PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست برنامه قفل گذاری به روی dvd

eng2006
18-02-2011, 20:36
سلام

یه برنامه میخواستم که روی dvd قفل بزارم تا فقط زمانی که پسورد را وارد کنم اجرا بشود

منظورم قفل گذاری برای جلوگیری از رایت نیست منظورم قفل گذاری برای جلوگیری از اجرای دی وی دی میباشد.
یه برنامه بود به نام cd lock اما متاسفانه بروی dvd کار نمیکرد

Dark Shine
18-02-2011, 20:58
سلام

یه برنامه میخواستم که روی dvd قفل بزارم تا فقط زمانی که پسورد را وارد کنم اجرا بشود

منظورم قفل گذاری برای جلوگیری از رایت نیست منظورم قفل گذاری برای جلوگیری از اجرای دی وی دی میباشد.
یه برنامه بود به نام cd lock اما متاسفانه بروی dvd کار نمیکرد
خوب CD-DVD Lock رو امتحان کن !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سريال :
S/N: 0

eng2006
20-02-2011, 00:52
دوست من من میخوام خود dvd رو موقع رایت کردن قفل بزارم
این برنامه که شما دادی فقط دی وی وی رام رو قفل میکنه نه خود دی وی دی رو
اینجوری که میتونن از یک سگاه دی وی دی پلیر اسفاده کنند یا روی یه سیستم دیگه اجراش کنند
من یه چیزی میخوام که موقع رایت کردن قفل بزارم و دیگه توی هیچ سیستمی بدوم پسورد اجرا نشه!

saeed774
20-02-2011, 12:52
منظورم قفل گذاری برای جلوگیری از رایت نیست منظورم قفل گذاری برای جلوگیری از اجرای دی وی دی میباشد

اين حرفتون منم به شک انداخت و گفتم شايد منظورتون براي باز نشدن دي وي دي رام و .... باشه . شما ميخواي روي DVD اي که رايت ميکني پسورد بذاري و زماني که DVD داخله رام گذشته بشه براي باز شدن و ديدن محتوا پسورد بخواد ، درسته ؟
اگه منظورتون اين باشه من از دو نرم افزار خودم استفاده ميکنم : اولي Master Voyager هست که ميتوني به همراه آموزش از تاپيک زير دنبال کني.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دومين نرم افزار حجمش زياده ولي قسمتي براي اين کار داره که علاوه بر اينکه از رمزگذاري AES 256 استفاده ميکنه ( 256 بيتي ) ، نرم افزاري قدرتمند در زمينه رايت سيدي و دي وي دي و بلوري و.... هست . گزينه اي هم داره که اگه تيکش رو بزني ميتونه اطلاعات داخل دي وي دي رو بصورت فايل هاي نامشخص در بياره و فقط با وارد کردن پسورد قابل رويت خواهند بود .

CyberLink Power2Go 7.0.0 Build 101027 + Serials

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید/

حجم : 137 مگ

eng2006
25-02-2011, 16:07
درسته منظورم پسوردگذاری روی محتوای dvd بود به طوری که کسی بدون اجازه نتونه به محتوای خصوصی دست پیدا کنه!
برنامه Master Voyager را نصب کردم و یک سی دی هم رایت کردم
اما اول باید پارتیشن بندی میکردم و ...
البته روی همین سیستم که رایت کرده بودم و برنامه نصب بود مشکلی نداشت ولی روی یه سیستم دیگه 64 بیتی با ویندوز سون تست کردم وقتی پسورد رو میزدم ناجور ریست میکرد و یکسری پیغام های عجیب میداد و حتی یکبار موقع ریست شدن یک سری صدای ناجور از کیس درومد که فکر کردم سیستم مرخص شده!
یه برنامه ساده تر نداری؟
من از cd lock استفاده میکردم خیلی خوب بود فقط یه پسورد ساده میگذاشت و دیگه پارتیشن بندی و... نداشت و روی سیستم های دیگه مشکلی نداشت ولی متاسفانه روی dvd کار نمیکرد.
البته الان نمیدومنم شاید نسخه جدیدتر اومده باشه که از dvd هم پشتیبانی کنه!

Farjameh
25-02-2011, 17:40
از برنامه CryptCD می تونین استفاده کنین. این برنامه از طریق قرار دادن یک کلمه رمز، کلیه اطلاعات داخل دیسک را روز گذاری کرده و سپس رایت می کند. برای دسترسی به فایل ها و فولدرهای داخل دیسک رایت شده، حتماً باید رمز مورد نظر را وارد کنید.

منبع : سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قسمت اطلاعات بیشتر