PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی

omidagho
16-02-2011, 23:33
سلامی گرم به دوستان عزیز p30world

من تازه دارم با عکاس و عکاسی آشنا میشم و الان مهمترین چیزی که واسه ی من مهمه اموزش درسته این

هنره. شما بزرگواران به عنوان یه کهنه کار در هنر عکاسی چطور میتونید من حقیر رو راهنمایی کنید که چطور میشه درست و غلط

رو از هم تشخیص داد . بهترین اموزش واسه این هنر چیه؟ و در ضمن ذهنی خلاق نسبت به دنیای بیرون پیدا

کردن و عامه پسند ؟

شاید این موضوع واسه شما خسته کننده باشه چون یه حرفه ای به موضوع های کوچک ممکنه اهمیت نده یا بلعکس

امید که همیشه موفق باشید

Aless
17-02-2011, 01:17
سلام دوست من
بنده نه کهنه کارم و نه حرفه ای ولی اگر نمیخواهید بصورت خیلی حرفه ای کار کنید و برای خودتان مشغول باشید میتونید از سایت ها و مقالات عکاسی دنیای مجازی اینترنت استفاده کنید و با داشتن یک دوربین با حداقل اپشن ها به تمرین تکرار و اموزش بپردازید تا کم کم بصورت راضی کننده ای به این هنر بپردازید.
امیدوارم توانسته باشم کمکتون کنم.

omidagho
17-02-2011, 14:40
ممنون از لطف شما

من دوست دارم این هنر رو حرفه ای دنبال کنم و در مورد اون با کسانی که تجربه دارن مشورت کنم از نظر من نباید یه چیزی رو یاد بگیری اگه هم یاد میگیری درستش رو باید بلد بشی که وقتی کسی ازت سوال میکنه جا نمونی؟

ایا اموزش کاملی هست که اونو دنبال کنم ؟

hawar1
17-02-2011, 17:04
ممنون از لطف شما

من دوست دارم این هنر رو حرفه ای دنبال کنم و در مورد اون با کسانی که تجربه دارن مشورت کنم از نظر من نباید یه چیزی رو یاد بگیری اگه هم یاد میگیری درستش رو باید بلد بشی که وقتی کسی ازت سوال میکنه جا نمونی؟

ایا اموزش کاملی هست که اونو دنبال کنم ؟

به‌ این سایت سر بزنید کمکتون خواهد کرد سیت خوبی هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vvc
17-02-2011, 17:08
سلامی گرم به دوستان عزیز p30world

من تازه دارم با عکاس و عکاسی آشنا میشم و الان مهمترین چیزی که واسه ی من مهمه اموزش درسته این

هنره. شما بزرگواران به عنوان یه کهنه کار در هنر عکاسی چطور میتونید من حقیر رو راهنمایی کنید که چطور میشه درست و غلط

رو از هم تشخیص داد . بهترین اموزش واسه این هنر چیه؟ و در ضمن ذهنی خلاق نسبت به دنیای بیرون پیدا

کردن و عامه پسند ؟

شاید این موضوع واسه شما خسته کننده باشه چون یه حرفه ای به موضوع های کوچک ممکنه اهمیت نده یا بلعکس

امید که همیشه موفق باشید

اگر قصد عکاسی بصورت حرفه ای دارید بهترین راه شرکت در کلاسهای آموزش عکاسی هست
بعد تمرین + پشتکار و مطالعه هم میتونه در بالا بردن سطح دانش شما کمک کنه :8::11:

omidagho
17-02-2011, 22:46
ممنون از راهنمایی شما فقط یه سوال که اینجا مطرحه من الان چطور میتونم درست رو از غلط تشخیص بدم ؟ یکی میگه این کار درسته یکی میگه اون کار درسته

طی تجربه میشه این مشکل رو برطرف کرد؟

khozestaniam
18-02-2011, 00:15
ممنون از راهنمایی شما فقط یه سوال که اینجا مطرحه من الان چطور میتونم درست رو از غلط تشخیص بدم ؟ یکی میگه این کار درسته یکی میگه اون کار درسته

این نظرها طی تجربه دوستان و گاها سلیقه ای هست بنظرم شما باید خودت تجربه کنی

vvc
18-02-2011, 11:02

مطالعه و تجربه پیشنهاد من به شماست برای شروع کار :8::5: