PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل هایبرنت و اسلیپ نشدن ویندوز 7

soleyman65
18-02-2011, 18:00
یکی میتونه به من کمک کنه؟؟!
سیستم من با ویندوز7 به حالت اسلیپ یا هایبرنت نمیره من این مشکل را با ویندوز ویستا و ابونتو هم دارم!
فقط با ایکس پی مشکل ندارم مدل مادربرد 1333 Asus p5ld2-x
گرافیک GeForce7300SE\7200GS
رم 2گیگ DDR2
اول فکر کردم مشکل از کارت گرافیکه ولی با یه کارت دیگه امتحان کردم مشکل حل نشد!

mh.mahmoudi68
28-02-2011, 15:57
dیکی یه کمکی کنه

mehdi_halla
28-02-2011, 17:14
سیستم اصلاواکنش نشون نمیده به هایبرنیت یا اینکه خاموش میشه مجددا روشن میشه؟
این دستور رو تو CMD (که Run as administrator باشه)اجرا کن بین تاثیری داره؟
powercfg /hibernate on

mh.mahmoudi68
01-03-2011, 08:23
سیستم اصلاواکنش نشون نمیده به هایبرنیت یا اینکه خاموش میشه مجددا روشن میشه؟
این دستور رو تو CMD (که Run as administrator باشه)اجرا کن بین تاثیری داره؟
powercfg /hibernate on

خاموش میشه بعد روشن از من که از یو اس پی هست میکشم درست میشه نمیدونید چشه

mh.mahmoudi68
01-03-2011, 12:33
من مشکلم حل شد از من هایبرنت میشد دو ثانیه بعد روشن میشد عکسش را میزارم :31: :10:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر از ebicross
:11:

hassan283
22-12-2012, 23:04
با سلام
منم وقتی سیستمو هایبرنت یا اسلیپ می کنم و بعد از نیم ساعت بازش می کنم به صفحه blue screen میره.
اصلا نمیشه کاریش کرد
لطفا کمک کنین تا این مسئله رو حل کنم

boy24iran
19-03-2013, 04:13
سلام
تا 2 دو روز پیش وقتی هایبرنت می کردم هایبرنت می شد اما 2 روز هایبرنت که می کنم صفحه lcd اول خاموش می شه بعد بر می گرده تو حالت فقل و ظاهراً تنها حالتی می ره به هایبرنت این است سوییچ یوزر اول کنم بعد هایبرنت می شه راهنمایی کنید؟

jafarian
21-03-2013, 16:29
سلام
تا 2 دو روز پیش وقتی هایبرنت می کردم هایبرنت می شد اما 2 روز هایبرنت که می کنم صفحه lcd اول خاموش می شه بعد بر می گرده تو حالت فقل و ظاهراً تنها حالتی می ره به هایبرنت این است سوییچ یوزر اول کنم بعد هایبرنت می شه راهنمایی کنید؟

برای سئوال خودتون یک تاپیک جدا میزدین این روشهای پایین تست کنید ببینید برای مشکل شما مثمر ثمر هست یا که نه:n01:

روش اول

منوی استارت اجرا در قسمت سرچش تاپیک کنید cmd بعد روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید درکادری که باز میشه این دو تا دستور پایین با موس از روش کپی بگیرین داخل همون پنجره بعد با موس بترتیب paste اینتر کنیدبعد پنجره مورد نظر ببندین از نوع تست کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش دوم

باز پنجره cmd رو طبق روش بالا اجرا اینسری این دستور پایین داخل وارد اینتر کنید بعد تست کنید.

Milad.ir86
09-02-2014, 18:33
درایو سیستمی من که win7 روش نصبه 26 گیگابایت فضای خالی داره.تمام درایور ها هم نصبه.با آنتی ویروس Avast رایگان تمام درایوها را برای ویروس اسکن کردم.ویروسی هم نبود.به نظر من درایور کارت گرافیک nvidia geforce هم نصبه و مشکلی نداره.ولی به روزترین نسخه اون رو دارم دانلود میکنم و میخوام نصبش کنم شاید مشکل حل بشه ولی بعید میدونم.تمام کارهایی که اینجا گفته شد رو انجام دادم و تست کردم ولی بی فایده بود.شاید آخرین راه حل ویندوز Repair باشد.
من هم همین مشکل رو دارم.اگه راه حل رو پیداکردم اینجا مینویسم.

Milad.ir86
09-02-2014, 22:39
ویندوز من 7 و سرویس پک 1 است و 64 بیتی
درایور nvidia geforce GT520M
رو به ورژن 332.21 ارتقا دادم درست نشد.و باز به جای هایبرنت به Lock screen یا اصطلاحاً روی صفحه پسورد و Switch user میره
برای Repair کردن ویندوز هم اقدام کردم.ولی ویندوز Repair نشد. ظاهرا DVD همان ویندوز7 قبلی را میخواست.ولی من آن را ندارم و یادم رفته که کدام ورژن و کدام DVD را نصب کردم.الان ویندوز7 دارم ولی اون رو برای Repair قبول نمیکنه و میگه ورژن ویندوز7 فعلی با این دی وی دی سازگار نیست!
This version of System Recovery Options is not compatible with the version of Windows

سپیده1991
20-06-2018, 12:46
سلام ویندوز من از دیروز sleep نمیشه فقط صفحه ش خاموش میشه و سیستمش روشنه,چیکار کنم؟:n28::n28:

sadeghkorda
14-07-2018, 23:28
منم تنهاتون نمیزام و از امروز با این مشکل بهتون ملحق میشم
و علت پیدایشش هم رفتن داخل سایت های نامعتبر هستش که کمتر از یک روز این کارو انجام داد برای من