PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Print Screen windows media player

ae2009
14-02-2011, 08:22
من هر کاری میکنم نمیتونم از Print Screen windows media player بگیرم و وارد فتوشاپ کنم چرا نمیشه؟ همش عکس از بین میره و بزرگ و کوچیک میشه حتی از صفحه فتوشاپ این عکس هم نمیشه دوباره عکس گرفت:41: ترفندی نداره؟

huti_421
15-02-2011, 18:28
والا پرینت اسکرین گرفتن از صفحه که کلن روش زیاد مطلوبی نیست و نرم‌افزاری مثل Snagit رو برای عکس‌برداری از مانیتور پیشنهاد می‌کنم

اما ترفند :

ببینید رزولوشن صفحه‌تون چقدره، به مقدار اون ( مثلا مال من 1440×900 هست ) یه پروژه در فتوشاپ باز کنید و تصویر پرینت گرفته شده رو paste کنید داخل پروژه‌تون :-)

ae2009
15-02-2011, 19:11
والا پرینت اسکرین گرفتن از صفحه که کلن روش زیاد مطلوبی نیست و نرم‌افزاری مثل Snagit رو برای عکس‌برداری از مانیتور پیشنهاد می‌کنم

اما ترفند :

ببینید رزولوشن صفحه‌تون چقدره، به مقدار اون ( مثلا مال من 1440×900 هست ) یه پروژه در فتوشاپ باز کنید و تصویر پرینت گرفته شده رو paste کنید داخل پروژه‌تون :-)
مشکل همینه, اصلا این عکس قابل ذخیره شدن نیست البته توی ویندوز ایکس پی. چون به حدود اسکن شده محدود نمیشه. نمیشه اتفاقی که میافته رو توصیف کرد!

pedramh
15-02-2011, 20:51
سلام
تصویر بعد از پیست شدن جابه جا و یا معمولا سیاه میشه! دلیلش هم خیلی سادست اون تصویری که شما روی پلیر میبینید کامپیوتر نمیبینه! :دی (چی گفتم!)
باید از نرم افزار های edit فیلم برای عکس گرفتن از صحنه ی یک فیلم استفاده کنید
اگر از ویندوز XP استفاده میکنید Windows Movie Maker میتونه این کار رو انجام بده(روی خود ویندوز هست) و اگر نه میتونید از نرافزار هایی مثل Ulead یا Pinaccle استفاده کنید و خیلی نرم افزار های دیگه
موفق باشید

ae2009
15-02-2011, 22:14
سلام
تصویر بعد از پیست شدن جابه جا و یا معمولا سیاه میشه! دلیلش هم خیلی سادست اون تصویری که شما روی پلیر میبینید کامپیوتر نمیبینه! :دی (چی گفتم!)
...

اتفاقا کاملا درست گفتین!
من نتونستم خوب بیانش کنم ممنون:10:

ATA FARZADI
16-02-2011, 20:26
به نظر من که از نرم افزار Fraps استفاده بکن

مزایا:

کم حجم
قابلیت فیلم برداری وعکس برداری
در محیط گیم و فیلم و صفحه مانیتور
با کیفیت بالا

به نظر من بهترین انتخابه