PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدوم مرکز آموزشی برای آمادگی برای کنکور ارشد بهتره¿

music6808
16-02-2011, 17:39
سلام به همگی
من دانشجوی ترم 6 مترجمی زبان انگلیسی هستم
میخوام از الان شروع کنم به آماده شدن واسه کنکور ارشد
امروز رفتم مرکز پارسه ولی گفتن فقط جزوه و آزمون هست و خبری از کلاس و استاد نیست
به نظر شما اینجوری مفیده¿
من که خودم فکر نمیکنم
فکر میکنید کدوم مرکز بهتر هست¿
دوستانی که تجربه و خبر دارن ممنون میشم کمک کنن
مرسی

PLAΨMID
16-02-2011, 22:15
سلام
پارسه بد نیست . ماهان هم خوبه ولی بیشتر از همه اینها تلاش و کوشش خودته . هیچ موسسه ای نمیتونه قبولی شما رو تضمین کنه . من خودم امسال پارسه بودم . به نظرم مفید بود ولی یخورده هزینه هاش زیاده .
در کل آزمون دادن مهمتر از کلاس رفتنه . البته به نظر من .
موفق باشی .

music6808
16-02-2011, 23:44
ممنون دوست عزیز
ولی من جز اون دسته ای هستم که تا استاد بالای سرم نباشه سراغ درس خوندن نمیرم!!
توی بروشور پارسه نشوته که کلاس های حضوری ، نیمه حضوری و غیر حضوری داره!
جریانش چیه که حالا می گن فقط غیر حضوری؟
بعد اینکه
دوست عزیز شما که پارسه بودی رشته ای که می خواستی قبول شدی؟
رتبتون خوب بود؟

مرسی

PLAΨMID
17-02-2011, 15:49
والا کنکور که دیروز بود !!!
نتایج تابستون میاد . ولی من راضی بودم .
پارسه فقط در تهران کلاس های حضوری و نیمه حضوری داره . کلاس های حضوری جامع و کامل هستن و باید مرتب کلاس بری . دوره نیمه حضوری فقط تست و نکته هستش که پنجشنبه و جمعه ها برگزار میشه .
دوره غیر حضوری در همه شهرستان هاست که شامل آزمون و جزوه میشه . منم که تو اصفهان بودم .

music6808
19-02-2011, 19:30
ممنونم از شما
از بین آموزشگاه های زیر فکر می کنید کدوم بهتر باشن؟
ماهان
پارسه
مدرسان شریف
و اینکه کدوم یک توی شهرستان ها هم کلاص حضوری دارن؟
ـخه شنیدم بدون کلاس به درد نمی خوره!

music6808
21-02-2011, 23:33
دوستان نظرتون درمورد موسسه فراگیر چی هست؟
توی تبلیغاتش نوشته بود که کلاس حضوری هم داره

PLAΨMID
25-02-2011, 16:57
ممنونم از شما
از بین آموزشگاه های زیر فکر می کنید کدوم بهتر باشن؟
ماهان
پارسه
مدرسان شریف
و اینکه کدوم یک توی شهرستان ها هم کلاص حضوری دارن؟
ـخه شنیدم بدون کلاس به درد نمی خوره!

بستگی به رشته ات داره . اگه فنی باشی پارسه . اگه علوم انسانی باشی ماهان . ولی اگه میخوای کلاس بری من پارسه رو پیشنهاد میکنم چون اساتیدش معمولا اساتید دانشگاه تهران هستن . :40:
تا اونجا هم که من میدونم بجز تهران جایی کلاس حضوری نداره .

HAWAAR
01-10-2011, 18:52
سلام به همه
کارشناسی اقتصاد نظری دارم ،میخوام امسال برای ارشد طراحی شهری بخونم میخواستم ببینم اطلاعی در رابطه با اینکه کدوم مرکز برای ارشد طراحی شهری بهتره دارید؟ کلاسهای حضوری چطور؟:13: ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

farshidshd
03-10-2011, 12:56
***=> آزمون های آزمایشی گـــــــــــــــزینـه دو (91-90) <=*** ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

◄◄ کـانـون فـرهـنـگـی آمـوزش (قـلـم‌چـی) || سؤالات متداول در پست اول ►► ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))