PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HTC یا ...

best wish
21-02-2011, 20:10
سلام سلام سلام
راستش به نظرتون نیاز داشتم
یک گوشی خوب تا 650000 تومن میخواستم
لمسی باشه و دوربینش حداقل 8 باشه و به راحتی نیز بشه رفت تو اینترنت و ...
خلاصه من نظرم با Htc Desire HD هست.
فکر میکنید گوشی خوبی هست یا نه؟ یا اگه گوشی بهتری هست معرفی کنید!!:11::18:
در ضمن نظرتون با Htc hd7 چیه؟

aRThaS_08
21-02-2011, 21:03
اگه روی دوربین انقدر اصرار نداشتید، گوشیهای بهتری مثله galaxy s بودن. اما با این وجود بهترین گوشی که میتونید انتخاب کنید همون دیزایر هست.

mehrdad9
21-02-2011, 21:05
پیشنهاد من به شما خریدن گوشی آندرویدی هست.
برا همین بین HTC Desire HD و XT720 یکی رو انتخاب کن و مسلمه که desire hd بهتره به دلایل زیر:
1- صفحه نمایش بهتر و بزرگتر
2- نسخه آندروید بالاتر
3- حافطه داخلی بیشتر
4- پردازشگر بهتر
5- رم بالاتر

در نهایت انتخاب با خودتونه و می تونید گوشی های دیگه رو بخرید ولی اینو بدونید که آندروید رقیبه سیستم عامل آیفونه و دیگر سیستم عامل ها در حال حاضر از اینا پایین ترن.

*M!L4D*
21-02-2011, 21:11
اگه دوربین میخوای مسلما" ان 8
و اگه یک گوشی که همه چیش اوکی باشه میخوای به نظر من هم Desire HD ور دار ...
HD7 هم که وین فون 7 هست و مسلما" فعلا در برابر آندرویید حرفی برای گفتن نداره ...

Mig33
21-02-2011, 21:13
سلام سلام سلام
راستش به نظرتون نیاز داشتم
یک گوشی خوب تا 650000 تومن میخواستم
لمسی باشه و دوربینش حداقل 8 باشه و به راحتی نیز بشه رفت تو اینترنت و ...
خلاصه من نظرم با Htc Desire HD هست.
فکر میکنید گوشی خوبی هست یا نه؟ یا اگه گوشی بهتری هست معرفی کنید!!:11::18:
در ضمن نظرتون با Htc hd7 چیه؟

شما که اینترنت بازی این مدل انتخابیت گفته میشه باتری قابل قبولی نداره.... در این مورد تحقیق کن عزیز که بعدا حالت گرفته نشه...اینهمه میخوای پول بدی کمی صبر کن مدل های جدید دارن میان با سخت افزارهای متحول کننده.
به نظر من هیچکدومو نگیر و صبر کن:11:

J.Naderiii
21-02-2011, 21:46
سلام
درسته مدل های جدید و خوبی در راهه اما به نظر من صبر کردن برای موبایل جدیدتر کار بیهوده ای هست. فرضاً مدل های جدید آخر فروردین وارد بازار بشه باید دو ماه هم صبر کنه که قیمت ها متعادل بشه. بهترین مدل موجود رو بخر و ازش لذت ببر.

من هم مثل شما چند وقتی بود که دنبال یه گوشی خوب بودم که بالاخره Desire HD رو خریدم اما وقعا باطری ضعیفی داره طوری که با استفاده زیاد من باید هر روز شارژ کنم.
صداش هم از اونجایی که از MP3 Player های با کیفیت استفاده میکردم، من رو راضی نکرد.
به نظر من دیگه عیبی نداره.

linkinpark20
21-02-2011, 22:09
سلام دوست عزیز گزینه ای بهتر از desire hd نیست چون تمامی امکاناتش در حد فول هست و به نظر من حتی از iphone4 هم خیلی بهتره

fire159
22-02-2011, 09:01
توجه کنید که قیمت میلستون xt720 با این امکانات و دوربین قوی حدود 450 هزار هست و این خودش یک امتیاز خوبه و قابل مقایسه با دیزایر نیست .

Atropates
23-02-2011, 06:02
من با توجه به چیزایی که گفتید Desire HD رو بهتون پیشنهاد میکنم , از اون گوشی هایی هم که اسمشون رو نوشتید بهتره . HD7 هم وین موبایل فعلا شکست خورد تقریبا , حالا ببینیم بعد از همکاری نوکیا و مایکروسافت وین موبایل چه خواهد کرد ولی تا اون موقع خرید گوشی با این سیستم عامل وقتی که اینهمه اندرویدی خوب هست و اعجوبه هاش داره میاد و در ضمن وجود آیفون 4 , کار اشتباهیه .

tagarg_yakh
24-02-2011, 10:48
موتورولا XT720 گوشی خوبی هست، Desire HD به خاطر صفحه نمایش 4.3 امکان داره برات حمل ونقلش و مشکل کنه:31:

best wish
25-02-2011, 11:00
از همه ی شما دوستان عزیز به خاطر نظرات سازنده ی شما ممنون هستم
راستش نظر منم با Htc Desire Hd هست و تنها مشکلم با این گوشی ضعف باطری اون هست که فکر کنم باید تحملش کنم:15:

aRThaS_08
25-02-2011, 12:23
ولی اگه galaxy s رو توی نظرسنجیتون میذاشتین خیلی بیشتر از اینها رای میاورد!

یه باتری 1650 برای دیزایر بگیرید بهتر میشه. دوست من اینکارو کرده اما میگه بعضی مواقع دمای گوشیش درحد انفجار بالا میره.

maziarzar
25-02-2011, 12:55
می تونی براش یه باتری اتمی بگیری

best wish
28-02-2011, 18:36
آره باید به فکر باتری باشم

maziarzar
28-02-2011, 21:47
تو علاادین برای هر گوشی باتری اتمی پیدا میشه قیمتشم از8تا20 تومنه

best wish
01-03-2011, 15:06
راستشو بخوای من تو تهران سکونت ندارم:41:
یک سوال داشتم از اونایی که این گوشیو دارن که بعد از یک شارژ کامل اگر استفاده زیادی نکنی و فقط تلفن جواب بدی یا بزنی یا اینکه sms بفرستی بعد از چند ساعت باتریش تموم میشه؟ و همینطور اگر مدت زمان استفاده زیاد بشه تو چند ساعت شارژ خالی می کنه؟:20:

sAeEd_kHaAn
01-03-2011, 16:54
راستشو بخوای من تو تهران سکونت ندارم:41:
یک سوال داشتم از اونایی که این گوشیو دارن که بعد از یک شارژ کامل اگر استفاده زیادی نکنی و فقط تلفن جواب بدی یا بزنی یا اینکه sms بفرستی بعد از چند ساعت باتریش تموم میشه؟ و همینطور اگر مدت زمان استفاده زیاد بشه تو چند ساعت شارژ خالی می کنه؟:20:
شما هر قدرم باهاش كار كني 1 روز كاملو ميره برات - به نظر من گوشي با اين عظمت ميشه از اين ضعفش (باتري ضعيف ) چشم پوشي كرد خوب بابا هرشب كه مياي خوبه 1 ساعت بزنش به شارز چي ميشه مگه فقط زماني مشكله كه جايي باشي كه به برق دسترسي نداشته باشي كه اونم خيلي كم پيش مياد

maziarzar
01-03-2011, 18:12
میشه از مشکلش چشم پوشی کرد وبراش یه باتری اتمی گرفت اما تعدد شارز عمر باتری ودستگاه رو به شدت کاهش میده

sAeEd_kHaAn
01-03-2011, 18:39
میشه از مشکلش چشم پوشی کرد وبراش یه باتری اتمی گرفت اما تعدد شارز عمر باتری ودستگاه رو به شدت کاهش میده
من شارژر گوشي خودمو گم كردم فقط ميزنمش به كامپيوتر شارش ميشه مدامم به كامپيوتره الان خيلي وقته :31: هيچيشم نشده شايد بيشتر از 1 ساله :27: ولي حرف شمارو قبول دارم
ادم اگه از چيزي خوشش بياد اين ضعف نميتونه مانع خريدش بشه

maziarzar
01-03-2011, 22:14
به این زودی که نشون نمیده
اگه باتری باشرایط عادی 3سال دووم بیاره اینجوره میشه 1-2سال

sAeEd_kHaAn
02-03-2011, 11:55
به این زودی که نشون نمیده
اگه باتری باشرایط عادی 3سال دووم بیاره اینجوره میشه 1-2سال
من 2 ساله اون گوشيمو دارم (viva ) و 1.5ساله با كامپيوتر ميشارژمش :31: با اين حساب الان بايد خراب شده باشه بگذريم اينجا اسپم كده شد

maziarzar
03-03-2011, 00:08
این چیزی که من میگم برای گوشی های 5700 و6220 وان82وان95 من در گزشته شده

sAeEd_kHaAn
03-03-2011, 11:58
این چیزی که من میگم برای گوشی های 5700 و6220 وان82وان95 من در گزشته شده
اينجاست كه فرق htc و nokia مشخص ميشه :31:

aRThaS_08
03-03-2011, 13:16
ببین عزیزم شما همش نشستی تو خونه دم به ساعت میتونی گوشیتو شارژ کنی و بزنی به کامپیوتر.

من ِ نوعی که خیلی با گوشیم کار دارم و کمتر میام خونه، خیلی برام مهمه که گوشیم حداقل تا 2-3روز با استفاده نسبتا" زیاد دووم بیاره.

درکل انتخاب با خوده ایشونه اما من هیچ امکانات و برتری خاصی در دیزایر نمیبینم نسبت به گلکسی.

یه رم بالاتر و یه فلاش دوربین هست.

در مقابل، باتری ضعیفتر. صفحه ضعیفتر. فیلمبرداری ضعیفتر. پشتیبانی ضعیفتر. حافظه داخلی کمتر که بعدها خیلی مهم میشه براتون و شاید در آینده چیزای دیگه!

best wish
03-03-2011, 13:28
راستشو بخواید منم خیلی از اوقات بیرون هستم و مطمئنا باتری این گوشی منو اذیت خواهد کرد
واقعا موندم چیکار کنم چون از تمامی امکاناتش کاملا راضی هستم و مشکلم همین باتریش هست!!!!!!!:41:
البته دوستان گفتن براش باتری بخرم اما ...

aRThaS_08
03-03-2011, 19:40
خب خب خب. جینجربرد رسمن دیروز برای گلکسی اس توسط سامسونگ عرضه شده و الان ورژن آندروید گلکسی 2.3.2 هست.

اطلاعات بیشتر در:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sAeEd_kHaAn
03-03-2011, 20:01
ببین عزیزم شما همش نشستی تو خونه دم به ساعت میتونی گوشیتو شارژ کنی و بزنی به کامپیوتر.

من ِ نوعی که خیلی با گوشیم کار دارم و کمتر میام خونه، خیلی برام مهمه که گوشیم حداقل تا 2-3روز با استفاده نسبتا" زیاد دووم بیاره.

درکل انتخاب با خوده ایشونه اما من هیچ امکانات و برتری خاصی در دیزایر نمیبینم نسبت به گلکسی.

یه رم بالاتر و یه فلاش دوربین هست.

در مقابل، باتری ضعیفتر. صفحه ضعیفتر. فیلمبرداری ضعیفتر. پشتیبانی ضعیفتر. حافظه داخلی کمتر که بعدها خیلی مهم میشه براتون و شاید در آینده چیزای دیگه!

رم desire hd 768 مگه در مقابل 512 گالكسي دوربيم 8 در مقابل 5 كه desire hd مجهز به فلش هم هست كه گالكسي نداره و صفحه desire hd 4.3 هست در مقابل 4 گالكسي ولي گالكسي هم گوشي خوبي هست اما و اين 2 خيلي شبيه هم هستند و اختلافشون اونقدر نيست كه شما ميگي عزيز و هردو جزو گوشي هاي شاخ بازارن

aRThaS_08
03-03-2011, 22:15
رم desire hd 768 مگه در مقابل 512 گالكسي
این اصلن به چشم نمیاد و در مقابل ایراد بزرگی مثله باتری هیچه!

دوربيم 8 در مقابل 5 كه desire hd مجهز به فلش هم هست
نمیدونم مقایسه های سایت های معروف مثله gsmarena رو قبول دارید یا نه. اما طبق مقایسه سایت، دوربین 8 dhd در مقابل دوربین 5 sgs کاملن برابری میکنه و همچنین فیلمبرداری sgs شاخ تره. تنها مشکلش نداشتن فلاش هست و بس.

صفحه desire hd 4.3 هست در مقابل 4 گالكسي
فراموش نکنید که صفحه super amoled صدبرابر صفحه dhd کیفیت داره و میارزه. صفحه نمایش کاملن خوانا زیر نور آفتاب.

اين 2 خيلي شبيه هم هستند و اختلافشون اونقدر نيست كه شما ميگي عزيز
همینقدره که من میگم! شما بنچمارک از گوشی خودتون گرفتین تا حالا؟ هیچوقت امتیاز I/O شما بالای 4000 شده؟ یا امتیاز گرافیکیتون به گلکسی رسیده؟ مشخصن خیر! من امتیاز I/O 6000 میگیرم درصورتی که شاخ htc هم حتی به 3000 هم نمیرسه.

یا حتی با آیفون4 مقایسه کردن گوشیتونو؟ خیر!

maziarzar
03-03-2011, 23:23
صفحه نمایش گالکسی بسیار بهتره
صدای گالکسی از دیزایر بهتره
دوربیناشونم که در یک رده هستن
حالا چی میگید

aRThaS_08
03-03-2011, 23:39
نه دیزایر زد 800مگ هست cpu sh

dhd همون 1گیگه مثله گلکسی. اما هامینگبرد سامسونگ با آندروید سازگاری بیشتری داره مخصوصن 2.3 بخاطر نکسس اس.

sAeEd_kHaAn
04-03-2011, 10:27
شما كلا در مورد بعضي چيزا اغراق زياد ميكني دوست عزيز 100 برابر ؟ اگه كنار هم بداري 2 گوشي رو تفاوتشون معلوم ميشه اما نه اينقدر كه شما ميگي تازه به عقيده بعضي ها رنگ ها توي ديزار اچ دي طبيعي ترن

من اين گوشي رو ندارم عزيز ولي كلا از پست هاي شما مشخصه كه داري از روي تعصب پست ميدي و كسايي كه ميخوان اين گوشي رو بگيرن دودل كردي لطفا از روي منطق و دليل پست بده اين كه دوربين 8 در حد 5 ه كه مزيت نيست واسه گالكسي يا مثلا صدا مگه ميخواي با گوشي 600 تومني كنسرت بذاري ؟ من به شحصه هميشه گوشي ها روي سايلنتن
يه نكته توي اينجور گوشي ها صدا و دوربين اهميت نداره شما خيلي حساسي ميرفتي n8 ميگرفتي

ضمنا اصلا توي گوشي هاي كه ايشون تو ليستش داره گالكسي نيست نميدونم چرا هرجا صحبت گوشي ميشه شما سامسوگي ها گالكسيو ميكشين وسط :5:

aRThaS_08
04-03-2011, 14:38
چه تعصبی!

بنده از همه برندها بجز lg تا حالا گوشی داشتم و دلیلی هم برای متعصب بودن ندارم.

اما چیزی که هست اینه که صرفن بخاطر اسم سامسونگ، یک قول رو نخریدن کاملن اشتباهه.

دیزایر hd هم گوشی خوبیه اما نه در حد گلکسی اس.

من به شحصه هميشه گوشي ها روي سايلنتن
+ اینکه خودتونو جای دیگران قرار ندید. 90% مردم صدای گوشی بیش از هر چیز دیگه ای براشون اهمیت داره و فقط 25% هستن که دوربین گوشی براشون اهمیت داره. و اینکه فلاش led با نبودنش تفاوت چندانی نداره! مخصوصا برای فیلمبراری.

sAeEd_kHaAn
04-03-2011, 17:11
چه تعصبی!

بنده از همه برندها بجز lg تا حالا گوشی داشتم و دلیلی هم برای متعصب بودن ندارم.

اما چیزی که هست اینه که صرفن بخاطر اسم سامسونگ، یک قول رو نخریدن کاملن اشتباهه.

دیزایر hd هم گوشی خوبیه اما نه در حد گلکسی اس.

+ اینکه خودتونو جای دیگران قرار ندید. 90% مردم صدای گوشی بیش از هر چیز دیگه ای براشون اهمیت داره و فقط 25% هستن که دوربین گوشی براشون اهمیت داره. و اینکه فلاش led با نبودنش تفاوت چندانی نداره! مخصوصا برای فیلمبراری.

والا هركي پست هاتونو بخونه تعصب موج ميزنه اين 2 گوشي هم سطح هستند و هركدوم برتري هاي نسبت به هم دارن شما برتري هاي اچ دي رو مهم نميدوني و برتري هاي گالكسي رو بزرگ جلوه ميدي ( منجمله فلش و رمو ... ) به نظر من نداشتن فلش گاكسي خيلي نفص بزرگتري نسبت به ضعيف بودن باتري اچ دي

best wish
04-03-2011, 17:37
حالا جدا از این حرفها چه گوشی ای بعد از htc desire hd از نظر باتری خوبه؟
در ضمن امکاناتش بیشتر باشه ولی کمتر نه؟:5:

sAeEd_kHaAn
04-03-2011, 19:19
حالا جدا از این حرفها چه گوشی ای بعد از htc desire hd از نظر باتری خوبه؟
در ضمن امکاناتش بیشتر باشه ولی کمتر نه؟:5:
گالكسي باتريش يكم بهتره تو اين رنج

aRThaS_08
04-03-2011, 20:19
گالكسي باتريش يكم بهتره تو اين رنج
لا اله ... : دی

1230میلی آمپر و پردازنده و صفحه پرمصرف دیزایر

1500میلی آمپر و پردازنده و صفحه سوپرامولد بسیار کم مصرف گلکسی.

اینا اختلافش یکمه ؟

من با اسفاده خیلی زیاد 50 یه بار شارژ میکنم با کسی که با استفاده متوسط 20ساعت یک بار شارژ میکنه فرقمون یکمه ؟ : دی

باز شما میخوای بگی اغراق اما بنده اصلن هیچ اغراقی نکردم و این عین واقعیته!

پ.ن: و در مورد پست قبلی هم "غول" رو با "ق" نوشته بودم : دی

Mig33
04-03-2011, 20:33
دیزایر مصرف باتریش چطوره؟

maziarzar
04-03-2011, 20:45
فقط و فقط گالکسی

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:43 PM ----------

دیزایر باتریش ضعیفه

best wish
05-03-2011, 17:05
واقعا دوستان از تمامی نظرات سازنده ی شما ممنون هستم
ولی با این همه بحثی که مطرح شد از شما میخوام که نظر نهایی خود را با گفتن نام یک گوشی که بنظرتون بهترین هست را بنویسید چون من به زودی میخوام گوشی ای در این رنج قیمت بخرم.
لطفا بدون هیچ تعصبی نظرتونو بیان کنید.:31:
یا تشکر فراوان:wub::26:

Mig33
05-03-2011, 17:39
ولی با این همه بحثی که مطرح شد از شما میخوام که نظر نهایی خود را با گفتن نام یک گوشی که بنظرتون بهترین هست را بنویسید چون من به زودی میخوام گوشی ای در این رنج قیمت بخرم.

بزودی یعنی دقیقا کی؟
ماکس بودجتون رو هم برای این خرید بگید...

best wish
05-03-2011, 18:56
بزودی یعنی تا 20 فروردین و ماکزیمم پول هم 650 یا کمی بیشتر

Mig33
05-03-2011, 21:49
بزودی یعنی تا 20 فروردین و ماکزیمم پول هم 650 یا کمی بیشتر

بیشتر صبر کن اینو بگیر منم اینو میخوام بگیرم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حیفه این پولو الان خرج کنی جدی میگم :41:

best wish
06-03-2011, 20:51
راستشو بخوای خیلی با htc desire hd فرقی نداره به خصوص میزان باتریشون و فقط تو یکی دو مورد با هم فرق دارند
اگه بخوای منتظر بمونی برای این گوشی حداقل 2-3 ماه لازم است و بعد باید یک ماه دیگه هم صبر کنی تا قیمتش بخوابه
به نظرت بازم ارزش داره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mig33
06-03-2011, 21:40
راستشو بخوای خیلی با htc desire hd فرقی نداره به خصوص میزان باتریشون و فقط تو یکی دو مورد با هم فرق دارند
اگه بخوای منتظر بمونی برای این گوشی حداقل 2-3 ماه لازم است و بعد باید یک ماه دیگه هم صبر کنی تا قیمتش بخوابه
به نظرت بازم ارزش داره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه انتخابت گروه دیزایره ارزش داره صبر کنی ...باید بیاد ببینیم چیه... دیزاینش از نظر من از اونای دیگه بهتره
نسبت به دیزایر اچ دی نزدیک به 220 میلی آمپر اختلاف قدرت در باتری دارن عزیز که البته اندازه صفحه هم کمتره و مهمتر s-lcd هست نسبت به lcd اچ دی که اینا هم تو مصرف تاثیر داره.... من دیزایر اس رو انتخاب کردم .
حالا اگه کلا از این خوشت نیومده میتونی منتظر desire hd2 باشی که معرفیش نزدیکه .
در کل با این پول صبر کن ... این نظر منه.

maziarzar
06-03-2011, 22:17
بدون تعصب:گالکسی

aRThaS_08
10-03-2011, 08:32
اگه میتونی با همراه داشتن یه باتریه دیگه علاوه بر باتری خوده اچ تی سی کنار بیای بنظر من همونی که دوست داری رو بگیر.

و اگر نه گلکسی اس. تنها مشکلش فلاش دوربین هست. 2.3 رسمی هم که براش اومده. 5تا رام کوک شده از کوکرای حرفه ای هم برای 2.3 اومده.

best wish
10-03-2011, 17:54
من اطلاعات زیادی در مورد باطری ها ندارم بنابراین باید چه باطری ای بگیرم؟