PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : LG Optimus 3D & 3D MAX | همه چیز را 3D ببینید، ضبط کنید و به اشتراک بگذارید

صفحه ها : 1 [2]

M@hdi-B
14-10-2011, 10:11
اتفاقا توی فواصل مختلف + زوایای مختلف گرفتم دستم... یه حالت خاصی بهم دست داد ، سر درد یا سرگیجه نبود اصلا (مدت هم آخه کم بود) ، ولی چشمام هی سعی میکرد روش Focus کنه که خلاصه دهنم سرویس شد ، تا چند دقیقه بعد تار میدیدم :دی
ولی 2 تا از پسر عمه هام همرام بودن ، یکیشون مث من شد ، یکیشون مشکلی نداشت اصلا... کلا مث که با بعضی چشما نمیسازه :دی

اصلا امکان نداره پارسا .. یه چی می گیا:31:

این گوشیو ال جی ساخته اصلا همچین ایرادی بهش وارد نیست .. سامسونگ یا اچ تی سی در پیت می ساخت یه چیزی:31:

.:PAR3A:.
14-10-2011, 10:26
من نفهمیدم ، این الان تیکه بود آیا؟؟؟ :دی

Pedram_mrn
14-10-2011, 13:41
اینم یه خبر خوب برای اپتیموس دارا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

dark fear
16-10-2011, 13:21
مث که با بعضی چشما مشکلی نداره ، ولی بعضی چشما رو کور میکنه :دی
من خودم عملا چشام داشت میزد بیرون در حین کار با این :دی
تایید میشه.. من به یکی از دوستام نشون دادم اصلا متوجه 3d بودن نشد :31:
درضمن.. احتمالا شما بازی 3d کردی.. من خودم هیچ جوره نتونستم با بازی های 3d فابریکش کنار بیام!!
اصلا نمیتونم روشون فکوس کنم.. :2:
به شخصه بعد از بازی کردن Nova و آسفالت و گلف حس خیلی بدی بم دست داد.. هیچکدوم رو بیشتر از 1دقیقه تحمل نکردم واقعا چشمم اذیت شد..
اما دیدن فیلمها و عکسهای 3d واقعا مبهوت کنندس :18:.. پیشنهاد میکنم اگه بازم گوشی دستتون اومد کلیپ پینوکیو یا Fashion tv رو نگاه کنید :10: دیدن فیلم 3D هم هیچ چشم درد و.. نداره.. حداقل برا من که اینجوره..
همین امروز ، توی راهروی دانشگاه حدود 10 نفر دورم جمع شده بودن یکی یکی گوشی رو نگاه میکردن و داد و بیداد میکردن :31: مخصوصا کلیپ Fashion tv خیلی روشون تاثیر گذار بود!!
البته من جمعشون نکردم!! یکیشون اتفاقی گوشیمو دید، بعد داد زد همه رو جمع کرد.. یه آبروریزی بود :31:

اصلا امکان نداره پارسا .. یه چی می گیا:31:

این گوشیو ال جی ساخته اصلا همچین ایرادی بهش وارد نیست .. سامسونگ یا اچ تی سی در پیت می ساخت یه چیزی:31:

لطفا تو این تاپیک اسپم ندید :10:
انگار بعضیا هنوز تو قید و بند برند هستن..

اینم یه خبر خوب برای اپتیموس دارا

بله این خبر رو من چند صفحه پیش گذاشتم
الان هم که رام گوشیم رو عوض کردم، این برنامه باهاش هست..
واقعا واقعا برنامه ی توپیه!! خیلی خیلی باحاله!! لیست بازی ها رو میاره.. اونایی که حالت فابریکشون Lanscape باشه، 99%شون 3d میشن!!
خیلی خیلی خیلی هم خفن میشه!! آخه کانورتر عکس و فیلم هم داره ولی زیاد باحال نیست.. اما این بازیا خیلی باحال میشن..
بازی های 2بعدی مثل Worms و Angry Birds فوق العاده میشن..
کلا بازی 3D بیشتر به درد این سبک های 2بعدی و آرکید میخوره.. نه بازی هایی مثل Asphalt و Golf که سه بعدی هستن.. (منظورم اون 3بعدیه.. نه این)

16-10-2011, 16:52
درضمن.. احتمالا شما بازی 3d کردی.. من خودم هیچ جوره نتونستم با بازی های 3d فابریکش کنار بیام!!
توی علاالدین من آسفالت رو اجرا کردم (گوشش زده بود 3دی) ، اصلا 3دی نبود :-؟ فکر کنم یه مشکلی داشت :دی
مشکلی که من ازش صحبت میکنم گلریه ، عملا چشام زد بیرون... ولی پسر عمم تصمیم گرفته بود پول جمع کنه اینو بخره :دی

M@hdi-B
16-10-2011, 20:11
توی علاالدین من آسفالت رو اجرا کردم (گوشش زده بود 3دی) ، اصلا 3دی نبود :-؟ فکر کنم یه مشکلی داشت :دی
مشکلی که من ازش صحبت میکنم گلریه ، عملا چشام زد بیرون... ولی پسر عمم تصمیم گرفته بود پول جمع کنه اینو بخره :دی

راهنماییش کن آتریکس بخره :31:

در ضمن انجمن موبایل مدیر داره مدیرش هم می دونه چی کار کنه .. کسی نمی تونه به کسی بگه چی کار کن چی کار نکن.

تکرار نشه

(^_^)
17-10-2011, 00:09
در ضمن انجمن موبایل مدیر داره مدیرش هم می دونه چی کار کنه .. کسی نمی تونه به کسی بگه چی کار کن چی کار نکن.

تکرار نشه
گیریم که تکرار شد !
که چـــی ؟!

M@hdi-B
17-10-2011, 07:57
گیریم که تکرار شد !
که چـــی ؟!

اولا که کسی با شما صحبتی نداره .. در حد و اندازه ای نیستی که طرف حساب قرارت بدیم

ثانیا توام مثل بعضیها سالی یه بار میای مثل بچه آدم یا پستا رو بخون یا حرف اضافی نزن مثل این پست

(^_^)
17-10-2011, 15:06
ثانیا توام مثل بعضیها سالی یه بار میای مثل بچه آدم یا پستا رو بخون یا حرف اضافی نزن مثل این پست
حاجی اون زمان که فرق سامسونگ رو با گوشی چینی نمیدونستی ما داشتیم تو کلوپ LG حکومت میکردیم !
+
جواب منو ندادی !

dark fear
18-10-2011, 06:40
راهنماییش کن آتریکس بخره :31:

تکرار نشه

اولا که کسی با شما صحبتی نداره .. در حد و اندازه ای نیستی که طرف حساب قرارت بدیم

من نمیدونم این بحثا چه ربطی به این تاپیک داره.. من هی تلاش کردم دوستانه با شما برخورد کنم اما مثل اینکه شما کلا علاقه ای به این لحن دوستی نداری
اینجا اگه مدیر داشت، هرکسی نمیتونست اسپم بده و توجیه هم بکنه!!
اگه بازم تکرار بشه، اصلا نقل قول نمیکنم.. گزارش میدم :10:

منم دقیقا مثل شما هستم.. اصلا بعد سوم آسفالت رو ندیدم.. چشمام هم ترکید :31: واقعا چشمام ترکید!!!
ضمنا تو پستهای قبلیم هم گفتم.. با گالری 3بعدی هم حال نکردم.. اگه بخوام عکس و فیلم سه بعدی بیارم، از گالری فابریک اندروید استفاده میکنم..
من نمیدونم عکس و فیلم هم دیدی یا نه.. ولی به نظرم عکس و ویدیو خیلی خوفه.. همینجور بازی ها دو بعدی و آرکید مثل Worms و Angry Birds ..
پیشنهاد میکنم اگه ندیدی، 1بار هم که شده اینو تجربه کن.. :10:
البته بازم تکرار میکنم این یکم شخصیه.. مثلا جناب Apoosh از بازی هاش هم خوششون اومد و مشکلی نداشتن..
یکی از دوستام کلا بعد سوم رو نمیبینه :31:
موفق باشید :11:

بامزی
20-10-2011, 13:19
آقا من یه مشکل دارم

یه نرم افزار برای دیدن این عکسای سه بعدی توی کامپیوتر می خوام : فرمت jpx

یه نرم افزار هم برای دیدن حداقل فیلم های سه بعدی :41:

-------------

----------------------
---

بامزی
20-10-2011, 13:39
---------------------------------

dark fear
20-10-2011, 14:38
آقا من یه مشکل دارم

یه نرم افزار برای دیدن این عکسای سه بعدی توی کامپیوتر می خوام : فرمت jpx

یه نرم افزار هم برای دیدن حداقل فیلم های سه بعدی :41:

-------------
بعد راستی این آسفالت چیه ؟

-----------------
برای دیدن فایل های تصویری در کامپیوتر برنامه زیاده ولی کاری نداره.. فورمت تصویر رو به صورت دستی jpg کن..
هرچند.. با این کار 2تا تصویر جدا از هم میبینی.. اصلا مگه شما مانیتور 3بعدی داری که میخوای ببینیش؟ :31:
سوال دومت رو هم متوجه نشدم.. واضح تر بگو

20-10-2011, 16:06
آسفالت یه بازی HD واسه اسمارت فون هاست...

h_r_v
21-10-2011, 21:00
آقا دیدن فیلم سه بعدی توی گوشی اصلا درد نداره :19: حداقل یه بار با یک چشم به گوشی نگاه کنید و بعد با چشم دیگه تا بفهمید که این در واقع دو تصویر جدا برای هر چشم میده ( یه سنسور فاصله سنج زیر دوربین جلویی داره و فاصله صورت رو تشخیص میده و ال سی دی دو تا تصویر جدا برای هر چشم میده که اصلا توسط چشم دیگه دیده نمیشه . اگه کسی مشکل وسواس داره بدونه اشکال از خودشه نه از ال سی دی )
( یا شاید هم دستش رو روی سنسور گرفته ! ) :31:

حاجی این مطلب رو جایی نگی.. بهت میخندن.. :27:

اگر زبانت خوبه این مطلب رو بخون.. کل تکنولوژی رو از ریشه توضیح داده :

dark fear
21-10-2011, 23:23
یه چیزی رو فهمیدم..
یکی از دوستان جایی سوال کرده بود نوع سه بعدی که توسط این گوشی ساپورت میشه چیه؟
در جواب باید بگم که این گوشی فایل های سه بعدی به سبک Side by Side رو ساپورت میکنه.. نه اون سبک قدیمی قرمز و فیروزه ای
درواقع اگه یک ویدیو آناگلیف (قرمز و فیروزه ای) روی این گوشی پخش کنید، به عنوان فیلم 2بعدی میشناسه
خواستم بگم که اگه کسی خواست مثلا فیلم 3بعدی دانلود کنه، نسخه ی Side by Side رو دانلود کنه

بامزی
22-10-2011, 02:59
حاجی این مطلب رو جایی نگی.. بهت میخندن.. :27:

اگر زبانت خوبه این مطلب رو بخون.. کل تکنولوژی رو از ریشه توضیح داده :

بابا این فرق می کنه :46:
ال سی دی در زوایه همر چشم شما تصویر منحصر به فرد میده که توسط چشم دیگه دیده نمی شه . دقیقا عین همون چیزی که توی واقعیت هست . بهش می گن تکنولوژی Side-by-side.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاید به اون سنسور فاصله هم ربط داره. (آقا این سنسور زیر دوربین جلو به صورت دوتایی هست . )

بامزی
22-10-2011, 15:04
بچه هایی که این گوشی رو داردن کسی تا حالا اون ویجت آب و هوای زشت accuwheter رو عوض کرده با یه چیز عالی تر ؟

dark fear
26-10-2011, 22:36
منظورت ویجت فابریکشه؟؟!!
این که خیلی نایسه :31: به نظرم از ویجت سنس هم باحال تره..
ویجت های زیادی هست با اشکال مختلف!
بهترین ویجت هم Go Weather است.. خیلی تم و پوسته داره.. من نصبش کردم ولی پاکش کردم
چون اولا از ویجت فابریک بیشتر خوشم اومد دوما به نظرم مثل خوره میفته به جون باتری!

بامزی
31-10-2011, 19:06
آقا همون طور که توی چند پست پیش بچه ها گفتن می دونید که یه توییک توی xda-developers اومده که یه فایل apk درست کرده بود که کیفیت فیلم برداری و عکس برداری رو بالا می برد . اما یه مشکلی هست اینکه روی رام های آپدیت شده جواب نمی ده V10k(latest) :41: شما می تونید رام رو از اینحا دانگرید کنید. من خودم جرات نکردم . اگه دوست داشتید با مسئولیت خودتون این کار رو انجام بدید

د :21:

بامزی
31-10-2011, 20:24
در ضمن خبر خیلی خوب این که می تونید گوشیتون رو 21 نوامبر به Android 2.3 آپدیت کنید :40:
3 هفته دیگه
در واقع به طور ذاتی 2.2 اصلا برای دو هسته ای ها بهینه نیست الان که 2.3 میاد افزایش کارایی برای این گوشی در پردازش دو هسته ای رو مشاهده خواهیم کرد

dark fear
04-11-2011, 04:17
درمورد اون روش افزایش کیفیت، من نصبش کردم
پیشنهاد میکنم نصبش نکنید.. تنها حسنی که داشت این بود که اشباع رنگ رو افزایش داده بود
ولی کلا افتضاح بود! طرف اومده بیت ریت رو زیاد کرده یه عکس تقلبی هم گذاشته، مردمو مسخره کرده!
مشکلات این ماد:
شارپنس رو خیلی کم کرده.. رنگها دیگه بیش از حد اشباع شدن و غیر طبیعی هستن.. نویز تصویر فوق العاده زیاد شده
و بدترین چیزشم اینه که کلا فشرده سازی رو حذف کرده.. چند ثانیه فیلم بگیری راحت 50-60 مگابایت میشه..
من رفتم تو تاپیکش توی فروم xda شکایت کردم که چرا مردمو مسخره کرده.. اول تکذیب کرد.. ولی بعد که عکس مقایسه گذاشم، دیگه جواب نداد!

======

دوستان یک خبر خوب!
آپدیت رسمی 2.3 لیک شده و آپدیت 4 هم الجی گفته شدیدا داره روش کار میکنه!
اینم لینک آپدیت 2.3 :

dark fear
04-11-2011, 04:18
پست اضافه.. لطفا حذف شود

dark fear
23-11-2011, 20:07
دوستان یه خبر خوب
آپدیت 2.3.5 رسما منتشر شد..
اینجا رامهای جدید موجوده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

از حالا به بعد رام های بهتری خواهیم داشت!
همین الان تو قسمت رامهای سایت xda پر شده از رام های مختلف o3d .. درحالی که قبلا 2-3 تا رام
درست حسابی بیشتر نداشت! چندتا رام اورکلاک شده هم اومده..
بنچمارک گوشی حتی از GS II استوک هم بیشتر شده!!

این دومیه لینکش فیــلتره.. امتیازش تقریبا 4300ـه!
GS II استوک حداکثر حدود 3600-3700 میشه

اینم از cf benchmark که قبلا از GS II عقبتر بود
اما حالا از اون هم جلو زده!!

سخت افزارش واقعا فوق العادس..

hamed999
25-11-2011, 13:55
سلام دوستانی که گوشی رو دارن بگن کیفیت فیلم و عکس گوشی چطوری هست ؟ تو فیلم برداری به اس 2 میرسه ؟
صداش تو اسپیکر و هدفون و موقع برقراری تماس بخصوص چطوره هم بلندی هم کیفیت ؟
و اینکه برای این گوشی ایس کریم میاد یا نه ؟
کسی هم خواست گوشیشو بفروشه پ.خ کنه من خریدارم

dark fear
25-11-2011, 21:00
سلام دوستانی که گوشی رو دارن بگن کیفیت فیلم و عکس گوشی چطوری هست ؟ تو فیلم برداری به اس 2 میرسه ؟
صداش تو اسپیکر و هدفون و موقع برقراری تماس بخصوص چطوره هم بلندی هم کیفیت ؟
و اینکه برای این گوشی ایس کریم میاد یا نه ؟
کسی هم خواست گوشیشو بفروشه پ.خ کنه من خریدارم

1.کیفیت عکسبرداریش درحد دوربین های 5 مگاپیکسل خوبه..
ولی فیلمبرداری خیلی خیلی خوبه.. با آپدیت 2.3.5 که جدیدا اومده کیفیتش بیشتر هم شده.. قبلا کیفیتش از s2 کمتر بود اما الان تقریبا درحد همون شده ولی نباید انتظار داشته باشی درحد Iphone 4s باشه چون توی این زمینه بی رقیبه
2.صدا و کیفیت اسپیکرش متوسط رو به بالاس.. هندزفریش عالیه.. موقع برقراری تماس هم بلندی و کیفیتش خیلی بالاس.. من اکثرا صدا رو کم میکنم
3.هم به صورت رسمی میاد هم توسط تیم سیانوژن ساپورت میشه.. این گوشی جزء اولین گوشی هاییه که رام سیانوژن ایس کریم براش میاد.. (شاید تا قبل از کریسمس عرضه بشه)

پیشنهاد میکنم صفحات قبلی رو بخونی شاید چیزای بدرد بخوری دستگیرت شد.. :10:
یا حق

Rzah
28-11-2011, 21:27
باسلام خدمت شما عزيزان. براى آبديت رام رسمى گوشيهاى ال جى شركت ال جى برنامه اى دارديابايستى به سايت ال جى برويم مثلآ سامسونگ برنامه
kies راداردكه روى كامپيوترمى ريزى وبه وسيله آن رام جديدرا روى گوشى مى ريزى. دوستان ممنون مى شوم راهنمائى كنيد براى گوشيهاى ال جى چه
كار بايستى كرد

Rzah
28-11-2011, 21:27
تكرارپاك شد

dark fear
28-11-2011, 21:45
بله برنامه ی LG PC Suite هست که البته فایل نصبش درون حافظه ی داخلی گوشیه و باید گوشیو به کامپیوتر وصل کنید و برنامه رو روی کامپیوتر نصب کنید

PersiAndroid
29-11-2011, 17:18
LG announces Android 4.0 ICS upgrade plans

hamed999
30-11-2011, 14:04
یه سوال دیگه از دارندگان گوشی
با اپدیت گوشی به 2.3 چه تغییراتی ایجاد شده ؟
و اما سوال اصلیم که واسم خیلی مهمه بیتریت فیلم های گرفته شده با این گوشی بعد از اپدیت به 2.3 تو حالت فول اچ دی و اچ دی چند هست ؟

dark fear
10-12-2011, 17:12
آموزش نصب رام رسمی 2.3.5

قبل از هرچیز تاکید میکنم که ترجیحا روی ویندوز xp یا 7 64بیت انجام بدید.. ضمنا در تمام مراحل انجام کار، به اینترنت
پرسرعت دسترسی داشته باشید.. به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی هم کابل رو وسط کار جدا نکنید
این روش برای کابران روت شده و CWM هم هیچ خطری نداره.. فقط بعد از انجام آپدیت باید دوباره روت کنید و...
هیچ فایل و برنامه ای رو هم از دست نمیدید.. فقط و فقط CWM و روت میپره
این روش رو خودم با موفقیت تست کردم.. ساده ترین راه برای آپدیت به 2.3 همینه.. درغیر این صورت باید Baseband نصب کنیدو....

1- این فایلهارو دانلود کنید

درایور ها:

Official GB V21A

2- فایل سوم رو اکسترکت بکنید این فایل رو اجرا کنید B2CAppSetup.exe

3- بعد از اجرا رو این گزینه کلیک کنید Install drivers

4- توگوشیتون تیک USB debugging رو بزنید از این مسیر
(menu/settings/application/development/USB debugging )

5- برنامه ی msxml.msi رو نصب کنید که تو فایل سوم دانلودتون بود

6- برنامه ی windows enabler.exe رو اجرا کنید میبینید که کنار ساعت یه ایکن جدید میاد روش کلیک کنید تا ok روش بیاد.

7- UpTestEX_mod2_marwin.exe رو اجرا کنید تو قسمت select type گزینه 3gQCT رو انتخاب کنید

8- select kdz file فایل kdz مورد نظر رو که حدود 430 مگابایت بود و دانلود کرده بودید رو انتخاب کنید.

9- رو گزینه NORMALL WEB UPGRADE TEST کلیک کنید.

10- upgreat start رو بزنید

11- صبر کنید تا برنامه اپدیت اجرا بشه گوشی ری استارت میشه و شروع به اپدیت میکنه.

تغییرات زیاد بوده.. چندتاش که به چشمم اومده:
عمق سه بعدی بیشتر شده.. ویرایشگر فیلم های سه بعدی اضافه شده.. رادیو اضافه شده.. سرعت دانلود به بالاترین
حد ممکن رسیده.. باتری پیشرفت چشمگیری داشته.. سرعت کلی گوشی بی نظیر شده.. اصلا خبری از تاخیر و
لگ و.. نیست.. سرعت گالریش فوق العاده شده! من هیچ گوشی اندرویدی ندیدم گالریش به سرعت گالری 2.3.5
این گوشی باشه!! ضمن اینکه جزء معدود اندرویدی هایی شده دیدم عکسها رو با رزولیشن کامل باز میکنه و وقتی
زوم میکنیم کیفیتش حفظ میشه همونطور که میدونی بقیه گوشی های اندرویدی عکسها رو با رزولیشن کم اجرا
میکنن .. تا عملکرد کند نشه مثلا حتی تو گلکسی هم وقتی زوم میکنیم کیفیت افت میکنه.. همچنین قابلیت
اورکلاک فراهم شده.. الان با کلاک 1.2 بنچمارکهاش از GSII هم بیشتر شده

بیت ریت فیلم ها الان 12mbs شده (قبلا 8 بود) با یه tweak میشه تا 20 هم زیادش کرد که به نظرم نیازی نیست

درحال حاضر کیفیت فیلم برداریش واقعا فوق العاده شده.. این چندتا عکس کپچر شده از یک ویدئو:

همونطور که میبینید فکوس خودکار هنگام فیلمبرداری به خوبی کار میکنه.. سرعت فکوسش هم عالی شده..
مثل بعضی گوشیا نیست که هی خود به خود ReFocous کنه..

D o l f i n
11-12-2011, 10:25
من که همچین گوشی رو گرفتم خواستم CWM رو نصب کنم گوشی به فنا رفت و کلا مرد الان 1 هفته اس هر کاری میکنم بالا نمیاد که درست شه

dark fear
11-12-2011, 17:34
حتما اشتباهی در حین کار کردین چون من که خیلی راحت و بدون مشکل نصبش کردم..
ببین این روش برات جواب میده؟ :
باتری گوشی رو در بیار.. با یو اس بی وصلش کن به کامپیوتر.. بعد همزمان باتری رو بذار و دکمه ی پاور رو بزن
گوشی کلا روشن نمیشه یا یه جایی گیر میکنه؟
نگران نباش قابل حله
این فیلم رو ببین:
y o u t u b e.com/watch?v=5UXL_ZRF2S8

بعدش که کامپیوتر گوشی رو شناخت ، با همین روشی که توضیح دادم، رام 2.3.5 رو بریز رو گوشیت
اگه نشد هم بگو تا بیشتر راهنماییت کنم

D o l f i n
11-12-2011, 23:41
من می خواستم CWM رو نصب و نصب هم کردم ولی چون خطا میداد و اجرا نمیشد اومدم CWM که مربوط به اپتیموس بلک بود رو نصب کردم همچین که ریست کردم دیگه روشن نشد الان هیچ علائم حیاتی نداره کلا مرده بعضی دوستان که مشورت کردم میگن هارد بریک شده بعضی هم میگن نه موندم والا یکی از عزیزان موبایلستان هم این روش رو پیشنهاد کرد و گفت جواب میده

ولی هر کاری میکنم کامل گوشی شناسایی نمیشه از درایوهایی که باید نصب بشه فقط یکی شناسایی میشه

بعدش که کامپیوتر گوشی رو شناخت ، با همین روشی که توضیح دادم، رام 2.3.5 رو بریز رو گوشیت
اگه نشد هم بگو تا بیشتر راهنماییت کنم
من با سون 64 بیت امتحان کردم تو سون که یه لحظه میاد و سریع هم قطع میشه و هر چی صبر میکنم هیچ اتفاقی نمیافته و شناسایی نمیشه

dark fear
12-12-2011, 12:08
من می خواستم CWM رو نصب و نصب هم کردم ولی چون خطا میداد و اجرا نمیشد اومدم CWM که مربوط به اپتیموس بلک بود رو نصب کردم همچین که ریست کردم دیگه روشن نشد الان هیچ علائم حیاتی نداره کلا مرده بعضی دوستان که مشورت کردم میگن هارد بریک شده بعضی هم میگن نه موندم والا یکی از عزیزان موبایلستان هم این روش رو پیشنهاد کرد و گفت جواب میده

ولی هر کاری میکنم کامل گوشی شناسایی نمیشه از درایوهایی که باید نصب بشه فقط یکی شناسایی میشه

من با سون 64 بیت امتحان کردم تو سون که یه لحظه میاد و سریع هم قطع میشه و هر چی صبر میکنم هیچ اتفاقی نمیافته و شناسایی نمیشه
گوشی شما احتمالا هارد بریک شده.. ولی هارد بریک هم قابل حله.. نا امید نباش.. خیلیا گوشیشون رو با این روش درست کردن
اون روش که توی --------- هست روش درستیه و با اون، حتما درست میشه.. فقط باید یه طوری این درایور ها رو نصب کنید
وقتی میخوای این کارو بکنی، به اینترنت وصل باش تا از طریق اینترنت درایور ها رو شناسایی کنه
با ویندوز های مختلف هم امتحان کن

12-12-2011, 15:45
گوشی شما احتمالا هارد بریک شده.. ولی هارد بریک هم قابل حله..
اگه قابل حل باشه دیگه هارد بریک نیست ، سافت بریک ــه...

D o l f i n
12-12-2011, 18:34
گوشی شما احتمالا هارد بریک شده.. ولی هارد بریک هم قابل حله.. نا امید نباش.. خیلیا گوشیشون رو با این روش درست کردن
اون روش که توی --------- هست روش درستیه و با اون، حتما درست میشه.. فقط باید یه طوری این درایور ها رو نصب کنید
وقتی میخوای این کارو بکنی، به اینترنت وصل باش تا از طریق اینترنت درایور ها رو شناسایی کنه
با ویندوز های مختلف هم امتحان کن
والا هم پیش یه تعمیرکار بدم و هم نمایندگی هر گفتن جریان کشی پیدا کرده و درست نمیشه حالا امروز ارسالش کردم برای یکی از دوستان تو لرستان ببینم اون چیکار میکنه درست میشه یا نه
ولی خدایی ال جی تو این مورد خیلی مزخرفه من x10 رو دو روزی یه رام میزم

h!tman
12-12-2011, 18:39
والا هم پیش یه تعمیرکار بدم و هم نمایندگی هر گفتن جریان کشی پیدا کرده و درست نمیشه حالا امروز ارسالش کردم برای یکی از دوستان تو لرستان ببینم اون چیکار میکنه درست میشه یا نه
ولی خدایی ال جی تو این مورد خیلی مزخرفه من x10 رو دو روزی یه رام میزم

این مشکل از ال جی نیست
مشکل از نحوه رام ریختن بوده
منم بلک داشتم هی فلش میزدم ... با این که اصلا فلش زنیم تعطیله!

D o l f i n
12-12-2011, 19:03
والا این هارد بریک شدن ال جی زبانزد هست دیگه چرا سامسونگ یا سونی اینجوری نمیشه
بنظر من واسه کسی که مرتب رام عوض میکنه این گوشی گزینه جالبی نیست

dark fear
12-12-2011, 19:42
والا این هارد بریک شدن ال جی زبانزد هست دیگه چرا سامسونگ یا سونی اینجوری نمیشه
بنظر من واسه کسی که مرتب رام عوض میکنه این گوشی گزینه جالبی نیست

هارد بریک توی همه ی برند ها هست.. ولی این گوشی با بعضی اشتباهات ، راحت هارد بریک میشه.. ولی به همین
سادگی ها هم هارد بریک نمیشه.. فقط در 2صورت هارد بریک میشه.. یا مثل شما فایل اشتباه و مربوط به گوشی دیگه
برای فلش کردن و ... استفاده بشه یا اینکه با داشتن CWM ، از طریق خود گوشی آپدیت رسمی کنیم.. کلا احتمال هارد
بریک خیلی کمه و متاسفانه شما بی احتیاطی کردی :46: کسی که اهل تعویض رام باشه میدونه از این اشتباها نباید بکنه
البته بازم میگم.. نا امید نشو.. اون کسی که گوشی رو پیشش فرستادی، رفیق خودمه.. محسنو میگی دیگه :31:
با همدیگه همفکری میکنیم و هر کاری از دستمون بر بیاد برات انجام میدیم :11:

D o l f i n
13-12-2011, 00:21
نه خودم میدونم بی احتیاتی از خودم بود و کله شقی کردم
حالا خدا کنه درست شه
آره محسن رو میگم گوشی خودشم کلا مرده بود گفت تونسته درست کنه
دست هر دوتون درد نکنه ایشالله جبران گنم:11:

PersiAndroid
27-12-2011, 11:05
این گوشی تو سه ماهه ی سوم 2012 به اندروید 4 آپدیت میشه :

Majid-6120
27-12-2011, 17:17
خسته نباشید ! : دی

دقیقا موقعی آپدیت میاد که شایعات آندروید بعدی داره پخش میشه ! یا شاید اصلا آندو بعدی ریلیز بشه !

واقعا خسته نباشید !!!

dark fear
28-12-2011, 07:29
متاسفانه LG تو این زمینه کمی ضعیف عمل میکنه.. 2.3.5 رو هم وقتی بیرون داد که 4 معرفی شده بود!
البته همین که به 4 آپدیت میشه ما ممنونشیم!! باور کنید خیلیا حتی امید نداشتن که به 4 آپدیت بشه!!
واقعا تاسف آوره که همچین گوشی های خوبی تولید میکنه ولی تو تبلیغات و ساپورت نرم افزاری اینجوری عمل میکنه..
اگه سامسونگ همین Optimus 3D رو زده بود، از GSII هم محبوب تر میشد!!
البته خدا رو شکر فعلا که راضی هستیم.. 2.3.5 عالی و بدون باگ داره کار میکنه و مشکلی نداریم.. فقط اگه 4 رو زودتر میداد بهتر بود!

PersiAndroid
28-12-2011, 10:47
حداقل کاشکی با O2X میداد...

A/|\IR
15-02-2012, 14:39
دوستان این گوشی چجوریاس؟؟ تو گوشی های رده خودش در چه حدیه؟ ارزش خرید داره؟

PersiAndroid
15-02-2012, 15:32
قيمت روز ندارم ولي حدود 700 بايد باشه با توجه به قيمت ساير گوشي ها تا حدود - 800- 750 هم ارزش خريد داره

15-02-2012, 16:04
دوستم 660 خریده بود هفته پیش...
با توجه به قیمت بقیه گوشی های 900 هم ارزش داره... باید با S2 هم قیمت یا 50 پایین تر باشه ، که الان S2 حدود 1050 ــه... تنها گوشی که ارزش خرید داره الان همینه...

PersiAndroid
15-02-2012, 16:10
با اين قيمت فوق العادس تا جايي كه ميدونم گوشي هاي تك هسته اي مثل جي اس و آرك رسيدن تو رنج 700 ...
پس با اين حساب بلك و 2 ايكس چند شدن؟؟؟

A/|\IR
15-02-2012, 18:01
بی زحمت یه پنجمارک میزارین؟

PersiAndroid
15-02-2012, 19:15
بنچمارك هاي جي اس ام آرنا...
البته فكر كنم O3D رو فرويو باشه

Synthetic benchmarks

The dual-core 1GHz processor made the Optimus 3D a prime candidate for our battery of synthetic benchmarks. It uses a TI OMAP 4430 chipset with two Cortex-A9 cores and a PowerVR SGX540 GPU and 512MB of RAM.
BenchmarkPi showed the LG Optimus 3D is on par with the Optimus 2X (no surprise here, both use Cortex-A9 cores), but put the Samsung Galaxy S II is slightly ahead and the HTC Sensation - slightly behind.
Linpack has been updated and now features single and multithreaded modes. We ran the multithreaded mode, but unfortunately results aren’t comparable to those of the old version. So, we retested the Galaxy S II and Optimus 2X, but we didn’t have a Sensation to use in this test.
Anyway, the LG Optimus 3D surprisingly came out ahead of the 2X and closed on the Galaxy S II. That's pretty impressive, considering the S II runs at 1.2GHz, which should theoretically give it a 20% advantage.

Quadrant puts the Optimus 3D ever so slightly ahead of the Sensation, but behind the Galaxy S II. Since Quadrant does file system benchmarks, the Optimus 3D should get a boost when it moves to Gingerbread (and its faster Ext4 file system).

The browser benchmarks show that LG have done a very good job at optimizing the software. The CPU-heavy SunSpider shows that the Optimus 3D and 2X share a close second to the Galaxy S II, while the Sensation lags behind.
BrowserMark, which tests the speed of the HTML engine as well as JavaScript performance reaffirms this, putting the Optimus 3D very close to the fastest of the bunch.

pinkpad
20-02-2012, 23:22
-----------------------------------------

mehdi30nema
24-02-2012, 13:24
من الان م10 'ماهه گالکسی اس دارم ولی وسوسه شدم LG Optimus 3D بگیرم . ولی نمیدونم ارزش داره و اصلا نسبت به گالکسی به جز سه بعدی بودن و سی پی یو دو هسته ایی مزیت دیگه ایی داره ؟

pinkpad
24-02-2012, 14:59
-----------------------------------:11:

mehdi30nema
25-02-2012, 22:20
بچه ها یه سوال در مورد خاصیت سه بعدی این گوشی دارم :

من قبلا فیلم سه بعدی با عینک توی تلوزیون ال جی دیدم و خیلی لذت بخش بود / آیا قابلیت سه بعدی تو این گوشی با توجه به اینکه عینک نداره بازم مثل تی وی هستش ؟

همچنین فیلم سه بعدی اصلا میشه براش گیر آورد ؟ یعنی مثل فیلم های معمولی میشه از نت دانلود کرد ؟

25-02-2012, 23:56
من به مراتب کیفیت اینو بالاتر از تلویزیون با عینک های قیمت متوسط میدونم... اما نباید انتظار 3 بعدی بهتر از تلویزیون های گرون یا سینما ها رو داشت...
فیلم های 3 بعدی هم از نت بریزین پخش میکنه...

Amir M.ohAma.D
26-02-2012, 13:05
صدای اهنگ از هندزفریش چطوره؟
با 670-680 الان گیرم میاد؟

PersiAndroid
26-02-2012, 14:59
LG Optimus 4X HD, Vu, 3D Max, L7, and L3 are previewed earlier than expected ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Well people, we don’t have to wait until tomorrow to scope out LG’s upcoming smartphones set for their official unveiling at the MWC floor tomorrow, February 26th – that’s because they’ve already gotten the preview treatment by the folks over at Telefonino. From the looks of it all, the hands-on treatment has been given to the recently announced L Series ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) that consists of the LG L3 and L7, the successor of the Optimus 3D, the LG Optimus 3D Max ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), the note taking LG Optimus Vu ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), and the mightiest one of them all, the quad-core smoking LG Optimus 4X HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

Let’s talk about the latter first, the LG Optimus 4X HD, since it’s probably the one that’s going to catch the attention of people more than anything else since it’s going to be scorching things up with its quad-core processor, 4.7” 720p HD-IPS display, and running LG’s most up-to-date Optimus UI on top of Android 4.0.3. Right away, we’re presented with some of the visual enhancements with LG’s take on Ice Cream Sandwich with things like the lockscreen and 3D effects in play when moving between homescreens. Fortunately, it seems to maintain its fluid movement thanks to its dreamy processor, but even more impressive considering it’s packing a 720p resolution display as well. Beyond seeing the latest LG experience in action, there’s not a whole lot of focus on the handset’s design in the video – though, we’ll be seeing it in the flesh very soon.

Next up on the list is the LG Optimus Vu, which is aiming to be a direct competitor to the Samsung Galaxy Note with its 4:3 aspect ratio display and note taking capabilities. Naturally, it has a distinguished boxy appearance, which isn’t something we typically see, due to its 5-inch 768 x 1024 display. Regardless of that, it still sports one streamlined construction, but it’s rather difficult to know for sure if it houses a stylus seeing a separate one was used to show off its new pen interface.

General 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G Network HSDPA 900 / 1900 / 2100
Announced 2012, February
Status Coming soon. Exp. release 2012, Q2
Body Dimensions 126.8 x 67.4 x 9.6 mm
Weight 148 g
- Touch-sensitive controls
Display Type 3D LCD capacitive touchscreen, 16M colors
Size 480 x 800 pixels, 4.3 inches (~217 ppi pixel density)
Protection Corning Gorilla Glass 2
- LG 3D UI
Sound Alert types Vibration, MP3 ringtones
Loudspeaker Yes
3.5mm jack Yes
Memory Card slot microSD, up to 32 GB
Internal 8 GB storage, 1 GB RAM
Data GPRS Yes
EDGE Yes
Speed HSDPA, 21 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps
WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n, DLNA, Wi-Fi hotspot
Bluetooth Yes, with A2DP, EDR
NFC Yes
USB Yes, microUSB (MHL) v2.0
Camera Primary Dual 5 MP, 2592х1944 pixels, autofocus, LED flash
Features Stereoscopic photos & videos, geo-tagging, out-focusing shot
Video Yes, 1080p@30fps (2D), 720p@30fps (3D), video stabilization
Secondary Yes, VGA
Features OS Android OS, v2.3 (Gingerbread), planned upgrade to v4.0
Chipset TI OMAP 4430
CPU Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9
GPU PowerVR SGX540
Sensors Accelerometer, gyro, proximity, compass
Messaging SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email, IM
Browser HTML5, Adobe Flash
Radio No
GPS Yes, with A-GPS support
Java Yes, via Java MIDP emulator
Colors Black
- SNS integration
- TV-out (via MHL A/V link)
- MP4/DivX/XviD/H.264/H.263/WMV player
- MP3/WAV/WMA/eAAC+ player
- 1080p@30fps (2D), 720@30fps (3D) playback
- 3D/2D image&video editor
- HD Converter (games, apps)
- 2D to 3D apps converter
- Document viewer/editor
- Organizer
- Google Search, Maps, Gmail
- YouTube, Google Talk
- Voice memo/dial/commands
- Predictive text input
Battery Standard battery, Li-Ion 1520 mAh

mehdi30nema
26-02-2012, 23:37
دوستان من چند تا سوال دیگه هم دارم که ممنون میشم جواب بدید :

1 - امروز تو نمایندگی ال جی عینک به چشم زدم و ده دقیقه ایی داشتم یه فیلم توی تلوزیون سه بعدی میدیدم . وقتی تو فیلم هواچیماهای جنگی به سمت دوربین میومدند واقعا انگار دارن از تلوزیون میان بیرون . آیا توی این گوشی هم به همین خوبی هست یا این قابلیت سه بعدی بیشتر جنبه تبلیغاتی داره ؟ یعنی طوری هست که اگه کسی ببینه خودش متوجه تصویر سه بعدی بشه ؟
2 - قابلیت پخش فیلم های فول اچ دی به چه صورتی هست ؟ یعنی مثل دیوایس های تگرا 2 دار تو 1080p لگ نمیزنه و روون پخش میکنه ؟
3 - مشکلی تو نصب نرم افزار نداره ؟ مثلا من که الان گالکسی اس دارم چون 2 گیگ رام داره اصلا مشکلی ندارم . تو این گوشی اوضاع چه جوریه ؟

باتشکر

26-02-2012, 23:47
اتفاقا تگرا2 دار ها لگ میزنن رو 1080 :دی ولی این تحت هیچ شرایطی خیر... البته فیلم 1080 سه بعدی رو نمیتونه پخش کنه ، ولی 720 سه بعدی رو میتونه... فعلا توی گوشی های فعلی فکر میکنم فقط Galaxy Nexus به خاطر چیپ 4460 میتونه 1080 سه بعدی رو پخش کنه...

PersiAndroid
27-02-2012, 12:14
LG Optimus 3D MAX Hands-on Review ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdi30nema
27-02-2012, 22:51
امروز تو بازار موبایل با این گوشی کار کردم و ویدئو پینوکیو ، یه ویدئو تو زیره آب و یه ویدئو رقص را به صورت سه بعدی دیدم .
راستش خب خیلی جالب بود ولی یه چیزی که برام یه کم عجیب بود این بود که بر خلاف تلوزیون های سه بعدی انگار اون قسمت هایی که باید از صفحه نمایش بزنه بیرون حجم ندارند . یعنی مثلا تو ویدئو پینوکیو انگار یه دیوار پشت صفحه بود و با فاصله یه کم جلوتر پینوکیو قرار داشت .
منظورم اینه انگار دو تا تصویر تو فاصه از هم قرار گرفتند و یه جورایی حجم ندارند بلکه اون فاصله تصاویر باعث میشه فکر کنیم سه بعدی هستند .
حالا نمیدونم من درست فکر کردم یا نه ؟

Amir M.ohAma.D
28-02-2012, 21:52
من امروز این گوشیو با گارانتی کامتل گرفتم 650
یه جا رفتم گفت 620!!! بعد گفتم بده گفت حالا برات نمیدونم چیچیشو :31:(نفهمیدم چی گفت)اورژینال بریزم یا کپی.منم گفتم نمیخوام اصلا چیزی بریزی هی از اون اصرار و از من انکار.خیلی با توپو تشر هم حرف میزد.اخر گفت نمیدم اینطوری منم گفتم نده داشتم میومدم بیرون اون کلشو اورد جلو گفت چی گفتی؟منم گفتم برو عمو بعد برگشت گفت حیوون....منم برگشتم سرمو تکون دادم رفتم.

بعد از یه مغازه دیگه 650 گرفتم اونم گیر داد باید از اون چیز میزا بریزم ولی این یکی مودب بود و یه جوری پیچوندمش که فردا میارم بریز برام:31:یه فیلمی بازی کردم خودم حال کردم:31:میگفت اونارو نریزم گارانتیش فعال نمیشه با گوشی هم هیچ کار نمیتونی کنی و فقط میتونی زنگ بزنی.منم گفتم روشنش نمیکنم تا بیارمش برام بریزی:31:

خلاصه 650 گرفتیم.نسبت به قیمتش خیلی گوشیه خوبیه حرف نداره
فقط یه سوال....موقع عکاسی 3D دوربینش فلاش نمیزنه چرا؟

پ.ن
پخش اهنگ با هنزفریه خودش اصلا جالب نیست ولی یه دونه خوب خودم داشتم کیفیتش با اون فوق العادست

29-02-2012, 13:01
هميشه قبل خريد طي كنين با اين عوضيا كه هيچي نميخواين :|

A/|\IR
01-03-2012, 13:13
کیفیت صفحه نمایش چجوریاس؟
تفاوت کیفیتش با گالکسی چقدره؟

Amir M.ohAma.D
02-03-2012, 12:20
کیفیت صفحه نمایش چجوریاس؟
تفاوت کیفیتش با گالکسی چقدره؟
من با گالکسی کار نکردم اما کیفیت صفحه این فوق العادس...باید با اس2 مقایسه بشه هرچند صفحه نمایش اس 2 از این بهتره اما این هم واقعا کیفیت خوبی داره....
در کل به نظر من برتریهایی که اس2 نسبت به این داره ارزش 400-500 تومن بیشتر خرج کردن نداره نباید فراموش کنیم که قابلیت 3D این گوشی واقعا فوق العادست
تا اینجا همه چیز جز باتریش فوق العاده بوده.خیلی زود باتری خالی میکنه روزی 2 بار شارژش میکنم.....

hamed999
02-03-2012, 12:44
میشه یکی بگه هدف ال جی از گوشی 3d max چی بوده ؟ فقط یه رم رو افزایش دادن ( کلاک سی پی یو رو که خودمون هم میتونیم )؟ از الجی بعید بود اصلا حال نکردم
لا اقل چیپش رو عوض میکردن یا دوربینش رو

outpost
03-03-2012, 08:41
سلام به همه دوستان

من این گوشی رو خریدم Optimus P920 3D

دسترسی به اینترنت Wifi دارم و میخوام گوشی رو بصورت آنلاین به 2.3 آپدیت کنیم.اما شبکه Wifi من گهگاه سرعتش پایین میاد و قطع میشه.

میخوام بدونم اگه وسط آپدیت Online خط Wifi قطع بشه مشکلی برای گوشی پیش میاد ؟

کسی تا به حال تست کرده این قضیه رو ؟؟

03-03-2012, 15:20
مشکلی پیش نمیاد... اول فایل رو کامل دانلود میکنه ، بعد نصب...

outpost
04-03-2012, 09:40
مشکلی پیش نمیاد... اول فایل رو کامل دانلود میکنه ، بعد نصب...

دیروز رفتم تو Wif آپدیت کنم.

اما هیچ جای گوشی نتونستم گزینه آپدیت رو پیدا کنم !!!!!!!

کسی میدونه آپدیت آنلاین گزینه اش کجاست ؟؟؟؟؟!!!

04-03-2012, 16:25
Settings ~> About Phone ~> Check For Updates اگه اشتباه نکنم...

A/|\IR
05-03-2012, 12:05
شنیدم هنسفری ش مالی نیست من میخوام بخرم چه نوع هنسفری بگیرم؟ یه مارک پیشنهاد بدین خوب باشه؟
قیمتش الان علائدین چنده ؟ بی زحمت تلفظ فارسیش رو هم بگین:دی

Amir M.ohAma.D
05-03-2012, 15:05
شنیدم هنسفری ش مالی نیست من میخوام بخرم چه نوع هنسفری بگیرم؟ یه مارک پیشنهاد بدین خوب باشه؟
هنزفريه خودشو همونجا بنداز دور:31: من يه Creative ep830 داشتم اونو استفاده ميكنم واقعا فوق العادست
بري علادين از 620 قيمت ميدن تا 730-740 ...... ولي من چند روز پيش 650 خريدم.همشون ميخوان به اسم برنامه ريختنو رمو محافظ صفحه 100-120 تومن الكي بگيرن.اصلا زير بار نرو و گوشيو خام بگير ازشون
بعد خودت بيا بلافاصله به 2.3.5 اپديتش كن:31:وقتي اپديتش ميكني عمق 3D دو برابر ميشه و همه چي يه 2 سانتي از صفحه ميزنه بيرون
وقتي رو 2.2 بود بعضيا تشخيص نميدادن كه 3 بعديه اما رو 2.3 واقعا دهن ملت باز ميمونه:31:

تلفظ فارسيشم اپتيموس 3دي

پ.ن
اون روز كه من رفتم بخرم قيمت گوشي تو ديجي كالا 699 تومن بود.امروز قيمتو 727 زده

05-03-2012, 19:53

هندزفری میخوان ایشون در نتیجه این EP830 اینا جواب نمیدن... هفته پیش هم رفتم EP830 بگیرم پیدا نکردم همه میگفتن تولیدش متوقف شده :| مجبور شدم 660 بگیرم...

در رابطه با تلفظ ، اگه اصولی ایناشو میخواین آپتیمس ــه ، ولی علاالدین اینا همون اپتیموس بگین بهتره :دی

MOHAMMAD2010
05-03-2012, 19:56
بچه ها جریان اینکه فیلم دو بعدی بریزیم روش خود گوشی به سه بعدی تبدیلش میکنه چیه ؟
کیفیت تبدیل دو بعدی به 3 بعدیش چطوره ؟
مثل tv ها هست ؟

Amir M.ohAma.D
05-03-2012, 22:15
بچه ها جریان اینکه فیلم دو بعدی بریزیم روش خود گوشی به سه بعدی تبدیلش میکنه چیه ؟
کیفیت تبدیل دو بعدی به 3 بعدیش چطوره ؟
مثل tv ها هست ؟
وقتي فيلمو پخش ميكني اون پايين سمت راست يه گزينست اونو بزني 3 بعدي ميشه بعد ميتوني عمقشم خودت تنظيم كني
كيفيت تبديلشم خوب بود بعد از اپديت خيلي بهتر شده

rezamaldinii
07-03-2012, 15:31
سلام یه چند سوال راجع به این گوشی داشتم :

1-باتریش چطوره(شارژش تا چند روز دووم میاره) ؟
2-lcd و تاچش چطوره ؟
3-قیمت 3max تو بازار چنده چه تفاوتی با اپتیموس معمولی داره ؟

Amir M.ohAma.D
07-03-2012, 16:10
1-باتریش چطوره(شارژش تا چند روز دووم میاره) ؟
2-lcd و تاچش چطوره ؟

1_بستگی به مصرفتون داره.وقتی 2.2 بود با مصرف معمولی یه روز نگه میداشت.ولی از وقتی اپدیتش کردم انگار مصرفش بیشتر شده....
2_جفتش عالیه و حرف نداره

5ajad
07-03-2012, 21:49
بچه ها کسی مقایسه ای از صفحه نمایشش با یه گوشیه دیگه ای داره؟
ویــــرایش:
راستی به ics آپدیت میشه؟

pouyasony
08-03-2012, 00:06
بچه ها کسی مقایسه ای از صفحه نمایشش با یه گوشیه دیگه ای داره؟
ویــــرایش:
راستی به ics آپدیت میشه؟
سلام بله سه ماهه سوم 2012 اپدیت میشه

D o l f i n
08-03-2012, 09:53
1_بستگی به مصرفتون داره.وقتی 2.2 بود با مصرف معمولی یه روز نگه میداشت.ولی از وقتی اپدیتش کردم انگار مصرفش بیشتر شده....
2_جفتش عالیه و حرف نداره
نه بابا با مصرف معمولی یعنی فقط زنگ و اس و کمی هم ور رفتن با منو ها و نصب نرم افزار ماله من تا 3 روز رو میرفت
در هر صورت باتریش بنظر من عالیه باتری مزخرف فقط سنسیشن

Amir M.ohAma.D
08-03-2012, 11:33
نه بابا با مصرف معمولی یعنی فقط زنگ و اس و کمی هم ور رفتن با منو ها و نصب نرم افزار ماله من تا 3 روز رو میرفت
در هر صورت باتریش بنظر من عالیه باتری مزخرف فقط سنسیشن
شما به 2.3 اپدیت کرده بودین؟
گوشی دیشب ساعت 12 فول شد از شارژ درش اوردم تا الان که ساعت 11:30 ظهره از نصف کمتر شده استفاده ای هم نکردم:41:

D o l f i n
08-03-2012, 13:18
آره دقیقا همون شبی که برا خاورمیانه اومد آپش کرده بودم تغییر انچنانی تو مصرف من ندیدم
من تا حالا به شخصه هیچ اپتیموسی رو ندیدم که اینقدر مصرف داشته باشه برو بخش ال جی موبایلستان یه سر بزن حتما دوستان راهنماییت می کنند

Amir M.ohAma.D
08-03-2012, 13:55
آره دقیقا همون شبی که برا خاورمیانه اومد آپش کرده بودم تغییر انچنانی تو مصرف من ندیدم
من تا حالا به شخصه هیچ اپتیموسی رو ندیدم که اینقدر مصرف داشته باشه برو بخش ال جی موبایلستان یه سر بزن حتما دوستان راهنماییت می کنند
اونجا(موبایلستان) حتی یه نفر هست با اپدیت جدید باتریش 3 ساعت هم دووم نمیاره....

من رام 20e ریختم بعد روت کردم گوشیو گوشی 3 بار ریست شد اما در منو گزینه ای به نام superuser نیمد....الان یعنی روت نشده؟

D o l f i n
08-03-2012, 23:53
تا جایی که بنده اطلاع دارم 100% باید superuser نصب شده باشه و گرنه روت نشده

Amir M.ohAma.D
11-03-2012, 11:53
دوستان بهتون پیشنهاد میکنم حتما ThiaiZ V2.6 نصبش کنید
مصرف باتری خیلی بهتر میشه.من وقتی نصب کردم تموم شد شارژم 20% بود.الان حدود 1 ساعته دارم باهاش اهنگ گوش میدم شارژش شده 19%

این مشخصاتشه

بیس ترکیبی رامهای 21a و 10h رام الجی پرادا....(جدید)
-کرنل اختصاصی کوکر بدون آورکلاک
-کلیه برنامه های الجی بغیر از کتاب گالیور و لانچر الجی موجود هستند
-دی ادکس شده و زیپ الاین جهت افزایش سرعت و کارایی
-فریمورک و لانچر پرادا برای افزایش سرعت و کاهش استفاده از رم بهینه سازی شده است(جدید)
-بعضی ویجت ها و برنامه های الجی هم بهینه شده اند(جدید)
-استفاده از لانچر الجی پرادا(جدید)
-استفاده از دوربین پرادا(جدید)
-استفاده از network usage widget،Spectrum in touch widget،Spectrum Desk clock،Spectrum Digital clock widget(جدید)
-استفاده از آهنگ های زنگ و مسیج جدید(جدید)
-برنامه های اضافه شده:WIFI Killer + LG O2X Weather Widget + FM Radio +Onlive + Root browser
-موتور گرافیکی براویای سونی(تست شده)
-موتور تقویت صدای سونی XPLOUD (تست شده)

بعد نصب این Beats Audio هم نصب کردم بیس خیلی بیشتر شد.اون یه ذره خش هم که وقتی صدارو زیاد میکردی داشت از بین رفت

sadeghbb
11-03-2012, 18:35
دوستان الان قیمتش چنده این مدل؟!
بنظر شما این مدل بهتره یا گالکسی اس2؟!
من بیشتر اهل مالتی مدیایه گوشی هستم...

11-03-2012, 19:16
با 500 هزار تومان اختلاف قیمت ، از نظر من این بهتره :|

5ajad
11-03-2012, 21:47
بـالاخره خریدمش:دی
یکم الان باهاش کار کردم خــوب بوده تا حالا راضـی بودم...وزنـش یکم زیاد به نظر میاد ولی من که دوســــت دارم...احساس کیفیت بالا رو بهم دست میده:دی
هرچند جنس بدنـــش خیلی خــوبه از این نظر عــالیه....ولی این 3بعدیش فقط چشمم رو اذیت میکنه...اصلا با اون 3بعدی که توی tv هستش فرق داره...
حالا اینو چطوری به 2.3 آپدیت کنم؟ روت هم لازمه؟
بلد نیستم اینارو لینکی چیزی بدین لطفا:دی

sadeghbb
11-03-2012, 21:57
با 500 هزار تومان اختلاف قیمت ، از نظر من این بهتره :|

مگه قیمتش چنده؟!:31:
تو gsm که زده 500یورو مدل Max...
اس2 هم 370 یورو :دی
سوتی دادیم که ...

shab_2008
11-03-2012, 22:09
بـالاخره خریدمش:دی
یکم الان باهاش کار کردم خــوب بوده تا حالا راضـی بودم...وزنـش یکم زیاد به نظر میاد ولی من که دوســــت دارم...احساس کیفیت بالا رو بهم دست میده:دی
هرچند جنس بدنـــش خیلی خــوبه از این نظر عــالیه....ولی این 3بعدیش فقط چشمم رو اذیت میکنه...اصلا با اون 3بعدی که توی tv هستش فرق داره...
حالا اینو چطوری به 2.3 آپدیت کنم؟ روت هم لازمه؟
بلد نیستم اینارو لینکی چیزی بدین لطفا:دی

سلام

مبارک باشه!

ایشالا سه بعدیش براتون همیشه ورقلمبه!:31:

در مورد سه بعدی باید بهتون بگم که چه تلوزیون و چه این گوشی برای چندین بار اول احساس اذیت شدن چشم و سرگیجه و حتی حالت تهوع یه چیزه عادیه! چون چشم به این حالت عادت نداره! مثل زمانی که شما برای اولین بار عینک طبی به چشمتون میزارین!

حتی زمانی هم که وارد منو های سه بعدی میشن یه پیغام میده مبنی بر اینکه اگر چشمتون اذیت شد و حالت سرگیجه پیدا کردین تصاویر رو قطع کرده و از منو خارج شوید.

آپدیت 2.3.5 هم به دو صورت آفلاین و آنلاین میتونین انجام بدین. آنلاینش با استفاده از نرم افزار LGMobile update انجام میشه که میتونین ریزه کاری های دقیقش رو از بخش رامهای این گوشی در موبایلستان مشاهده کنید.

11-03-2012, 22:57
مگه قیمتش چنده؟!:31:
تو gsm که زده 500یورو مدل Max...
اس2 هم 370 یورو :دی
سوتی دادیم که ...

منظورتون مکس بوده پس :دی فرق زیادی بین مدل اصلی و مکس نیست...
S II تو بازار 1150 ــه قیمتش و O3D هم 650 ، همون 500 تومن میشه...

sadeghbb
12-03-2012, 00:21
منظورتون مکس بوده پس :دی فرق زیادی بین مدل اصلی و مکس نیست...
S II تو بازار 1150 ــه قیمتش و O3D هم 650 ، همون 500 تومن میشه...

برادر الان اونی که تو بازار گیر میاد کدوم مدل هست؟! مکس یا اون یکی؟!
فرق زیادی با هم دارن؟!

این سوال آخر :دی

بحث مالی نباشه: شما اس2 رو پیشنهاد میدید یا اینو؟!

خِـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــلـاص!:31:

D o l f i n
12-03-2012, 09:30
دوستان الان قیمتش چنده این مدل؟!
بنظر شما این مدل بهتره یا گالکسی اس2؟!
من بیشتر اهل مالتی مدیایه گوشی هستم...
من فقط و فقط یک دلیل برای نخریدن ال جی سراغ دارم اونم ساپورت افتضاحش هست و این تنها دلیلی که فروختمش همین بود
اگر اهل رام زدن نیستید و با همون رام رسمی راحتید یکی از بهترین گزینه هاست با این قیمتهای فضایی

sadeghbb
12-03-2012, 11:08
من فقط و فقط یک دلیل برای نخریدن ال جی سراغ دارم اونم ساپورت افتضاحش هست و این تنها دلیلی که فروختمش همین بود
اگر اهل رام زدن نیستید و با همون رام رسمی راحتید یکی از بهترین گزینه هاست با این قیمتهای فضایی

اصلشم که همین رام هاست!
با ویندوز 98 که نمیشه از کل برنامه های سیستم کار گرفت!:41:

D o l f i n
12-03-2012, 11:50
پس من 100% توصیه میکنم نخری

12-03-2012, 15:18
برادر الان اونی که تو بازار گیر میاد کدوم مدل هست؟! مکس یا اون یکی؟!
فرق زیادی با هم دارن؟!

این سوال آخر :دی

بحث مالی نباشه: شما اس2 رو پیشنهاد میدید یا اینو؟!

خِـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــلـاص!:31:

بحث پول نباشه من S II رو ترجیح میدم...
اما حتی اگه شما پولش رو از تو جوب هم پیدا کرده باشین :دی به نظر من صرفه با این گوشیه ، اون 500 تومن باقی مونده هم ببرین بدین خیریه :دی:دی:دی
اما ضعف این گوشی همونطور که دوستمون گفت ، Developing ــه ، چه واسه ال جی و چه Developer ها ، که یکی از مهم ترین نکات اندروید هم همینه :|

5ajad
13-03-2012, 00:56
اما ضعف این گوشی همونطور که دوستمون گفت ، Developing ــه ، چه واسه ال جی و چه Developer ها ، که یکی از مهم ترین نکات اندروید هم همینه :|
میشه یکم توضیح بدی؟: دی

aminkzm
15-03-2012, 09:33
کسی هست گوشیشو به طور رسمی (از طریق خود سایت LG) به 2.3 آپدیت کرده باشه ؟
زبان فارسیش میمونه یا می پره ؟ کلا دردسری که نداره مثل این کاستوم رام ها ؟
اگه آموزش تصویریشم کسی داشته باشه ممنون میشم

15-03-2012, 10:10
میشه یکم توضیح بدی؟: دی

منظورم این بود که این گوشی چه از طرف ال جی و چه از طرف دولوپر های متفرقه ساپورت جالبی نداره...

D o l f i n
15-03-2012, 10:20
کسی هست گوشیشو به طور رسمی (از طریق خود سایت LG) به 2.3 آپدیت کرده باشه ؟
زبان فارسیش میمونه یا می پره ؟ کلا دردسری که نداره مثل این کاستوم رام ها ؟
اگه آموزش تصویریشم کسی داشته باشه ممنون میشم
زمانی که من داشتمش مستقیم از طریق خود ال جی اپدیت کردم مشکلی هم نداره
ولی با نت 256 نزدیک 7 ساعت طول کشید

aminkzm
15-03-2012, 12:36
میشه کاری کرد دوربین موقع انداختن عکس های سه بعدی فلش بزنه ؟
بدون روت و آپدیت و ...
برنامه ای وجود نداره برای این کار ؟
گوشیم آندروید 2.2.2 هست

EsteghlalFC1324
05-04-2012, 15:08
بنچمارکی که با گوشیم گرفتم

cpu تا 1300 بالا بردم

saeidnobady
29-10-2012, 18:38
اقا گوشیم موقع دانگرید خاموش شده باید چکارش کنم ؟
لطفا کمک کنید