PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات در اجرا و نصب سرویس پک1 ویندوز7

roteal2007
23-02-2011, 14:20
با سلام اون اوایل یه سون 64 بیتی خریدم و نصب کردم به خوبی کار میده...گزاشتم سرویس پک 1 بیاد و بعدش ریکاوری بگیرم.
حالا که اومده یه فایل 1.4 گیگی هست...میخواستم بدونم باید کل این ویندوز رو پاک کنم و بعد سرویس پک 1 بگیرم و یا میتونم روی همین نصبش کنم؟؟؟ بعدا در نرم افزار هایی که نصب کردم مشکل به وجود نمیاره؟

ebicross
23-02-2011, 15:57
سرویس پک 1 برای ویندوز 64 بیت حدود 1 گیگابایت هستش.
براحتی نصب میشه و مشکلی ایجاد نمیکنه و مثل نصب یک نرم افزار هستش که تغییری توی سیستم ایجاد نمیکنه.
اما اگر ویندوزی گرفتید که سرویس پک هم داره که قضیه فرق میکنه.
اسم فایلی که گرفتید چیه؟ اگر ISO هستش که یک نسخه ی کامل ویندوز با سرویس پک شاید باشه. (که فشرده شده)
اگر هم اجرایی باشه با نام windows6.1-KB976932-X64.exe خود سرویس پک هستش و راحت نصبش کنید.

اما به هر حال شما و دوستان میتونید سرویس پک رو به طور رسمی از مایکروسافت دانلود کنید که از دیشب به صورت رسمی برای مردم عادی عرضه شده.
همچنین سرویس پک به صورت یک آپدیت در لیست اپدیتهاتون نمایش داده میشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

roteal2007
23-02-2011, 16:16
سرویس پک 1 برای ویندوز 64 بیت حدود 1 گیگابایت هستش.
براحتی نصب میشه و مشکلی ایجاد نمیکنه و مثل نصب یک نرم افزار هستش که تغییری توی سیستم ایجاد نمیکنه.
اما اگر ویندوزی گرفتید که سرویس پک هم داره که قضیه فرق میکنه.
اسم فایلی که گرفتید چیه؟ اگر ISO هستش که یک نسخه ی کامل ویندوز با سرویس پک شاید باشه. (که فشرده شده)
اگر هم اجرایی باشه با نام windows6.1-KB976932-X64.exe خود سرویس پک هستش و راحت نصبش کنید.

اما به هر حال شما و دوستان میتونید سرویس پک رو به طور رسمی از مایکروسافت دانلود کنید که از دیشب به صورت رسمی برای مردم عادی عرضه شده.
همچنین سرویس پک به صورت یک آپدیت در لیست اپدیتهاتون نمایش داده میشه.

من چیزی دانلود نکردم الانم چک کردم بله یه آپدیت اومده که جلوش یه 73 مگ و یه 829 مگ نوشته...فکر کنم اگر لینک مستقیم باشه برای دانلود بهتره.
اما من ویندوزم رو کرک کردم اگه این آپدیت رو نصب کنم کرک رو میشناسه؟ یعنی یه طوری نشه که ویندوزم بپره با این آپدیته؟ خیلی واسم مهمه....

ebicross
23-02-2011, 18:55
از همون لینکی که دادم میتونید دانلود کنید.
windows6.1-KB976932-X64.exe برای ویندوزهای 64 بیتی و windows6.1-KB976932-X86.exe برای ویندوزهای 32 بیتی.
دانلود کنید.

نه مشکلی نیست. نصب کنید، کرک رو شناسایی نمیکنه اما فرض محال اینکه اینطور شد میتونید از WAT Remover استفاده کنید و ویندوز رو براحتی دوباره کرک کنید.

roteal2007
23-02-2011, 19:05
از همون لینکی که دادم میتونید دانلود کنید.
windows6.1-KB976932-X64.exe برای ویندوزهای 64 بیتی و windows6.1-KB976932-X86.exe برای ویندوزهای 32 بیتی.
دانلود کنید.

نه مشکلی نیست. نصب کنید، کرک رو شناسایی نمیکنه اما فرض محال اینکه اینطور شد میتونید از WAT Remover استفاده کنید و ویندوز رو براحتی دوباره کرک کنید.

برادر لینکی که تو پست دادین not found میزنه به هم ریخته کدش.
لینک دومش هم valid key میده.....
یه لینک مستقیم برای 64 بیتی قبراق و سر حال میزاری اینجا؟؟؟

ebicross
23-02-2011, 21:16
من یک لینک از مایکروسافت دادم که براحتی کار میکنه.
کافیه در همون صفحه Continue بزنید.

لینک دانلود SP1 x64

ramin_rp
23-02-2011, 23:18
سلام
منم میخوام 32bit رو دانلود کنم ولی تو اون لینک که گذاشتین valid key میده
چطور ردش کنیم؟

ebicross
24-02-2011, 00:10
SP1 x86

این لینکها اصلی بودن ویندوز رو چک میکنند که البته با وجود کرک مشکلی پیش نمیاد.

m2stech
24-02-2011, 03:58
چرا برای من سرویس پک 1 تو قسمت windows update نمایش داده نمیشه؟ یجا خوندم نوشته بود باید آپدیتهای قدیمی تر را داشته باشیم الان من تمام آپدیتهای ویندوز را بجز آپدیتهای office را اینستال کردم ولی هنوزم آپدیت سرویس پک 1 را نداده ! مشکل از چیه ؟
ویندوزم هم اوریجینال هست!

ebicross
24-02-2011, 14:22
چرا برای من سرویس پک 1 تو قسمت windows update نمایش داده نمیشه؟ یجا خوندم نوشته بود باید آپدیتهای قدیمی تر را داشته باشیم الان من تمام آپدیتهای ویندوز را بجز آپدیتهای office را اینستال کردم ولی هنوزم آپدیت سرویس پک 1 را نداده ! مشکل از چیه ؟
ویندوزم هم اوریجینال هست!
نه دوست من هرکس گفته اشتباه میکرده. شما برای نصب سرویس پک نیازی نیست ویندوزتون آپدیت باشه.
بلکه؛
سرویس پک 1 به صورتی برای دانلود قرار گرفته که فقط شامل آپدیتهایی میشه که تا حالا نصب نکردید + شش تغییر ساختاری همراه با سرویس پک. برای همین حجم سرویس پک از 44 مگابایت (برای ویندوزهای به روز) تا 1 گیگابایت (برای ویندوزهایی که رنگ آپدیت ندیدند) متغیر هستش.
حالا ممکنه شما این آپدیت با نام KB976932 رو داشته باشید. در لیست آپدیتها چک کنید.

m2stech
24-02-2011, 15:38
نه دوست من هرکس گفته اشتباه میکرده. شما برای نصب سرویس پک نیازی نیست ویندوزتون آپدیت باشه.
بلکه؛
سرویس پک 1 به صورتی برای دانلود قرار گرفته که فقط شامل آپدیتهایی میشه که تا حالا نصب نکردید + شش تغییر ساختاری همراه با سرویس پک. برای همین حجم سرویس پک از 44 مگابایت (برای ویندوزهای به روز) تا 1 گیگابایت (برای ویندوزهایی که رنگ آپدیت ندیدند) متغیر هستش.
حالا ممکنه شما این آپدیت با نام KB976932 رو داشته باشید. در لیست آپدیتها چک کنید.

خب اصلا همین KB976932 را به من نمیده، مشکل از ویندوزه؟
اینم اسکرین شات:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

roteal2007
24-02-2011, 15:47
بلکه؛

برادر اینجا رو نگاه کن به نظرت چقدر میخواد آپدیت کنه؟ من ویندوزم رو مرتب آپدیت میکردم چون adsl دارم....

اینم عکسش:

ebicross
24-02-2011, 16:27
خب اصلا همین KB976932 را به من نمیده، مشکل از ویندوزه؟
اینم اسکرین شات:
خب یکم بحث؛ وحشتناک نرم افزاری شد:

سرویس پک در لیست نمایش داده نخواهد شد اگر:
- اگر از نرم افزارهای امنیتی شرکت Safe Central استفاده کنید.
- اگر درایورهای کارت گرافیک با برند اینتل با ورژن های زیر نصب باشه:
Igdkmd32.sys (32-bit), versions 8.15.10.2104 through 8.15.10.2141
Igdkmd64.sys (64-bit), versions 8.15.10.2104 through 8.15.10.2141
- اگر ویندوز نصب شده ی شما با نرم افزار VLite دستکاری شده باشه.

برادر اینجا رو نگاه کن به نظرت چقدر میخواد آپدیت کنه؟ من ویندوزم رو مرتب آپدیت میکردم چون adsl دارم....

اینم عکسش:
اگر ویندوزتون آپدیت باشه باید مقدار مینیمم رو آپدیت کنه که نوشته.

Jadda
24-02-2011, 17:18
با سلام خدمت دوستان و اساتید

اگه اینو نصب کنم آیا ویندوز کامل به پک یک ارتقا پیدا میکنه و آیا با ویندوزهای پک یک موجود در بازار هنوز فرقهایی خواهد داشت یا خیر؟

با تشکر.

Jadda
24-02-2011, 17:18

اگه اینو نصب کنم آیا ویندوز کامل به پک یک ارتقا پیدا میکنه و آیا با ویندوزهای پک یک موجود در بازار هنوز فرقهایی خواهد داشت یا خیر؟

با تشکر.

roteal2007
24-02-2011, 17:36

با تشکر.

بله فرقش اینه که شما به صورت آنلاین دانلود میکنید ولی اونا نه در ضمن اگر از موارد پست بالا باشه نمایش داده نمیشه.

maziarb
24-02-2011, 17:37
سرویس پک درحقیقت مجموعه ی آپدیتهایی هستش که بعد از آخرین نسخه ویندوز منتشر شده(شاید همراه با چند آپدیت کوچک دیگر) یعنی اگر هم ویندوزتون Update باشه، و توی system ننوشته باشه service pack 1 فرقی نداره
:20:

eragorn
27-02-2011, 00:45
من تا حالا هیچ آپدیتی برای ویندوز نگرفتم یعنی اینو بگیرم دیگه بقیش لازم نیست دیگه!
وقتی این سرویس پکو گرفتم اون آپدیت های دیگه بازم تو لیست هستند یا میرن ؟
ممنون

ebicross
27-02-2011, 00:48
من تا حالا هیچ آپدیتی برای ویندوز نگرفتم یعنی اینو بگیرم دیگه بقیش لازم نیست دیگه!
وقتی این سرویس پکو گرفتم اون آپدیت های دیگه بازم تو لیست هستند یا میرن ؟
ممنون
اگر سرویس پک رو بگیرید فقط چند تا آپدیت کوچیک دیگه میمونه که چیزی نیست و بقیه آپدیتها تو لیست نمیان.

good boy 2010
02-03-2011, 15:04
من وقتی اپدیت SP1 دانلود کردم وقتی خواست نصبش کنه این error رو میده برای کسی اینطوری نشده 64Bit

ebicross
02-03-2011, 19:40
من وقتی اپدیت SP1 دانلود کردم وقتی خواست نصبش کنه این error رو میده برای کسی اینطوری نشده 64Bit
اگر سرویس پک قبلی نصبه اون رو حذف کنید.
همچنین اون لینکی که گفته برین شاید راه حل داره.

good boy 2010
03-03-2011, 17:20
من اصلا سرویس پک نصب نکردم و همیشه اپدیت میکردم
لینک که داده میره توی sopport اینم لینکش
توی همون صفه لینک دانلودی برای 64 هست که 300MB ؟:41:

ebicross
03-03-2011, 21:03
این رو دانلود کنید احتمالا بعدش باز باید سرویس پک رو هم دانلود و نصب کنید.
قبلا این فایل به صورت آپدیت بود که من دانلود کردم ولی حجمش انقدر نبود.
اینطور که نوشته یک بستر برای رفع مشکلات آپدیت هستش.

salavan
11-04-2011, 21:12
خب یکم بحث؛ وحشتناک نرم افزاری شد:

سرویس پک در لیست نمایش داده نخواهد شد اگر:
- اگر از نرم افزارهای امنیتی شرکت Safe Central استفاده کنید.
- اگر درایورهای کارت گرافیک با برند اینتل با ورژن های زیر نصب باشه:
Igdkmd32.sys (32-bit), versions 8.15.10.2104 through 8.15.10.2141
Igdkmd64.sys (64-bit), versions 8.15.10.2104 through 8.15.10.2141
- اگر ویندوز نصب شده ی شما با نرم افزار VLite دستکاری شده باشه.

اگر ویندوزتون آپدیت باشه باید مقدار مینیمم رو آپدیت کنه که نوشته.
سلام

من ویندوزم آخرین آپدیت رو داره همیشه اما تا الان این KB976932 تو لیست نیومده

این نرم افزارهایی هم که گفتید نصب ندارم روی سیستم

به جای 44 مگ هم نمی خوام 903 مگ دانلود کنم چه کار کنم بیاد تو لیست؟

----------------------------------------------
2- الان میخوام Xp رو بریزم رو 7
7 هم توی درایو C و اکس پی هم میخام بریزم توی D

بعد از نصب که فقط اکس پی بالا میاد دقیقا باید توی برنامه Easy bcd 2.0.2 چیکار کنم؟

ممنون

good boy 2010
12-04-2011, 20:17
روی Add new entry کلیک کرده سربرگ windows را انتخاب کرده از Type نوع ویندوز را انتخاب کرده و Drive ویندوز نصب شده را انتخاب کرده و روی Add entry کلیک کنید

ویندوزتو اپدیت کردی مارم خبر کن:31: