PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ويندوز 7 به زبان روسي

samira2009
17-02-2011, 16:35
سلام دوستان من از طريق vmware ويندوز 7 رو روي اكس پي نصب كردم اما زبانش روسي هست يعني همه چيزو به روسي نوشته آيا راهي هست كه بتونم اونو به انگليسي تغيير بدم . چون تا حالا با ويندوز 7 كار نكردم نمي دونم كه اين امكان رو داره يا نه؟

ebicross
17-02-2011, 21:50
برای اینکه ویندوزتون روسی هستش من بهتون مسیر برای رفتن نمیدم.
شما کلیدهای Win+R رو بزنید.
در پنجره بزنید:
%systemroot%\system32\intl.cpl
(عبارت رو کپی کنید تا شکلش رو حفظ کنه)
حالا در سربرگ سوم از انتهای صفحه یک منوی افتادنی وجود داره که میتونید از اونجا انگلیسی رو انتخاب کنید.

برای حذف زبان روسی هم:
در همون پنجره ی Win+R بنویسید lpksetup و اینتر بزنید.
گزینه ی دوم رو بزنید.
اونجا گزینه ی غیر از English رو انتخاب و کلید Следующий (اگر معنی NEXT بده!) که میشه کلید دوم از سمت چپ رو بزنید.
اینطوری زبان روسی حذف میشه.

البته اگر اول انگلیسی کنید دیگه لازم نیست به این سختی زبون روسی رو حذف کنید. :دی

samira2009
18-02-2011, 14:50
در پنجره بزنید:
حالا در سربرگ سوم از انتهای صفحه یک منوی افتادنی وجود داره که میتونید از اونجا انگلیسی رو انتخاب کنید.

برای حذف زبان روسی هم:
گزینه ی دوم رو بزنید.
اونجا گزینه ی غیر از English رو انتخاب و کلید Следующий (اگر معنی NEXT بده!) که میشه کلید دوم از سمت چپ رو بزنید.

البته اگر اول انگلیسی کنید دیگه لازم نیست به این سختی زبون روسی رو حذف کنید. :دی
ممنون درست شد

azady1368
16-06-2011, 15:41
با سلام

من هم مثل همین دوستمون مشکل زبان دارم ومی خام ویندوز انگلیسی بشه
مال من ترکی هست ومینی لپتاب
کارهایی که شمادر پسل اول فرمودید رو انجام دادم نشد
واین رو هم پیدا نکردم
(حالا در سربرگ سوم از انتهای صفحه یک منوی افتادنی وجود داره که میتونید از اونجا انگلیسی رو انتخاب کنید.)
ولی وقتی که lpksetup در run میزینم میخام زبان ترکی رو حذف کنم
روی زبان ترکی یه علامت اختار زده ونمیتونم حذفش کنم
ویندوزم 7هست
اینجاهم زبان انگلیسی رو یرای دانلود نگزاشته

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ممنون میشم راهنمایی کنید

azady1368
17-06-2011, 11:36
دوستان کسی نیست بدونه!
ممنون میشم راهنمایی کنید

Dew Drop
17-06-2011, 16:46
سلام
نسخه ویندوزتون چیه؟
اگه Ulatimate یا Enterprice داشته باشید این کار رو می تونید انجام بدید. برای Home یا Starter این روش جواب نمیده!!!

azady1368
17-06-2011, 17:49
نسخه Starte هست
چکار میتونم باهاش بکنم تا درست شه ؟
بغییر از تعویض ویندوز!!!

Kiumars_H
07-10-2011, 01:16
در پنجره بزنید:

برای حذف زبان روسی هم:
گزینه ی دوم رو بزنید.

سلام

من یک لپ تاپ دارم که ویندوزش پروفشنال است و الان که میخواهم زبان ویندوز را عوض کنم موفق نمیشم چه کار کنم؟

البته حتما دوستان میدونن که این ویندوز تک زبان است این راه را هم که در لینک پایین هست امتحان کردم اما موفق نشدم

jafarian
07-10-2011, 01:31
سلام

من یک لپ تاپ دارم که ویندوزش پروفشنال است و الان که میخواهم زبان ویندوز را عوض کنم موفق نمیشم چه کار کنم؟

البته حتما دوستان میدونن که این ویندوز تک زبان است این راه را هم که در لینک پایین هست امتحان کردم اما موفق نشدم

سئوال خودتون تو همون تاپیک قبلی باید مطرح میکردین نه اینکه این تاپیک قدیمی رو بالا بیارین به قسمت آپدیت ویندوز خودتون برین روی شکل اولی که با فلش اون قسمتش مشخص شده کلیک کنید تو شکل دوم هم اگر گزینه ای به اسم زبان انگلیسی بود فعالش کنید بعدم اوکی تا نصب بشه ببینیدرفع مشکل میشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kiumars_H
07-10-2011, 15:47
دوست عزیز عرض کردم در ویندوز پروفشنال قابلیت تغییر زبان وجود نداره نیاز به ه-ک داره که لینکش را گذاشتم اما برا من کار نکرد خواستم ببینم شاید کار من کامل نیست