PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب مجدد ویندوز 7 و پیغام خطای registry

TeachMe
23-02-2011, 16:50
سلام دوستان ممنون میشم اگه کمک کنید .
ویندوز من 7 home basic هست و من میخوام این ویندوز رو با سی دی اورجینالش دوباره نصب مجدد کنم روی سیستمم .حالا وقتی سی دی ویندوز رو قرار میدم شروع به بارگذاری فایلها از سی دی به سیستم میشه و توی مرحله ی یکی مونده به آخر یعنی update این پیغام خطارو به من میده و مراحل نصب کاملا متوقف میشه
windows couldn't registry update
من چکار کنم ؟
ضمنا این پیغام خطا وقتی میخوام یه ویندوز آلتیمیت رو در یه درایو دیگه نصب کنم هم نمایش داده میشه .
و اینکه فایروال و آنتی ویروسم رو هم در حالت غیر فعال و فعال هم چک کردم اما جواب نداد.
سپاسگزارم

sabtgharb2
23-02-2011, 17:55
توضيح بيشتر.
چند ويندوز نصب شده داري ؟ وچه ويندوز هايي؟ لب تاپ يا دسکتاپ؟

ebicross
23-02-2011, 18:50
اول اینکه تاریخ سیستم رو اصلاح کنید اگر مشکل داره و تاریخ روز بهش بدین.
اگر ویندوزتون اورجینال هستش کافیه سریال اون رو یادداشت کنید؛ بعدش از یک DVD دیگه ویندوز نصب کنید و سریال اصلی رو برای اون ویندوز ثبت کنید.

این خطا اگر این باشه: Windows could not update registry data in this installation
معمولا در حین ارتقای ورژن رخ میده.
بهتره به نظرم ویندوز رو از طریق Boot کردن نصب کنید و درایو ویندوز رو فرمت کنید.

TeachMe
24-02-2011, 18:25
اول اینکه تاریخ سیستم رو اصلاح کنید اگر مشکل داره و تاریخ روز بهش بدین.
اگر ویندوزتون اورجینال هستش کافیه سریال اون رو یادداشت کنید؛ بعدش از یک DVD دیگه ویندوز نصب کنید و سریال اصلی رو برای اون ویندوز ثبت کنید.

این خطا اگر این باشه: Windows could not update registry data in this installation
معمولا در حین ارتقای ورژن رخ میده.
بهتره به نظرم ویندوز رو از طریق Boot کردن نصب کنید و درایو ویندوز رو فرمت کنید.
سلام ممنونم دوست خوبم . بله همین پیغام هست اما من ارتقا ندادم و خواستم همین ویندوز رو دوباره نصب کنم روی سیستمم . و یه ویندوز آلتیمیت خواستم توی یه درایو دیگه نصب کنم اما باز هم همین پیغام رو داد.
ممنونم

ebicross
24-02-2011, 22:06
DVDتون رو عوض کنید.
همچنین از طریق بوت کردن DVD نصب کنید. از محیط ویندوز نصب نکنید.