PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آف شدن کاسپر

شـیـفــو
20-02-2011, 00:22
سلام دوستان
سه روزه که آنتی ویروس عزیزم کاسپر 2010 باز نمیشه ، ویندوز عوض کردم بعد 303 مگ هم آپدیت کردم اما بعد از ریستارت دوباره باز نمیشه ، قبلا همچین مشکلی نداشتم .
البته دوتا پروسس هم اضافه شده به نام های Rundll32.exe و wermgr.exe که هرچی میبندمشون دوباره باز میشن ، با یه تسک منیجر کمکی هم لیست کامل پروسس رو دیدم 6 تا Rundll32.exe باز بود که هی وارد بلک لیست کردمشون اما دوباره باز میشن اون wermgr.exe رو هم همینطور ، ازش سه تا بود اونا رو هم وارد بلک لیست کردم اما دوباره پیداشون میشه .
تروخدا کمک :19:
فقط راهی به جز ویندوز عوض کردن باشه :41:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ببینید کاسپر جزو پروسس هام هست اما نمیدونم چرا باز نمیشه :41:

saeed774
20-02-2011, 14:50
اول فرمان زيرو در Run تايپ کن و بعد اينتر بزن :

اگر بعد از ريست درست نشد برنامه زيرو دانلود و اجرا کن ، براي اجرا نت قطع بشه و سوالاتش رو مثبت جواب بده و مدتي صبر کن .
از لينکي که روبروش 10:00 نوشته دانلود کن .

بعد فايل رجيستري زيرو اجرا و ok کن :

جواب نده احتمال زياد ويروس هستند با برنامه زير بعد از آپديت ، اسکن کن .

شـیـفــو
20-02-2011, 16:45
ممنون داداش گلم
اون دستور رو که اجرا کردم این ایرور رو میده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرنامه کمبوفیکس رو هم اجرا کردم ، یه ریستارت کرد و بعد یه فایل لوگ نشون داد :

فایل رجستری هم این ارور رو داد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدویندوزم هم 7 هست شاید به خاطر این ارور داد .

F1 F1 F1 :19:

برنامه ای هم که برای اسکن معرفی کردید دانلود نمیشه ، نمیتونم دانلود کنم ، لطفا یه جای دیگه آپلود کنید . ممنون !

saeed774
20-02-2011, 19:33
اين روش هايي که معرفي کردم متاسفانه براي ويندوز Xp بود و تو 7 جز کمبوفيکس کارايي ندارند.

لوگ کمبو رو خوندم مشکلي تو سيستم نديدم ولي گزينه هايي بودن که در رجيستري قفل شدن و کسپر هم جز اونا بود . احتمال ويروسي در سيستم فعاله که بعضي از قسمت هاي مهم رجيستري رو قفل ميکنه و انتي ويروس ها هم نميتونن شناسائيش کنن.

فعلا اون نرم افزار رو اجرا کن تا ببينيم نظر بقيه دوستان چي هست:

با کسپر چندان آشنايي ندارم ولي تا جايي که ميدونم يه نرم عالي براي مواقع بحراني بنام AVP Tools داره . از اونم ميتوني استفاده کني.

pasargadd
20-02-2011, 19:41
چرا حالا کسپرسکی 2010 نصب کردین؟نسخه های جدید اومده.