PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در کانکشن ADSL و ... لطفا راهنمایی کنید

mahmoq
13-02-2011, 22:40
سلام دوستان ... من قبلا ویندوز ویستا داشتم ولی چند وقت پیش 7 نصب کردم ... الان دیگه نمی تونم از ADSL و وی پی N ام استفاده کنم ... وقتی کانکشن رو می سازم و می خوام کانکت شم ویندوز ارور میده و میگه کانکشن مشکل داره. در مورد اکانت ADSL هم مطمئنم سالمه و مشکل از شرکت نیست ... چون با سیستم خونه جواب میده ... اتصالم هم با کابل شبکه است
اینم عکسش ... اگه میشه کمک کنین ... با این مشکل دیگه نمی تونم از لپ تاپ ام برای نت استفاده کنم :sad:

پیشاپیش ممنون

Vostro 1320 ... W7 -32 bit ultimate

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed774
13-02-2011, 23:13
تنظيمات مودم روي Bridge هست ؟ بهتره روي PPPoE بذاريد و يوزر و پسورد رو داخل مودم بديد. اينطوري حتما کانکت ميشه.
البته نبايد مشکلي تو ايجاد کانکشن وجود داشته باشه. درايور کارت شبکه رو دوباره نصب کن .

mahmoq
13-02-2011, 23:28
ممنون ... ولی فک کنم مشکل از تنظیمات نباشه ... مثلا عکس بالا در مورد اکانت وی پی N هستش که واس اونم این مشکل رو دارم و نمی تونم استفاده کنم ...
درابور کارت شبکه برای ویندوز 7 برای وسترو 1320 موجود هست ... اصلا اسم این درایور شبکه چیه ؟
معذرت من وارد نیستم ...
ویندوزم اورجینال نیست ...

ebicross
14-02-2011, 15:05
ببینید شبکه مشکلی نداره و مودم شما با سیستم در ارتباطه.
خطای 691 از اینه که یا User Name و Password اشتباه وارد شده و یا شارژ شما تمام شده.

شما مطمئنید که اکانت اینترنتتون مشکلی نداره و یا اینکه رمزش رو اشتباه نمیزنید؟

mahmoq
14-02-2011, 18:25
ممنون ... آره اکانتم ADSL سالم هستش ... حتی یه وی پی N هم خریدم ببینم کانکشن میشه ساخت دیدم اونم همین ارور رو میده ...

Amir Varasteh
14-02-2011, 18:31
سلام.

شاید از مرکر مخابرات یا ISP شماست که نمیتونی وصل شی.

virusman
14-02-2011, 18:37
نه شما اول مطمئن شو که تنظیمات مودمت رو چه حالتیه
ولی فکر کنم که روی حالت بریچ گذاشتی
بعد یه بار کانکشن هایی رو که ساختی پاک کن و دوباره بساز
برای منم یه بار انطوری شد که مجبور شدم دوباره ویندوز نصب کنم

saeed774
14-02-2011, 19:18
کارت شبکه شما مشکلي نداره چون اگه داشت اصلا اون کانکشن ايجاد نميشد.

ممنون ... آره اکانتم ADSL سالم هستش ... حتی یه وی پی N هم خریدم ببینم کانکشن میشه ساخت دیدم اونم همین ارور رو میده ...
تا زماني که شما با ISP يا شرکت اينترنت مربوطه ارتباطتون وصل نباشه اکانت وي پي N هم به طبع اون کار نخواهد کرد .

شما مطمئن باش يا يوزر و پسورد اشتباه وارد ميکني يا ISP مشکل داره چون بعضي وقت ها براي منم اين مشکل بوجود مياد که اونم فوري حل ميشه و مشکل از شرکت هست.

mahmoq
14-02-2011, 23:22
خیلی ممنون از راهنمایی تون ...

MZ_Love17
14-02-2011, 23:29
الان شما ای دی اس ال کانکت نمی شه یا وی P ان؟؟؟
در مورد ای دی اس ال سیستموتون همون سیستم قبلی هست؟؟
اگه سیستم رو عوض کردین ممکنه مشکل از مک ادرس باشه
در مورد وی P ان هم اگه وی پی ان اختصاصی دارین (یعنی وی پی ان خریدین)
از اونجایی که خریدین بهشون بگین که ویندوز رو عوض کردین دوباره اکانت شما رو درست کنن
من خودم وی P ان داشتم و همین مشکل برام پیش اومده بود
که وقتی اطلاع دادم درست کردن و تنوستم کانکت بشم

mahmoq
15-02-2011, 02:31
در مورد ADSL ... نه الان سیستم من ویندوز 7 ه ... قبلا ویستا بود و این مشکل رو نداشت ...
در مورد اون وی پی N هم ... آخه حتی اکانت تست هم روش کار نمی کنه !!!
اکانت اصلی هم که همین مشکل رو داره ...