PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نخواندن دی وی دی در دی وی دی رایتر

OverlordEml
19-02-2011, 01:00
دی وی دی رایترم دی وی دی رو نمی خونه ولی سی دی رو راحت می خونه اگه میشه راهنماییم کنید

spz
23-02-2011, 03:06
منم همین مشکل رو دارم !!!
مدل sony dvd rw dru-830a

---------- Post added at 04:06 AM ---------- Previous post was at 04:03 AM ----------

کمککککککککککککککککک

EHSANRF
23-02-2011, 09:31
فريمورش رو آپديت كنيد، لنزش رو تميز، ببينيد كار ميكنه يا نه!

spz
23-02-2011, 14:32
لنزش رو چه جوری تمیز کنم؟

iw8u
22-03-2011, 14:14
سلام
منم این مشکلو داشتم ولی در اکثر موافع دیگه کاریش نمی شه کرد چون لنزdvd-rom اون سوخته
به همین خاطر یه رایتر دیگه خریدم

hamidcivil
22-03-2011, 15:04
من یه dvd-rw مارک pioneer خریدم هنگام باز کردن مای کامپیوتر بجای اینکه بنویسه dvd-rwنوشته DVD-RAM چرا؟ با کلیک روی آیکن درایو پنجره ای باز نمیشه که بخام جهت رایت فایل ها را درون ان کپی کنم بنظر شما چرا این طوریه؟ بهترین مارک دی وی دی چیه؟

ADRI3N
22-03-2011, 16:02
دی وی دی رایترم دی وی دی رو نمی خونه ولی سی دی رو راحت می خونه اگه میشه راهنماییم کنید

ماي فرند خوبم اين به خاطر ضعيف شدن لنز هست
شگه تا حالا باز نشده باشه ميتونه با تميز كردن لنز سپس با يه كم فشار فاصله بين گرداننده ديسك و لنز رو كم كن به راحتي درست خوهد شد
من تعميركارم و اين رو روي هزاران مورد تست كردم كه البته اولين بارشون بوده اون رايترها

hamidcivil
25-03-2011, 12:06
من یه dvd-rw مارک pioneer خریدم هنگام باز کردن مای کامپیوتر بجای اینکه بنویسه dvd-rwنوشته DVD-RAM چرا؟ با کلیک روی آیکن درایو پنجره ای باز نمیشه که بخام جهت رایت فایل ها را درون ان کپی کنم بنظر شما چرا این طوریه؟ بهترین مارک دی وی دی چیه؟
دراین مورد کسی نمیتونه منو راهنمایی کنه؟

mb830
30-01-2012, 22:46
دراین مورد کسی نمیتونه منو راهنمایی کنه؟
سلام این در مواقعی اتفاق می افته که دو یا چند تا درایو سی دی خوان داشته باشی برای حل این مشکل روی درایو مورد نظرت کلیک راست کن و به Properties برو حالا توی پنجره جدید بالای پنجره پنج تب وجود داره روی تب Recording کلیک کن و در قسمت Disk Burning از اولین لیست کشویی نام درایوری رو که می خوای با اون رایت کنی رو انتخاب کن و بعد Ok کن.

mb830
30-01-2012, 22:51
سلام من یه دی وی دی رایتر سونی دارم که سیدی و دی وی دی رو نمی خونه به نظر شما مشکل از کجاست؟
لطفا کمک کنید.

راستی اگر کسی دوست داشت به سایت من هم سری بزنه در مورد کامپیوتر،موبایل و آی تی هستش.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alireza226610
24-07-2016, 14:34

يه راه حل براي تمامي دوستان :
اين نرم افزار رو دانلود كنيد:دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
1-اجرا كنيد.
-2يه آيكن مثله چرخ دنده هست بزنين.
3-برين تو قسمته standard tests
4-از قسمت speed و read speed سرعت مورد نظر رو انتخاب كنيد هر چه بيشتر بهتر.

نكات:نبايد سرعت بيش 22x برد ممكنه به دي وي دي رايتر اسيب برسونه
و همچنين دست به speed writer نزنيد.

ارمین800
29-07-2016, 19:31
يه راه حل براي تمامي دوستان :
اين نرم افزار رو دانلود كنيد:دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
1-اجرا كنيد.
-2يه آيكن مثله چرخ دنده هست بزنين.
3-برين تو قسمته standard tests
4-از قسمت speed و read speed سرعت مورد نظر رو انتخاب كنيد هر چه بيشتر بهتر.

نكات:نبايد سرعت بيش 22x برد ممكنه به دي وي دي رايتر اسيب برسونه
و همچنين دست به speed writer نزنيد.

نرم افزار چیه بعد چرا دانلود نمیشه؟
ن