PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل فلاپی به ISO

mska
18-02-2011, 12:10
سلام

من 1 فایل فلاپی bootable با فرمت flp از Norton Ghost.v7.5 Corporate Edition دارم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

میخام این به یک فایل iso bootable تبدیل کنم

از کمک شما ممنونم

saeed774
18-02-2011, 13:18
تا جايي که يادم مياد برنامه Ultra ISO Premium اين امکان رو داره که از فلاپي هم ايميج بگيره و قابليت بوت هم بهش بده .

UltraISO Premium Edition 9.3.6.2750 + Portable

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mska
19-02-2011, 11:07
تا جايي که يادم مياد برنامه Ultra ISO Premium اين امکان رو داره که از فلاپي هم ايميج بگيره و قابليت بوت هم بهش بده .

UltraISO Premium Edition 9.3.6.2750 + Portable

با 1000.... تونستم تبدیل کنم ولی فایل Iso که ساختم bootable نیست:19:

mska
19-02-2011, 11:47
کسی هست بتونه iso bootable این فایل را بسازه؟

userb
19-02-2011, 17:13
از دو لینک زیر میتونید فایل آماده iso رو دانلود کنید (نسخه 2003، این نسخه consumer edition هست)

یا

تفاوت بین ویرایش corporate و consumer تا اونجایی که من میدونم در پشتیبانی از شبکه است و البته ویرایش corporate میتونه پارتیشن های ntfs رو در محیط داس بخونه اما از نسخه consumer 2003 (که یک سال بعد از ویرایش 7.5 ارائه شد) اطلاعی ندارم.

mska
19-02-2011, 22:06
از دو لینک زیر میتونید فایل آماده iso رو دانلود کنید (نسخه 2003، این نسخه consumer edition هست)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتفاوت بین ویرایش corporate و consumer تا اونجایی که من میدونم در پشتیبانی از شبکه است و البته ویرایش corporate میتونه پارتیشن های ntfs رو در محیط داس بخونه اما از نسخه consumer 2003 (که یک سال بعد از ویرایش 7.5 ارائه شد) اطلاعی ندارم.

مرسی من این نسخه را دانلود کردم برای استفاده در شبکه می خواستم که جواب نداد
آن فلاپی که آپلود کردم اگر تست کنید می بینید تو شبکه فعاله و میشه در شبکه استفاده کرد

userb
20-02-2011, 00:14
فایل فلاپی که آپلود کردید رو به iso تبدیل کردم، اما تست نکردم :31:

mska
21-02-2011, 09:31
فایل فلاپی که آپلود کردید رو به iso تبدیل کردم، اما تست نکردم :31:

مرسی ولی این هم کار نکرد:41:

userb
22-02-2011, 00:55
متاسفانه بله، الان تست کردم، جواب نداد.
سی دی rewrite نداشتم، اگر نه اول تست می کردم بعد پست میدادم. حالا هم یه سی دی خام معمولی تست کردم.. من قبلا تبدیل کردم، و برای خودم از روی چند فلاپی بوتیبل یک سی دی بوتیبل ساخته بودم. اما در حال حاضر روی لپتاپم فلاپی درایو نداشتم و از روی ایمیج فلاپی که شما قرار دادید مستقیم به سی دی تبدیل کردم. به هر حال شرمنده:11:

mska
22-02-2011, 07:11
متاسفانه بله، الان تست کردم، جواب نداد.
سی دی rewrite نداشتم، اگر نه اول تست می کردم بعد پست میدادم. حالا هم یه سی دی خام معمولی تست کردم.. من قبلا تبدیل کردم، و برای خودم از روی چند فلاپی بوتیبل یک سی دی بوتیبل ساخته بودم. اما در حال حاضر روی لپتاپم فلاپی درایو نداشتم و از روی ایمیج فلاپی که شما قرار دادید مستقیم به سی دی تبدیل کردم. به هر حال شرمنده:11:
به هر حال ممنون دوست من

من خودم با VMware Workstation تست می کنم