PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Crysis 2 - BETA

صفحه ها : [1] 2

Amin.P30
11-02-2011, 21:22
نسخه بتای بازی :
Crysis 2 2011/MULTI5/BETA

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

9.688 GB ISO

How to Play Multiplayer
DOWNLOAD THIS FILE TO PLAY MP
Files you will need to play Crysis 2 beta MP
(1) Tunngle and (2) user.cfg file included in the download

License: Freeware
Size: 9.688 GB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدOR

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدOR

alborz_k
11-02-2011, 21:42
این خط آخر توضیحات بود:
This is the full version, but an early build, leaked to the network. You can run any level, there are rollers, etc. But it is visible that the beta - some of the inscriptions are not final, etc.
که ترجمش می شه:
این نسخه ی کامل هست که زود ساخته شده و به اینترنت راه پیدا کرده . شما می تونید تمام مراحل رو اجرا کنید و هیچ محدودیتی وجود نداره!!! ولی ظاهر بازی به صورت نسخه ی بتا هست و بعضی از اینسکریپشن ها نسخه ی نهایی نیستن.
------------------------------------------------
اصلأ دوست نداشتم که این اتفاق برای این بازی بیفته!!! باید ببینیم واکنش کرایت چه خواهد بود....
--------------------------------------------------
اولش فکر کردم که این همون نسخه ی مولی پلیر بتا هست که قرار بود برای pc عرضه شه که متأسفانه ای طور نیست . حجمش هم حدود 9.5 گیگابایت هست .

pedram_sad
11-02-2011, 23:15
این خط آخر توضیحات بود:
This is the full version, but an early build, leaked to the network. You can run any level, there are rollers, etc. But it is visible that the beta - some of the inscriptions are not final, etc.
که ترجمش می شه:
این نسخه ی کامل هست که زود ساخته شده و به اینترنت راه پیدا کرده . شما می تونید تمام مراحل رو اجرا کنید و هیچ محدودیتی وجود نداره!!! ولی ظاهر بازی به صورت نسخه ی بتا هست و بعضی از اینسکریپشن ها نسخه ی نهایی نیستن.
------------------------------------------------
اصلأ دوست نداشتم که این اتفاق برای این بازی بیفته!!! باید ببینیم واکنش کرایت چه خواهد بود....
--------------------------------------------------
اولش فکر کردم که این همون نسخه ی مولی پلیر بتا هست که قرار بود برای pc عرضه شه که متأسفانه ای طور نیست . حجمش هم حدود 9.5 گیگابایت هست .

با توجه به اين كه گفته an early build امكان داره گرافيكش هم نهايي نباشه ؟
من فكر كنم شديدا bug و glitch توش داشته باشه

كسي در نظر داره دانلودش كنه ؟ :31:

alborz_k
11-02-2011, 23:24
با توجه به اين كه گفته an early build امكان داره گرافيكش هم نهايي نباشه ؟
من فكر كنم شديدا bug و glitch توش داشته باشه

كسي در نظر داره دانلودش كنه ؟ :31:
کلأ 1 ماه قبل از عرضه ، بازی وارد مرحله ی gold می شه که کار روی جزئیات بازی تموم شده و تکثیر بازی شروع می شه... پس احتمال داره که گرافیک نسخه ی اصلی رو ببینیم البته احتمالش هم هست که نبینیم :دی
مسلمأ bug رو داره:دی
من بیشتر نگران لو رفتن خط داستانی بازی هستم... هنوز اتفاقاتی که تو این 3 سال افتاده و حتی کاراکتر اصلی بازی کاملأ مبهم هستند ، اون وقت با پخش شدن یک نسخه ی بتا ، کل داستان بازی لو بره!!
دانلود کنیم؟!با شناختی که از فروشنده های بازی در ایران دارم ، از فردا همین نسخه رو به عنوان نسخه ی اصلی قاب می زنند و می فروشند:دی

vegas
11-02-2011, 23:40
اسکرین شات از نسخه بتا Directx 9 ....:18:

hassanshaikhi
12-02-2011, 01:08

hosseincode2008
12-02-2011, 08:57
بیانیه Electronic Arts

Crytek has been alerted that an early incomplete, unfinished build of Crysis 2 has appeared on Torrent sites. Crytek and EA are deeply disappointed by the news. We encourage fans to support the game and the development team by waiting and purchasing the final, polished game on March 22. Crysis 2 is still in development and promises to be the ultimate action blockbuster as the series’ signature Nanosuit lets you be the weapon as you defend NYC from an alien invasion. Piracy continues to damage the PC packaged goods market and the PC development community

Erfan.
12-02-2011, 10:13
در مورد پرفرمنس و سنگینی بازی چیزی معلوم نیست؟

Advanced Ali-001
12-02-2011, 10:51
در مورد پرفرمنس و سنگینی بازی چیزی معلوم نیست؟
عرفان جان اینجا نمیشه بحث کرد درباره گرافیک چون دوستانی که کنسول دارن بهشون برمیخوره.
اینجا فقط واسه بدست آوردن اطلاعات درباره بازی وتریلر گزاشتن وعکس های جدیدو بحث درباره خود داستان بازی هست.
بقیش میشه مقایسه بین کنسول وPC.
بیخیال شی بهتره.
ولی کلاًبگم بازی خیلی خیلی سنگینی هست ازنظرگرافیکی موتورش که CRY ENGINE 3هست که یه چیزای درحد مترو البته خیلی بهتر ارائه میده ازرادئون کارت5770وازجیفورس کارت8800میتونن بازی روتورزولوشن1024*768اجراکنن.
دیگه بیخیال.:46:

Erfan.
12-02-2011, 11:24
ولی کلاًبگم بازی خیلی خیلی سنگینی هست ازنظرگرافیکی موتورش که CRY ENGINE 3هست که یه چیزای درحد مترو البته خیلی بهتر ارائه میده ازرادئون کارت5770وازجیفورس کارت8800میتونن بازی روتورزولوشن1024*768اجراکنن.
دیگه بیخیال.

بیشتر میخوام بدونم که کارت های Nvidia و AMD چه جوری فریم میدن :46:

با توجه به غیر رسمی بودن این نسخه به نظرت میشه انتظار بررسی و بنچمارک رو از این بازی فعلا داشت؟

playstation 3
12-02-2011, 13:59
عرفان جان اینجا نمیشه بحث کرد درباره گرافیک چون دوستانی که کنسول دارن بهشون برمیخوره.
اینجا فقط واسه بدست آوردن اطلاعات درباره بازی وتریلر گزاشتن وعکس های جدیدو بحث درباره خود داستان بازی هست.
بقیش میشه مقایسه بین کنسول وPC.
بیخیال شی بهتره.
دیگه بیخیال.:46:

کارت 5770 که خیلی قویتر از 8800 هست

king_darkness
12-02-2011, 14:14
اگر یادتان باشد سازنده های کرایسیس 1 که از دزدهای غیرقانونی بازی شان شاکی بودند تصمیم گرفتند ساخت بازی انحصاری برای PC‌ را ترک کنند و به سراغ کنسول ها بروند. حالا کابوس آن ها دوباره تکرار شده است. در حالی که هنوز نزدیک به 37 روز به انتشار بازی کرایسیس 2 باقی مانده، نسخه ی غیر قانونی این بازی توسط هکرها در سایت های به اشتراک گذاری فایل پخش شده است.
حدود 5 ساعت پیش اولین تصاویر از نسخه ی PC‌غیر قانونی کرایسیس2 در خبرگزاری های بازی منتشر شد. این تصاویر که نشان از گرافیک بسیار بالای بازی کرایسیس 2 می دادند همه از نسخه ای برداشته شده اند که بدون اجازه ی الکترونیک آرتز در اینترنت پخش شده است. در این نسخه غیرقانونی، کل بازی به صورت کامل به همراه بخش چندنفره و حتا فایل های DRM وجود دارد! تا به این لحظه علت این اتفاق معلوم نشده است.
الکترونیک آرتز در بیانه ای رسمی این اقدام را محکوم کرد و از طرفداران کرایسیس درخواست کرد تا 22 مارس که تاریخ انتشار رسمی این بازی است صبر کنند و از تهیه ی نسخه غیرقانونی خودداری کنند. الکترونیک آرتز ادعا می کند این نسخه کامل نیست و با نسخه ی نهایی بازی فرق دارد. باید ببینیم آیا کسی به حرف الکترونیک آرتز گوش می کند یا نه. فعلا که همه ی اخبار و پست ها حاکی از گرافیک فوق العاده بالای این بازی و تحیر مخاطبان در برابر این گرافیک هستند. اخبار جدید دیگر در مورد این اتفاق را از طریق خبرگذاری دنیای بازی دنبال کنید.

منبع :

vegas
12-02-2011, 14:35
اگر یادتان باشد سازنده های کرایسیس 1 که از دزدهای غیرقانونی بازی شان شاکی بودند تصمیم گرفتند ساخت بازی انحصاری برای PC‌ را ترک کنند و به سراغ کنسول ها بروند. حالا کابوس آن ها دوباره تکرار شده است. در حالی که هنوز نزدیک به 37 روز به انتشار بازی کرایسیس 2 باقی مانده، نسخه ی غیر قانونی این بازی توسط هکرها در سایت های به اشتراک گذاری فایل پخش شده است.
حدود 5 ساعت پیش اولین تصاویر از نسخه ی PC‌غیر قانونی کرایسیس2 در خبرگزاری های بازی منتشر شد. این تصاویر که نشان از گرافیک بسیار بالای بازی کرایسیس 2 می دادند همه از نسخه ای برداشته شده اند که بدون اجازه ی الکترونیک آرتز در اینترنت پخش شده است. در این نسخه غیرقانونی، کل بازی به صورت کامل به همراه بخش چندنفره و حتا فایل های DRM وجود دارد! تا به این لحظه علت این اتفاق معلوم نشده است.
الکترونیک آرتز در بیانه ای رسمی این اقدام را محکوم کرد و از طرفداران کرایسیس درخواست کرد تا 22 مارس که تاریخ انتشار رسمی این بازی است صبر کنند و از تهیه ی نسخه غیرقانونی خودداری کنند. الکترونیک آرتز ادعا می کند این نسخه کامل نیست و با نسخه ی نهایی بازی فرق دارد. باید ببینیم آیا کسی به حرف الکترونیک آرتز گوش می کند یا نه. فعلا که همه ی اخبار و پست ها حاکی از گرافیک فوق العاده بالای این بازی و تحیر مخاطبان در برابر این گرافیک هستند. اخبار جدید دیگر در مورد این اتفاق را از طریق خبرگذاری دنیای بازی دنبال کنید.

منبع :

بازی لیک شده نسخه بتا هست و کلی باگ و ایراد داره ...

amin 2010
12-02-2011, 14:41
بازی لیک شده نسخه بتا هست و کلی باگ و ایراد داره ...

تو بیشتر سایتای معتبر خبر از کامل بودن بازی داده شده

vegas
12-02-2011, 14:51
تو بیشتر سایتای معتبر خبر از کامل بودن بازی داده شده
شاید بشه خط داستانی بازی رو تمام کرد ولی این نسخه هنوز کامل نیست و هنوز کاملا Optimize و پولیش نشده بعضی از قسمت های بازی باگ داره مثلا Texture های بازی درست ظاهر نمیشن هوش مصنوعی بازی مشکل داره لگ زیاد داره و ...

B.3.S.T
12-02-2011, 16:11
من که به خودم چنین اجازه ی بی شرمانه ای نمیدم خدایی!آخه چرا واقعآ...
نامردیه محض کسی این بازی رو تکثیر و پخش کنه!:41:
این همه بازی الان تو صف موندن تا ریلیز بشن حالا ما بریم واسه یه بازیی وجدان خودمون رو زیر پا بزاریم که چی بشه!که بازی رو زودتر گرفتیم و بیایم واسه اینو اون تعریف کنیم افتخاره واقعآ!؟اگر یک هفته زودتر لیک میشد اصلآ مهم نبود چون زمان رسمی تا دزدیش خیلی کم بود نمیشد ضرر مالیش رو بالا دید ولی نه 1 ماه و خورده ای...خدا لعنت کنه کسی که باعثش شده

vegas
12-02-2011, 16:28
من که به خودم چنین اجازه ی بی شرمانه ای نمیدم خدایی!آخه چرا واقعآ...
نامردیه محض کسی این بازی رو تکثیر و پخش کنه!:41:
این همه بازی الان تو صف موندن تا ریلیز بشن حالا ما بریم واسه یه بازیی وجدان خودمون رو زیر پا بزاریم که چی بشه!که بازی رو زودتر گرفتیم و بیایم واسه اینو اون تعریف کنیم افتخاره واقعآ!؟اگر یک هفته زودتر لیک میشد اصلآ مهم نبود چون زمان رسمی تا دزدیش خیلی کم بود نمیشد ضرر مالیش رو بالا دید ولی نه 1 ماه و خورده ای...خدا لعنت کنه کسی که باعثش شده
شما احیانا میخواید اورجینال بازی رو در زمان انتشارش بخرید ؟:31:
چه فرقی داره چه حالا بازی رو Pirate کرد چه 1 ماه و نیم دیگه البته همون طور که گفتم بازی کامل نیست و مرحله بتا هست ...
ققط داستان بازی رو Spoil نکنید ...:46:

alborz_k
12-02-2011, 16:50
خیلی هامون می خوایم بازی رو به صورت اوریجینال بخریم و عرضه ی غیر قانونی نسخه ی بتا ی بازی هم تأثیری نمی گذازه ، مگه این که داستان بازی لو بره و انجام بازی هیجانی نداشته باشه (که امیدوارم این طوری نشه).
البته نگرانی اصلی ، تأثیر توزیع نسخه ی بتا بر روی فروش بازی در جوامع متمدنی هست که حقوق کپی رایت رو رعایت می کنند! که امیدوارم گیمر های اون کشور ها هوای کرایتک رو به عنوان یکی از معدود شرکت هایی که واقعأ برای نسخه ی pc بازی ها زحمت می کشه رو داشته باشند و خودشون با استفاده از نسخه ی دزدی ،حکم نابودی پلتفرم pc رو صادر نکنند!

shab_2008
12-02-2011, 17:12
یکی از کاربرای یه فروم که نسخه بتا رو دان کرده گفته اینقدر بازی زیبا بوده که بعد از چند دقیقه بازی از بازی خارج میشه و بازی رو پاک میکنه و بلافاصله بازی رو از نت Pre-Order میکنه!

و گفته واقعا حیفه که آدم بخواد بازی به این زیبای رو به صورت بتا به پایان برسونه.

یه ویدثوی 10 دقیقه ای هم از گیم پلی نسخه بتای بازی تو نت هست که البته من خودم ندیدم ولی کسایی که ویدئو رو دیدن میگن باگ توش زیاده.

__________________________________________________ ___________________________________________

این راهزنای عمه ننه هم به هیچ چیز رحم نمیکنن! نسخه بتای بازی رو هم ازین بدبختا دزدیدن و و پخشش کردن!:31:

یه چیزی بوده که کرایتک نسخه دوم بازی رو برای کنسول ها هم میخواد منتشر کنه!

resident_evil
12-02-2011, 20:05
من که گفتم بازی تو شهر جذابتر میشه اینم نمونش : دی
یه خبر هم اومده که نسخه ی کنسولی با تنظیمات Low در کامپیوتر برابری میکنه البته منکه تفاوتی بین High , Medium , Low ندیدم غیر از نورپردازی : دی
برید حال کنین : دی

منتظر فروش بازی هستیم ببینیم چه میکنه : دی

vahidgame
12-02-2011, 23:38
یه نفر در سه تنظیم گرافیکی مختلف از بازی عکس گرفته:

سیستم طرف هم Intel i7 920 و GTX 460 768mb بوده
عکس های بزرگ اونم در لینک زیر هستش:

B.3.S.T
12-02-2011, 23:45
شما احیانا میخواید اورجینال بازی رو در زمان انتشارش بخرید ؟
چه فرقی داره چه حالا بازی رو Pirate کرد چه 1 ماه و نیم دیگه البته همون طور که گفتم بازی کامل نیست و مرحله بتا هست ...
ققط داستان بازی رو Spoil نکنید ...
اگر مجبور باشم و گیرم بیاد 100% اورجینال تهیه می کنم.
بازی اصلی کلآ از حال و هوای خودش میوفته اگر نسخه ی بتاش همه گیر شه...یک بازیو یک داستانشه که گیمر رو درگیر خودش می کنه!واقعآ حیف

MILIN3M
12-02-2011, 23:53
یه سرچ کوچولو تو گوگل کنید دانلود کرایسیس 2...ماشاالله فوری پخش شده همه جا :دی

jack426
13-02-2011, 02:20
ایول ...:31:
اتفاقا خوب شد حدالاقل الان میدونیم چه سیستمی لازم داره اگه گرافیکش همونی باشه که تو تریلر 123 مگی بود واقعا
عالیه ....

فقط همین بس که انویدیا 2 میلیون پول داده تا برای gtx 580 بازی رو بهینه کنند

یه چند تا شات

iCe m@n
13-02-2011, 02:53
دوستان نسخه اصلی بازی کی میاد این بتا قضیه اش چی هست؟

godsmak
13-02-2011, 14:06
دوستان نسخه اصلی بازی کی میاد این بتا قضیه اش چی هست؟
نسخه اصلي بازي 2 فروردين مياد.
اين هم يه نسخه دزدي از بازيه که همه جا پخش شده و مشکلاتي هم داره چون نسخه نهايي نيست و فقط همه مراحل رو شامل ميشه!
سازندگان بازي هم اعلام کردند که بازي اصلي با اين فرق ميکنه!
من که حتما تا انتشار نسخه اصلي صبر ميکنم!

kortol
13-02-2011, 14:19
نسخه اصلي بازي 2 فروردين مياد.
اين هم يه نسخه دزدي از بازيه که همه جا پخش شده و مشکلاتي هم داره چون نسخه نهايي نيست و فقط همه مراحل رو شامل ميشه!
سازندگان بازي هم اعلام کردند که بازي اصلي با اين فرق ميکنه!
من که حتما تا انتشار نسخه اصلي صبر ميکنم!

امروز بازی برای فروش به فروش گاه های شهر ما امده بود ..... رفتم یه سری زدم ... ماشاا... همه داشتند می خریدند ....

نسخه موجود سه تا DVD هستش که توی پک مثلا شرکتی می دن 4 تومن !!! گویا همه مراحل رو داره و موتورش بسیار بهینه تر از موتور نسخه اول هستش و با کیفیت و گرافیکی بالاتر ....

بخش تک نفره بازی کامل هستش و لی گویا بخش چند نفره نداره یا بخش چند نفرش مشکل داره ( که به کار ایران نمیاد ) .....

طرف می گفت بازی کردن تک نفرش 10 الی 15 ساعت طول میکشه .....گرافیکش عالی هستش و لی متاسفانه هیچ بنچ مارکی از سخت افزارش و کیفیتی که بازی می کرده نگفت ...

دیشب گویا تمومش کرده .......و امروز از ساعت 1 بعد از ظهر هم برای فروش گذاشتتش ....

شاید من رفتم گرفتم ... آخه خیلی ضعیف النفس هستم !!!!! :31:

R O O T
13-02-2011, 14:36
يه سايتي گذاشته برا دانلود ولي نوشتن كه بعضي از موارد بازي تكميل نيست و 20 مرحله قابل بازي است .
دوستان كسي اين سخه بتا رو گرفته ببينه چجورياس؟

The Rover
13-02-2011, 15:47
به نظرم دوستانی که میتونن حتما بگیرن! چطور دلتون میاد 1 ماه و خرده ای صبر کنید! اگه کسی میخواد اریجینال هم بگیره اینو که میتونه بازی کنه!
من حتما گیر اوردمش میگیرم

High_War_Lord
13-02-2011, 18:53
سلام

من خودم نسخه بتا رو دارم و ۲ -۳ دقیقه بازی کردم ولی‌ کاملا معلومه که کامل نیست .

بعضی‌ جاها شدیدا افته فریم داره و بعضی‌ جاها مثل لود‌ها معلومه که کامل نیست و تو ذوق می‌زنه .

یا بعضی‌ جاها یه دگمه رو میزانی‌ کار نمی‌کنه و باید چند بار بزنی‌ .

کلا به نظرم صبر کنید نسخه اصلی‌ بیاد بهتره. چون حیف بازی به این بزرگی رو که این همه صبر کردیم بیاد نصفه نیمه بازی کنید .

ولی‌ گرافیکش عالیه و رو سیستم من رو ۱۹۲۰ * ۱۰۸۰ بین ۲۰-۳۰ فریم اجرا می‌شه

godsmak
13-02-2011, 18:57
يکي از دوستان من اين بازي رو گرفته، ولي گفت فقط يک مرحله بازي کرده و پاکش کرده، چون مثل اينکه نسخه فعلي باگ زياد داره و توي بعضي از مراحل مشکلاتي در بافتها وجود داره که مشخص ميکنه بازي کامل نيست و بتاست!
از من مي شنويد منتظر نسخه اصلي باشيد، حيفه بعد از اين همه صبر بخوايد يه بازي ناقص رو بازي کنيد که سازندگان هم گفتن نسخه نهايي نيست!

Hojjat07
13-02-2011, 19:07
باگ تو این نسخه بیداد میکنه...
اما واقعا با این همه باگ هم بازی عالیه
خودم 10 دقیقه بازی کردم و بعد پاک کردم چون واقعا حیفه اینجوری بازی رو تمومش کرد...

godsmak
13-02-2011, 21:22
سلام

من خودم نسخه بتا رو دارم و ۲ -۳ دقیقه بازی کردم ولی‌ کاملا معلومه که کامل نیست .

بعضی‌ جاها شدیدا افته فریم داره و بعضی‌ جاها مثل لود‌ها معلومه که کامل نیست و تو ذوق می‌زنه .

یا بعضی‌ جاها یه دگمه رو میزانی‌ کار نمی‌کنه و باید چند بار بزنی‌ .

کلا به نظرم صبر کنید نسخه اصلی‌ بیاد بهتره. چون حیف بازی به این بزرگی رو که این همه صبر کردیم بیاد نصفه نیمه بازی کنید .

ولی‌ گرافیکش عالیه و رو سیستم من رو ۱۹۲۰ * ۱۰۸۰ بین ۲۰-۳۰ فریم اجرا می‌شه
عزيز شما روي چه تنظيم گرافيکي بازي کرديد؟
Gamer ، Advanced ، يا Hardcore ( اين آخري عمرا ! )
ممنون ميشم تنظيماتتون رو کامل بنويسيد.

High_War_Lord
13-02-2011, 22:50
عزيز شما روي چه تنظيم گرافيکي بازي کرديد؟
Gamer ، Advanced ، يا Hardcore ( اين آخري عمرا ! )
ممنون ميشم تنظيماتتون رو کامل بنويسيد.

سلام

من رو hardcore بازی کردم

سیستم هم این هست

9800 GTX+
Q8200
4 gb ram ocz
MB : Asus P5N

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kortol
13-02-2011, 22:52
سلام دوستان من بازی رو گرفتم ..... 3 دی وی دی بودش که بعد از نصب 9.23 گیگ فضا رو اشغال کرد ...

بازی مرحله های زیادی داره و تقریبا بیش از 29 مرحله اصلی داره !!!! تا الان من 1 مرحله رفتم 30 دقیقه طول کشید البته یکمی هم توی شهر گشتم و توی بازی ول چرخیدم و !!!!! :31: .....

با سیستمی که دارم بیت 20 الی 30 فریم می تونم بازی کنم موتور بازی بسیار بهینه و سبک هستش نسبت بازی قبلی خودش یا مثلا نسبت با بازی مثل GTA IV...... شروع بازی خوبه ... داستان بازی از همون اول برای شما سوال ایجاد می کنه که جواب هاش فقط در طی کردن مراحلا و گوش دادن به صحبت ها پیدا میشه .... به نظر میاد داستان از نسخه اول خیلی خیلی بهتر باشه ......

شهر نیویورک به شدت تخریب شده ( به دلایلی که نمیشه گفت !!! فقط بدونید نصفیش مر بوط به موجودات فصایی نسخه 1 هستش و دلایل دیگه ای هم داره !!!! ) و بازی از گوشه ای از جزیره منهتن شروع میشه ....فضای شهر با آهنگ های که زده میشه خیلی هماهنگی داره ... مثلا جسد هایی از افراد هستش که تا میبینی که افرادی که دارن جون میدن آهنگ شروع به غم ناک زدن می کنه !!!

اوج بازی در لباس نانو سوئیت هستش که خیلی نسبت به قبلی پیشرفت کرده ... اصلا قابل مقایسه نیست... نکته جالب اینه که لباس هم قابلیت ارتقاع پیدا کرده مثل اسلحه ها !!!!!!!!!!

فضای شهر خیلی زیبا هستش که مسلما در گرافیک بالاتر خیلی زیبا تر نشون داده میشه ....نور پردازی ها عالی هسش ...

تعامل شخصیت بازی با محیط هم خیلی خوب شده و انعکاس تصویر در شیشه ها و لمس کردن اجسام و برداشتنشون در بازی عالی از آب در اومده !!!!

راه های زیادی برای رفتن و قدم زدن در شهر هست .. کوچه پس کوچه های منهتن بهترین راه های میان بر رو برای شما ایجاد می کنن ... حتی می تونید در شهر سوار وسیله نقلیه هم بشید !!!!

اینم سیستم من .... شرمنده خیلی پایین هستش .... راستی بازی در گرافیک تنظیمات خاصی نداره ... یعنی یه گزینه رزولیشن داره و یه گزینه فول اسکرین به همراه یه گزینه که یکی از سه حالت Gamer ، Advanced ،Hardcore قرار می گیره ....یکی بگه کمترین میزان گرافیک کدوم هست ... فکر کنم Advanced باشه که در این صورت اگه کمش این بود وای به حال زیادش !!!!!!!!!!!

من روی Advanced با رزولیشن 1027 *768 ( مانیتورم قدیمی هستش و بیشتر گویا نمیشه بازی کرد با این سیستم کذایی !!! ) با گرافیم 9500 جی فورس با رم 512 گرافیک و اخرین درایور کارت گرافیک منتشر شده در تاریخ 8-1-2011 ... با رم 2*1 گیگ 667 باس و پردازنده AMD 4200 X2 بازی رو انجام دادم !!!! گوشه تصویرم میزان فریم رو می نوشت که بین 25 الی 30 متغیر بود بعضی جاها هم به زیر 20 می یومد که فکر کنم مربوط به نسخه بازی باشه ........در ضمن در ویندوز 7 نسخه 32 بازی رو انجام دادم .

خوش به حال اونهایی که سیستم بالاتری دارن ...

godsmak
13-02-2011, 23:08
سلام

من رو hardcore بازی کردم

سیستم هم این هست

9800 GTX+
Q8200
4 gb ram ocz

آه خداي من!
واقعا دمشون گرم، مثل اينکه موتور بازي خيلي بهينه است که شما با اين سيستم تونستيد روي Hardcore بازي کنيد!
واقعا ممنون، خبر خوبيه!

godsmak
13-02-2011, 23:16
سلام دوستان من بازی رو گرفتم ..... 3 دی وی دی بودش که بعد از نصب 9.23 گیگ فضا رو اشغال کرد ...

بازی مرحله های زیادی داره و تقریبا بیش از 29 مرحله اصلی داره !!!! تا الان من 1 مرحله رفتم 30 دقیقه طول کشید البته یکمی هم توی شهر گشتم و توی بازی ول چرخیدم و !!!!! :31: .....

با سیستمی که دارم بیت 20 الی 30 فریم می تونم بازی کنم موتور بازی بسیار بهینه و سبک هستش نسبت بازی قبلی خودش یا مثلا نسبت با بازی مثل GTA IV...... شروع بازی خوبه ... داستان بازی از همون اول برای شما سوال ایجاد می کنه که جواب هاش فقط در طی کردن مراحلا و گوش دادن به صحبت ها پیدا میشه .... به نظر میاد داستان از نسخه اول خیلی خیلی بهتر باشه ......

شهر نیویورک به شدت تخریب شده ( به دلایلی که نمیشه گفت !!! فقط بدونید نصفیش مر بوط به موجودات فصایی نسخه 1 هستش و دلایل دیگه ای هم داره !!!! ) و بازی از گوشه ای از جزیره منهتن شروع میشه ....فضای شهر با آهنگ های که زده میشه خیلی هماهنگی داره ... مثلا جسد هایی از افراد هستش که تا میبینی که افرادی که دارن جون میدن آهنگ شروع به غم ناک زدن می کنه !!!

اوج بازی در لباس نانو سوئیت هستش که خیلی نسبت به قبلی پیشرفت کرده ... اصلا قابل مقایسه نیست... نکته جالب اینه که لباس هم قابلیت ارتقاع پیدا کرده مثل اسلحه ها !!!!!!!!!!

فضای شهر خیلی زیبا هستش که مسلما در گرافیک بالاتر خیلی زیبا تر نشون داده میشه ....نور پردازی ها عالی هسش ...

تعامل شخصیت بازی با محیط هم خیلی خوب شده و انعکاس تصویر در شیشه ها و لمس کردن اجسام و برداشتنشون در بازی عالی از آب در اومده !!!!

راه های زیادی برای رفتن و قدم زدن در شهر هست .. کوچه پس کوچه های منهتن بهترین راه های میان بر رو برای شما ایجاد می کنن ... حتی می تونید در شهر سوار وسیله نقلیه هم بشید !!!!

اینم سیستم من .... شرمنده خیلی پایین هستش .... راستی بازی در گرافیک تنظیمات خاصی نداره ... یعنی یه گزینه رزولیشن داره و یه گزینه فول اسکرین به همراه یه گزینه که یکی از سه حالت Gamer ، Advanced ،Hardcore قرار می گیره ....یکی بگه کمترین میزان گرافیک کدوم هست ... فکر کنم Advanced باشه که در این صورت اگه کمش این بود وای به حال زیادش !!!!!!!!!!!

من روی Advanced با رزولیشن 1027 *768 ( مانیتورم قدیمی هستش و بیشتر گویا نمیشه بازی کرد با این سیستم کذایی !!! ) با گرافیم 9500 جی فورس با رم 512 گرافیک و اخرین درایور کارت گرافیک منتشر شده در تاریخ 8-1-2011 ... با رم 2*1 گیگ 667 باس و پردازنده AMD 4200 X2 بازی رو انجام دادم !!!! گوشه تصویرم میزان فریم رو می نوشت که بین 25 الی 30 متغیر بود بعضی جاها هم به زیر 20 می یومد که فکر کنم مربوط به نسخه بازی باشه ........در ضمن در ویندوز 7 نسخه 32 بازی رو انجام دادم .

خوش به حال اونهایی که سیستم بالاتری دارن ...
خب پس با اين منوال من مي تونم بازي رو با آخرين سطح تنظيمات که Hardcore است بازي کنم!
سيستمم اينه:
Q9300
Corssair 4GB
HD 4870 Extreme OC

ولي اگه به گفته شما تنيمات گرافيکي نداشته باشه يکم ضد حاله، و اين نشون ميده که گرافيکو کمي فداي نسخه هاي کنسولي کردن!
بابا بازي مگه بدون تنظيمات حرفه اي مثل AntiAliasing هم ميشه!

MILIN3M
13-02-2011, 23:19
با9800 رو هارد کور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عجیبه والا چجوریه ماجرا ؟/اینقد بهینه شده؟

R.P.G
13-02-2011, 23:39
سلام

من رو hardcore بازی کردم

سیستم هم این هست

9800 GTX+
Q8200
4 gb ram ocz

آه خداي من!
واقعا دمشون گرم، مثل اينکه موتور بازي خيلي بهينه است که شما با اين سيستم تونستيد روي Hardcore بازي کنيد!
واقعا ممنون، خبر خوبيه!

البته این طور که من دیدم ایشون با DX9 بازی رو روی 25 فریم بازی میکردن (توی این نسخه ی لیک شده فکر کنم از DX11 خبری نیست)، که مطمئناً با DX11 تفاوت های قابل ملاحظه ای دیده خواهد شد همچنین فریم ریت کمتر :دي

shab_2008
13-02-2011, 23:40
در این که موتور گرافیکی بازی نسبت به نسخه اول بهینه شده که شکی نیست اما این رو هم باید در نظر داشت که نسخه بتا فقط از DX9 پشتیبانی میکنه! و قدرت اصلی گرافیک قطعا توی DX11 مشخص میشه و اونجاست که کارت های گرافیک امتحان پس میدن و بازی با 5 الی10 فریم اجرا میشه!:31:

فقط امیدوارم شاهد تفاوت چشمگیر DX9 با DX11 باشیم و مثل قضیه Lost Planet 2 نباشه!!

ASM Gamer
14-02-2011, 01:18
سلام، منم بازیو دانلود کردم و بعد از نیم ساعت چرخیدن تصمیم گرفتم پاکش کنم و هر طور شده اورجینالشو بگیرم، واقعا دم کرایتک گرم عجب بازی داده بیرون، من که کفم برید از گرافیک و گیم پلی...:18:
من سیستمم تو امضام هست وباید بگم بازی 100 در 100 روی DX9 هست چون فریم ریتم از 100 کمتر نمیشه ولی تو وارهد با حداکثر تنظمات و آنتی الایزینگ 16XQ فریم ریتم به 65 هم می رسید...
مسلما این انجین جدید بهینه شده ولی نه تا این حد...

در ضمن اینم بگم تو نسخه بتا تحت هیچ شرایطی بازی 3D نمیشه و فوق العده باگ داره....

Erfan.
14-02-2011, 09:19
افکت ها و تنظیمات DX11 که اضافه بشن خصوصا Tessellation خواهیم دید که قویترین کارت ها هم کم میارن!

Advanced Ali-001
14-02-2011, 10:42
در این که موتور گرافیکی بازی نسبت به نسخه اول بهینه شده که شکی نیست اما این رو هم باید در نظر داشت که نسخه بتا فقط از DX9 پشتیبانی میکنه! و قدرت اصلی گرافیک قطعا توی DX11 مشخص میشه و اونجاست که کارت های گرافیک امتحان پس میدن و بازی با 5 الی10 فریم اجرا میشه!
فقط امیدوارم شاهد تفاوت چشمگیر DX9 با DX11 باشیم و مثل قضیه Lost Planet 2 نباشه!!
دراینکه موتور بازی بهتر شده شکی نیست!
اماوقتی داری DX9روباDX10یا11مقایسه میکنی یعنی داری کارتهای نسل های گذشته روبانسل جدید مقایسه میکنی یعنی داری کارت های سری8000و9000رو باکارتهای سریGTX200وGTX400وGTX500مقایسه میکنی یعنی داری ازفرش به عرش میری!
چندین بار گفتم که مقایسه کارتهای نسل قبل بانسل حاضر کارخوبی نیست.
هم اینجا هم تو انجمن سخت افزار.
کارتهای سری8000که قویترینشون مدل8800ULTRAهستن.من خودم داشتم سرGUST CAUSE 2هم قضیه ارور بود!
سرکرایسیس 1هم همینطور اون وقت من نمیدونم چرا گفتن کرایسیس2رو با این میشه اجرا کرد من که بعید میدونم!
مگه دوتا باهم گزاشته باشی.
بازی کرایسیس2پردازنده گرافیکی میخواد که امتحانشو تومترو پس داده باشه اونم درحد عالی!
کارتهای سری9000هم که باسری8000زیاد فرقی ندارن هم ازسری9600و9800میتونن شبیه به8800کارکنن وزیربار کرایسیس2دووم بیارن.
سریGTX200هم ازرده240به بالاوسری400ازرده 440که تازه اومده به بالا.سری500هم تمامی سری ها میتونن بازی رو به خوبی به اجرادربیارن.
کارتهای285و295و460و470و480و560و570و زهمه بهتر580میتونن روی فول اچ دی دووم بیارن این بازی که من دیدم جنگ تند اکشن سریع هست وسرعتی به اصطلاح خودمانی نجنبی باختی!فکر کنم پدرپدربزرگ پردازنده گرافیکی وفن کارت گرافیک رودربیاره.
سری460به بالا به خاطر اینکه بخاری برقی تشریف دارن به هیچ عنوان گزینه مناسبی برای این بازی محسوب نمیشن.
اگر دوستانی دوتاکارت460دارن میتونن اندازه5970رادئون ازش تو این بازی بهرهببرن.ودوستانی که580خریدن جدیداًخیالشون تخت!
سریAMD
ازسری رادئون تا کارت4870تکی یادوتایی به بالا میتونن دووم بیارن کارتهای 4870و4890اعجوبه ای بودن زمان خودشون خیلی تعریف دارن!ولی خب داغ هم میکردن داغ که میکردن دیگه کلاًقضیه اروربود!
کارت5705670رو برای این بازی به هیچ عنوان توصیه نمیکنم.
کارت5770کارت بدی نیست ازمارک ایسوس که قدرتش بهینه شده.
کراس کردن دوتا5770بیشتر از5870جواب گو هست.
ولی من هیچ وقت به کراتهای دوتایی اعتقادی نداشتم.
کراتهای رادئون چون پردازنده های کمکی دارن به اصطلاح پردازنده استریم میتونن قدرتشون روتوبازی ها افزایش بدن کارت5850معرف خودمون 800تاپردازنده داره کارت5870هم1600تا پردازنده وکارت5970دوتا5870ضعیف شده است که3200پردازنده استریم داره.
دیگه هیچی نمیمونه که درباره گرافیک توضیح بدم فقط بگم که بهترین کارت برای این بازی کارتهایی هستن که درونشون ازپردازنده های سری5870استفاده بشه.
مثل 5970یا ایسوس آرس و....

افکت ها و تنظیمات DX11 که اضافه بشن خصوصا Tessellation خواهیم دید که قویترین کارت ها هم کم میارن!
5970وایسوس ماتریکس وآرس واون مدل خفن ازXFXوچند مدل معدود میتونن ساپورت کنن وکم نمیارن.
موفق باشید.

Erfan.
14-02-2011, 11:17
دراینکه موتور بازی بهتر شده شکی نیست!
اماوقتی داری DX9روباDX10یا11مقایسه میکنی یعنی داری کارتهای نسل های گذشته روبانسل جدید مقایسه میکنی یعنی داری کارت های سری8000و9000رو باکارتهای سریGTX200وGTX400وGTX500مقایسه میکنی یعنی داری ازفرش به عرش میری!
چندین بار گفتم که مقایسه کارتهای نسل قبل بانسل حاضر کارخوبی نیست.
هم اینجا هم تو انجمن سخت افزار.
کارتهای سری8000که قویترینشون مدل8800ULTRAهستن.من خودم داشتم سرGUST CAUSE 2هم قضیه ارور بود!
سرکرایسیس 1هم همینطور اون وقت من نمیدونم چرا گفتن کرایسیس2رو با این میشه اجرا کرد من که بعید میدونم!
مگه دوتا باهم گزاشته باشی.
بازی کرایسیس2پردازنده گرافیکی میخواد که امتحانشو تومترو پس داده باشه اونم درحد عالی!
کارتهای سری9000هم که باسری8000زیاد فرقی ندارن هم ازسری9600و9800میتونن شبیه به8800کارکنن وزیربار کرایسیس2دووم بیارن.
سریGTX200هم ازرده240به بالاوسری400ازرده 440که تازه اومده به بالا.سری500هم تمامی سری ها میتونن بازی رو به خوبی به اجرادربیارن.
کارتهای285و295و460و470و480و560و570و زهمه بهتر580میتونن روی فول اچ دی دووم بیارن این بازی که من دیدم جنگ تند اکشن سریع هست وسرعتی به اصطلاح خودمانی نجنبی باختی!فکر کنم پدرپدربزرگ پردازنده گرافیکی وفن کارت گرافیک رودربیاره.
سری460به بالا به خاطر اینکه بخاری برقی تشریف دارن به هیچ عنوان گزینه مناسبی برای این بازی محسوب نمیشن.
اگر دوستانی دوتاکارت460دارن میتونن اندازه5970رادئون ازش تو این بازی بهرهببرن.ودوستانی که580خریدن جدیداًخیالشون تخت!
سریAMD
ازسری رادئون تا کارت4870تکی یادوتایی به بالا میتونن دووم بیارن کارتهای 4870و4890اعجوبه ای بودن زمان خودشون خیلی تعریف دارن!ولی خب داغ هم میکردن داغ که میکردن دیگه کلاًقضیه اروربود!
کارت5705670رو برای این بازی به هیچ عنوان توصیه نمیکنم.
کارت5770کارت بدی نیست ازمارک ایسوس که قدرتش بهینه شده.
کراس کردن دوتا5770بیشتر از5870جواب گو هست.
ولی من هیچ وقت به کراتهای دوتایی اعتقادی نداشتم.
کراتهای رادئون چون پردازنده های کمکی دارن به اصطلاح پردازنده استریم میتونن قدرتشون روتوبازی ها افزایش بدن کارت5850معرف خودمون 800تاپردازنده داره کارت5870هم1600تا پردازنده وکارت5970دوتا5870ضعیف شده است که3200پردازنده استریم داره.
دیگه هیچی نمیمونه که درباره گرافیک توضیح بدم فقط بگم که بهترین کارت برای این بازی کارتهایی هستن که درونشون ازپردازنده های سری5870استفاده بشه.
مثل 5970یا ایسوس آرس و....

5970وایسوس ماتریکس وآرس واون مدل خفن ازXFXوچند مدل معدود میتونن ساپورت کنن وکم نمیارن.
موفق باشید.

با مثال مترو موافقم تقریبا باید همون حدودا باشه...

برای بازی کردن که از 8800 به بالا میتونن اجرا کنن اما با چه تنظیماتی؟

به نظرم برای FullHD + بالاترین تنظیمات+4XAA با یک 580 یا 2 تا 460 بشه بازی کرد...

گیم رو گفتن بهینه کردن Engine عوض کردن و کلی روش کار شده اما بازی با این گرافیک غول که دموی X360 رو دیدم شوک زده شده بودم اصلا امکان نداره روی PC از شماره اولش سبک تر باشه...حداقل سیستم مشابه Warhead رو میخواد... برخی دوستان میگن تعداد آبجکت ها کم شده و دیگه جنگل نیست... خب مگه فقط آبجکته؟افکت های DX11 مثلا Tessellation قوی و همون افکت آتش که توی تریلر ها معلوم بود اینها سیستم قوی نمیخوان؟

به نظرم بهترین کار اینه که تا اومدن بازی صبر کنیم و بعدش بحث کنیم!:46:

Advanced Ali-001
14-02-2011, 13:04
به نظرم بهترین کار اینه که تا اومدن بازی صبر کنیم و بعدش بحث کنیم!
بله منم موافقم گرچه تا تایپیک جدانشه نمیشه بحثی کرد.

sima_6600
14-02-2011, 13:12
سلام دیدی من گفتم همه امدیت سر ما خراب شدیت متور بازی بهینه شده و شک نکنید که این در نسخه کامل بهتر مشخص میشه چون این نسخه کاملا باگ داره در ضمن DX9 و DX10 و DX11 خیلی با هم فرق نداره مخصوصا DX11 ,DX10 در کل همه اینا تجارت و ... و نه تکنولوژی بهتر.همون DX10 بازی کنید بهتره.موفق باشید

papillon11
14-02-2011, 14:31
سلام بچه ها من بدجوری وسوسه شدم یه کم از این بازیو برم دانلودش ام کردم ولی دقیقا اول بازی اونجایی که تو یه ساختمونه واسه اولین بار یه کلتو برمی داره باگ میده کسی نیست کمک کنه

kortol
14-02-2011, 14:33
باز هم که بخش ها رفت سره گرافیک و مدل ها !!! خوش به حال اونهایی که کارت گرافیکی دارن که با DX 11 سازگاره !!! اوج شاهکار بازی در اون کارت ها دیده میشه ... متاسفانه ای نسخه از بازی که الان اومده فقط از DX 9 پشتیبانی می کنه .. در مورد باگ هم که من چیزی ندیدم !!! افکت ها به خوبی اجرا می شن ....

با این حال من هم اینو بازی می کنم و هم میرم نسخه نهایی رو می خرم ...
فعلا باید برد دنبال ترینر بگردم که اصلا نمیشه توی این بازی یه لحظه از خودمون غافل بشیم و از محیط لذت ببریم ...!!

تازه دارم چیز ها ی باحال رو توی بازی کشف می کنم ... این بازی اینقدر توش چیز میز ریختن به عنوان Extra ( درست گفتم ؟؟) که اگه بخوای تمام لذتش رو ببری باید 5 بار تا تهش بازی کنی !!!!

فعلا که گیم پلی ، نانو سوئیت و داستان رو بچشسب که به من خیلی حال داده !!!!

سلام بچه ها من بدجوری وسوسه شدم یه کم از این بازیو برم دانلودش ام کردم ولی دقیقا اول بازی اونجایی که تو یه ساختمونه واسه اولین بار یه کلتو برمی داره باگ میده کسی نیست کمک کنه چه باگی میده ... اسلحه رو بردار و برو تا از ساختمون بری بیرون البته قبلش باید قفل در رو بشکونی در ضمن همون لحظه که کلت رو بر می داری یه فلش بک هایی زده میشه که باید به اونها گوش کنیو با دقت نگاه کنی تا داستان رو بفهمی !!!

jack426
14-02-2011, 15:19
باید برای DX11 روی ویندوز 7 تست کنید نه XP .
و اینکه ممکنه بازی درایور 3D هم داشته باشه برای همین هست که شما فریم خوب میگیری با 3D کمتر از نصف فریم میده و اگه تسلیشن هم باشه اون موقع فاتحه کارتتون خوندس :31:
و مطمئنید که بازی DX10 نیست تا اونجایی که من یادمه قرار بود 10 باشه نه 11:41:

Electronic-Arts
14-02-2011, 18:12
سلام دوستان لینک دانلود نسخه دمو رو میشه بذارین؟ اینی که دربارش حرف میزنین نسخه دمو هست دیگه نه؟

ELSIN
14-02-2011, 18:14
ببینم یعنی برای DX9 نمیاد ؟؟؟؟؟؟ :19:

---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 06:12 PM ----------

بفرما:

Erfan.
14-02-2011, 19:20
سلام دیدی من گفتم همه امدیت سر ما خراب شدیت متور بازی بهینه شده و شک نکنید که این در نسخه کامل بهتر مشخص میشه چون این نسخه کاملا باگ داره در ضمن DX9 و DX10 و DX11 خیلی با هم فرق نداره مخصوصا DX11 ,DX10 در کل همه اینا تجارت و ... و نه تکنولوژی بهتر.همون DX10 بازی کنید بهتره.موفق باشید

خیلی فرق نداره :31: تمام قضیه Tessellation در DX11 اتفاق میافته!

Advanced Ali-001
14-02-2011, 21:19
خیلی فرق نداره تمام قضیه Tessellation در DX11 اتفاق میافته!
وای چی بشه اون موقع هست که این آرس ماپوز هرچی کارته رومیزنه!
البته برادرش5970رو دوست داره!:دئ

jack426
14-02-2011, 21:43
سلام دوستان لینک دانلود نسخه دمو رو میشه بذارین؟ اینی که دربارش حرف میزنین نسخه دمو هست دیگه نه؟

این لینکی که می زارم نسخه دمو نیست نسخه بتا و داستان کاملش هست به سایت برید و توضیحاتش رو بخونید و دانلود کنید

playstation 3
14-02-2011, 22:01
سلام دوستان منم میخوام بگیرم به نظر شما با گرافیک 9600gt میارزه برم دنبالش یا نه آخه من کرایسیس 1 رو با رزولوشن1920*1080 با تنظیمات متوسط بازی می کردم

Layken
14-02-2011, 22:52
100 درصد میارزه...ولی صبر کنید نسخه کاملشو بخرید..
کارت گرافیک شما خیلی خوبه برای اجرای بازی..

Erfan.
14-02-2011, 22:58
وای چی بشه اون موقع هست که این آرس ماپوز هرچی کارته رومیزنه!
البته برادرش5970رو دوست داره!:دئ

اگه Tessellation رو قوی کنن 580 قویتر عمل میکنه... قضیه Hawx 2 رو که یادته:46::21:

sam_sali
14-02-2011, 23:32
سلام

تو تنظیمات گرافیک 3 تا گزینه Gamer و Hardcore و Advanced هست.به ترتیب کدوم از کدوم بالاتره؟
با تشکر!

iCe m@n
15-02-2011, 00:02
خب با این تعریف هایی که از بازی کردید من خیلی وسوسه شدم برم بگیرمش ولی میخوام بدونم الان برم بگیرم بازی از هیچ لحاظی مشکلی نداره؟:13:
یا مشکل داره و تا اومدن نسخه اصلی صبر کنم؟:41:

godsmak
15-02-2011, 00:25
سلام

تو تنظیمات گرافیک 3 تا گزینه Gamer و Hardcore و Advanced هست.به ترتیب کدوم از کدوم بالاتره؟
با تشکر!
از پايين به بالا به اين صورته: Gamer ---> Advanced ---> Hardcore

---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:25 AM ----------

خب با این تعریف هایی که از بازی کردید من خیلی وسوسه شدم برم بگیرمش ولی میخوام بدونم الان برم بگیرم بازی از هیچ لحاظی مشکلی نداره؟:13:
یا مشکل داره و تا اومدن نسخه اصلی صبر کنم؟:41:

اين همه مشکل بچه ها تو صفحات قبل گفتنو شما نديدي؟!
حيفه، صبر کني خيلي بهتره!

gta6767
15-02-2011, 00:29
آقایون یکی میدونه این بازی تو اصفهان اومده یا نه یکی به من کمک کنه میخوام این بازی را بخرم

papillon11
15-02-2011, 00:33
دوستانی که نسخه ی بتاشو گرفتن به صورت پورتیبل بوده یا نصبی ؟ مال ما که گرفتیم پورتیبل بود خیلی باگ بازاره . ولی حتما باید یه مقداری حتی در حد ده دقیقه اشو برم

jack426
15-02-2011, 01:13
دوستانی که نسخه ی بتاشو گرفتن به صورت پورتیبل بوده یا نصبی ؟ مال ما که گرفتیم پورتیبل بود خیلی باگ بازاره . ولی حتما باید یه مقداری حتی در حد ده دقیقه اشو برم

منظورتون بدون setup نصب باشه بله
اون باگ مربوط به بروز کردن openall32 و d3dx9 هست . باید بروز کنید وگرنه بودن تو همین تاپیک که بازی بدون ارور انجام دادند البته باز هم دقیق نمی دونم

iCe m@n
15-02-2011, 01:34
اين همه مشکل بچه ها تو صفحات قبل گفتنو شما نديدي؟!
حيفه، صبر کني خيلي بهتره!

آخه من زیاد دوست ندارم مشکلات بازی هارو ببینم همیشه سعی میکنم خوبی هاش رو ببینم:31:

آخه سخته صبر کنیم و نخریم بعد هی بچه ها بیان از بازی تعریف کنند و هی (به به و چه چه) کنن دل ما خب آب می افته من میخوام بدونم اگه واقعا قابل بازی کردن هست و باگ هاش رو مخ راه نمیره بگیرم چون اینجا برای بعضیها شدیدا باگ داره برای بعضی ها نه جریانش چی طوری هست؟:13:

mInI_ClockEr
15-02-2011, 02:39
البته این طور که من دیدم ایشون با DX9 بازی رو روی 25 فریم بازی میکردن (توی این نسخه ی لیک شده فکر کنم از DX11 خبری نیست)، که مطمئناً با DX11 تفاوت های قابل ملاحظه ای دیده خواهد شد همچنین فریم ریت کمتر :دي
من هم این بازی رو دانلود کردم و نصب کردم تو ویندوز 7 نسخه 64 بیتی وقتی وارد بازی می شم اون بالا زده دایرکتیس 9 چرا؟؟؟ نمیدونم فکر کنم این نسخه فقط برای DX9 اومده
ولی کیفیت خیلی بالاهست دوستان

gtairani
15-02-2011, 11:37
دوستان این نسخه ی کامل نیست؟

happyfeat
15-02-2011, 11:54
دوستان مگه بازی اومده ؟؟؟؟؟؟
این نسخه نهایی هستش ؟

Erfan.
15-02-2011, 12:24
دوستان مگه بازی اومده ؟؟؟؟؟؟
این نسخه نهایی هستش ؟

خیر... نسخه دزدی شده هست که گفته شده باگ زیاد داره و تحت DX9 اجرا میشه.

نسخه اصلی اوایل عید عرضه میشه.

happyfeat
15-02-2011, 13:11
خیر... نسخه دزدی شده هست که گفته شده باگ زیاد داره و تحت DX9 اجرا میشه.

نسخه اصلی اوایل عید عرضه میشه.

پس تا اومدن نسخه اصلی صبر می کنیم
حیفه که بازی به این قشنگی رو اینجوری به نابودی بکشن :19:

MaSoUd555
15-02-2011, 19:17
نسخه دزدی که ایشالا فرقی با اصلی نخواهد داشت؟(گفتم شاید سیاست خود crytek بوده :31:)من از دیروز دارم بازی میکنم

در مورد گرافیک هم کارت من GTX8600 512ه روی GAMER مجبورم بازی کنی حتی روی ADVANCED هم صحنه آهسته میشه!!!

Layken
15-02-2011, 19:19
این طور که میبینم بهتره از همین جا این بار زودتر تاپیک هارو جدا کنیم.

Mostafa NBA
15-02-2011, 20:12
این طور که میبینم بهتره از همین جا این بار زودتر تاپیک هارو جدا کنیم.

به شدت تایید میشه !!!! قدیما تو تاپیک حداقل 4تا بحث فنی میشد اما الان ..... !

Advanced Ali-001
15-02-2011, 20:24
من شخصاًدرصفحات قبلی این تقاضارو مطرح کردم ولی حیف که یوزرم خرابم کرده...
اصلایک بازی ممکنه درکنسول وPCکلاًازنظرگرافیکی نمایش دیگه ای باشه.

Erfan.
15-02-2011, 20:47
سلام.

با توجه به این که Crysis 2 نه تنها یکی از قوی ترین گیم های 2011 هست از لحاظ گرافیکی و فنی نیز مانند نسخه ی اول پیشرو و قدرتمند ظاهر شده(لااقل در تریلر ها):5:

از آنجا که در تاپیک این گیم به بحث های گرافیکی پرداخته میشد و بحث های دیگه به حاشیه کشیده شده بود تصمیم گرفتم این تاپیک رو ایجاد کنم تا در مورد گرافیک بازی و مسائل فنی اون بحث بشه.:46:

بررسی ویژگی های گرافیکی فنی-هنری بازی - بررسی گرافیک نسخه ی منتشر شده غیر رسمی -مقایسه کنسول ها و PC - مقایسه گرافیک این بازی و دیگر گیم ها - و ...

در این تاپیک میشه در موردشون بحث کرد (و موضوعات دیگه)

---------------------------------

خب خودم بحث رو شروع میکنم به نظرتون نسخه دوم (نسخه نهایی نه این نسخه دزدی که با DX11 اجرا نمیشه) از نسخه Warhead سنگین تره یا خیر؟ یعنی مثلا سیستمی که نسخه اول رو Average 30 فریم در ثانیه میداد نسخه 2 رو چه جوری اجرا میکنه؟

marmolak kocholo
15-02-2011, 21:08
منم موافق بودم که یه چنین تاپیکی باز بشه که آدم بتونه در این مورد بحث کنه و تاپیک دیگرو به حاشیه نکشه...
به نظر من صددرصد از نسخه ی Warhead سنگین تر هست ولی باید این سنگینی رو نسبی گفت !
یعنی با توجه به بهینه شدن موتور بازی و کلی تغییرات 100% پیشرفت کرده و با توجه به پشتیبانی اون از DX11 این
نسخه به مراتب سنگین تر از نسخه ی قبل میشه ولی نه در اون حد که نسخه ی Warhead زمان خودش سنگین بود !!!
نسخه ی وارهد بعد از گذشت 3 سال هنوز بعضی از کارت های گرافیکی ( که مثلا 1 یا 2 سال از ساختشون می گذره ) جلوش کم میارن و با 16AA نمی تونن بازی رو روون اجرا کنن !
در حای که به نظر من در این نسخه کارت های گرافیک روز می تونن راحت بازی رو در فریم قابل قبولی اجرا کنن...

Advanced Ali-001
15-02-2011, 21:12
ممنون عرفان جان مارو نجات دادی خیلی دوست داشتم این تایپیک روببینم.
امیدوارم نسخهPCبتونه پوزکنسول روبزنه.
یه چیزی درباره بازی بگم حتماًهمه شما مترو روبازی کردین.
درسته اون حیوانارویاجسد هارو دیدین درسته خب مشخصه که باید یک کارت حداقل5850داشته باشی بریا اجراش حتی من عکسهایی رودیدم که باواقعیت مقایسه میشده این بازی.
باتوجه به تریلر130مگی منتشر شده من براین عقیده هستم که چون جنگ خیلی خفن وتندی داره وساختمون ها وپنجره ها وفاکتور ها وافکتهای فراوانی داره که به واقعیت نزدیگه پس تراشه گرافیکی خیلی باید براش زحمت بکشه.
امیدوارم همه دوستان بتونن بازی رو به خوبی اجراکنن.

vegas
15-02-2011, 21:18
به نطر من Crysis 2 بیشتر برای کنسول ها بهینه شده تا PC در واقع کنسول ها توانایی نشون دارن اون جنگل Crysis 1 با اون عظمت و زیبایی رو ندارن به همین دلیل روی اوردن به شهر و ساختمان و ....
با همین وضعیت هم گرافیک نسخه PC خیلی بهتر از نسخه کنسولی هست البته هنوز Crytek تصویری از نسخه Directx 11 بازی رو منتشر نکرده تا بشه بیشتر نظر داد ...

The Rover
15-02-2011, 21:38
بسیار ممنون بابت تاپیک! کاملا لازم بود!
یه سوال شاید تکراری واسه این که مطمئن شم!
درسته که بازی فقط رو DX9 اجرا میشه؟ یعنی DX10 هم نداره؟ برای DX11 باید تا اومدن نسخه اصلی صبر کرد؟

Advanced Ali-001
15-02-2011, 21:44
درسته که بازی فقط رو DX9 اجرا میشه؟ یعنی DX10 هم نداره؟ برای DX11 باید تا اومدن نسخه اصلی صبر کرد؟
سلام.
نه عین مترو هست.
هم رو9هم رو10وازهمه بترروی11هست که خودت میتونی انتخاب کنی البته برنامه سنجش سخت افزاری رو هم باخود نسخه عرضه میکنن.

Layken
15-02-2011, 23:27
بررسی ویژگی های گرافیکی فنی-هنری بازی - مقایسه کنسول ها و PC - مقایسه گرافیک این بازی و دیگر گیم ها - و ...اولین اشتباه در اولین پست تاپیک
قرار نیست مقایسه کنسول pc انجام بشه همه مایلیم تا این تاپیک و بحثاش در مورد نسخه بتای منتشر شده صورت بگیره و هر کسی نظرات خودشو بعد از تجربه ای که از این نسخه به دست اورده برای این نسخه بده...پس اگر می خواهیم تاپیک قفل نشه ، به بحث نکشه و مباحث دیگر بحث مقایسه با کنسول اکیدا ادامه پیدا نکنه. که خیلی خوب میشه....مرسی....

Erfan.
15-02-2011, 23:43
اولین اشتباه در اولین پست تاپیک
قرار نیست مقایسه کنسول pc انجام بشه همه مایلیم تا این تاپیک و بحثاش در مورد نسخه بتای منتشر شده صورت بگیره و
هر کسی نظرات خودشو بعد از تجربه ای که از این نسخه به دست اورده برای این نسخه بده...پس اگر می خواهیم تاپیک قفل نشه ، به بحث نکشه و مباحث دیگر بحث مقایسه با کنسول اکیدا ادامه پیدا نکنه. که خیلی خوب میشه....مرسی....

به پست اول اضافه کردم...(Edit شد)

البته در این تاپیک قرار نیست فعلا در مورد گرافیک PC vs. کنسول بحثی صورت بگیره ولی با انتشار نسخه اصلی طبیعتا یکی از مهم ترین بحث ها در همین مورد خواهد بود:46:

البته امیدوارم بحث ها تخصصی و علمی دنبال بشه...

ممنون.

موفق باشید.

The Rover
16-02-2011, 09:02
سلام.
نه عین مترو هست.
هم رو9هم رو10وازهمه بترروی11هست که خودت میتونی انتخاب کنی البته برنامه سنجش سخت افزاری رو هم باخود نسخه عرضه میکنن.
نه علی جان. منظورم نسخه بتایی که فعلا عرضه شده بود. اون چطوره؟ فقط DX9ـه؟

marmolak kocholo
16-02-2011, 09:10
نه علی جان. منظورم نسخه بتایی که فعلا عرضه شده بود. اون چطوره؟ فقط DX9ـه؟

بله دوست عزیز ورژن بتا فقط روی DX9 هست...

havas_1980
16-02-2011, 09:22
اولین اشتباه در اولین پست تاپیک
قرار نیست مقایسه کنسول pc انجام بشه همه مایلیم تا این تاپیک و بحثاش در مورد نسخه بتای منتشر شده صورت بگیره و هر کسی نظرات خودشو بعد از تجربه ای که از این نسخه به دست اورده برای این نسخه بده...پس اگر می خواهیم تاپیک قفل نشه ، به بحث نکشه و مباحث دیگر بحث مقایسه با کنسول اکیدا ادامه پیدا نکنه. که خیلی خوب میشه....مرسی....با تشکر از دوست خوبم حامد!

تاکید میشه که این تاپیک رو فقط برای بیان مسائل اجرای بازی در نسخه بتا (Leak) و شنیدن نظرات در مورد این نسخه خواهد بود و بعد از انتشار نسخه نهایی بازی, این تاپیک بسته شده و جایی خودشو به تاپیک مسائل نصب و نحوه اجرا خواهد داد... همچنین تمامی پست های مربوط به نسخه بتا به این تاپیک منتقل شد.

ممنون!

Erfan.
16-02-2011, 09:51
من در مورد ویژگی های فنی و گرافیکی تاپیک زده بودم به این جا منتقل شد :18: آخه بحث در مورد گرافیک یک گیم به نسخه بتا چه ربطی داره؟!!!

havas_1980
16-02-2011, 10:05
من در مورد ویژگی های فنی و گرافیکی تاپیک زده بودم به این جا منتقل شد :18: آخه بحث در مورد گرافیک یک گیم به نسخه بتا چه ربطی داره؟!!!عرفان جان! شما در حال حاضر قبول دارین تمامی بحث های گرافیکی که تا به حال صورت گرفته, با استناد به تست های نسخه بتای بازیه؟... پس فعلا هر بحثی صورت میگیره هر بررسی هایی که انجام میشه بعد از انتشار نسخه نهایی بازی احتمال تغییرش هست.

بنابراین توصیه میکنم تمامی این مسائل نسخه بتا رو تو همین تاپیک دنبال کنیم. در مورد ویژگی های گرافیکی هم فعلا نظرم بر اینه که بعد از انتشار نسخه نهایی برای یکپارچه بودن مطالب, در تاپیک مسائل نصب و اجرا صحبت بشه.

Erfan.
16-02-2011, 10:28
عرفان جان! شما در حال حاضر قبول دارین تمامی بحث های گرافیکی که تا به حال صورت گرفته, با استناد به تست های نسخه بتای بازیه؟... پس فعلا هر بحثی صورت میگیره هر بررسی هایی که انجام میشه بعد از انتشار نسخه نهایی بازی احتمال تغییرش هست.

بنابراین توصیه میکنم تمامی این مسائل نسخه بتا رو تو همین تاپیک دنبال کنیم. در مورد ویژگی های گرافیکی هم فعلا نظرم بر اینه که بعد از انتشار نسخه نهایی برای یکپارچه بودن مطالب, در تاپیک مسائل نصب و اجرا صحبت بشه.

درسته ولی باز تا حدی میشد بحث رو دنبال کرد...

ولی در کل موافقم در این مورد بعد از عرضه بازی باید بحث بشه.

موفق باشید.

The Rover
16-02-2011, 17:22
من هنوز گیمو نگرفتم ولی دیدم بعضی سایتا و انجمنا یه سری روش مثل فایلهای CryRenderD3D9.dll و CryRenderD3D9.pdb و d3dx9_42.dll و System.cfg ادیت شده که میگن قابلیت DX11 رو فعال میکنه ( یا روش های دیگه) وجود داره.
کلا اینارو کسی امتحان کرده؟

Saeed System
16-02-2011, 17:39
دوستان نسخه بتا فرقش با اصلی چیه؟ سر کوچه ما آورده 3 تا دی وی دیه....نمیدونستم بتاست خوب شد نخریدم.....

فرقش چیه با اصلی ارزش خرید داره؟ بازی چند ساعت گیم پلی داره؟

......

نسخه اصلی کی ریلیز میشه؟

نسخه اصلی چنتا دی وی دیه؟

masoud93
16-02-2011, 18:02
سلام.

می خواستم بدونم این نسخه بتا چه مشکلاتی داره ؟؟؟

اگه من الان برم بخرمش درست و حصابی کار میکنه یا نه ؟؟؟

میتونم بازی رو تا آخرش بدون مشکل برم ؟؟؟

Alireza.M67
16-02-2011, 18:10
به شدت تایید میشه !!!! قدیما تو تاپیک حداقل 4تا بحث فنی میشد اما الان ..... !

ببخشید که الآن پست میدم و یکم دیر شده .
ولی اون قدیما هم که شما میفرمایید هر وقت پامونو میذاشتیم تو تاپیک یه همچین پستی میدیدیم :

" سیستم من اینه (-----) یعنی من میتونم بازیو اجرا کنم ، اگه آره روی چه حالتی ، حالا اگه روی حالت فلان بازی کنم حال میده ، کنسول بگیرم یا روی کامپیوتر بازی کنم ، الآن گرافیک این بالاتره یا قدیمیه ، کارت گرافیک فلان که خیلی خداست میتونه اینو اجرا کنه ؟ اون یکی کارت گرافیکه که امامه چی ؟ اون کارت گرافیکه که غوله چطور؟و ..."

در هر صورت این تاپیک کرایسیس کلا منبع اسپمه جدا شدن و نشدنش خیلی فرق نمیکرد .

Davood_titan
16-02-2011, 18:32
بچه ها این بتاش چطوریه
یکی برای توضیح میده

kortol
16-02-2011, 18:46
بچه ها این بتاش چطوریه
یکی برای توضیح میده

من گرفتم و بازیش کردم .... اولاش باگی نداره .. اما توی مراحل بالاتر باگ ها پیدا میشن و در حد تیم ملی ... من که دیدم اینجوریه پاکش کردن یعنی حدود 8--9 تا مرحله رفتم و بعد پاکش کردم ... کلا این نسخه نسخه بتا هسش که حتی تنظیمات گرافیکی توش کامل نیست و بدتر اینکه تمام مراحل از اول بازی باز هستش و مثل اینه که قبلا بازی رو رفته باشد و شما بخوای از اول بری اگه یه جا گیر کردی می ری ادامش رو از missione select رو میری من که پاکش کردم تا نسخه کاملش بیاد ...

باگ ها
مثلا یه مرحله باید یه هلیکوپتر رو می زدی من یه ساعت داشتم بهش تیر می زدم اما منهدم نمی شد و توی اون مرحله گیر کرده بودم ...
یا مثلا وسط بازی یه عالمه کد روی صفحه اجرا میشه به طوری که دیگه بازی معلوم نیست ...
یا مثلا روی هوا معلق می مونی ... یا دری باز نمی شه !! فضایی ها اصلا پیداشون نمیشه یا هرچی تیر می زنی نمی میرن !!!

کلا پر از باگ هستش که طبیعی هستش چون بتا هستش...

Davood_titan
16-02-2011, 18:58
من گرفتم و بازیش کردم .... اولاش باگی نداره .. اما توی مراحل بالاتر باگ ها پیدا میشن و در حد تیم ملی ... من که دیدم اینجوریه پاکش کردن یعنی حدود 8--9 تا مرحله رفتم و بعد پاکش کردم ... کلا این نسخه نسخه بتا هسش که حتی تنظیمات گرافیکی توش کامل نیست و بدتر اینکه تمام مراحل از اول بازی باز هستش و مثل اینه که قبلا بازی رو رفته باشد و شما بخوای از اول بری اگه یه جا گیر کردی می ری ادامش رو از missione select رو میری من که پاکش کردم تا نسخه کاملش بیاد ...

باگ ها
مثلا یه مرحله باید یه هلیکوپتر رو می زدی من یه ساعت داشتم بهش تیر می زدم اما منهدم نمی شد و توی اون مرحله گیر کرده بودم ...
یا مثلا وسط بازی یه عالمه کد روی صفحه اجرا میشه به طوری که دیگه بازی معلوم نیست ...
یا مثلا روی هوا معلق می مونی ... یا دری باز نمی شه !! فضایی ها اصلا پیداشون نمیشه یا هرچی تیر می زنی نمی میرن !!!

کلا پر از باگ هستش که طبیعی هستش چون بتا هستش...

دستت درد نکنه
وایسم اصلیش بیاد بهتره :31:

shahabprince
16-02-2011, 19:22
جون داداش چه گرافیکی داره این بازی.
دو ساعت فقط تو کف گرافیک این بازی بودم.
نمیدونم چرا 53 فریم در ثانیه میگرفتم به نظرم باید بیشتر فریم بگیرم.
کارت گرافیکم Geforce GTX 460 هست.

mohebbinodej
16-02-2011, 19:55
سلام
من مشکل لود تکسچر دارم واسه شما پیش اومده ؟ :18:
crysis رو رو بالاترین تنظیمات اجرا میکردم
ولی این یکی تکسچر ها یکی در میون لود نمیشن :18:
شما همچین مشکلی واستون پیش نیومده ؟

Electronic-Arts
16-02-2011, 20:02
سلام
من مشکل لود تکسچر دارم واسه شما پیش اومده ؟ :18:
crysis رو رو بالاترین تنظیمات اجرا میکردم
ولی این یکی تکسچر ها یکی در میون لود نمیشن :18:
شما همچین مشکلی واستون پیش نیومده ؟
سلام
اسمش روشه نسخه بتا یعنی کلی باگ و ایراد داره

marmolak kocholo
16-02-2011, 20:24

مشخصات سیستمتو میگی ؟

pedram_sad
16-02-2011, 21:06

مشخصات سیستمتو میگی ؟
علاوه بر سيستم
resolution و تنظيمات گرافيكي رو هم لطف كنين ممنون ميشم

aramesh_61
16-02-2011, 21:14
آقا به نظرتون بازیش کنیم یا نه؟؟!:13: من یک چپتر رفتم بازیش قشنگه گرافیکشم خیلی خوبه، فیزیک هم خیلی عالی کار شده ولی یکم باگ داره نمیدونم چه کنم! موندم بصبرم نسخه کامل بیاد یا همین بتارو بازی کنم!:19:

havas_1980
16-02-2011, 21:22
آقا به نظرتون بازیش کنیم یا نه؟؟!:13: من یک چپتر رفتم بازیش قشنگه گرافیکشم خیلی خوبه، فیزیک هم خیلی عالی کار شده ولی یکم باگ داره نمیدونم چه کنم! موندم بصبرم نسخه کامل بیاد یا همین بتارو بازی کنم!:19:یکم باگ نداره. از یکم خیلی زیاد تره. خودتون هم میگین بتا!... حدودا یک ماه صبر کردن سخته؟ :31:

Saeed System
16-02-2011, 23:06
من که خیلی پشیمون شدم گرفتم....یه بار میرم تو بازی تو منو 6 فریم در ثانیه میده

عکس:

کلا 6 بار بازی رو باز و بسته کردم تا 1 بارش درست شد تو منو 60 فریم و تو بازی 35 فریم داد...

گرافیکش خیلی زیبا بالا و باور نکردنیه...

ولی آخره باگه....باگ رو ترکونده....از همین نوشته هایی که روی صفحه داره فریم رو نشون میده تا گیرهای دیگه...

من حقیقتش اون یه بار هم که درست شد و 35 فریم گرفتم....یه لحظه آلت و تب رو زدم دوباره بازی گیر کرد....

هنوز نیم ساعته نتونستم بازی کنم...

الان باز هر چی میرم تو منوی بازی 6 فریم در ثانیه میگیره و 5 دقیقه طول میکشه تا تیزر های اول بازی تموم شه ....

چرا اینجوری میشه؟

........

سیستمم هم اینه:

Cpu : Intel E5300
Vga: Asus 9600gt ddr3 256bit
Ram: 4gb ddr2

aramesh_61
16-02-2011, 23:44
من که خیلی پشیمون شدم گرفتم....یه بار میرم تو بازی تو منو 6 فریم در ثانیه میده

عکس:

کلا 6 بار بازی رو باز و بسته کردم تا 1 بارش درست شد تو منو 60 فریم و تو بازی 35 فریم داد...

گرافیکش خیلی زیبا بالا و باور نکردنیه...

ولی آخره باگه....باگ رو ترکونده....از همین نوشته هایی که روی صفحه داره فریم رو نشون میده تا گیرهای دیگه...

من حقیقتش اون یه بار هم که درست شد و 35 فریم گرفتم....یه لحظه آلت و تب رو زدم دوباره بازی گیر کرد....

هنوز نیم ساعته نتونستم بازی کنم...

الان باز هر چی میرم تو منوی بازی 6 فریم در ثانیه میگیره و 5 دقیقه طول میکشه تا تیزر های اول بازی تموم شه ....

چرا اینجوری میشه؟

........

سیستمم هم اینه:

Ram: 4gb ddr2
راستش من تو ویندوز 7 مشکل تو رو داشتم ولی تو ویندوز xp نصبش کردم درست شد و هیچ مشکلی نداشت، اگه تو ویندوز 7 نصبش کردی یک بار هم اگه میتونی تو ویندوز xp تستش کن ببین درست میشه یا نه

Layken
17-02-2011, 00:14

چرا اینجوری میشه؟

........

سیستمم هم اینه:

Ram: 4gb ddr2 ________________

برای این که نسخه بتای این بازی رو بازی میکنید..

Saeed System
17-02-2011, 01:14
راستش من تو ویندوز 7 مشکل تو رو داشتم ولی تو ویندوز xp نصبش کردم درست شد و هیچ مشکلی نداشت، اگه تو ویندوز 7 نصبش کردی یک بار هم اگه میتونی تو ویندوز xp تستش کن ببین درست میشه یا نه

من تو ویندوز xp sp3 نصب کردم...الان فهمیدم اگر وصل باشم به اینترنت درست میشه و میره تو بازی با فریم

بالا...

kortol
17-02-2011, 10:37
من تو ویندوز xp sp3 نصب کردم...الان فهمیدم اگر وصل باشم به اینترنت درست میشه و میره تو بازی با فریم

بالا...

رفیق این عکس هایی که گذاشتی که خیلی داغونه !!!! اینجوری بازی می کنی !!!!! این که همش باگه و کرش کردن تصویره !!!!

B.3.S.T
17-02-2011, 13:07
باگ شات
جالب بود..!:31:
خب من نمیدونم چه اجباریه 1 ماه دیگه صبر نکنیم الان با این همه باگ و سوتی بازی کنیم!

shahabprince
17-02-2011, 13:40
علاوه بر سيستم
resolution و تنظيمات گرافيكي رو هم لطف كنين ممنون ميشم

راستش من بازیش رو پاک کردم اخه خیلی باگ داشت.یادم نیست رو چه رزولیشنی بود؟:41:
منتظر هستم تا بازی بدون باگ بیاد.:46:

kelas.avali
17-02-2011, 13:57
آقا اجازه پچی کرکی چیزی نیومده که بازی بهتر بشه؟

aramesh_61
17-02-2011, 14:07
2 تا باگ شات از بازی
:18::18::18: این چیه؟؟؟؟ بابا خدایی اصلا اینطوری نیست خیلی گرافیک خوبی داره، چرا اینقدر با باگ اجرا شده؟؟؟؟ اگه وقت شد چندتا عکس واستون میزارم حال کنید! :31:

Saeed System
17-02-2011, 14:40
رفیق این عکس هایی که گذاشتی که خیلی داغونه !!!! اینجوری بازی می کنی !!!!! این که همش باگه و کرش کردن تصویره !!!!

نه اون 2 بار اونجوری شد منم عکس گرفتم تا باگ بازی رو نشون بدم...

اینم 2 تا اسکرین شات رو نهایت تنظیمات گرافیکی (hardcore) با رزولیشن 900*1440

که سیستم من نهایتش 22 فریم میداد...که البته عکسها کوچک و کم حجم شده

jack426
17-02-2011, 14:48

بالا...

این نشون میده که هنوز طراحی بازی کامل نشده هنوز جاهایش مونده
ولی پس چرا بعضی ها میگن اخره گرافیکه و ...
یه چند تا شات از اخرهای بازی بزارین ببینیم چه خبره:19:

wordship
17-02-2011, 14:52
دوستانی که هنوز دانلود نکردن و قصد دانلود رو دارند نسخه ریپک هم برای دانلود اومد!!! عجیبه ها!! 5.14 گیگ هست
که میتونید از این لینک دانلودش کنید:
و اینم عکس هایی از بازی

anti-military
17-02-2011, 14:56
خوب من بالاخره بازی رو گرفتم و نصب کردم و الان هم فکر کنم دیگه آخرای بازی هستم . در مورد این نسخه بگم که فکر کنم همون نسخه کنسولی هست بدون هیچ تغییری پورت شده حتی تنظیمات گرافیکی نداره و مثل کنسول فقط رزولیشن رو میشه تغییر داد ! تو این نسخه ای من بازی کردم گرافیک خوب بود اما دیگه خیلی هم عالی نبود ! مخصوصا ساختمونهای بلند که خیلی طبیعی نبود . روند پیشروی داستانی نسبت به نسخه های قبلی خیلی بهتر شده اما بازم خیلی جذاب نیست و میشه گفت در حد خوبه !

wordship
17-02-2011, 15:02
اسکیـــــــــــــدرو در سایت رسمی خودش
کرک بازی رو برای دانلود قرار داده!
و عکس هایی هم گذاشته دونه هیچ گونه باگ و..

حالا چطور کرک کنیم تا به مشکلی بر نخوریم و بدون باگ تا اخر بازی بریم؟؟

با توجه به این عکس ها

لینک دانلود کرک اسکیدرو
:

خب چگونه مولتی پلیر رو بازی کنیم؟؟؟

توضیحات اسکیدرو
How to play Multiplayer
1. Open system.cfg in the game folder (with notepad)
2. Add these lines at the end:
Code:
g_enableInitialLoginScreen = 0 ; disable login screen at game startup
g_gamespy_loginUI = 0 ; disable multiplayer login screen
net_lanbrowser = 1 ; find LAN (local) matches instead of internet matches in multiplayer serverbrowser
net_initLobbyServiceToLan = 1 ; make LAN (local) lobbies instead of internet lobbies in multiplayer
3. Set up an Hamachi server or join an existing one.
4. Open the game, go into multiplayer and create a server, wait for everyone to join and play!
5. If you’re joining instead of hosting, find out in the chat who is hosting, check their Hamachi IP
6. Bring up the console in-game (should be the \ , ¬ or ~ key depending on your keyboard and language settings)
7. Type “connect ” where is the Hamachi IP of the host. Press Enter and enjoy!
Play in 32-bit mode ffs the 64-bit is glitched as hell.

NetName: Parky-Crysis
NetPass: CrysisFP

در چه پوشه ای کرک رو بریزیم؟
و چه چیزی اضافه یا کم کنیم؟
sys_game_folder = GameCrysis2
pc&release?sys_user_folder = Crysis2
pc|(x360&!release)?sys_dll_game = CryGameCrysis2.dll
pc?sys_spec = 5
sys_languages = english
release?sys_float_exceptions = 0
!release?r_ShaderCompilerServer = 192.168.14.180;192.168.14.181
!release?r_ShadersRemoteCompiler = 1
release?r_ShadersNoCompile = 1
pc&!release?r_width = 5040
pc&!release?r_height = 1050
!release?r_displayInfo = 1
!release?log_IncludeTime = 1
release?log_verbosity = 0

wordship
17-02-2011, 15:26
کرک اسکیدرو بالینک مستقیم
توضیحات در پست بالا
دانلود:

hosseincode2008
17-02-2011, 15:27
باید به جای اون BETA تو عنوان تاپیک " نسخه آزمایشی" و یا مشابهش نوشته بشه و حتی به اینکه این بازیهایی که الان دوستان بازی میکنند نسخه دزدی ناقص بازی هست هم اشاره بشه، چون با وجود نوشته شدن BETA هنوزم از هر دو پست یکیش اینه که چرا بازی باگ داره؟

wordship
17-02-2011, 15:40
باید به جای اون BETA تو عنوان تاپیک " نسخه آزمایشی" و یا مشابهش نوشته بشه و حتی به اینکه این بازیهایی که الان دوستان بازی میکنند نسخه دزدی ناقص بازی هست هم اشاره بشه، چون با وجود نوشته شدن BETA هنوزم از هر دو پست یکیش اینه که چرا بازی باگ داره؟
دوست عزیز اگر از کرکی که اسکیدرو ارائه داده استفاده کنید هیچ گونه باگی رو مشاهده نمیکنید
اینم سایت رسمی اسکیدرو:

kortol
17-02-2011, 15:44
من که بازی رو پاک کردم تا نسخه نهایی بیاد ... حالم رو گرفت توی مرحله های بالا مخصوصا اون مرحله که باید به یه آزمایشگاه بریم !!!! اصلا تانک سواریش بهم مزه نداد همش پر شده بود صفحه از نوشته و باگ تصویر و لود نشدن تکسچر ها !!!!

sima_6600
17-02-2011, 15:52
انلاین کرک نیاز نداره من بازی کردم

sima_6600
17-02-2011, 16:26
این روش بهتره نیاز به Tungel نیست میتونیم مستقیم سرور بزنیم و بازی کنید این جور پینگ بهتر بدست میاد

hosseincode2008
17-02-2011, 16:28
دوست عزیز اگر از کرکی که اسکیدرو ارائه داده استفاده کنید هیچ گونه باگی رو مشاهده نمیکنید
اینم سایت رسمی اسکیدرو:
عزیزم این نسخه کامل نیست، بازی هنوزم در دست ساخته اون Beta ـی که قرار بود بیاد کرایتک تازه برای 1 مارچ تایید کرده...
لعنت به این فروشنده هایی که به عنوان بازی نهایی قالب میکنن به این ملت

hesam_g59
17-02-2011, 17:06
عه؟؟ این نسخه بتاست؟؟؟
خوب شد نگرفتم.. یعنی .. خوب شد فروشنده تموم کرده بود....
مرسی از اطلاع رسانی

wordship
17-02-2011, 17:12
عزیزم این نسخه کامل نیست، بازی هنوزم در دست ساخته اون Beta ـی که قرار بود بیاد کرایتک تازه برای 1 مارچ تایید کرده...
لعنت به این فروشنده هایی که به عنوان بازی نهایی قالب میکنن به این ملت
سلام
دوست عزیز کسی نگفت نسخه اصلیه اما تا اونجایی که مشخصه و میدونم این نسخه دزدی شده هست که توسط هکــرا توی نت پخش شده و با این کرک که خود اسکیدرو منتشر کرده میشه کامل و بدون باگ بازی کرد
بازم بگو نسخه بتا:دی

sima_6600
17-02-2011, 17:34
اقا کسی نیست با ما بازی کنه
لینک اموزش

hosseincode2008
17-02-2011, 17:55
سلام
دوست عزیز کسی نگفت نسخه اصلیه اما تا اونجایی که مشخصه و میدونم این نسخه دزدی شده هست که توسط هکــرا توی نت پخش شده و با این کرک که خود اسکیدرو منتشر کرده میشه کامل و بدون باگ بازی کرد
بازم بگو نسخه بتا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]همینی که شما میگی اصلا :eh:
با این نسخه کامل و بدون باگتون خوش باشید

Killzone2
17-02-2011, 18:08
واقعا برای این فروشندگان دزد باید تاسف خورد که با خوردن پول افراد لذت میبرند میان پوستر اندازه یک متر مینویسن کرایسیس 2 اومد و از ندونستن خیلی ها بهره کافی رو میبرن و از اینکه پول دزدی میخورن لذت میبرن حالا کلا همین نسخه سالم هم که به عنوان کپی رایت میاد دزدی هست ولی دیگه این از دزدی هم بدتر هست این نشون میده چقدر فروشندگان بازی بی فرهنگ و بی شخصیت هستند که برای یک پول بی ارزش خودشون رو به دروغ و نیرنگ میزنن و .....
اینا نمیفهمن که کسی که برای یک محصول زحمت میکشه باید بهش احترام بذارن و اصلا این حرف ها براشون معنا نداره.حالا نسخه دزدی که میفروشن نسخه فوق دزدی هم روش البته خراب و ناقص!
بازی اورجینال برای پی سی هم که از لحاظ مالی سنگین هست ولی دوستان هم باید به این نوع افراد بی شخصیت که بازی خراب تحویلشون میدن و نهایی هم نیست توجه نکنن و بازی رو خریداری نکنن.

devilboys
17-02-2011, 19:21
بچه ها کسی تست کرده با کرک اسکیدرو میشه بازی رو بدون باگ رفت یا نه اگه میشه منم برم بازی رو بگیرم؟

havas_1980
17-02-2011, 19:31
بچه ها کسی تست کرده با کرک اسکیدرو میشه بازی رو بدون باگ رفت یا نه اگه میشه منم برم بازی رو بگیرم؟اگه میخوایین فقط یه تست بگیرین مشکلی نیست.
ولی اگه نه... میخوایین بازی رو به قصد تموم شدن بگیرین, به هیچ وجه گرفتنش توصیه نمیشه. فوقش صبر میکنین برای 1 ماه که نسخه نهایی از راه برسه. این نسخه ناقصه...

خود دانید...

anti-military
17-02-2011, 20:57
فکر کنم یه قسمت دیگه بیشتر تا تموم شدن بازی نمونده . تا اینجا واقعا جذاب و عالی بود . اصلا فکر نمیکردم روند پیشروی بازی انقدر قشنگ باشه . چندتا مرحله آخر خیلی بازی جذاب و نفس گیر میشه . تو دوتا نسخه قبلی من شدیدا از کرایسیس بدم میومد اما تو این نسخه نشون دادن که واقعا میتونه بازی خیلی موفقی بشه از هر نظر ...

این نسخه از اون دسته بازیهایی هست که گیمر رو کاملا جذب بازی میکنه . هرچی جلوتر میرید از نظر داستانی و روند پیشروی و ... بازی جذاب تر میشه .

godsmak
17-02-2011, 21:16
واقعا برای این فروشندگان دزد باید تاسف خورد که با خوردن پول افراد لذت میبرند میان پوستر اندازه یک متر مینویسن کرایسیس 2 اومد و از ندونستن خیلی ها بهره کافی رو میبرن و از اینکه پول دزدی میخورن لذت میبرن حالا کلا همین نسخه سالم هم که به عنوان کپی رایت میاد دزدی هست ولی دیگه این از دزدی هم بدتر هست این نشون میده چقدر فروشندگان بازی بی فرهنگ و بی شخصیت هستند که برای یک پول بی ارزش خودشون رو به دروغ و نیرنگ میزنن و .....
اینا نمیفهمن که کسی که برای یک محصول زحمت میکشه باید بهش احترام بذارن و اصلا این حرف ها براشون معنا نداره.حالا نسخه دزدی که میفروشن نسخه فوق دزدی هم روش البته خراب و ناقص!
بازی اورجینال برای پی سی هم که از لحاظ مالی سنگین هست ولی دوستان هم باید به این نوع افراد بی شخصیت که بازی خراب تحویلشون میدن و نهایی هم نیست توجه نکنن و بازی رو خریداری نکنن.

خب این دیگه برمیگرده به شرف و وجدان فروشنده، که متاسفانه توی این قضیه 90% ازش بهره ای نبردن.

hesam_g59
18-02-2011, 01:32
از طریق یکی از دوستان.. بازی رو گرفتم...
تا نصب شد و رفتم داخل بازی.. دیدم بالای صفحه..پره از اطلاعات نوشتاری بازی.. از جمله fsp
یعنی آدم گاگول هم باشه میفهمه که بازی نسخه بتا.. شاید هم دزدی باشه
ولی از حق نگذریم... این بازی.. بازی سال 2011 میشه... فوق العاده زیباست

shab_2008
18-02-2011, 11:22
یه عکس تو سایت Gamespot که مربوط به Hands-on نسخه X360 بازی هست دیدم ، کفم برید! گفتم اینجا هم بزارم.

واقعا این کرایتک ترکونده!:31:

The Rover
18-02-2011, 11:41
قبلا که این عکسو دیدم فکر کردم واسه پی سیه! حالا مطمئنید اشتباه نشده؟ به نظر میاد واسه کنسول نباشه

ATA FARZADI
18-02-2011, 12:10
با اینکه دلم میخواد همین حالا بازی رو بگیرم بازی کنم ولی پا رو دلم میزارم و تا نسخه نهایی منتظر میمونم

حالا نسخه فاینال کی میاد؟

htotti2006
18-02-2011, 12:39
با سلام.
این نرم افزاری به نام TUNGLE هستش این باگها رو درست میکنه یا به درد دو نفره بازی کردن میخوره.با این نرم افزار چکار باید بکنیم.ظاهراً که کرک نیست

Saeed System
18-02-2011, 13:38
با سلام.
این نرم افزاری به نام TUNGLE هستش این باگها رو درست میکنه یا به درد دو نفره بازی کردن میخوره.با این نرم افزار چکار باید بکنیم.ظاهراً که کرک نیست

برای آنلاین احتیاج به هیچ کرک و نرم افزاری نیست..

صفحه قبل sima-6600 توضیح داده اون کارها رو انجام بده آنلاین و چند نفره درست میشه...

الان داشتیم بازی می کردیم 2 نفره آنلاین ....واقعا کفم بریده بود..چه گرافیکی...چه قابلیتهای زیبایی...

مثلا غیب میشی هیچکی نمیبینت بعد از جلوت رد میشه میکشیش...تو آنلاینش اصلا انگار هیچ باگی نداره...

من چند ماهه cod mw2 آنلاین بازی میکنم واقعا الان اینو بازی کردم کفم بریده بود.....اصلا یه چیز دیگست...

چه گرافیکی داره چه قابلیتهایی...خیلی حال میده.

devilboys
18-02-2011, 16:35
یه سوال تو این نسخه دزدی تنظیمات گرافیکی داره یا فقط میشه رزولیشن تغییر داد؟

marmolak kocholo
18-02-2011, 17:15
یه سوال تو این نسخه دزدی تنظیمات گرافیکی داره یا فقط میشه رزولیشن تغییر داد؟

بله تنظیمات داره ولی به صورت پیشفرض به شکل زیر هست

Gamer-Advanced-Hardcore

ATA FARZADI
18-02-2011, 17:58
یه سوال این بازی در حالت مولتی پلیرش چقدر ترافیک ADSL رو میترکونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sima_6600
18-02-2011, 19:12
یه سوال این بازی در حالت مولتی پلیرش چقدر ترافیک ADSL رو میترکونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا حالا این بازی رو چک نکردیم اما بستگی به سرعت نت شما داره فک نکنم ساعتی 70 مگ بیشتر بشه شاید هم کمتر البته من نامحدود دارم خیالی نیست میزنیم:31::46:

SIMON137
18-02-2011, 21:38
راجع به مولتیش صحبت کنید ببینیم چطوره ، چه مود هایی داره و ...

sima_6600
18-02-2011, 23:07
خوب مد های بازی زیاد نیست 6 تا مود دازه البته مپ هاش خیلی باحاله مپ بزرگ داره که خیلی حال میده الان داشتیم بازی میکردیم 10 نفری هستیم در کل اگر این بازی رو بازی کنی معتادش میشی فقط نکته مهم اینه که FPS خوبی داشته باشی و یک چیز دیگه پینگ تو این بازی زیاد مهم نیست.

SIMON137
18-02-2011, 23:47
خوب مد های بازی زیاد نیست 6 تا مود دازه البته مپ هاش خیلی باحاله مپ بزرگ داره که خیلی حال میده الان داشتیم بازی میکردیم 10 نفری هستیم در کل اگر این بازی رو بازی کنی معتادش میشی فقط نکته مهم اینه که FPS خوبی داشته باشی و یک چیز دیگه پینگ تو این بازی زیاد مهم نیست.
خب یه توضیحی بدید چیکار باید کرد در مولتی اصلا چطوریاس ؟ !!!

abbas_p
19-02-2011, 00:08
اخه بازی بتا هم 10 گیگ میشه!!!!!!!!
من میخوام دانلود کنم ...نمیدونم کامله یا کامل نیستش...؟؟

amin 2010
19-02-2011, 16:36
قبلا که این عکسو دیدم فکر کردم واسه پی سیه! حالا مطمئنید اشتباه نشده؟ به نظر میاد واسه کنسول نباشه

برای چی بنظر نمیاد برای کنسول باشه ؟!؟؟شما KZ 3 رو دیدی احیانا ؟؟

اخه بازی بتا هم 10 گیگ میشه!!!!!!!!
من میخوام دانلود کنم ...نمیدونم کامله یا کامل نیستش...؟؟

اقا یه سرچ بزن تو همین تاپیک ، ثواب داره ، بازی کامله از نظر داستانی و گیم پلی مشکلاش نبود DX 10 و 11 ، ناقص بودن بخش 3D بازی ، باگ های زیاد در جریان بازی که کاملا هم شانسین ! بودن کسایی که بدون یک باگ هم بازیو تموم کردن ! کسایی هم بودن که کلا بازیشون گیر داشته بعضی صحنه هاش
در کل اگه می خواید نسخه اوریج بازی رو بگیرید که دست نگه دارید که اون نسخه که یک ماه دیگه منتشر مشیه مشکلات فعلیو نداره ، اگه هم می خواید کپی بخرید که هم اینو بخرید هم نسخه اصلیو ( اینو بیشتر برای تست بگیرید )

marmolak kocholo
19-02-2011, 16:46
دوستان این آهنگ منوی بازی شاید بعضی ها خوششون اومده باشه... :

capitan prise
19-02-2011, 17:59
عزيزان بازي عرضه شده يا نه ؟
وبا توجه به مينيمم سيستم پيشنهادي با 5670 hd يا 450gts ميشه بازي رو رون اجرا كرد ؟

marmolak kocholo
19-02-2011, 20:09
عزيزان بازي عرضه شده يا نه ؟
وبا توجه به مينيمم سيستم پيشنهادي با 5670 hd يا 450gts ميشه بازي رو رون اجرا كرد ؟

تاریخ انتشار رسمی بازی 2 فروردین هست که به احتمال زیاد چند روز زودتر برای xbox میاد ( لیک میشه )
شاید بتونی رو حالت نرمال بازی کنی. بستگی به رزولوشنی داره که بازی می کنی.

The Rover
19-02-2011, 20:45
برای چی بنظر نمیاد برای کنسول باشه ؟!؟؟شما KZ 3 رو دیدی احیانا ؟؟
نه! منظورم این نبود! چون کرایتک هر دفه یه چیزی میگفت گقتم شاید تصویر پی سی باشه! همین! وگرنه برای نمونه بازیای ps3 مثل آنچارتد و کیلزون خیلی گرافیک بهتری دارن!
+
این ساده سازی تو کنترل قراره تو بازی اصلی همینجوری باشه؟ به نظرم همون سیستم قبلی انتخاب حالت لباس بهتر بود.مثلا اینکه دویدن عادی انرژی کم کنه یه ذره بده! نظر دوستان چیه؟

kortol
20-02-2011, 18:09
دوستان یه باگ یا ویژگی جالب توی بازی پیدا شد !!! کلید های F1 تا F12 هر کدوم به بلایی سر کاراکتر بازی در میاره ... از پرواز کردن بگیر تا اینکه مثلا F1 رو بزنی و بازی سوم شخص بشه !!!! دیشب کلی خندیدیم سره این موضوع !!! .. مثلا با F12 پرش خیلی بلند انجام می داد یا کلا روی هوا معلق می موند و بعد می رفتی بالای سره دشمنان و هد شات می کردی ... اون ها هم جالبه توی هوا به شما تیر هوایی می زدند !!!! یا مثلا f2 بازی رو از چک پوینت بعدی اجرا می کرد !!!!

roteal2007
20-02-2011, 18:17
دوستان حجم این نسخه چقدر هست و بیرون گرافیکش به نظرتون در چه حد هست نسبت به BLACK OPS ؟
میارزه دانلود کنم؟ کسی نیست کارت به کارت کنم واسم بفرسته؟ من اصفهانم

Davood_titan
20-02-2011, 18:21
دوستان حجم این نسخه چقدر هست و بیرون گرافیکش به نظرتون در چه حد هست نسبت به BLACK OPS ؟
میارزه دانلود کنم؟ کسی نیست کارت به کارت کنم واسم بفرسته؟ من اصفهانم

الان تو بازار 2 DVD هستش
البته خیلی باگ داره وایسی Final بیاد بهتره

capitan prise
20-02-2011, 19:21
تاریخ انتشار رسمی بازی 2 فروردین هست که به احتمال زیاد چند روز زودتر برای xbox میاد ( لیک میشه )
شاید بتونی رو حالت نرمال بازی کنی. بستگی به رزولوشنی داره که بازی می کنی.

پس این بازی که دو تا dvd هست به اسم کرایسیس 2 جریانش چیه؟

hesam_g59
20-02-2011, 19:37
اینو امروز با fraps گرفتم.

marmolak kocholo
20-02-2011, 20:52
پس این بازی که دو تا dvd هست به اسم کرایسیس 2 جریانش چیه؟

این نسخه همون نسخه ی بتا یا دزدی هستش.
اون افرادی که این نسخه رو گرفتن می گفتن باگ زیاد داره ومهم ترین تفاوت از نظر من پشتیبانی نکردن از DX10 و DX 11 هستش که اصل گرافیک بازی تو DX 11 مشخص می شه...

wordship
21-02-2011, 12:17
نسخه بتای کرایسیس2

همانطور که می دانید و پیش تر نیز در سایت دنیای بازی خواندید، نسخه ی بتای بازی کرایسیس2 به صورت غیر قانونی منتشر شد. حال می خواهیم کارایی این نسخه را در سخت افزار های گوناگون برای شما نشان دهیم.

البته لازم به ذکر است که این نسخه از دایرکت ایکس11 پشتیبانی نکرده و تنها قابلیت پشتیبانی از دایرکت ایکس9 را داراست. با این حال گرافیک این بازی بسیار دیدنی و جذاب است. البته به نظر می رسد برای بازی کردن کرایسیس2 در وضوح تصویر مناسب و با جزئیات بالا بایستی سخت افزاری قوی در اختیار داشته باشید که این مسئله تا حدودی با اظهار نظر های کرایتک فاصله دارد. بدین معنی که اگر شما می توانستید دو شماره ی پیشین را به خوبی در رایانه ی خود اجرا کنید حالا ممکن است نتوانید کرایسیس2 را با همان رایانه و به همان خوبی اجرا کنید. و این بدان معناست که نسخه ی نهایی بازی که از دایرکت ایکس 11 پشتیبانی می کند، احتمالا نیاز به سخت افزار قوی تری نیز خواهد داشت. البته از طرفی می توان امیدوار بود که نسخه ی نهایی با بهبود هایی که خواهد یافت از نظر کارایی بهینه تر باشد.

بهتر است سخن را کوتاه کرده و به سراغ اصل مطلب برویم.

سیستمی که بازی با آن تست شده است شامل قطعات زیر می شود:

- Intel Core i7 920
- x3 2GB G.Skill DDR3 PC3-12800 (CAS 7-7-7-20)
- Asus P6T Deluxe (Intel X58)
- OCZ ZX Series 1250w
- Seagate 500GB 7200RPM (Serial ATA300)
- GeForce GTX 580
- GeForce GTX 570
- GeForce GTX 560 Ti
- GeForce GTX 460 1GB
- Radeon HD 6970
- Radeon HD 6950
- Radeon HD 6870
- Radeon HD 5770

- Microsoft Windows 7 Ultimate 64-bit
- Nvidia Forceware 266.66
- Nvidia Forceware 266.58
- ATI Catalyst 10.12

:

alis63
21-02-2011, 15:14
من که بعد از 5 دقیقه بازی کردن پاکش کردم لطفش به همون نسخه اصلیه(البته ارجینال منظورم نیست:31:)
دوستان من با این سیستم چی میتونم تحویل بگیرم ؟ میشه به نسبت گرافیکش خوب باشه؟
amd x245 2.9
ram 4 gig ddr3 1333
geforce 9600 gt ddr3 512

Electronic-Arts
21-02-2011, 15:53
من که بعد از 5 دقیقه بازی کردن پاکش کردم لطفش به همون نسخه اصلیه(البته ارجینال منظورم نیست:31:)
دوستان من با این سیستم چی میتونم تحویل بگیرم ؟ میشه به نسبت گرافیکش خوب باشه؟
amd x245 2.9
ram 4 gig ddr3 1333
geforce 9600 gt ddr3 512
شاید بتونی رو مدیوم بازی کنی که به احتمال زیاد نمیشه و افت فریم خواهی داشت , من GTX285 که قوی ترین گرافیک دایرکت ایکس 10 هست:21: نگرانم که نتونم درست بازی کنم اون وقت با 9600 اومدی میگی گرافیکش خوب باشه؟:18:

saman_s755
21-02-2011, 16:00
بهترین بازیه بود که توی عمرم زدم!

ایول...

بچه ها کسی انلاین خواست بزنه منو خبر کنه!

saman_s755

marmolak kocholo
21-02-2011, 16:18
شاید بتونی رو مدیوم بازی کنی که به احتمال زیاد نمیشه و افت فریم خواهی داشت , من GTX285 که قوی ترین گرافیک دایرکت ایکس 10 هست:21: نگرانم که نتونم درست بازی کنم اون وقت با 9600 اومدی میگی گرافیکش خوب باشه؟:18:
من GTX 460 دارم، استرس دارم یه وقت فریم خوب نده ! :41: ( فکر کنم باید اور کنم ... )

Viren
21-02-2011, 16:22
یا این سایت تست بگیرید

برای من همه رو زد Pass

AMD Athlon(tm) II X4 630 Processor
4.0 Ram GB
Radeon 5850
Win 7

marmolak kocholo
21-02-2011, 16:29
یا این سایت تست بگیرید

برای من همه رو زد Pass

AMD Athlon(tm) II X4 630 Processor
4.0 Ram GB
Radeon 5850
Win 7

این سایت یه چیزی می گه !! هی می گه Pass
برای منم زد Pass !
ولی به خاطر این که تست کنم سایتو رفتم DeadSpace 2 رو (که با HD حداکثر فریم رو می گرفتم) انتخاب کردم باز
همرو نوشت Pass ! جالب بود !

Viren
21-02-2011, 16:36
این سایت یه چیزی می گه !! هی می گه Pass
برای منم زد Pass !
ولی به خاطر این که تست کنم سایتو رفتم DeadSpace 2 رو (که با HD حداکثر فریم رو می گرفتم) انتخاب کردم باز
همرو نوشت Pass ! جالب بود !

خب درسته که!

حداکثر فریم رو می گرفتی باید بگه Pass دیگه!:31:

marmolak kocholo
21-02-2011, 17:23
خب درسته که!

حداکثر فریم رو می گرفتی باید بگه Pass دیگه!:31:
د نه دیگه :31:
نگاه کن شما مثلا یه درسی رو با نمره ی 10 قبول می شی(حالا شما نه خودم:31:) یکی ازت سوال کنه چه طور دادی می گی پاس کردم !
حالا یه درسی رو 20 می شی یکی ازت سوال کنه چه طور دادی می گی عالی دادم !!
تو این سایت چیزی به اسم عالی وجود نداره ! شما چه حداقل چه حداکثر سیستم رو داشته باشید می گه Pass
ولی 2 حالت داره یکی پاس کردن حداقل سیستم مورد نیاز یکی هم پاس کردن سیستم پیشنهادی ...
مشکل این جاست که خیلی بازی هارو تو این سایت براش Recomended نزاشته ( مثل همین Crysis2 )...
در این صورت اگه یکی با گرافیک 8800 با این سایت تست بگیره برای اونم می زنه pass ، برای شما هم که 5850 دارید می زنه pass
پس نمیشه زیاد اعتماد کرد به نوشته های این سایت چون دقیق نیست

S A M S U N G
21-02-2011, 17:34
دوستان با توجه به این نموردای صفحه قبل به نظرتون سیستم من تو رزولوشن 1200×1920 پیکسل میتونه فریم خوبی بگیره ؟

مخلصیم .

sima_6600
21-02-2011, 17:39
دوستان با توجه به این نموردای صفحه قبل به نظرتون سیستم من تو رزولوشن 1200×1920 پیکسل میتونه فریم خوبی بگیره ؟

مخلصیم .

بله من میگم شما با حد اکثر تنضیمات 62 فریم میگیرید:10:

MobinS
21-02-2011, 18:58
بهترین بازیه بود که توی عمرم زدم!

ایول...

بچه ها کسی انلاین خواست بزنه منو خبر کنه!

saman_s755

مگه بازی ریلیز شده؟

vegas
21-02-2011, 19:03
مگه بازی ریلیز شده؟
نسخه Beta ....

R O O T
21-02-2011, 20:57
دوستاني كه نسخه بتا دارن كليد back space رو بزنن جون و انرژيشون بينهايت ميشه

The Rover
21-02-2011, 22:57
واسه من Back Space کدهای Fهارو بالا تصویر مینویسه مثلا میگه F4 جونو بینهایت میکنه
در ضمن وقتی Numpad1 میزنم دوتا اسلحه با تیر بینهایت میده

ILLIDAN-D
22-02-2011, 11:33
من نسخه بتا رو با این مشخصات روی تنظیمات Advance

45 فریم داشتم راحت

Corei5 2.6

4GB ram 1666

Asus 4870 1GB

ولی عجب گرافیکی داره لعنتی

به هر حال من یک مرحله هم نرفتم منتظر نسخه کامل هستم لایسنس بخرم لذت ببرم :31:

havas_1980
22-02-2011, 13:49
من نسخه بتا رو با این مشخصات روی تنظیمات Advance

45 فریم داشتم راحت

Corei5 2.6

4GB ram 1666

Asus 4870 1GBای کارش رزولوشن رو هم عنوان میکردین...

drbehnam
22-02-2011, 15:49

با توجه به این عکس ها

لینک دانلود کرک اسکیدرو
:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخب چگونه مولتی پلیر رو بازی کنیم؟؟؟

توضیحات اسکیدرو
How to play Multiplayer
Code:
net_lanbrowser = 1 ; find LAN (local) matches instead of internet matches in multiplayer serverbrowser
net_initLobbyServiceToLan = 1 ; make LAN (local) lobbies instead of internet lobbies in multiplayer
4. Open the game, go into multiplayer and create a server, wait for everyone to join and play!
5. If you’re joining instead of hosting, find out in the chat who is hosting, check their Hamachi IP
6. Bring up the console in-game (should be the \ , ¬ or ~ key depending on your keyboard and language settings)

pc?sys_spec = 5
sys_languages = english

ببخشید اینارو فارسی تو ضیح می دی من چیزی حالیم نمی شه

ILLIDAN-D
22-02-2011, 16:37
ای کارش رزولوشن رو هم عنوان میکردین...
Full HD 1920x1080

esi222
22-02-2011, 17:05
دوستان عزیز سلام
یه سوال تکراری داشتم از همین اول ازتون معذرت میخوام:11:
خواستم این بازی رو دانلودش کنم اما مثله اینکه نسخه بتا هستش.حالا موندم که دان کنم یا نه.
آخه نمیدونم تفاوت این بتا با اصلیش تو چیه؟
میگن فقط 20 مرحله هستش و کامل نیست درسته؟
عزیزانی که بازی کردن ممنون میشم به این سوالام جواب بدن
:11:

The Rover
22-02-2011, 19:58
مرحله هاش کامله. فقط کمی باگ داره و شاید یه ذره اذیت کنه!

esi222
22-02-2011, 20:51
مرحله هاش کامله. فقط کمی باگ داره و شاید یه ذره اذیت کنه!

پس یعنی Crysis 2 کلا 20 مرحله هستش؟
یعنی غیر از باگ هیچ تفاوتی با اصلیش نداره؟
آخه خیلی برام مهمه که کامل هست یا نه چون دلم نمیاد بازی به این توپی رو ناقص بازی کنم.
واسه همین خواهشا دوستان اگه مطمئنید جواب بدین
ممنون

Reza Azimy_RW
22-02-2011, 21:45
پس یعنی Crysis 2 کلا 20 مرحله هستش؟
یعنی غیر از باگ هیچ تفاوتی با اصلیش نداره؟
آخه خیلی برام مهمه که کامل هست یا نه چون دلم نمیاد بازی به این توپی رو ناقص بازی کنم.
واسه همین خواهشا دوستان اگه مطمئنید جواب بدین
ممنون
اگه بازی برات مهمه اصلا بازی نکن . کلا این نسخه کامل نشده هست که در حاله ساخت بوده و پخش شده .
داستانه بازی کامله ولی بازی افت فریم و باگ داره و همچنین گرافیکه نهایی نیست .
در کل فقط به درده کسایی میخوره که از این بازی خوششون نمیاد یا مثلا میخواند فقط سیستمشون یا بازی رو تست کنن .
در کل پیشنهاد نمیشه !

esi222
23-02-2011, 00:55
اگه بازی برات مهمه اصلا بازی نکن . کلا این نسخه کامل نشده هست که در حاله ساخت بوده و پخش شده .
داستانه بازی کامله ولی بازی افت فریم و باگ داره و همچنین گرافیکه نهایی نیست .
در کل فقط به درده کسایی میخوره که از این بازی خوششون نمیاد یا مثلا میخواند فقط سیستمشون یا بازی رو تست کنن .
در کل پیشنهاد نمیشه !

ممنون از توضیحاتت
خود بازی و لذت بردن از بازی برام خیلی مهمه.
کلا من بخاطر 3 چیز از این بازی بسیار لذت میبرم:
داستان زیبا،گرافیک عالی،گیم پلی زیبا...
پس اگه وسطای بازی دچار باگ بشی که ضد حاله...
نسخه نهایی دقیقا کی منتشر میشه؟
با این سیستم تو نسخه نهایی که نباید مشکل داشته باشه درسته؟(وقتی گرافیک بتاش این باشه دیگه نهاییش چی میتونه باشه به گفته خود سازنده بازی نسخه نهایی گرافیک بهتری داره:18:)
Intel Q8400@2.93
RAM 2048 DDR3 1333
VGA Gigabyte 5770
1920*1080
کرایسیس 1رو با تمام جزئیات تو فول اچ دی مدیوم هیچ مشکلی نداشتم.
اما 2 چطور مشکلی نداره به نظر شما؟

The Rover
23-02-2011, 07:36
درسته.اگه به داستان اهمیت میدید نباید بتا رو بازی کنید یا دست کم فقط مراحل اولشو برید چون لذت بازی اصلی از بین میره

اما 2 چطور مشکلی نداره به نظر شما؟
این طور که به نظر میاد کلا نسبت به 1 سبک تره. اما بستگی داره بازی نهایی رو با چه DX میخواین بازی کنید

plsboy
23-02-2011, 08:20
ای بابا گرافیک محیط اصلا رقیب نداره ولی شکل gameplay خیلی تکراری و حال بهم زنه....
load کردنش که objective هارو مثل یه map از بالا نشون که هم دیگه مد شده همه رو mw 2 تقلید میکنه... من نمیدونم چرا اینقدر میخواد از mw 2 تقلید کنه...
خدا کنه که نسخه اصلی اینقدر باگ نداشته باشه و نیاد هی چپو راست patch واسه بازی بده...-مثل BFBC 2...
حالا جالب اینجاست که بعضی از باگها توی یک load از بازی هستن و اگه دوباره خارج بشی و دوباره اجرا اون باگهای قبلی نیست و یک سری باگهای جدید اضافه میشه....

---------- Post added at 08:20 AM ---------- Previous post was at 08:16 AM ----------

دوستاني كه نسخه بتا دارن كليد back space رو بزنن جون و انرژيشون بينهايت ميشه
آره عزیز چون بازی dev mode داره اجرا میشه همه code های بازی enable هستش...
تو crysis اولی میشد devmode رو disable کرد وتمام این اطلاعات روی صفحه رو برداشت ولی واسه این یکی من که نتونستم...

با توجه به این عکس ها

لینک دانلود کرک اسکیدرو
:

خب چگونه مولتی پلیر رو بازی کنیم؟؟؟

توضیحات اسکیدرو
How to play Multiplayer
Code:

pc?sys_spec = 5
sys_languages = english

آقا کسی لینکی واسه این کرک نداره؟
چون hotfile لینک رو پاک کرده...
یا اگه گرفته یک جا لطف کنه و آپلودش کنه...

sima_6600
23-02-2011, 10:38
اصلا کرک نداره اون لینک هم کرک بازی نیست بابا اسکیدرو هم همه رو گزاشته سر کار جان تو :31:

plsboy
23-02-2011, 10:43
اصلا کرک نداره اون لینک هم کرک بازی نیست بابا اسکیدرو هم همه رو گزاشته سر کار جان تو :31:
عزیز منظور کرک واسه اجرا نیست...
اون فایل باگهای بازی رو میگیره...

sima_6600
23-02-2011, 11:48
ببین اصلا همچین چیزی نیست کی گفته

plsboy
23-02-2011, 11:57
ببین اصلا همچین چیزی نیست کی گفته
راست گفتی انگار من اشتباه کردم...
اون فایل واسه multi هستش...

hesam_g59
23-02-2011, 14:28
اسکید رو هیچی نمیده... 2تا فیال 6 و 7 مگی داشت. که من دانلود کردم...
توی فایلی که میاد برات یه موزیک 5 و 6 مگی هست.. و یه فایل کوچولوی 100 کیلو بایتی

worldclass
23-02-2011, 14:41
سلام
ایا مراحل بازی کامله؟

The Rover
23-02-2011, 15:57
اینطور که به نظر میرسه کامله
اما من خودم نرفتم چون این بتا خیلی ضایعس و کلا حس بازی کامل که در آینده میادو میبره!

hesam_g59
23-02-2011, 16:29
مراحل اولش رو خیلی خوب میتونی رد کنی.
ولی هر چی به بالاتر نزدیک میشی... باگ های خفنی میبینی
منتظر موند برای بازی اصلی خیلی خوبه
ولی من عاشق بازی باگ دار هستم :))

Amir 3d
24-02-2011, 00:54
مراحل اولش رو خیلی خوب میتونی رد کنی.
ولی هر چی به بالاتر نزدیک میشی... باگ های خفنی میبینی
منتظر موند برای بازی اصلی خیلی خوبه
ولی من عاشق بازی باگ دار هستم :))
آره منم موافقم
چون مراحل اولو بخوبی رد کردم
بعد از 4-5 مرحله دیدم کریستال های آپگریتی رو ازم گرفته چون از قبل کپی سیو کرده بودم با هزار سیخ کالک پیداش کردم بعد نمیدونم از این کارای من بود یا نه :21:الان اون مرحله ای هستم که اسنایپر داده .
اولش رو رد میکنم وارد یه اتاقی میشم که آسانسورت(:27:)داره چند تا از آدماش فیگور و فریز شدن (فیگور:حالت اولیه ساختشونه یعنی دست و پاهاشون بازه "حالت ورزش پروانه":2:)
وقتی با آسانسورت میرم بالا دیگه نگو حسابی پر باگه همینطوری فریزن و پروانه!:2:
مثلا ادم هایی که تو هلی کوپترن تیر میزنند ولی اینار تیر میزنند ولی فریزندو پروانه:19: بعد از کلی تیر زدن میمیرن
حالا باید هلی رو نابود کنم با آر پی جی ولی آدم هایی که آر پی دارن فریزند و یا نمیافتند پایین که آر پی رو بردارم:13:اعصابم خورد شد:19::2:
ببینم کسی هست که تا آخرش رفته باشه ؟؟؟:18:
یا کسی هست که باگی که من دارم رو داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟:19:
کرک درست حسابی نیست که باگ هاش کم شه!!!
نسخه ء اصلیش کی میاد!

The Rover
24-02-2011, 09:24
امیر جان من همین مشکل شما رو داشتم.مثلا یه جاش وقتی دوباره لود کردم یه سرباز منو گرفت (یا من اونو گرفتم!) با هم از پنجره پرت شدیم پایین و مرحله رد شد بدون اینکه کاری کرده باشم!
به نظر من کسی نباید تا آخر بره چون داستانش لو میره و کلی حیف میشه!

saeedblack
24-02-2011, 10:07
در کل این نسخه بازی رو بخریم یا نه چون من میترسم همون یه ماه دیگه که بازی به طور رسمی و نهایی منتشر بشه بازم این فروشنده ها همین نسخه ها رو بیارن به مردم بدن؟

R O O T
24-02-2011, 10:17
من بازيو ديشب تموم كردم ولي زياد سر در نياوردم . بعضي مراحل هم خيلي باگ داشت . كلا توصيه ميكنم نگيريد من كه اشتباه كردم بايد نسخه اصلي رو هم بگيرم .

kortol
24-02-2011, 11:36
مثلا ادم هایی که تو هلی کوپترن تیر میزنند ولی اینار تیر میزنند ولی فریزندو پروانه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد از کلی تیر زدن میمیرن
حالا باید هلی رو نابود کنم با آر پی جی ولی آدم هایی که آر پی دارن فریزند و یا نمیافتند پایین که آر پی رو بردارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اعصابم خورد شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببینم کسی هست که تا آخرش رفته باشه ؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا کسی هست که باگی که من دارم رو داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نسخه ء اصلیش کی میاد!

احتمالا شما مرحله 7 نیستی همون جایی که باید یه هلیکوپتر رو بزنی تا بترکه ( داخل یه ساختمون هستی که شبیه آزمایشگاه هستش ) ولی هر چی تیر می زنی هیچیش نمیشه .... قبلش هم گویا باید می رفتی از یه آسانسور بالا و یه کامپیوتر رو خاموش می کردی با تیر زدن بهش !!!! بعد از اون تانک سواریه !!! اگه اون جایی بدون که خیلی ها اونجا گیر کردند می تونی بری منوی انتخاب مرحله و بری مر حله بعد رو بازی کنی چون گویا همه مراحل باز هستش !!!! اینم از باگ های بازی هستش دیگه که مخصوص نسخه بتا هستش ...

hesam_g59
24-02-2011, 12:16
خوب.. منم همین مرحله اش توی یکی از باگهاش گیر کردم... ولی با زدن کلید f2 .. یه مرحله رفتم جلوتر... تا رد شد
b-:

Amir 3d
24-02-2011, 12:56
احتمالا شما مرحله 7 نیستی همون جایی که باید یه هلیکوپتر رو بزنی تا بترکه ( داخل یه ساختمون هستی که شبیه آزمایشگاه هستش ) ولی هر چی تیر می زنی هیچیش نمیشه .... قبلش هم گویا باید می رفتی از یه آسانسور بالا و یه کامپیوتر رو خاموش می کردی با تیر زدن بهش !!!! بعد از اون تانک سواریه !!! اگه اون جایی بدون که خیلی ها اونجا گیر کردند می تونی بری منوی انتخاب مرحله و بری مر حله بعد رو بازی کنی چون گویا همه مراحل باز هستش !!!! اینم از باگ های بازی هستش دیگه که مخصوص نسخه بتا هستش ...
آره همینجام
من نمیدونستم نسخه ء بتا و آزمایشی (یا دزدی)هستش
(فکر میکردم کامله و اصلیشه البته شک کرده بودم خیلی زود وارد بازار شده اونم با dead space 2 با هم:31:)
بعد از این باگ اعصابم خورد شدم زدم تو گوگل باگ کراسیس دیدم اوه ه ه ه ه:31:ملت همه همینجوریه و نسخه ء بتا هستش:27:
یه خبر واسه ء 3دی بازها و سیخکالک کارها :8:
گویا لااقل اینو گرفتیم ضرری نکردیم چون...
موتور کراسیس 2 که البته نوشته SandBox Engine cry 3 :1/2 هم داره:5::21::10:
تو پوشه ء Crysis2\Bin32 به نام Editor است.حالشو ببرین:31:
البته من نتونستم لولی رو باز کنم تو کامنت ارورر هی فرت و فرت ارورر داد و از آخره پیغام داد
(یه عددی رو)که فکر کنم مربوط به رمم بود کسی تونست مرحله رو کامل باز کنه پیغام بده
من که نتونستم گویا رمم کم آورد:19:
اگه یکی تونست رندر هم پیدا کنه بگه کجاست!من پیداش نکردم که سیخ کالکش کنم:18:

The Rover
24-02-2011, 12:57
به نظر من ( بازم تاکید میکنم این نظر خیلی شخصیه منه :31:) اگه قرار به امتحان بازی باشه همون 4-5 تا مرحله اولو برید همه چی دستتون میاد دیگه لازم به پیشروی نیس با این همه مشکل و باگ! داستان و این چیزاشم دست نخورده میمونه تا بازی اصلی بیاد!

sima_6600
24-02-2011, 13:42
آره همینجام
من نمیدونستم نسخه ء بتا و آزمایشی (یا دزدی)هستش
(فکر میکردم کامله و اصلیشه البته شک کرده بودم خیلی زود وارد بازار شده اونم با dead space 2 با هم:31:)
بعد از این باگ اعصابم خورد شدم زدم تو گوگل باگ کراسیس دیدم اوه ه ه ه ه:31:ملت همه همینجوریه و نسخه ء بتا هستش:27:
یه خبر واسه ء 3دی بازها و سیخکالک کارها :8:
گویا لااقل اینو گرفتیم ضرری نکردیم چون...
موتور کراسیس 2 که البته نوشته SandBox Engine cry 3 :1/2 هم داره:5::21::10:
تو پوشه ء Crysis2\Bin32 به نام Editor است.حالشو ببرین:31:
البته من نتونستم لولی رو باز کنم تو کامنت ارورر هی فرت و فرت ارورر داد و از آخره پیغام داد
(یه عددی رو)که فکر کنم مربوط به رمم بود کسی تونست مرحله رو کامل باز کنه پیغام بده
من که نتونستم گویا رمم کم آورد:19:
اگه یکی تونست رندر هم پیدا کنه بگه کجاست!من پیداش نکردم که سیخ کالکش کنم:18:

همچین صابون به دلت نزن موتور بازی کامل نیست:13:.و هیچ فایده ای هم نداره:19:

havas_1980
24-02-2011, 13:49
موتور کراسیس 2 که البته نوشته SandBox Engine cry 3 :1/2 هم داره
تو پوشه ء Crysis2\Bin32 به نام Editor است.حالشو ببرین
ENGINE برای ساختن بازیه. EDITOR برای ساختن نقشه و ماده. بحثشون از هم جداس.
کجا دیدین موتور یه بازی رو کنار گیمش بدن بیرون!

vegas
24-02-2011, 14:01
ENGINE برای ساختن بازیه. EDITOR برای ساختن نقشه و ماده. بحثشون از هم جداس.
کجا دیدین موتور یه بازی رو کنار گیمش بدن بیرون!
بازی Leak شده و احتمالا از روی کامپیوتر یکی از سازندگان بازی به سرقت رفته Crytek که این بازی رو منتشر نکرده اونم با کلید های Drm بازی و ...
این Editor هم معمولا در اختیار سازندگان بازی هست و برای عموم نیست ....:46:

Reza Azimy_RW
24-02-2011, 15:27
رویه خیلی از بازی ها این ادیتور هست . بازی هایی که با انریل ساخته شدند یا ....
خلاصه که انجین نیست !
در ضمن این Sand Box قبلا نسخه 2ش اومده بود . تقریبا" همون کرای انجین 2 ولی بدون سورس و خروجی گرفتن .

vegas
24-02-2011, 15:59
رویه خیلی از بازی ها این ادیتور هست . بازی هایی که با انریل ساخته شدند یا ....
خلاصه که انجین نیست !
در ضمن این Sand Box قبلا نسخه 2ش اومده بود . تقریبا" همون کرای انجین 2 ولی بدون سورس و خروجی گرفتن .
انجین بازی که نیست ولی با اون ادیتوری که شما گفتید تفاوت داره و مختص Developer های بازی هست و با بازی ارائه نمیشه ...

sima_6600
24-02-2011, 19:03
انجین بازی که نیست ولی با اون ادیتوری که شما گفتید تفاوت داره و مختص Developer های بازی هست و با بازی ارائه نمیشه ...
اقای عزیز برو توش ببین زده پورت برای XBOX AND PS3 و نوشته Connect to xbox هرچی هست موتور بازی نیست:10:

Cris9 ripper
24-02-2011, 22:53
دوستان من تو همون مرحله ی اول بازی وقتی داره دموی نانو سوییت رو نشوم میده گیر میکنه :13:
کسی نمیدونه مشکل از کجاس؟
(آخه بعضیا بازی رو تا آخرشم رفتن)
مرسی:10:

Amir 3d
25-02-2011, 00:15
درسته این ادیتور بازیه اما در کل مطمین باش با بازی ارایه نمیکردنش
در کل میشه کرای رو سیخ زد که... نمیشه!
اما این ادیتور یکم زیادی ادیت داره چون تنظیمات کاراکتر و ... داره ولی در کل یکم زیادی واسه ء یه ادیتور پیشرفته است بیشتر به موتور میخوره!

nw_nk
25-02-2011, 05:50
سلام

کسی کامل رفته؟

هدف Defend Airlift Evac Site: Hold back the Ceph attack
گمونم مرحله Power Out

بعد از تموم شدن موج های حمله اتفاقی نمیوفته!

راستی تا اینجا فقط یک بار Crash پیش اومد. اونم تو ساختمون آتیش گرفته سمت راست بالا اون بیگانه باگی رو دو بار Grab کردم.

-------------
ISO
9900437504 Bytes

آره منم موافقم
چون مراحل اولو بخوبی رد کردم
بعد از 4-5 مرحله دیدم کریستال های آپگریتی رو ازم گرفته چون از قبل کپی سیو کرده بودم با هزار سیخ کالک پیداش کردم بعد نمیدونم از این کارای من بود یا نه :21:الان اون مرحله ای هستم که اسنایپر داده .
اولش رو رد میکنم وارد یه اتاقی میشم که آسانسورت(:27:)داره چند تا از آدماش فیگور و فریز شدن (فیگور:حالت اولیه ساختشونه یعنی دست و پاهاشون بازه "حالت ورزش پروانه":2:)
وقتی با آسانسورت میرم بالا دیگه نگو حسابی پر باگه همینطوری فریزن و پروانه!:2:
مثلا ادم هایی که تو هلی کوپترن تیر میزنند ولی اینار تیر میزنند ولی فریزندو پروانه:19: بعد از کلی تیر زدن میمیرن
حالا باید هلی رو نابود کنم با آر پی جی ولی آدم هایی که آر پی دارن فریزند و یا نمیافتند پایین که آر پی رو بردارم:13:اعصابم خورد شد:19::2:
ببینم کسی هست که تا آخرش رفته باشه ؟؟؟:18:
یا کسی هست که باگی که من دارم رو داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟:19:
نسخه ء اصلیش کی میاد!

برای هلیکوپتر آزمایشگاه تو زاویه ای بایستید که تیر اونم بهتون میخوره. تیراندازش رو بزنید. با گلوله کمی طول میکشه اما اثر داره.

اینجا از Keypad 1 (که اسلحه میده) استفاده نکنید. باعث پیشرفت ناموزونی در بازی میشه و علاوه بر اذیت شدن ممکنه پشت در هنگام خروج بمونید.

دوستان من تو همون مرحله ی اول بازی وقتی داره دموی نانو سوییت رو نشوم میده گیر میکنه :13:

اگه مشکل فیلمه که باید ردش کنید. Enter بود؟

من بازيو ديشب تموم كردم ولي زياد سر در نياوردم . بعضي مراحل هم خيلي باگ داشت . كلا توصيه ميكنم نگيريد من كه اشتباه كردم بايد نسخه اصلي رو هم بگيرم .

Select Mission کردید؟

R O O T
25-02-2011, 09:50
سلام

کسی کامل رفته؟

هدف Defend Airlift Evac Site: Hold back the Ceph attack
گمونم مرحله Power Out

بعد از تموم شدن موج های حمله اتفاقی نمیوفته!

راستی تا اینجا فقط یک بار Crash پیش اومد. اونم تو ساختمون آتیش گرفته سمت راست بالا اون بیگانه باگی رو دو بار Grab کردم.

Select Mission کردید؟

در اونجا بعد از هجوم اون ياروها بايد يدونه از اون بزرگاشون مياد . از همونا كه خيلي بزرگن . شايد از اون كوچولوهاشون كسي مونده باشه؟با زدن f2 ميتونيد به checkpoint بعدي بريد .

نه اون مرحله هايي كه باگ داشت رو با f2 رد ميكردم ميرفتم checkpoint بعدي . برا من مرحله اخر فكر كنم سوار تانك ميشيم خيلي باگ داشت مرحله رو از دوباره رفتم درست شد .

Cris9 ripper
25-02-2011, 12:23
دوستان من هنوز همین مشکلو دارما..حتی وقتیم که فیلم رد میشه..وقتی آدمه بلند میشه یه تفنگ میبینه که دورو ورش سوسک داره:دی بعد وقتی تفنگو بر میداره قطع میشه:41:

nw_nk
25-02-2011, 13:23
در اونجا بعد از هجوم اون ياروها بايد يدونه از اون بزرگاشون مياد . از همونا كه خيلي بزرگن . شايد از اون كوچولوهاشون كسي مونده باشه؟با زدن f2 ميتونيد به checkpoint بعدي بريد .

نه اون مرحله هايي كه باگ داشت رو با f2 رد ميكردم ميرفتم checkpoint بعدي . برا من مرحله اخر فكر كنم سوار تانك ميشيم خيلي باگ داشت مرحله رو از دوباره رفتم درست شد .

بزرگ در حد Pinger؟ برای من بیشتر از متوسط نمیاد. کسی نمونده. F2 اثری نداره و از نظر مکانی هم منو به Checkpoint های قبلی می بره.

ویرایش: مرحله رو دو بار رفتم. بار سوم نشد Select می کنم.

Cris9 ripper
25-02-2011, 15:57
دوستان کسی کرکی چیزی نداره تا من بتونم حداقل یه مرحلشو برم؟:41:

The Rover
25-02-2011, 16:18
دوستان کسی کرکی چیزی نداره تا من بتونم حداقل یه مرحلشو برم؟:41:
اگه گبرتون تو دموی اول هر مرحله بود با Enter ردش کنید اگرم تو خود بازی بود با F2 به چک پوینت بعدی میرید اگه باز هم نشد فوقش از Select Mission مرحله بعدی رو انتخاب میکنید.
فکر نکنم دیگه نیاز به کرک باشه

plsboy
25-02-2011, 17:18
آقا من که از گرافیک بازی کف کردم ولی کلا حالم داره از بازی بهم میخوره چون خیلی تکراری و gameplay مفتضحی داره...
البته واسه همین صبر نکردم تا نسخه کامل بیاد که اونرو بازی کنم و همین نسخه beta رو تقریبا تمام کردم...
من رسیدم یه جایی که پروفسور بهم یه آمپول رو میده که انگار منو imortal میکنه که تا میخوام بردارمش بازی کلا هنگ میکنه..... که اصلا همچین چیزی اتفاق نیوفتاده بوده تا الان...
من که فکر میکنم آخر بازی هستش فقط میخوام بدونم چی میشه...

Cris9 ripper
25-02-2011, 19:02
اگه گبرتون تو دموی اول هر مرحله بود با Enter ردش کنید اگرم تو خود بازی بود با F2 به چک پوینت بعدی میرید اگه باز هم نشد فوقش از Select Mission مرحله بعدی رو انتخاب میکنید.
فکر نکنم دیگه نیاز به کرک باشه
نه مشکل از فیلم نیست..از بعد از فیلمه..وقتی که توی کلیسای متروکه ایه و سرش گیج میره ..بلند میشه دوباره انرژی میاد تو سوییتش..یکم جلوتر میره و یه کلت میبینه برش میداره و یهو تو همون تصویر میمونه و قطع میشه..:41:
F2 واسه من تاثیری نداره و وقتی میزنم اتفاقی نمیافته..
تو مرحله های دیگه هم وقتی Select میکنم همون اول قطع میکنه...تنها مرحله هایی که میشه رفت تو بازی مرحله ی اول و دومه
مرسی:11:

nw_nk
25-02-2011, 19:28

میگم با یکی از مراحل قبل (دومین Pinger بازی) اشتباه نگرفتی؟ مرحله ای که ملت می خوان سوار قطار شن و بعد از نابودی بزرگه خودرویی شبیه Hammer میاد دنبالت.

بازم رفتم اتفاقی نیوفتاد (غیر از غیب شدن یکی از دو Objective). به هر حال ماموریت بعد (Eye of the storm) رو Select و بازی رو تموم کردم.

وسط مرحله Bridge دنیا کاراکتری شد. ناکس تا ته پل هم Checkpoint نداشت بگیرم و دوباره لود کنم. شده بود ماتریکس. هر جا تجمع و آشفتگی بود حرکت عنصر بیگانه تشخیص می دادم.

Pinger

The Rover
25-02-2011, 20:08
نه مشکل از فیلم نیست..از بعد از فیلمه..وقتی که توی کلیسای متروکه ایه و سرش گیج میره ..بلند میشه دوباره انرژی میاد تو سوییتش..یکم جلوتر میره و یه کلت میبینه برش میداره و یهو تو همون تصویر میمونه و قطع میشه..:41:
F2 واسه من تاثیری نداره و وقتی میزنم اتفاقی نمیافته..
تو مرحله های دیگه هم وقتی Select میکنم همون اول قطع میکنه...تنها مرحله هایی که میشه رفت تو بازی مرحله ی اول و دومه
مرسی:11:
اینم از بدشانسی شماست!
شایدم خوش شانسی باشه! چون لذت گیمِ کامل که بعدا عرضه میشه از بین نرفته! :31:

Cris9 ripper
25-02-2011, 20:15
اااااه:18:
شانس ندارم دیگه..
یعنی ممکنه اشکال از DVD دزدیده شده :دی باشه؟
یعنی بازی رو عوض کنم خوب شه؟!

The Rover
25-02-2011, 20:24
اااااه:18:
شانس ندارم دیگه..
یعنی ممکنه اشکال از DVD دزدیده شده :دی باشه؟
یعنی بازی رو عوض کنم خوب شه؟!
گمان نکنم! آخه مثل همین مشکلات (اما نه در این حد) برای یکی از دوستانم پیش اومد که اون همون dvd منو نصب کرده بود! اما به امتحانش می ارزه!
در کل برای من خیلی مشکل داشت مثلا نمیشد از tactical visor خوب استفاده کرد،هر چی آپگرید میکردم دوباره ریست میشد! یا کنترل اصلا نمیتونم تغییر بدم که برای من الزامیه!
این ایرادهای اصلیه وگرنه میشه بازی رو تموم کرد

worldclass
26-02-2011, 00:45
سلام
من بازی رو دانلود کردم با حجم 9 گیگ.اما چند تا سوال
1) چرا بازی بدون نصب اجرا میشه؟!
2) چرا تو بازی سمت راست و بالا مشخصات سخت افزاری دائم نوشته میشه
3) چطور تحت دایرکت ایکس 10 بازی رو اجرا کنم؟
4)چرا تنظیمات پیشرفته گرافیکی نداره؟!

Cris9 ripper
26-02-2011, 09:27
من کرایسیس 2 میخوام:19:
بچه ها نسخه ی اصلیش کی میاد؟؟؟

The Rover
26-02-2011, 09:32
سلام
من بازی رو دانلود کردم با حجم 9 گیگ.اما چند تا سوال
1) چرا بازی بدون نصب اجرا میشه؟!
2) چرا تو بازی سمت راست و بالا مشخصات سخت افزاری دائم نوشته میشه
3) چطور تحت دایرکت ایکس 10 بازی رو اجرا کنم؟
4)چرا تنظیمات پیشرفته گرافیکی نداره؟!
همه اینا به این دلیله که این نسخه Betaـه :31:
روی 10 فکر نکنم اجرا بشه.
یه سری روش های سنتی بود که میشد 11 رو فعال کرد اما اونم مثل اینکه کارساز نیس! باید برای تجربه گرافیک واقعی و نهایی تا اومدن نسخه کامل صبر کنید

من کرایسیس 2 میخوام:19:
بچه ها نسخه ی اصلیش کی میاد؟؟؟
March 22, 2011 اما الان میتونید با Bulletstorm و بازیای دیگه سرگرم باشید :31:

Cris9 ripper
26-02-2011, 09:34
تا اومدن نسخه کامل صبر کنید
دوست عزیز این نسخه ی اصلیش کی میاد؟؟؟:19:

Erfan.
26-02-2011, 10:35
دوست عزیز این نسخه ی اصلیش کی میاد؟؟؟

اوایل عید نوروز... فکر میکنم پنجم فروردین...

worldclass
26-02-2011, 16:41
همه اینا به این دلیله که این نسخه Betaـه :31:
روی 10 فکر نکنم اجرا بشه.
یه سری روش های سنتی بود که میشد 11 رو فعال کرد اما اونم مثل اینکه کارساز نیس! باید برای تجربه گرافیک واقعی و نهایی تا اومدن نسخه کامل صبر کنید

اما تو چند تا عکس که بچه ها از بازی گذاشته بودن اون مشخصات سخت افزاری رو تو گوشه سمت راست بالا ندیدم!

sima_6600
26-02-2011, 17:17
اما تو چند تا عکس که بچه ها از بازی گذاشته بودن اون مشخصات سخت افزاری رو تو گوشه سمت راست بالا ندیدم!
چون بچه های اون ها رو ورداشتن و دیده نمیشه:10:

The Rover
26-02-2011, 20:37
تو فایل system.cfg همون جایی که بازی قرار داره:
r_displayInfo=1 به r_displayInfo=0 تغییر بدین

Cris9 ripper
26-02-2011, 21:29
تو فایل system.cfg همون جایی که بازی قرار داره:
r_displayInfo=1 به r_displayInfo=0 تغییر بدین
مال من همچین چیزی نداره..
میشه آدرس دقیق تر بدین لطفا؟:11:

The Rover
27-02-2011, 09:51
مال من همچین چیزی نداره..
میشه آدرس دقیق تر بدین لطفا؟:11:
تو همون پوشه که بازی رو ریختین یه فایل هست با اسم system.cfg
اونو با notepad بازکنید و اون دستور تغییر بدین

katlots
27-02-2011, 11:03
پس این نسخه ای که خریدم کامل نیست هنوز نصب نکردم

Cris9 ripper
27-02-2011, 15:29
نه دیگه..هنوز کامل نیست و پر از ایراده:دی

lucky_luke
28-02-2011, 13:14
سلام
بنظرتون میشه با لپتاپ هم بازیش کرد؟
امتیازات 3dmark 11 رو هم میگم شاید کمک کرد:
X365
P1176
E1970
(دلم خوشه ها!! مگه نه؟!! امتیاز GTX 570 با همین برنامه X1619)

Captain MacMillan
28-02-2011, 20:21
چرا نشه؟؟ مگه لپتاپ چشه؟

saman_s755
28-02-2011, 22:38
بچه ها یه راه ساده دیگه برای از بین بردن اون نوشته هایی که سمت راست تصویر میاد این که :

وقتی وارد بازی میشین دکمه ~ رو بزنید

سپس این کد رو وارد کنید و اینتر رو بزنید همچی حل میشه!

r_displayinfo 0

---------- Post added at 10:38 PM ---------- Previous post was at 10:33 PM ----------

نسخه ایکس باکس 360 «کرایسیس 2» متحیر کننده است (قسمت اول)

Cris9 ripper
01-03-2011, 11:49
دوستان اگه ممکنه میشه اونایی که نسخه ی بتا رو بازی میکنن بگن که ویندوزشون چیه و چند بیته؟
من نمیتونم با ویندوز 7 - 64 بیت بازی کنم:41:
تو بازی گیر میکنه..

Bobby Sands
01-03-2011, 12:30
دوستان اگه ممکنه میشه اونایی که نسخه ی بتا رو بازی میکنن بگن که ویندوزشون چیه و چند بیته؟
من نمیتونم با ویندوز 7 - 64 بیت بازی کنم:41:
تو بازی گیر میکنه..
واسه منم همینطوره. توی xp اجرا شد ولی توی win7 64 اولش اجرا میشه میره تو بازی ولی اونجا که مینوسیه Crytek – Internal Use Only. Not for Distribution دیگه گیر میکنه .
کسی از دوستان میدونه چطور میشه این مشکل رو رفع کرد؟ اصلا امکان داره؟

Cris9 ripper
01-03-2011, 16:38
واسه منم همینطوره. توی xp اجرا شد ولی توی win7 64 اولش اجرا میشه میره تو بازی ولی اونجا که مینوسیه Crytek – Internal Use Only. Not for Distribution دیگه گیر میکنه .
کسی از دوستان میدونه چطور میشه این مشکل رو رفع کرد؟ اصلا امکان داره؟
آره مال منم دقیقا اینجوریه..:41:

The Rover
01-03-2011, 17:56
رو 32 امتحان کنید. ضرر که نداره :31:

Cris9 ripper
01-03-2011, 21:00
رو 32 امتحان کنید. ضرر که نداره :31:
آخه دوباره باید ویندوز عوض کنیم:41:
همه چی میپره:19:
خدایا یه ناجی برسون..کی تا عید صبر میکنه؟!:31:

invisgirl
04-03-2011, 14:38
آخه دوباره باید ویندوز عوض کنیم:41:
همه چی میپره:19:
خدایا یه ناجی برسون..کی تا عید صبر میکنه؟!:31:
منم دقیقا همین مشکلاتو داشتم
ویندوزمم 7
64 bit
نمیخواد ویندوزتو عوض کنی فقط نسخه ی 32 bite بازیو نصب کنو امتحان کن
مشکل من که حل شد :20:

Omidelf
04-03-2011, 15:05
دوستان اگه در ویندوز 7 مشکل دارین یا ویندوزتون 64 بیته این کارارو بکنین ! :

دوستان عزیز شما برین توی Folder بازی و در پوشه ی Bin32 بازی رو اجرا کنین ! این نسخه 32 بیته بازی رو 64 هم اجرا میشه .

اگه باز هم نشد رو
Icon
بازی کلیک کرده و این قسمت هارو برین :

Properties > Compability > Run This Program In Compability Mode > WIndows xP

اینجوری درست میشه

Omidelf
04-03-2011, 16:51
سلام

چند تا سوال داشتم

اول اینکه من یک WIndoews 7 64bit دارم ولی وقتی داخل کرایسس 2 میشم صدا نداره !!!! برقیه بازی ها مشکلی نداره

بعد اینکه کنار Fps دو عدد هستش خواستم بدونم فرقشون چیه ؟

عکس :

Benygh
04-03-2011, 19:09
بازی لیک شده رو کسی تست کرده ؟ البته حالا که لیک شده اسمش رو گذاشت بتا :دی

البته یک سری نقصانهایی داره مثل اینکه ...

havas_1980
04-03-2011, 19:17
سلام

چند تا سوال داشتم

اول اینکه من یک WIndoews 7 64bit دارم ولی وقتی داخل کرایسس 2 میشم صدا نداره !!!! برقیه بازی ها مشکلی نداره

بعد اینکه کنار Fps دو عدد هستش خواستم بدونم فرقشون چیه ؟

عکس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدببینین کدوم یک از این دوم مورد زیر جوابگوست...

مسیر زیر رو طی کنین:
تب Control Panel > Sound > Communications
و گزینه Do Nothing رو انتخاب کنین.

همچنین به مسیر زیر برین:
تب Speakers > Properties > Advanced < تب Control Panel > Sound > Playback
و گزینهi24 bit, 48000 Hz (Studio Quality)iرو انتخاب کنین. (بعضی جاها i16 bitهم عنوان شده.)

یکی حداکثر فریمه و دیگری حداقل فریم که داشتین.

gta6767
04-03-2011, 20:58
سلام من این بازی را خریدم ولی حالا که چند تا از مرحله ها را میرم میخوام برم مرحله ی بعد این ارور را میده:Memory allocation for 2952962052 bytes failed

Omidelf
04-03-2011, 22:12
مشکلم حل شد ولی در کل به همه پیشنهاد میکنم وایستین بازی اصلی بیاد

مثلا من رو حالت Full Screen که میزارم نورپردازی خیلی عجیب میشه و کل تصویر رو نور ور میداره اما Full Screen رو که غیر فعال میکنم درست میشه !

یا اینکه هوش مصنوعی دشمن ها 0 هستش ! و کاملا گیج هستن

و اینکه طرز حرکت بعضی ها خیلی عجیبه و طبیعی نیست

و اینکه رو حالت درجه سختی 3 که میزارم صدا نداره ولی رو درجه سختی 2 که میزارم صدا داره !

و اینکه صدا واضح نیست !

و ...

این نسخه پر از باگ و اشکاله و بازی نهایی حتما با این خیلی فرق داره

779
04-03-2011, 23:25
دوستانی که کارت گرافیکشون خیلی بالایه میتونن رو هاردکور بازی کنند ازما گفتن که همین الان DX9 این بازی رو بازی کنند چون حضم اون گرافیک تو DX11 غیر قابل تصوره ( من رو DX9 هنگ کردم ، از بس چیز میز زیاد داشت هیچی نمیگم فقط فکر کنید تریلر بتلفیلد 3 رو دارین بازی میکنین :دی )

Mobham69
05-03-2011, 11:15
دوستانی که کارت گرافیکشون خیلی بالایه میتونن رو هاردکور بازی کنند ازما گفتن که همین الان DX9 این بازی رو بازی کنند چون حضم اون گرافیک تو DX11 غیر قابل تصوره ( من رو DX9 هنگ کردم ، از بس چیز میز زیاد داشت هیچی نمیگم فقط فکر کنید تریلر بتلفیلد 3 رو دارین بازی میکنین :دی )
آیا این حرف که میگن Crysis beta بهترین گرافیک رو داره صحت داره؟؟؟:27:

Omidelf
05-03-2011, 19:53
آیا این حرف که میگن Crysis beta بهترین گرافیک رو داره صحت داره؟؟؟:27:

بله درسته

تازه این نسخه ناقص هستش و ازمایشیه , دیگه خوتون حساب کنید بازی اصلیش همراه DX11 بیاد دیگه چی میشه ... [ البته نسخه کامپیوترش منظورمه ]

بچه ها یه راه ساده دیگه برای از بین بردن اون نوشته هایی که سمت راست تصویر میاد این که :

وقتی وارد بازی میشین دکمه ~ رو بزنید

سپس این کد رو وارد کنید و اینتر رو بزنید همچی حل میشه!

r_displayinfo 0

---------- Post added at 10:38 PM ---------- Previous post was at 10:33 PM ----------

نسخه ایکس باکس 360 «کرایسیس 2» متحیر کننده است (قسمت اول)

شما اگه با گرافیک xbox متحیر شدی اگه رو Pc و DirectX 11 رو گرافیک Hardcore بازی کنی فکر کنم ... :27: !

Tourang
06-03-2011, 14:33
دوستان بازی حجم زیادی داره ممکن فقط یک پچ برای این بتا اضافه بشه که تبدیل به نسخه نهایی بشه

یا اینکه نسخه نهایی حجمش خیلی بیشتر ؟؟؟
چون من دارم میرم بازی رو پس بدم اینکار رو بکنم یا نه ؟؟؟؟؟

jack426
06-03-2011, 15:33
دوستان بازی حجم زیادی داره ممکن فقط یک پچ برای این بتا اضافه بشه که تبدیل به نسخه نهایی بشه

یا اینکه نسخه نهایی حجمش خیلی بیشتر ؟؟؟
چون من دارم میرم بازی رو پس بدم اینکار رو بکنم یا نه ؟؟؟؟؟

این نسخه بتا دزدیه!!!اسمشو گذاشتیم بتا:tongue:
براش پچی بیرون نمی یاد:31: