PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نت بوک یا لپ تاپ تا 500 هزار تومن؟

omid N72
18-02-2011, 16:27
سلام دوستان
من در این انجمن هم مشاوره گرفتم و گوشی خریدم و همین چند وقت پیش هم مشاوره گرفتم و پلیر خریدم. حالا به کمکتون نیاز دارم برای خرید نت بوک یا لپ تاپ. من تا 500 تومن میخوام هزینه کنم بیشتر هم نظرم رو نت بوک هست ولی بدیش اینه که رام نداره. حالا به نظررتون چی خوبه نت بوک یا لپ تاپ؟ من بیشتر برای اینترنت و کارهای سبک میخوام. خفن ترین برنامه ای که بخوام باهاش باز کنم فتو شاپ. لن و بلوتوث و کم و وای فای هم که حتماً داشته باشه.چی پیشنهاد میدین؟
راستی من این نت بوکهای ام اس آی خیلی نظرم رو جلب کرده. ولی یک فروشنده پایتخت میگفت از نظر سخت افزاری به مشکل بر میخوره. راست میگفت؟
msi or accer or hp or dell؟
تشکر از همه.

piroooz
19-02-2011, 00:45
ببینید باید طبق نیازتون تصمیم بگیرید ...
اگه حتما درایو DVD نیاز دارید یا استفاده از فتوشاپ و افیس 2010 باید نت بوک را بیخیال شید...
در مورد نت بوک من نظرم روی ایسوس هست

omid N72
19-02-2011, 19:39
ببینید باید طبق نیازتون تصمیم بگیرید ...
اگه حتما درایو DVD نیاز دارید یا استفاده از فتوشاپ و افیس 2010 باید نت بوک را بیخیال شید...
در مورد نت بوک من نظرم روی ایسوس هست

من درایور برام مهم نیست ولی فتوشاپ و آفیس مهمه. که روی نت بوک من دیدم فتوشاپ اجرا میشه. نمیشه؟
ایسوز چه مدلی؟ لطفاً مدل بدی. کسی msi کار نکرده؟

piroooz
20-02-2011, 01:00
من درایور برام مهم نیست ولی فتوشاپ و آفیس مهمه. که روی نت بوک من دیدم فتوشاپ اجرا میشه. نمیشه؟
ایسوز چه مدلی؟ لطفاً مدل بدی. کسی msi کار نکرده؟
ببین دوست من قضیه فقط اجرا شدن فتوشاپ نیست کند بودن و زمان بردن بیش از حد باعث میشه که اذیت شی ...
دقیق مثل گیم که شما درست بازی را اجرا میکنی ولی ممکنه در اثر افت فریم شدید اصلا نتونی بازی کنی ...
در مورد مدل ایسوس :
ASUS Eee PC 1005P
Atom N450@1.66GHz,512KB
DDR2 1GB 800MHz+160GB SATA
Windows 7 Startera

omid N72
22-02-2011, 20:25
ببین دوست من قضیه فقط اجرا شدن فتوشاپ نیست کند بودن و زمان بردن بیش از حد باعث میشه که اذیت شی ...
دقیق مثل گیم که شما درست بازی را اجرا میکنی ولی ممکنه در اثر افت فریم شدید اصلا نتونی بازی کنی ...
در مورد مدل ایسوس :
ASUS Eee PC 1005P
Atom N450@1.66GHz,512KB
DDR2 1GB 800MHz+160GB SATA
Windows 7 Startera
تشکر. مدل زیبایی هست.