PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خدمات کامپیوتری چه قدر خرج داره و چه کار هایی برای مشتری انجام بده بهتره؟؟؟

ebse
21-02-2011, 21:24
سلام
جایی پیدا نکردم سوالم رو مطرح کنم تا تخصصی تر جواب بگیرم
یکی از مدیران اینجا رو بهم پیشنهاد داد

من می خوام یه خدمات کامپیوتری بزنم می خواستم ببینم
چه کار هایی برای جذب مشتری بکنم؟
چه وسایلی لازم داره که یه خدمات کامپیوتری توپ بزنم؟
چقدر خرج داره (من چیزی حدود 8 تا 10 تومن دارم)؟
چه امکاناتی باید ارائه بدم؟(هر چیزی که مفید باشه و به درد من بخوره)
به چه چیزهایی باید توجه کنم؟
پیشاپیش از راهنمایی تون ممنون

shahshahani
21-02-2011, 22:23
اولین چیزی که به ذهن میرسه -----> کافی نت اونم با وایرلس :دی

موفق باشی

ebse
22-02-2011, 00:02
اون که بله گفتن نداره

panther99
22-02-2011, 01:01
سوال دوستمون سوال من هم هست !!

[ali]
22-02-2011, 01:41
کافی است به تبلیغات سربزنید!

تعمیر و سرویس و نصب ویندوز ، ویروس كشی ، پارتیش بندی ، نصب نرم افزارهای جانبی و تایپ نامه و پایان نامه با نازلترین قیمت

نصب ویندوز و نرم افزار در محل با قیمت مناسب (نرم افزارهای بروز و آپ دیت شده)-اتصال موبایل به كامپیوتر-ویروس كشی (تمام خدمات در محل ارائه می شود)

خدمات كامپیوتری در منزل و محل كار شما
نصب و راه اندازی- ارتقاع سیستم- عیب یابی - مشاوره در زمینه خرید كامپیوتر و ........

انجام كلیه خدمات كامپیوتری
نصب ویندوز Xp ، ویستا (Vista) .
دیگر برای نصب ویندوز نگران نداشتن درایور (Driver)نباشید
آموزش ویندوز ، اسمبلی و آشنایی با سخت افزار در محل شما .
عیب یابی در محل
مشاوره رایگان

بازیابی و برگرداندن اطلاعات پاك شده و از دست رفته شما از روی انواع هارد دیسك فلش مموری انواع رم موبایل و دوربین و.....
24 ساعته با بهترین قیمت و كیفیت

MosaferJade
22-02-2011, 01:43
سلام
خدمات کامپیوتری معمولا برای تحقیق و ترجمه متون انگلیسی و ثبت نام
و بعضیا شون هم پروژه های برنامه نویسی به مشتریا ارائه میدن البته
خیلی چیزای دیگه هم هست ولی تا اونجا که من دیدم ظاهرا بیشترین
سود کارشون همینه + کافی نت شون
موفق باشید

ebse
22-02-2011, 01:54
8 تا 10 تومن برای یه خدمات کامپیوتری خوبه یا نه؟
البته شهر بزرگی هم نیست حدودا 70 الی 80 هزار
نفر جمعیت داره و اگه اشتباه نکنم 6 تا9 خدمات
کامپیوتری بیشتر نداره و 3 تاشون کافینت دارن
ممنون

MrGee
22-02-2011, 08:34
شهر شما از مال ما کمی 10 20 هزار پرجمعیت تره ولی تو شهر ما بیشتر از 25 تا خدمات کمپیوتری وجود داره و 10 تا هم کافی نت

همون پول خوبه البته سعی کن سیستم هایی که برا کافی نت می خری فضایی نباش
گرافیک 1 گیگ و هارد 500 و رم 4 و ....
به غیر از چیزهایی که مربوط به سرعت کامپیور هستن بقیه هرچی پایین تر باشن بهتره
مکان و انداره مغازه هم مهمه با این پول حداقل 7 تا سیستم می شه خرید و اگه مغاره کوچیک باشه و مشتری ها برای رفت و آمد به زحمت بیفتن می تونه یه مقدار اثر منفی داشته باشه
ظاهر داخل مغاره هم مهمه سعی کن تا امکان شیک باشه و از این پوسترهای شیک استفاده کنی
به غیر از سیستم های کافی نت برای مشتری ها حداقل 2 یا 3 سیستم دیگه لازمه
یه سیستم برای سرور کافی نت که کارهای اینترنتی و اداره کافی نت رو انجام بده (ترجیحا خانم!)
یه سیستم هم خودتون اداره می کنید برای کارهایی که جناب [ali] گفتن
البته به نصب ویندوز سون و لینوکس و هرچی که به ذهنتون می رسه رو اضافه کنید
من که تا به حال نتونستم یه بار بازیابی و برگرداندن اطلاعات درست و حسابی انجام بدم چون اغلب نتیجه درست و حسابی نداره
حتما تمام خدماتی که ایشون گفتن رو بزارید و اگر خودتون نمی تونید این کار رو بکنید حداقل یه مهندس کامپیوتر برای این کار استخدام کنید
دستگاه کپی فراموش نشه
در ضمن بازی و نرم افزار و ... هم باشه بد نیست
و از همه چی مهم تر تبلیغاته که هر چی دهن پر کن تر باشه بهتره
حتما شنیدی که می گن اگه 100 دلار داری 1 دلار سرمایه گذاری کن و 99 دلار هم تبلیغات

و در آخر ببخشید اگه زیاد و نامربوط حرف زدم.

ebse
22-02-2011, 09:39
سلام

همون پول خوبه البته سعی کن سیستم هایی که برا کافی نت می خری فضایی نباش
گرافیک 1 گیگ و هارد 500 و رم 4 و ....
به غیر از چیزهایی که مربوط به سرعت کامپیور هستن بقیه هرچی پایین تر باشن بهتره
مکان و انداره مغازه هم مهمه با این پول حداقل 7 تا سیستم می شه خرید و اگه مغاره کوچیک باشه و مشتری ها برای رفت و آمد به زحمت بیفتن می تونه یه مقدار اثر منفی داشته باشه
ظاهر داخل مغاره هم مهمه سعی کن تا امکان شیک باشه و از این پوسترهای شیک استفاده کنی
به غیر از سیستم های کافی نت برای مشتری ها حداقل 2 یا 3 سیستم دیگه لازمه
یه سیستم برای سرور کافی نت که کارهای اینترنتی و اداره کافی نت رو انجام بده (ترجیحا خانم!)
یه سیستم هم خودتون اداره می کنید برای کارهایی که جناب [ali] گفتن
البته به نصب ویندوز سون و لینوکس و هرچی که به ذهنتون می رسه رو اضافه کنید
من که تا به حال نتونستم یه بار بازیابی و برگرداندن اطلاعات درست و حسابی انجام بدم چون اغلب نتیجه درست و حسابی نداره
حتما تمام خدماتی که ایشون گفتن رو بزارید و اگر خودتون نمی تونید این کار رو بکنید حداقل یه مهندس کامپیوتر برای این کار استخدام کنید
دستگاه کپی فراموش نشه
در ضمن بازی و نرم افزار و ... هم باشه بد نیست
و از همه چی مهم تر تبلیغاته که هر چی دهن پر کن تر باشه بهتره
حتما شنیدی که می گن اگه 100 دلار داری 1 دلار سرمایه گذاری کن و 99 دلار هم تبلیغات

و در آخر ببخشید اگه زیاد و نامربوط حرف زدم.

نه اتفاقا خیلی هم حرفاتون جالب بود

وسایل مورد نیاز رو یکی هست برام حساب کنه در کل چی ها بخرم و چقدر در میاد؟
اگه یه لیست با قیمت با شه خیلی خوب میشه
ما دو نفریم می خوایم این خدمات کامپیوتری رو بزنیم دوستم میگه اگه برای روزهای خاص
مثلا روزهای آخر ماه یا روزهای تولد امامان و ... خدمات رو با 50% تخفیف یا بعضی مواقع رایگان ارائه بدیم
نظر دوستان چیه؟
چه وسایلی برای فروش بزارم؟(این دوستمون میگه فلش مموری )اگه میشه از وسایل کاربردی
بگید .
بعد عید اگه خدا بخواد میزنیم بچه ها گذشته از نظر دعا کنید کارم بگیره
ممنون

nezammoallemi
23-02-2011, 01:31
سلام منم میخوام خدمات کامپیوتری بزنم یکم تجربه دارم گفتم که بگم ؟شما که میخواین خدمات کامپیوتری بزنین باید یه تجربه ای داشته باشین مثلا یه ماه برین تو یه شرکت کامپیوتری کار کن یه ماه خودت کار کنی همه چیز okمیشه یه موقه دیدین یه سیستمی رو اوردن که بلد نشدین اینم باید در نظر داشته باشین راستی برای اول کار برین dvdهای گردو رو بخرین
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید 290000ریال و به دستتون که برسه میشه 34تومان یه نرم افزار حسابداری رو هم داشته باشین بد نیست سعی کنین قیمت شما از جا های دیگه کمتر بشه تو شهر ما ویروس یابی 6000نصب ویندوز5000xpخدمات رایت 800ویندوزسون7000سرویس5000روحیت ن همیشه با مشتری خندون باشه سعی کنین مشتری نپرونینا 09363957838شماره من اگه کاری داشتین فقط اس بدین یا09179768123معرفی نکردم نظام معلمی رشته فناوری اطلاعات 18سالمه موفق باشین

MrGee
23-02-2011, 09:36
ما دو نفریم می خوایم این خدمات کامپیوتری رو بزنیم دوستم میگه اگه برای روزهای خاص
مثلا روزهای آخر ماه یا روزهای تولد امامان و ... خدمات رو با 50% تخفیف یا بعضی مواقع رایگان ارائه بدیم
ایده جالبیه

چه وسایلی برای فروش بزارم؟
فکر کنم هرچی بیشتر بهتر

شما که میخواین خدمات کامپیوتری بزنین باید یه تجربه ای داشته باشین مثلا یه ماه برین تو یه شرکت کامپیوتری کار کن یه ماه خودت کار کنی همه چیز okمیشه

درسته

قیمت شما از جا های دیگه کمتر بشه
اگه خدماتتون هم با کیفیت باشه می ترکونه

همیشه با مشتری خندون باشه سعی کنین مشتری نپرونینا
بله اخلاق و ادب خیلی مهمه

ebse
23-02-2011, 21:07
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اتفاقا همش رو دارم
به چه دردم می خوره؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
آره یه دوستی دارم تو یکی از همین خدمات کامپیوتری ها فقط کارش بستن سیستم و تعمیر هست تصمیم گرفتم برم پیش اون از رو دستش یه چیزایی یاد بگیرم

البته به هیچکس هم نگفتم می خوام خدمات کامپیوتری بزنم فکر می کنم تا دوماه بعد کا می خوام برم دنبالش کسی نفهمه بهتره
راستی این 10میلیون وامه می خوام بگیرم به نظرتون اگه خدمات کامپیوتری بزنم می تونم قسط هاش رو پرداخت کنم؟
بازم ممنون از نظرات همگی

BEHZAD2007
23-02-2011, 21:29
سلام دوستان میشه بگید که چه چیزهایی لازمه برای خدمات کامپیوتری منظور من از اول راه هست گرفتن مجوز و غیره
ممنون میشم کمکم کنید تا بیا جنسارو از کجا بخرم تا ارزون در بیاد و کلا تو هر جنس چند درصد میکشن روش
ممنون

ebse
23-02-2011, 22:04
واقعا سوال جالبی پرسیدین دوست عزیز BEHZAD2007

دوستان هرچه ایده دراین بگین

من دیروز رفتم تو یکی از خدمات کامپیوتری (قبلا اینجوری نگاه نکرده بودم)کلا
3 تا سیستم
1 اسگنر
2 تا چاپگر
3 تا میز کامپیوتر
3 تا صندلی برای کار کنان
4 تا صندلی برای مشتریان
+
فلش مموری های 2 و چهار گیگ
CDو DVD خام
3 تا سیستم برای کافینت+ میز و صندلی هاش
ماوس ،کیبرد ،هدفن، وبکم برای فروش
یه دستگاه کپی(دستگاه کپی چنده؟)
فروش مودم ، کارت شبکه + اینکه سرویس adsl هم ارائه می دن(این قضیه اش چه جوریه؟)
ممنون

BEHZAD2007
24-02-2011, 15:08
واقعا سوال جالبی پرسیدین دوست عزیز BEHZAD2007

دوستان هرچه ایده دراین بگین

من دیروز رفتم تو یکی از خدمات کامپیوتری (قبلا اینجوری نگاه نکرده بودم)کلا
3 تا سیستم
1 اسگنر
2 تا چاپگر
3 تا میز کامپیوتر
3 تا صندلی برای کار کنان
4 تا صندلی برای مشتریان
+
فلش مموری های 2 و چهار گیگ
CDو DVD خام
3 تا سیستم برای کافینت+ میز و صندلی هاش
ماوس ،کیبرد ،هدفن، وبکم برای فروش
یه دستگاه کپی(دستگاه کپی چنده؟)
فروش مودم ، کارت شبکه + اینکه سرویس adsl هم ارائه می دن(این قضیه اش چه جوریه؟)
ممنون

سلام دوست عزیز اگه شما میخوایی با 10 تومن وام هم پول کرایه بدی و هم قسط وام یه مقداری شرایط بد میشه
اول اینکه برای گرفتن وام باید از هفت خان رستم رد بشید که بعد از اینکه وام رو گرفتید ماهی فکر کنم 200 باید قسط وام بدید و برای اجاره مغازه هم اگه جای خوبی باشه 200 تومن هم باید به اون بدید خوب یه مقداری اول کاری بهتون فشار میاد .در مورد ارائه adsl اون مغازه با یه شرکت adsl قرارداد میبنده که هر چقدر مشتری واسش جور کنه یه پولی هم به اون بده فکر کنم بقیش هم معلومه جنس ها رو میخری میریزی تو مغازت

از دوستانی که تجربیاتی در این زمنیه دارن خواهش میکنم جوب سوال های ما رو بدید
ممنون

mous3030
25-02-2011, 21:12
بنظر منم کافی نت با سیستمهای خوب و سرعت بالا بهترین گزینه است چون الان همچی بر پایه وب بیس و دولت الکترونیک هستش
که کلی مراجعه کننده برای ثبت نام ، ویرایش ،پیگیری و .............. خواهی داشت
همینطور چون افراد مختلف مراجعه می کنند میشه ارتباطات اموزشی ،انجام پروژه و .... روجوش داد و پورسانت دریافت کرد و خیلی کارهای دیگه ...

ferdfe
25-02-2011, 21:17
بنظر منم کافی نت با سیستمهای خوب و سرعت بالا بهترین گزینه است چون الان همچی بر پایه وب بیس و دولت الکترونیک هستش
همینطور چون افراد مختلف مراجعه می کنند میشه ارتباطات اموزشی ،انجام پروژه و .... روجوش داد و پورسانت دریافت کرد و خیلی کارهای دیگه ...
یه چیز دیگه رو باید در نظر گرفت الان تو هر خونه ای میری حداقل یه کامپیوتر هست !!

sajadhoosein
25-02-2011, 21:58
شاید این پیشنهادها به دردتون بخوره :
1- یک پرینتری هست به اسم Epsone که 6 تا رنگ می خوره ، روی سی دی پرینت می کنه و حداقل 2000 تا کاغذ کامل رو پرینت رنگی می گیره البته جوهرافشانه و قیمت دستگاهش 285 یا 385 هستش و کارتریجش هم بار اول 70 تومن خرج برمی داره دفعه های بعد میتونین به صورت تانکی بخرین که کلی جلو بیفتین
اما این روی سی دی پرینت کردنش می تونه تبلیغات خوبی براتون داشته باشه مثلا افراد طرح مورد نظر یا عکس خودشونو روی سی دی شون می زنن
2- یک دستگاه اسکنر هستش که به سرعت کاغذهایی رو که حالت متنی دارن رو اسکن می کنه سرعت اسکنش تقریبا مثلا سرعت پرینتره ، قیمتش رو نمی دونم ولی فکر نکنم زیاد باشه این هم می تونه برای تبدیل جزوه های و کتاب ها به پی دی اف کمکتون کنه
3- مشاوره ی رایگان تلفنی در زمینه ی خرید یا حل مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و غیره

pooriya_hp
25-02-2011, 22:03
لوازم مورد نیاز :

1. دو عدد کامپیوتر
2. اینترنت پر سرعت
3. دستگاه کپی
4. پرینتر + اسکنر
5. یه ویترین شیک
6. و ....

سیاست ها :

1. چرب زبانی بلد باشی :31:
2. با مشتری درست صحبت کنی
3. از کارهای خودت تعریف کنی
4. جنس رو تضمین کنی
5. چندتا کارتون قطعات + قطعات خراب + لپ تاپ های خراب تهیه کنید و به پشت ویترین بزارید
6. و ....

خرید و فروش :

1. قبل از سفارش جنس 50% پول رو بگیرید
2. حتما از رسید استفاده کنید
3. جنس خریداری رو چندین بار تست و بررسی کنید
4. بزنید تو سر مال :31:
5. سعی کنید یه مشاور خوب باشید

اجناس برای فروش :

1. CD و DVD
2. رم موبایل + فلش مموری
3. انواع کابل + شارژر موبایل
4. و....

حرف آخر :

1. سعی کنید جنستون رو تضمین کنید
2. یکسری کارها رو مجانی انجام بدبد (( مثل تمیز کردن داخل کیس ))
3. جنس رو تمیز تحویل بدید
4. خوش زبان باشید
5. هیچوقت ریسک نکنید و اجناس زیاد خریداری نکنید (( رو دستتون باد میکنه ))

موفق باشید

ebse
26-02-2011, 08:19
سلام
ببخشید یه دو سه روزی نبودم

برای گرفتن وام باید از هفت خان رستم رد بشید
با گرفتن وام که اصلا مشکلی ندارم

این ارتباتات آموزشی رو یه توضیح بفرمایید خیلی خوب میشه و اینکه
من می خوام برای کافینت 4 الی5 کامپیوتر بزارم+3 تا کامپیوتر هم برای ارائه خدمات این 7 الی 8 کامپیوتر نیاز به اینترنت داره
من چه سرعتی رو بگیرم که مشکلی نداشته باشه و اینکه برای هر سیستم کافینت چه سرعتی رو اختصاص بدم

1- یک پرینتری هست به اسم Epsone که 6 تا رنگ می خوره ، روی سی دی پرینت می کنه و حداقل 2000 تا کاغذ کامل رو پرینت رنگی می گیره البته جوهرافشانه و قیمت دستگاهش 285 یا 385 هستش و کارتریجش هم بار اول 70 تومن خرج برمی داره دفعه های بعد میتونین به صورت تانکی بخرین که کلی جلو بیفتین
اما این روی سی دی پرینت کردنش می تونه تبلیغات خوبی براتون داشته باشه مثلا افراد طرح مورد نظر یا عکس خودشونو روی سی دی شون می زنن
2- یک دستگاه اسکنر هستش که به سرعت کاغذهایی رو که حالت متنی دارن رو اسکن می کنه سرعت اسکنش تقریبا مثلا سرعت پرینتره ، قیمتش رو نمی دونم ولی فکر نکنم زیاد باشه این هم می تونه برای تبدیل جزوه های و کتاب ها به پی دی اف کمکتون کنه
3- مشاوره ی رایگان تلفنی در زمینه ی خرید یا حل مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و غیره
اگه این دستگاه هایی که گفتین چینی نباشه خیلی فکر کنم به درد بخوره (حتما درباره اش فکر می کنم)

اگه بشه خدمات جدیدی هم ارائه داد خیلی توپ میشه من همیشه دنبال بهترین بودم و هستم
بازم ممنون

ElnazCheraghi
26-02-2011, 12:28
سلام
یه اسم توپ هم خواد

starpars
26-02-2011, 23:49
سلام
یه اسم توپ هم خواد
ايول درسته يكي از سخت ترين جاش همينه:20:

واسه تعميرات سخت افزاري اگه انجام ميدي يه سري قطعات ميخواد
مثلا داشتن انواع رم ddr-ddr2-ddr3
يا مثلا دو سه تا cpu‌ از نوع amd و intel
يا گرافيك از نوع pci و agp
مادربورد
و چيزاي ديگه كه تا ميتوني بايد اين تجهيزاتت كامل باشه كه فرضا مشتري اومد نگي فلان قطعه رو ما الان نداريم نميتونيم واست انجام بديم
من يه بار واسه اين كار برنامه ميريختم البته با كيس و مانيتور و ابزار تعمير و ميز و اينا واسه اين كار طوري كه تقريبا بشه هر ايرادي رو راحت بررسي كرد حدود 600 تومن در اومد كه اگه بعضياشو دست دوم ولي سالم گير بياري خيلي كمتر ميشه

farzin1986
27-02-2011, 00:22
درود..
دوست عزیز محل مغازه خیلی مهم هست مخصوصا برای شما که وام میگیری..
سعی کن همه پولتو اول هزینه نکنی و یه پشتوانه داشته باشی..
برای ماه های اول انتظار سود آنچنانی نداشته باش..
واقع بین باش.. با توجه به کشش منطقه بازی و وسایل برای فروش بیار..
اگه میبینی کشش گیم نت هم داره اونجا برو دنبالش که خوب سودی داره..
نصب نرم افزار های موبایل هم اضافه کن.. مخصوصا gps و...
برات آرزوی موفقیت میکنم.. و یک نکته قدیمی که تجربه خودمم هست..
سود کم فروش بالا رمز موفقیت هست..

ebse
27-02-2011, 12:35
سلام
الناز خانم هم یه ایده بسیار جالبی دادن
واقعا یه اسم خوب هم لازمه که اصلا حوتسم بهش نبود
لطف کنین در این باره هم بگین (حتی اگه اسم هم به نظرتون نمیاد
یه دو سه تا از اسمای که خدمات کامپیوتری شهرتون رو بگین
اینجوری شاید بهتر باشه )
ممنون

pooriya_hp
27-02-2011, 15:33
اسم که اونقدر مهم نیست ....

ولی اسم های مثل : پوریا - چرتکه - رسا - الماس و ..... هم می تونی جرء لیستت قرار بدی (( همشون آشنا هستند :31: ))

ebse
27-02-2011, 16:47
یه اسمس می خوام که بهش بیاد
اینایی که گفتی هیچکدوم بنظر من بهش نمیاد
یه چیزی باشه که اصلا با شنیدن اسمش فکر کنند بهترینه
فکر کنم دوستان هم نظرشون رو بگم بد نباشه

starpars
27-02-2011, 21:54
تكنو كامپيوتر
موج سيستم
ابر رايانه

MosaferJade
28-02-2011, 16:35
سلام
یه سایت براش طراحی بکنی بد نیست ( برنامه نویسی بلدی و حتما طراحی صفحات وب رو هم می دونی
کمکی هم خواستی در خدمتم )

از خدمات : طرحيهاي آرم-سربرگ-كارت ويزيت- كارت پستال-پوستر-پاكت نامه-كاغد كادو و ساخت اسلايد

ebse
05-03-2011, 11:27
می بینم تو این یه هفته ای که من غیبت داشتم کسی نظر نداده
واقعا وجود من تو این تایپیک خودش یه نعمته
بگذریم دوستان نمی خوام زیاد تو زحمت بیوفتید فقط هر آنچه چه برحسب تجربه و مشاهدات و اینجور چیزا دارید بگید
راستی بروبچ مراکز استانها تو این خدمات کامپیوتری ها یه دور بزنین ببینیم چکار می کنن (البته اگه وقت دارید) شنیدم
میگن که اونجا خدمات بیشتری ارائه میدن

یه سایت براش طراحی بکنی بد نیست ( برنامه نویسی بلدی و حتما طراحی صفحات وب رو هم می دونی
کمکی هم خواستی در خدمتم )
آره asp کا می کنم آگه بتونم حتما این کارو هم می کنم . پیشنهادتون واقعا عالی بود

راستی یه نفر یه لیست بلند بالا از وسایل لازم رو برام اینجا بنویسه . اگه قیمتش هم که بنویسه خیلی خوب میشه .
نمی خوام همش رو بخرم فقط می خوام واسه بعدا . یواش یواش باید جلو رفتدیگه
سخن پایانی هم اینکه این تایپیک بعد از اینکه من خدمات کامپیوتری رو زدم هم پابرجاست و نظرات دوستان رو می طلبه

پیروز و سربلند باشید

keyvanb1
14-03-2011, 22:09
اگه تو يه جاي خوبي مغازه بگيريد عاليه

pashangparsi6
20-04-2011, 22:45
واقعا دوستان با این همه رایانه خانگی و اینترنت خانگی می ارزه کافی نت و خدمات رایانه ای بزنیم؟

Doctor.Freeman
21-04-2011, 11:44
یکی از رمز های موفقیت توی مغازه هایی که عبور و مرور زیاد داره تمیز بودن است .
سعی کن همیشه مغازت تمیز باشه و بوی خوب بده .
تو جذب مشتری خیلی اهمیت داره .

- طراحی دکوراسیون
- نور پردازی خوب
- رنگ بندی مناسب

... این فاکتورهایی که گفتم خیلی بدرد بخورن ...

yashgin128
21-04-2011, 22:50
یه سری هم من تجربه دارم اگه که هنوز این تاپیک پا برجاست بهم خبر بده تا با جزییات اینجا بنویسم.اخه الان هم من وقت ندارم و هم اینکه حس می کنم این رفیقمون یا مغازه رو زده و یا کلا منصرف(بخونید منحرف)شده. دی

parsgiga_3
23-04-2011, 15:55
دوستان حداقل متراژ برای خدمات کامپیتری چقدره؟
و این که اگه فقط خدمات باشه و کافی نت نباشه باز هم سود خوبی داره یا نه؟

ebse
25-04-2011, 10:32
یه سری هم من تجربه دارم اگه که هنوز این تاپیک پا برجاست بهم خبر بده تا با جزییات اینجا بنویسم.اخه الان هم من وقت ندارم و هم اینکه حس می کنم این رفیقمون یا مغازه رو زده و یا کلا منصرف(بخونید منحرف)شده. دی
سلام
نه اتفاقا فکر کنم یه جایی هم گفتم که اوایل تابستان قراره کاراش رو راستو ریس کنیم
واقعا از همگی ممنون
ایشالله تو تایپیک های دیگه جبران می کنم

1navid
25-04-2011, 10:40
هرچی که به کامپیوتر ربط داره رو انجام بده حتما تعمیر کیس رو انجام بده چون توش خوب پول داره فقط مواظب باش تو منطقه ای که خدمات کامپیوتری رو میزنی نزدیکت خدمات کامپیوتری نباشه چون مشتریت کم میشه

shadmehrmedia
27-04-2011, 11:35
اینکار به درد نمیخوره. من تجربه دارم. با یه کم پول میتونی یه استودیو آهنگسازی راه بندازی با درآمد خیلی بیشتر از خدمات کامپیوتری. 1 ماه با نرمافزارش کار کنی همه چیزو یاد میگیری.

yashgin128
27-04-2011, 15:58
خب سلام به همگی شرمنده اگه دیر شد.
من چند پیش طلایی برای شما دارم که تو متنی که نوشتم به تناسب میگم برات
اولا لازمه هر کی تو این دوره زمونه حتما حتما داشتن تخصص میباشد. شما باید ببینید تخصص لازمه رو برای این کار دارید یا خیر؟
ببینید شما نیاز به یه تخصص در حیطه فعالیتتون (که اینجا کامپیوتر میباشد) و همچنین تخصص هایی در زمینه فروشندگی و تخصص هایی در زمینه خرید(بالاخره باید برای مغازتون جنس بخرید)داشته باشید.
به نظر من مهم نیست وارد چه شغل و حرفه ای میشید(برخلاف نظر این دوستمون که گفتن این کار بدرد نمیخوره البته از روی دلسوزی و تجربه خودشون نوشتن )مهم اینه که سعی کنید تو اون حیطه بهترین باشید.
شما باید تو این زمان باقی مونده تا میتونید تخصصتون رو افزایش بدید.بهترین کار هم اینه که برید یه جا یه خدمات کامپیوتری و به عنوان کاراموز اموزش ببینید.
در ضمن شما اگه بتونید کافی نت هم داشته باشید با حداقل 5 تا سیستم خوب میشه.
یادتون باشه نه خدمات کامپیوتری و نه کافی نت به تنهایی سود خوبی نداره باید با هم باشن.
اما پیشنهاد طلایی اول :به نظرم برای کافی نت جای خرید سیستم لپتاپ بگیر .ببین شما با حدود 600 تا 700 میتونید یه لپتاپ خوب و مناسب بگیرید .تا یادم نرفته بگم محیط کافی نت باید کاملا از خدمات کامپیوتر شما جدا باشه .یعنی مثلا طبقه اول خدمات و طبقه دوم کافی نت.و محیط کافی نت هم باید اولا کلی شیک و امروزی و هم تا اندازه ای که ممکنه طوری باشه که هر میز هیچ دیدی به میز های دیگه نداشته باشه.بهتر بگم هر که احساس امنیت و راحتی بکنه!!!
خب شما چند تا لپتاپ گرفته اید و یه روتر (هاب.سوییچ )وایرلس هم میگیرید و اینترنت رو به صورت وایرلس شیر میکنید.هر که میاد برای کار با اینترنت یه لپتاپ از شما میگیره و میره رو هر میزی که دلش خواست(یا شما به اون میگید)و بعد از اینکه کارش تموم شد لپتاپ رو بر میگردونه و حساب میکنه.اینطوری هم دهن پر کن میشه و هم خیلی باکلاس کاری بالاتر.البته باید کاملا مراقب لپتاپ ها بود.

yashgin128
27-04-2011, 16:18
خب کارهایی هم که خدمات کامپیوتری انجام میده خیلی تنوع داره
این روزها باید تمامی اخبار ها رو چک کنید.مثلا میان میگن برای یارانه ها باید ثبت نام کنید شما باید همون شب یه برگه تایپ کنید ومثلا بنویسید ثبت نام یارانه ها.منظورم اینه که شما باید بشدت به روز باشید .چون این قبیل کارها هم راحته و هم پول خوبی توش هست.فرضا شما تو 5 دقیقه یه ثبت نام می کنید و مثلا 1500 میگیرید.
اما پیشنهاد طلایی دوم:
شما باید و باید یه بانک جامع داشته باشید.یه بانک که از نرم افزارهای تخصصی گرفته تا فیلم ،سریال ،نرم افزار،مخصوصا بازی .مستند .اهنگ و خلاصه هر چیزی که فکرش را میکنید.بهتر بگم شما باید یه بانکی رو داشته باشید که هر که اومد .و از شما چیزی خواست شما داشته باشید این یه رمز ساده تو موفقیت شماست.حتی شما اگه نداشته باشید هم باید بلافاصله از اینترنت (در صورت امکان)بگیرید و مثلا تا چند ساعت بعد بهش بدید.
به نظر من فروش کامپیوتر دیگه نه سود داره ونه به زحمتش می ارزه ولی فروش لپتاپ هم خیلی راحت و هم فک کنم سود خوبی داشته باشید اما چیزی که مهمه شما باید با یه گارانتی معتبر کار کنید.اگه بتونید نمایندگی هم بگیرید که چه بهتر

---------- Post added at 05:18 PM ---------- Previous post was at 05:13 PM ----------

yashgin128
27-04-2011, 16:45
برای لوازم جانبی هم باید یه لیست پر و پیمون داشته باشید از قطعاتی که زیاد مورد استفاده دارند
مثل فلش که در اندازه های و برند های مختلف و معروف
هدفون میکروفون
اسپیکر :از انواع موبایلی و لپتاپی گرفته تا بزرگ
جواستیک
انواع سی دی و دی وی دی های خام
انواه مودم های ای دی اس ال .البته نیازی نیست که شما مثلا برید 20 مودو بخرید .نه مثلا 4 یا 5 تا داشته باشید که شامل وایرلس و معمولی .چند پورت باشه
این car mp3 ها هم خوب فروش دارن
و خیلی دیگه از لوازم ریز و درشتی که شما تو هر خدمات کامپیوتری که میرید خواهید دید

yashgin128
27-04-2011, 17:04
اما برای تخفیف
ببینید چییزی که مشخصه اینه که شما نباید تو جند ماه اول انتظار سود خوب داشته باشید.
ایده تخفیف تو یه روز مشخص هم خوبه به شرطی که یه سری موارد رو در نظر بگیرید.
برای تخفیف به نظر من مثلا میتونید راه های زیادی رو امتحان کنید
به عنوان مثال شما میتونید
.پنج شنبه ها یا فقط عصرهای پنج شنبه به همه 20 تا 3خ درصد تخفیف بدید.اما نکته اینجاست که رو همه اجناس که به نظر من منطمئنا نه چون مثلا یکی که یه مودم میخواد بخره 60 هزار حتما صبر میکنه تا پنج شنبه و حدود 20 هزار به شما ضرر میزنه پس به نظر من تا اونجایی که میتونی رو سخت افزار تخفیف نده .تخفیف ها رو بزار رو نرم افزار.
یه کار دیگه هم میتونید انجامش بدید و اون اینه که هر که یه چیزی ز شما میخره یه کارت شرکت در قرعه کشی بهش بدید و ماهانه قرعه کشی بزارید و مثلا به سه نفر جایزه بدید حالا جایزه چی میتونه باشه از فلش گرفته تا مثلا خرید تا 10 هزار تومان رایگان از شما .که اون دیگه بستگی به خودتون داره.

اینا نظرات من بود .که امیدوارم بتونه بهتون کمک کنه .
اما توصیه طلایی اخر:
به خدا توکل کنید چون روزی دهنده خداست.
----------------
بهترین تشکر زدن دکمه تشکر هست