PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه از ویندوز بکاپ بگیرم ؟

aramus
17-02-2011, 20:53
سلام دوستان

من میخواستم بدونم چطور میشه از ویندوز بکاپ گرفت

مثلا یه بار که ویندوز 7 رو نصب کردم و تنظیمات رو انجام دادم وبرنامه ها رو نصب کردم و ... از کل اون ها بکاپ بگیرم که وقتی نیاز به عوض کردن ویندوز شد بکاپ رو برگردونم و دیگه نیازی به نصب ویندوز و نصب برنامه ها نباشه

ایا راهی وجود داره ممنون:11:

ebicross
17-02-2011, 21:16
در استارت بزن backup تا بخش Backup and restore بیاد و از اونجا از بالا سمت چپ گزینه ی Create Sustem Image رو بزنید.
DVD بزارید تا کل اطلاعات مورد نظرتون رو روی DVD رایت کنه.
ممکنه چند DVD بشه.

aramus
17-02-2011, 21:49
در استارت بزن backup تا بخش Backup and restore بیاد و از اونجا از بالا سمت چپ گزینه ی Create Sustem Image رو بزنید.
DVD بزارید تا کل اطلاعات مورد نظرتون رو روی DVD رایت کنه.
ممکنه چند DVD بشه.

مرسی بابت پاسخ سریع شما

اگر خواستم ازش استفاده کنم تنها راهش restore از داخل ویندوز هستش یا نه مثل خود ویندوز میشه نصبش کرد ؟ ( برای مواقعی که ویندوز بالا نمیاد )

ممنون:40:

ebicross
17-02-2011, 22:49
فکر میکنم قابل بوت کردن باشه البته کاملا مطمئن نیستم چون امتحان نکردم.
ولی اگر یک ویندوز نصب کنید و بعد این DVDها رو بزارید و به همون بخش برید و از همون قسمت در Recovery Method گزینه ی System Image رو بزنید سیستم ریست میشه و DVDها رو برای Recovery میخواد.

salarnight
18-02-2011, 01:30
بهترین راه استفاده از نرم افزار Acronis True Image 2011 هستش که میتونید اون رو تهیه کنید و
بصورت Bootable از هر چیزی که میخواهید بکاپ بگیرید و به همون صورت Bootable میتونید بکاپ
رو برگردونید

Dark Shine
18-02-2011, 10:07
دوست عزیز شما با برنامه ی Ghost که از بوت بالا میاد Backup بگیر.نه فقط برای Windows 7 کار میکنه.برای همه ی Windows ها کار میکنه.