنید. (یعنی Boot Loader به درایو C منتقل میشه)

SevenCity
24-02-2011, 12:42
چرا با دی وی دی ویندوز 7 نزنه درایو c رو فرمت نکنه بعدشم همون درایو c سون نصب نکنه؟ :31:
بعدشم میتونه تمام پوشه های ویندوز 7 رو که توی داریو e هست delete کنه

ebicross
24-02-2011, 14:09
چرا با دی وی دی ویندوز 7 نزنه درایو c رو فرمت نکنه بعدشم همون درایو c سون نصب نکنه؟ :31:
بعدشم میتونه تمام پوشه های ویندوز 7 رو که توی داریو e هست delete کنه
بله مشکلی نیست ولی من منظورم این بود که یعنی همین الان فرمت کنند و بعد سراغ نصب ویندوز برن. در کل فرقی نمیکنه ولی روش من فکر میکنم یکم پیچوندن لقمه دور سر بود. :46:
digitalrn
24-02-2011, 15:55
از همه دوستان تشکر میکنم

شما مطمین هستید تا ویندوز 7 دارم میتونم رو درایو سی یکی دیگه نصب کنم

اخه یادم میاد یه بار که این کارو کردم موقعی که میخواست بره تو نصب فقط میگفت شما نمیتونید ویندوز سون دیگه ای نصب کنید یا اول ویندوز قبلی رو پاک کنید یا همین رو تعمیر کنید

ebicross
24-02-2011, 16:09
از همه دوستان تشکر میکنم

شما مطمین هستید تا ویندوز 7 دارم میتونم رو درایو سی یکی دیگه نصب کنم

اخه یادم میاد یه بار که این کارو کردم موقعی که میخواست بره تو نصب فقط میگفت شما نمیتونید ویندوز سون دیگه ای نصب کنید یا اول ویندوز قبلی رو پاک کنید یا همین رو تعمیر کنید

اونقدر مطمئنم که خودم الان 2 تا ویندوز 7 دارم. :46:
شما براحتی نصب کنید.

fanoostalaei
24-02-2011, 21:04
دوست عزیز شما برو درایو C رو فرمت کن بعد 7 رو نصب کن وقتی که بوت لودر به درایو C منتقل شد میتونی به راحتی ویندوز توی درایو ای رو دیلیت کنی.
موفق باشی:40:

digitalrn
26-02-2011, 15:12
سلام دوستان من ویندوز رو عوض کردم الان که اومدم فایل های درایو ای رو دلیت کنم پیغام Access deined میده .
اینم عکش یعنی مشکل چیه ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا رو 90 درصد فایل های پوشه ویندوز و 50 درصد پوشه program files همین پیغدم میاد مثل گذشته

digitalrn
26-02-2011, 16:52
دوستان راهش رو یاد گرفتم ولی به کسی نمیگم .
چون داشتم 2 ساعت تو سایت های خارجی دنبال میگشتم .

فقط اومدم بگم تا وقتی ویندوز سون قبلی رو هر درایوی پاک نشه ویندوز سون جدی نصب کنید همه تنظیمات ویندوز قبلی می افته رو میندوز جدید و هیچ فرقی نداره .

اینم تجربه باری اونایی که تاحالا نمیدونستن .

ebicross
26-02-2011, 17:14
شما براحتی با Premission دادن و یا دانلود ابزار 50 کیلوبایتی با نام Take Ownership میتونستید فایلهای ویندوز رو حذف کنید.
دلیلش هم اینه که یوزرها حق دسترسی به فایلهای سیستمی رو ندارند و فقط Trust Installer این حق رو داره.
شما میپرسیدین راهنمایی میکردیم.

وقتی ویندوز نصب کنید اگر ویندوز قبلی فرمت نشده باشه فقط یک مسیر بوت براش ایجاد میشه و تنظیمات انتقال پیدا نمیکنند.

digitalrn
26-02-2011, 17:29
شما براحتی با Premission دادن و یا دانلود ابزار 50 کیلوبایتی با نام Take Ownership میتونستید فایلهای ویندوز رو حذف کنید.
دلیلش هم اینه که یوزرها حق دسترسی به فایلهای سیستمی رو ندارند و فقط Trust Installer این حق رو داره.
شما میپرسیدین راهنمایی میکردیم.

وقتی ویندوز نصب کنید اگر ویندوز قبلی فرمت نشده باشه فقط یک مسیر بوت براش ایجاد میشه و تنظیمات انتقال پیدا نمیکنند.
دقیقا همین بود باید -- take ownership رو نصب کنید تا فایل ها از محافظت خارج بشن .

اما در مورد دوم خیر اشتباه میکنید دقیقا همه تنظیمان فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر و غیره منتقل شده بود .

ebicross
26-02-2011, 21:57
اما در مورد دوم خیر اشتباه میکنید دقیقا همه تنظیمان فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر و غیره منتقل شده بود .
اگر ویندوزتون رو توی همون درایو نصب کنید به علت باقی موندن پوشه ی Users این اتفاق میفته.
کافی بود درایو رو فرمت میکردید.