PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در پرینتر جوهر افشان hp1200

maad123
17-02-2011, 15:29
با سلام
من یک پرینتر جوهر افشان hp1200 حدود دو ماهه که خریدم کارتریج زرد و قرمز را تا حالا 2 بار شارژ کردم اما حالا وسط پرینت گرفتن یک دفعه پیغام رنگ کارتریج قرمز داد که موقعی کارتریج قرمز را در آوردم کارتریج پر از رنگ بود با تعویض کارتریج و گذاشتن یک کارتریج نو باز هم پیغام رنگ میدهد . مشکل در کجاست و چگونه قابل رفع است ؟
با تشکر

mohammad.t
17-02-2011, 18:25
با سلام
من یک پرینتر جوهر افشان hp1200 حدود دو ماهه که خریدم کارتریج زرد و قرمز را تا حالا 2 بار شارژ کردم اما حالا وسط پرینت گرفتن یک دفعه پیغام رنگ کارتریج قرمز داد که موقعی کارتریج قرمز را در آوردم کارتریج پر از رنگ بود با تعویض کارتریج و گذاشتن یک کارتریج نو باز هم پیغام رنگ میدهد . مشکل در کجاست و چگونه قابل رفع است ؟
با تشکر

يه لينك از پرينترت بذار :31:
دستگاهت همونه كه كارتريج شماره 11 داره و علاوه بر اون هد هم داره؟
اگه همون باشه كه 4 تا كارتريج داره 4 تا هد ممكنه مشكل از كارتريج نباشه هد ممكنه خراب شده باشه.

maad123
18-02-2011, 17:15
يه لينك از پرينترت بذار :31:
دستگاهت همونه كه كارتريج شماره 11 داره و علاوه بر اون هد هم داره؟
اگه همون باشه كه 4 تا كارتريج داره 4 تا هد ممكنه مشكل از كارتريج نباشه هد ممكنه خراب شده باشه.

با سلام
دستگاه همونیه که گفتید چند تا عکس از پرینتر و کارتریج گذاشتم یک مورد دیگه اینکه دفعه اولی که من کارتریج زرد را بیرون دادم شارژ کردن کارتریج را خراب کرده بود و موقعی که داخل دستگاه گذاشتم بعد از یکی دو تا پرینت مقداری رنگ از کناره کارتریج به داخل دستگاه ریخته بود که پیغام نداشتن کارتریج میداد که با تعویض کارتریج و تمیز کردن محل قرار دادن کارتریج و یک دعوا با بنده خدا مشکل حل شده بود .
دوم اینکه اگر کارتریج هد خراب باشد آیا در بازار موجود میباشد و قیمت آن چند است؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehran gorji
10-05-2011, 13:52
بله موجود است هد های دو رنگه 65 تومان دانه ای و هد های تک رنگه دانه ای 32 تومن
سوال بعدی تا را در این تاپیک بزارید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 02:52 PM ---------- Previous post was at 02:51 PM ----------

و برای اولین بار هم باید چیپ جلوی مخزن عوض شود

siren300
26-10-2014, 14:22
جهت باز کردن گرفتگی نازل های کارتریج های خشک شده جوهر افشان از جمله 10 ساله یا بیشتر با من تماس بگیرید..کارتریج های خشک شده خود را بیرون نریزید...
هزینه تعمیر گرفتگی کارتریج 10 هزار تومان....مثل روز اول...
هزینه شارژ مجدد کارتریج جوهر افشان 3 الی 5 هزار تومان(بسته حجم آن)
Printerjohar@yahoo.com
(فقط مشکل گرفتگی حل میشود نه مشکل سیستم در کارتریج)
در حال حاضر فقط مخزن مشکی را تعمیر می کنم...چون جوهر رنگی ندارم