PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپدیت آفلاین دیسک نجات آنتی ویروس ها ؟

albert
18-02-2011, 20:44
با سلام.از دوستانی که تا حالا از دیسک نجات آنتی ویروس ها استفاده کردن خواهش می کنم بفرمایند که کدوم یکی از این دیسک های نجات قابلیت این کار رو داره که بعد از بوت بشه اون رو به صورت آفلاین آپدیت کرد(تعیین سورس آپدیت به انتخاب ما باشه).یعنی مثلا فایل های آپدیت آقلاین رو (نه دیسک نجات به روز شده رو)از کافی نت دانلود و اون رو روی سی دی (یا فلش مموری)رایت کنیم و در کامپیوتری که قابلیت اتصال به اینترنت نداره استفاده کنیم؟
ممنون

BEHZAD2007
18-02-2011, 20:55
سلام دوست عزیز فکر نمیکنم راهی باشه باید نسخه های جدیدشو دانلود کنی اگر دوستان راهی بلدن به من هم بگن ممنون میشم

amir.7
18-02-2011, 21:16
سلام

دوست عزیز من با دیسک نجات جی دیتا کار کردم ، زمانی که سیستم رو باهاش بوت میکنی خودش گزینه آپدیت داره و در صورت داشتن

ارتباط با نت آپدیت میشه ، شما میتونی اونو بیرون آپدیت کنی و روی سیستم مورد نظرت اجرا کنی ، اما به اون شکل که شما فرمودید

نمیشه .

albert
18-02-2011, 23:54
ممنون امیرخان.ولی فکر کنید میخواید با کامپیوتر کافی نت کار کنید که روش نرم افزار فریز نصبه و درایو سی دی هم نداره. اون موقع مجبور به آپدیت آفلاین خواهید بود.

Dr Hannibal
19-02-2011, 00:04
من فکر میکنم نود32 همچین قابلیتی رو داره.

دقیقا مطمئن نیستم اما یادم میاد یکی از دوستان بهم گفته بود انجام شده.

آپدیت افلاین آنتی ویروس رو داشت ، از بوت به شکل اپدیت (( تغییر سرور از شبکه به حافظه )) آپدیت کرده بودند.

خواستید میتونید تست کنید.

در ضمن وقتی شما دیسک هارو دانلود میکنید مثل کسپرسکی کاملا به همون تاریخ به روز هستند.

albert
19-02-2011, 00:25
من فکر میکنم نود32 همچین قابلیتی رو داره.

دقیقا مطمئن نیستم اما یادم میاد یکی از دوستان بهم گفته بود انجام شده.

آپدیت افلاین آنتی ویروس رو داشت ، از بوت به شکل اپدیت (( تغییر سرور از شبکه به حافظه )) آپدیت کرده بودند.

خواستید میتونید تست کنید.

در ضمن وقتی شما دیسک هارو دانلود میکنید مثل کسپرسکی کاملا به همون تاریخ به روز هستند.
درسته ولی حجم این دیسکای نجات این قدر زیاده که مقرون به صرفه نیست هردفعه آپدیت کاملشو دانلود کرد.راه بهتر اینکه آپدیت آفلاین کنی.فقط تو رو خدا دوستان مواردی رو که میگن یا خودشون تست کرده باشن یا به چشم دیده باشن.چون حجم فایلا طوری نیست که ما بخوایم روی حدس و گمان امتحان کنیم ببینیم جواب میده یا نه.از دوستایی که در بحث شرکت میکنن ممنونم.مطمئنم اگه این بحث به نتیجه برسه مشکل خیلی از دوستامون که سیستمشون آلوده شدده حل میشه.من خودم آواست رو امتحان کردم.مسیر از هارد قبول میکنه ولی فایلا رو نمیشناسه.نمیدونم فایلا باید به شکل خاصی باشه تا قبول کنه یا نه؟ممنون میشم دوستان بحث رو تا حصول نتیجه ادامه بدن.

amir.7
19-02-2011, 12:06
ممنون امیرخان.ولی فکر کنید میخواید با کامپیوتر کافی نت کار کنید که روش نرم افزار فریز نصبه و درایو سی دی هم نداره. اون موقع مجبور به آپدیت آفلاین خواهید بود.

سلام

اگه ميتونيد از دوستاتون كمك بكيريد ، پس دوستي برا چيه ... :31:

Dr Hannibal
19-02-2011, 12:16
درسته ولی حجم این دیسکای نجات این قدر زیاده که مقرون به صرفه نیست هردفعه آپدیت کاملشو دانلود کرد.راه بهتر اینکه آپدیت آفلاین کنی.فقط تو رو خدا دوستان مواردی رو که میگن یا خودشون تست کرده باشن یا به چشم دیده باشن.چون حجم فایلا طوری نیست که ما بخوایم روی حدس و گمان امتحان کنیم ببینیم جواب میده یا نه.از دوستایی که در بحث شرکت میکنن ممنونم.مطمئنم اگه این بحث به نتیجه برسه مشکل خیلی از دوستامون که سیستمشون آلوده شدده حل میشه.من خودم آواست رو امتحان کردم.مسیر از هارد قبول میکنه ولی فایلا رو نمیشناسه.نمیدونم فایلا باید به شکل خاصی باشه تا قبول کنه یا نه؟ممنون میشم دوستان بحث رو تا حصول نتیجه ادامه بدن.

آپدیت Avast رو از خود سایت گرفته بودید ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فایل آپدیت به شکل یک برنامه ی اجرایی و exe هست.

(حتما ، هرکسی اینجا فعالیت میکنه فقط برای کمک به همدیگست )

BEHZAD2007
19-02-2011, 15:49
سلام من یه چند وقتی درگیر آپدیت های کاسپر بودم و با کلی ترفند به صورتی که وقتی سیدی رو بوت میکنی آپدیت شدس و بسی خوشحال شدم ولی خواستم اسکن کنم به کل ارور داد ولی در مورد نود32 چنین امکانی برای نود هستش
موفق باشید

albert
19-02-2011, 21:11
آپدیت Avast رو از خود سایت گرفته بودید ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فایل آپدیت به شکل یک برنامه ی اجرایی و exe هست.

(حتما ، هرکسی اینجا فعالیت میکنه فقط برای کمک به همدیگست )

ممنون.بله.اگه درست یادم بیاد فایل های با پسوند vps رو قبول میکنه وبرای آپدیت دنبالش میگرده.ولی همون طور که خودتون فرمودید فایل روی سایت exe هستش.

Dr Hannibal
20-02-2011, 11:24
ممنون.بله.اگه درست یادم بیاد فایل های با پسوند vps رو قبول میکنه وبرای آپدیت دنبالش میگرده.ولی همون طور که خودتون فرمودید فایل روی سایت exe هستش.

اسم خود اپدیت vps هست اما من چیزی که پسوند vps داشته باشه پیدا نکردم. مایل بودید صبر کنید تا اگه دوستان اطلاعی داتشن حتما علام میکنند.

موفق باشید

albert
29-04-2011, 18:36
سلام.بعداز مدتها تصمیم گرفتم این موضوع رو از خود سایت سازنده سوال کنم.جالب اینجاست که حتی با اینکه ما از نسخه های کرک شده استفاده میکنیم ولی اونها خودشون رو مقید میدونن که پاسخ سوالها رو بدن.از آدرس زیر آپدیت های به روز رو دانلود و استفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید