PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروسی شدن سیستم توسط فایل PDF

ali.moradi
23-02-2011, 08:49
سلام دوستان عزیز .دیشب وقتی یک ایمیل روباز کردمالبته منتظر بودم دوستم برام یک فایل پی دی اف سوالات درسی بفرسته واسه همین ایمیلشم همش که نمیتونستم بهرحال آخرین ایمیلو م باز کردم فقط یک فایل پی دی اف بودشک کردم اما کاش بازنمیکردمش تا باز کردم نه محیط نرم افزار بازشدنه چیزی خاستی فقط فهمیدم یک پروسه فعال شد:41: برعکس دیروزش انتی ویروسمو انستال کرده بودم میخواستم یکی دیگه نصب کنم بعد دیوارآتش خودویندوز بهش گیردادخواست پاکش کنه ویندوزم سون هست که واقعاازنظرامنیت ایمنه متاسفانه درحال پاک کردن بودکه صحفه آبی(مرگ)آومد نتونستم بخونم چی نوشته از100تا0بعدریست وقتی هم ویندوزاومدبالاوارد ویندوز شدم صفحه سیاه بودالبته از طریق تسک منیجیرمیشود رفت تودرایوها اما بهرحال ویندوزعوض کردم بعد ش سریع یک آنتی ویروس اول نصب کردم آپدیت کردم اما نتوست بشناسی تا خاستم دیس کانک شم دوباره صفحه آبی وریست نمیدونم این بد افزاره یا جاسوس افزار که سرعت اینترنتو هم آورده پایین ویندوزو هم نمیتونم آپدیت کنم اجازه نمیده نمیدونم از اون ویروس ها نباشه که تو بایوس بره دیگه کارم تموه :41:بنظرتون با چی نرم افزاری بهتره قویتره تو این زمینه برعکس فایل حاوی پی دی اف رو هم پاک کردم البته میخواستم به سایت آویرا که عضوشم بفرستم تا جواب بگیرم اما پاک کرده بودم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed774
23-02-2011, 20:14
خود کرده را تدبيري نيست متاسفانه.

چه آنتي ويروسي نصب کردي؟ در ويروس هاي مشکوک معمولا آنتي ويروس هاي آويرا و کسپر و کمودو بهتر عمل ميکنن. يکي از اين آنتي ها رو نصب و آپديت کن و بعد فول اسکن بزن .

ali.moradi
03-03-2011, 17:44
سلام به دوستان پی سی وردی نمیدونم این انجمن با این همه متخصص ومهندس کلاس بالا:31: چرا کسی جواب منو نداد البته بهترشد تا خودم کمی فعالیتو بیشتر کنم. گفتم به دوستان دیگه هم بگم تا شاید کسی دیگه گرفتار این بدافزارنشود خوب خوشبختانه
فهمیدم چه ویرورسی یابدافزار به جان کامپیوترم افتاده یک بدافزاریاجاسوس افزارخطرناک. هفته پیش اتفاقا داشتم هفته نامه بایت روزنامه خراسان خودمونو میخوندم که واقعا باعث افتخاره که مدیراین هفته نامه جزدوستان انجمن هست به مطلب در مورد 2 بدافزار برخوردم که مشخصات دومی خیلی شبهی بهمشخصات بد افزار روسیستم خودم بود با اینکه انواع آنتی ویروس ها با آپدیت روامتحان کرده بودم حتی کسپر اما هیچ کدوم قادر به شناسایی این بدافزار نبودن اسم این بدافزار یا بهتربگیم جاسوس افزارtrojan:win32/sefnit.Gکه برای اولین باردر25ژوئن امسال منتشرشده یک سارق اطلاعاتی پیشرفته هست که هنوزطریقه انتشارآن کاملا مشخص نشده است وهدف اول آن انتشارگسترده در خاورمیانه ذکرشده است:18: تا امروز این بد افزار سعی کرده از طریق پورت عمومی80 به 3سایت زیر موتصل بشی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید .2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید. 3
من توصیه ام به دوستان عزیز اینه اگه میخوان گیر هم چین بدافزار نیوفتدید این روزها خیلی حواستون به فایلها دانلودی ومخصوصا ایمیل ها مشکوک باشه مخصوصا اونای که از اینترنت پرسرعت استفاده میکنند من که کلی اطلاعات ونرم افزارهایی دانلود شده رو از دست دادم متاسفانه :41: خوب بگذریم...حالا راه خلاص شدن و یا واکسینه شدن در برابر این بد افزار رو میگم خوشبختانه شرکت مایکروسافت با ابزار windows Defenderکه در خود ویندوز موجود هست که البته باید دائم آپدیت شود اما در مورد من نتونست کاری انجام بده در حال اسکن سیستم ریستارت کرد مردویندوز:20: و یااز نرم افزار ریگان و کوچک وبه نظرم بسیار قوی در برابر بد افزارها وجاسوس افزارهاخود مایکروسافت Microsoft Secuity Essentialکه به تازگی به سرورهایی ایرانی اجازه دانلود میدی لینکشو آخر مطلب میزارم به عقیده من نرم افزار سبکی هست ودر کناریک آنتی ویروس میتونه امنیت بسیارخوبی رو به کاربر ویندوزهدیه کنه که البته آپیدت آن بعد نصب بصورت خودکار اجرا شده وکمی طول میکشه باراول پس در هنگام نصب به اینترنت و ترجیا پرسرعت متصل باشید
امیداورم این مطلب یک خورده طولانی مفیدباشه امیدوارم دوستان هیچ فقط گیر همچین بدافزارویروس های نیوفتید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Masоud
04-03-2011, 14:13
سلام

لطفـا" در هنگام ايجاد تاپيک عنوان مناسبي براي تاپيک خود انتخاب کنيد :

براي انتخاب عنوان تاپيک از کلمات کليدي سؤال خود استفاده کنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عنوان ويرايش شد

موفق باشيد :40: