PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بک آپ گیری از آپدیت های ویندوز 7

M A X I M U M
17-02-2011, 15:45
سلام دوستان
من روی سیستمم دوتا ویندوز دارم یکی XP که از قبل داشتم رو درایو C و یکی هم که بعدا نصب کردم 7 بود روی درایو D همونطور که میدونید ویندوز 7 وقتی بوت میشه خودکار خودش رو درایو C نشون میده
الان من واقعا نیازی به ویندوز XP ندارم و تمام نیازهام در قالب 7 انجام میشه و باید بگم که کاملا از 7 راضیم و ارتباط خیلی خوبی باهاش برقرار کردم
الان من میخوام ویندوز XP رو که در درایو C پاک کنم و دوتا درایو C و D با هم مرج کنم (یکی کنم) تا از فضای اون هم استفاده کنم بعدا هم اگه خواستم از همین نرم افزارهای کامپیوتر مجازی استفاده کنم و داخل 7 یه XP نصب کنم
الان مشکل من اینجاست که من از داخل 7 نمیتونم درایو XP رو فرمت کنم خطا میده که فکر کنم بخاطر سیستمی بودنه راهی که به نظرم میاد اینه که سیستم با سی دی راه انداز 7 بوت کنم و همونجا فرمتش کنم
حالا سوالی که داشتم اینه اگه من درایو C رو فرمت کنم که توش XP هست مشکلی نداره بعدا با D که توش 7 هست مرج کنم ؟ چون بصورت منطقی XP روی C و 7 روی D اما 7 بعد از راه اندازی خودش رو C نشون میده
خودم فکر می کنم نباید مشکلی باشه
نظر شما چیه ؟
حالا نکته بعد اینه که اگه من مجبور بشم کلا سیستم عامل هارو پاک کنم و یه ویندوز 7 جدید بریزم میتونم نرم افزارهارو دوباره نصب کنم در حالیکه که واسه من کار خیلی خسته کنندیه چون الان سیستمم رو خیلی خوب Safe و Secure کردم اما آپدیت هارو نمیدونم چیکار کنم من الان نسخه ویندوزی که دارم آپدیت نشده است اگه دوباره نصبش کنم باید کلی وقت بذارم واسه آپدیت دوباره اش در حالیکه ویندوز فعلیم کاملا بروزه
الان به نظر شما راهی هست که بتونم از آپدیت هام بک آپ بگیرم و بعد نصب ویندوز جدید ازشون استفاده کنم ؟

پیشاپیش ممنون