PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن آپدیت های ویندوز 7

Dr Hannibal
17-02-2011, 21:31
سلام دوستان.

ویندوز یکی از دوستانم رو کاملا آپدیت کردم حواسم نبود درایو ویندوزش جا نداره. مشکلی نداره تمام آپدیت هاشو برم از خود لیستش پاک کنم ؟ چیز خاصی نباید بمونه ؟

ممنون

ebicross
17-02-2011, 22:55
نه پاک کنید و بعد از طریق Disk Cleanup پس مانده های آپدیت رو هم حذف کنید.
البته یک سری آپدیتها قابل حذف نیستند.

میتونید با از کار انداختن بخشهایی مثل Media Center یا DVD Maker و بخشهای اینچنین ویندوز رو سبک کنید.

Dr Hannibal
18-02-2011, 10:42
مرسی ممنون

Dr Hannibal
18-02-2011, 23:52
من تمام آپدیت ها رو پاک کردم از لیست ، اما اصلا حجم درایو ویندوز کاهش پیدا نکرد :(

راه حل دیگه ای هست ؟

مرسی

ebicross
19-02-2011, 00:28
ببینید حالا منو ببخشید که از اولش یادم رفت بگم که ویندوز 7 بدون سرویس پک رو وقتی آپدیت کنید فوق نهایت 500 مگابایت حجمش میشه. :20: حالا شما اون همه آپدیت رو هم پاک کردین رفت...

حجم درایو ویندوزتون چقدره؟
شما باید Shadow Copyها رو هم پاک کنید. احتمالا چیزهای دیگه ای حجم رو انقدر افزایش دادند.
در همون Disk Cleanup در سربرگ دوم قسمت System restore and Shadow Copies رو هم بزنید پاک کنه.

Pessimist
19-02-2011, 10:14
آقا ابراهیم چطوری میشه Media Center و DVD Maker رو از کار انداخت؟

Dew Drop
19-02-2011, 10:33
چطوری میشه Media Center و DVD Maker رو از کار انداخت؟

سلام
تو search قسمت start بنویسید turn windows feature on or off که این سرویس رو براتون بیاره
بعد اون رو بازش کنید,اونجا Media feature رو پیدا کنید و از زیر شاخه اش تیک Windows DVD maker,Windows media cenetr رو بردارید و ok کنید.

Pessimist
19-02-2011, 10:42
سلام
تو search قسمت start بنویسید turn windows feature on or off که این سرویس رو براتون بیاره
بعد اون رو بازش کنید,اونجا Media feature رو پیدا کنید و از زیر شاخه اش تیک Windows DVD maker,Windows media cenetr رو بردارید و ok کنید.

سلام
اگه این دو قسمت رو غیر فعال کنم ویندوز سبک تر میشه؟
آخه سیستم من یه مقدار ضعیفه.

Dr Hannibal
19-02-2011, 12:04
ببینید حالا منو ببخشید که از اولش یادم رفت بگم که ویندوز 7 بدون سرویس پک رو وقتی آپدیت کنید فوق نهایت 500 مگابایت حجمش میشه. :20: حالا شما اون همه آپدیت رو هم پاک کردین رفت...

حجم درایو ویندوزتون چقدره؟
شما باید Shadow Copyها رو هم پاک کنید. احتمالا چیزهای دیگه ای حجم رو انقدر افزایش دادند.
در همون Disk Cleanup در سربرگ دوم قسمت System restore and Shadow Copies رو هم بزنید پاک کنه.

ممنون ebicross ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان

من فکر میکنم اون آپدیت ها چون نصب شده بوده دیگه حجمشون کم نمیشه. 1 گیگ خالی داشت که الان هم همون 1 گیگ مونده. سرویس پک یک نبود بازم البته خیلی هم آپدیت ها زیاد نبود.ولی من حتی نت فریمورک رو هم آپدیت کردم : دی

دیسک کلین آپ هم کردم با ccleaner هم تمیز کردم حجم کم نشد.

ممنون

saeed774
19-02-2011, 19:49
دکي جون ميتوني با پاک کردن پوشه هاي Temp و غير فعال کردن System Restore و کم کردن حجم Virtual Memory و يا خاموش کردن Hibernate فضاي درايو C رو افزايش بدي .

rezarrrr
06-03-2013, 10:42
سلام امروز یه اپدیتی رو سیستمم اومده که باعث بروز مشکل شده از Installed Updates خواستم پاکش کنم ولی اونجا نبود
ممنون میشم راهنمای کنید
متن اپدیت به صورت زیره
Definition Update for Windows Defender - KB915597 (Definition 1.145.1035.0)

Installation date: ‏03/‏06/‏2013 03:49 ق.ظ

Installation status: Successful

Update type: Important

Install this update to revise the definition files used to detect spyware and other potentially unwanted software. Once you have installed this item, it cannot be removed.

rezarrrr
06-03-2013, 16:40
سلام امروز یه اپدیتی رو سیستمم اومده که باعث بروز مشکل شده از Installed Updates خواستم پاکش کنم ولی اونجا نبود
ممنون میشم راهنمای کنید
متن اپدیت به صورت زیره
Definition Update for Windows Defender - KB915597 (Definition 1.145.1035.0)

Installation date: ‏03/‏06/‏2013 03:49 ق.ظ

Installation status: Successful

Update type: Important

Install this update to revise the definition files used to detect spyware and other potentially unwanted software. Once you have installed this item, it cannot be removed.
کسی راه حلی نداره؟:n16:

mohammadi_4u
09-03-2013, 17:18
نمیتونید حذفش کنید متاسفانه!
البته فعلا نمیشه
اینجا! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])