PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گارانتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

mmsz
17-02-2011, 23:00
من می خواستم hp g42 رو بگیرم، ولی بعضی ها میگن hp تو ایران گارانتی درست و حسابی نداره و خرید بدون گارانتی معتبر یه ریسک بزرگه؟!!
کلا می خواستم نظرتون رو در مورد درجه ی اهمیت گارانتی و ارزشش از لحاظ هزینه و انواع گارانتی ها بدونم. و اینکه آیا می تونم hp رو با یه گارنتی معتبر گیر بیارم.

elvin_1987
17-02-2011, 23:03
اچ پی از نظر من البته نظر شخصی من ریسک هست اما خودمم مشتاق خرید جی62 هستم:31:

mohsenfhm
17-02-2011, 23:24
من می خواستم hp g42 رو بگیرم، ولی بعضی ها میگن hp تو ایران گارانتی درست و حسابی نداره و خرید بدون گارانتی معتبر یه ریسک بزرگه؟!!
کلا می خواستم نظرتون رو در مورد درجه ی اهمیت گارانتی و ارزشش از لحاظ هزینه و انواع گارانتی ها بدونم. و اینکه آیا می تونم hp رو با یه گارنتی معتبر گیر بیارم.

گارانتي ايران اچ پي خوبه ! توصيه ميشه با گارانتي معتبر بخريد كه خيالتون راحت باشه

pooriya_hp
17-02-2011, 23:32
اچ پی از نظر من البته نظر شخصی من ریسک هست اما خودمم مشتاق خرید جی62 هستم:31:
دوست عزیز اگه شما بهترین گارانتی رو هم داشته باشید اما از دستگاه درست استفاده نکنید طبعا دچار ایراد میشه

و همونطوری که مطلع هستید گارانتی های ایران واقعا مزخرف هست .... !!!

اما به هرحال بازم میشه به عنوان یه ریسک ازش نام برد ...

elvin_1987
17-02-2011, 23:44
اما انصافا میشه گفت اچ پی خیلی شیک و خوشگل هست .پدر تحریم کننده و باعث تحریم بسوزه .اگه تحریم نبودیم اچ پی بهترین برند بود تو ایران

pooriya_hp
18-02-2011, 10:23
بله. hp و apple واقعا برند های خوبی هستند ....

لپ تاپ های hp واقعا هم کیفیت + دیزاین + قیمت مناسب دارن اما حیف که گارانتی رسمی ندارند ...

گوشی های apple هم به همین ترتیب ....

اما باز با این حال فروش خوبی دارن .....

G62 هم از هر نظر عالی هست ....

saeediust
20-02-2011, 00:21
hp فقط خوشگله همين!!!
نه گارانتي درست و حسابي داره(چون خود hp ايران رو تحريم كرده پس عملا هر شركتي كه ادعاي گارانتي محصولات hp‌رو ميكنه، حرف مفت ميزنه)
داغ ميكنه
تنوع نداره

teknosys
20-02-2011, 02:09

سلام

ازدوستان می خوام که این تایپیک رومطالعه کنند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فکر می کنم پاسخ خیلی از سوالات خریداران و مصرف کننده ها رو بده.

موفق باشین.

pooriya_hp
20-02-2011, 16:00
hp فقط خوشگله همين!!!
نه گارانتي درست و حسابي داره(چون خود hp ايران رو تحريم كرده پس عملا هر شركتي كه ادعاي گارانتي محصولات hp‌رو ميكنه، حرف مفت ميزنه)
داغ ميكنه
تنوع نداره
در زیبای شکی نیست ...

شرکت های مدعی بر گارانتی رو میشه فقط به عنوان یه پشتیبان و دلخوشی ازشون بهره برد ....

خواهشا بحث داغ کردن و گرما رو وسط نکشید ... (( بیش از حد توضیح دادم دیگه ))

منظور دقیقتون از تنوع چی هست ؟؟

یه مدل از hp :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]