PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا LCD660 را با LED5600 مقايسه كنيد-فوري

dana74
12-02-2011, 19:56
ظرف فردا و پس فردا ميخوام تي وي بخرم. مدتها بود كه روي 660 LCD ال جي فوكوس كرده بودم و از امكاناتش خوشم اومده بود. اما با توجه به جشنواره ال جي، فروشنده به من پيشنهاد كرد تا LED 5600 بهمراه يك سينماي خانگي ارزون (مدل LH738) بخرم و 200 تومن تخفيف ميدن.

سوالم اينه كه آيا مدل 5600 همه اون امكاناتي را كه مدل 660 داشته را داره يا نه؟(كيفيت تصوير، فرمت فيلمهايي كه USB اونا پخش ميكنه، تلويزيون ديجيتال،اينترنت، ...). آيا 5600 سرتره يا 660؟
لطفا دوستاني كه در اين زمينه اطلاع دارند راهنمايي بفرمايند.
ضمنا نحوه فهميدن ميزان ساعت كاركرد مدل 5600 را هم لطف بفرمائيد ممنون ميشم.

t_tanhayam
12-02-2011, 20:32
ظرف فردا و پس فردا ميخوام تي وي بخرم. مدتها بود كه روي 660 LCD ال جي فوكوس كرده بودم و از امكاناتش خوشم اومده بود. اما با توجه به جشنواره ال جي، فروشنده به من پيشنهاد كرد تا LED 5600 بهمراه يك سينماي خانگي ارزون (مدل LH738) بخرم و 200 تومن تخفيف ميدن.

سوالم اينه كه آيا مدل 5600 همه اون امكاناتي را كه مدل 660 داشته را داره يا نه؟(كيفيت تصوير، فرمت فيلمهايي كه USB اونا پخش ميكنه، تلويزيون ديجيتال،اينترنت، ...). آيا 5600 سرتره يا 660؟
لطفا دوستاني كه در اين زمينه اطلاع دارند راهنمايي بفرمايند.
ضمنا نحوه فهميدن ميزان ساعت كاركرد مدل 5600 را هم لطف بفرمائيد ممنون ميشم.

-در مورد امكانات بايد عرض كنم كاملا مشابه هم هستند ( usb و فرمت ها..)
-در مورد انتخاب بايد خودت تعيين كني چه چيزهايي برات مهم هستند ؟
-اگر برايتنس بيشتر -اسليم شدن پنل-مصرف انرژي پايين تر +قيمت بالاتر ...=> le 5600
-اگر يكنواخت بودن بك لايت -و نداشتن مشكلاتي مثل ابري شدن led ها -صداي بهتر -input lag كمتر و.. +قيمت مناسب تر => ld650

-توصيه من خوندن چند روي در مورد le5900 (مدلي مشابه مدل شما )كه كاملا مشكلات و موارد توضيح داده شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

-خوندن ترد بسيار خوبي كه در مورد ld 650 وجود داره :

-البته اين موارد زماني مهم هست كه شما ادم سخت گيري باشين در غير اين صورت تنها به سليقتون رجوع كنيد :46:

dana74
12-02-2011, 20:45
-در مورد امكانات بايد عرض كنم كاملا مشابه هم هستند ( usb و فرمت ها..)
-در مورد انتخاب بايد خودت تعيين كني چه چيزهايي برات مهم هستند ؟
-اگر برايتنس بيشتر -اسليم شدن پنل-مصرف انرژي پايين تر +قيمت بالاتر ...=> le 5600
-اگر يكنواخت بودن بك لايت -و نداشتن مشكلاتي مثل ابري شدن led ها -صداي بهتر -input lag كمتر و.. +قيمت مناسب تر => ld650

-توصيه من خوندن چند روي در مورد le5900 (مدلي مشابه مدل شما )كه كاملا مشكلات و موارد توضيح داده شده

-خوندن ترد بسيار خوبي كه در مورد ld 650 وجود داره :

-البته اين موارد زماني مهم هست كه شما ادم سخت گيري باشين در غير اين صورت تنها به سليقتون رجوع كنيد :46:

ضمن تشكر
چون با اصطلاحات فني: اسليم شدن و برايتنس و ابري شدن و... آشنا نيستم، لطفا سر جمع به من بگوئيد كه بدون در نظر گرفتن قيمت، تصوير كدوم بهتر است و در ظرف 5-6 سال آينده افت نميكنه؟
آيا اين اشكالاتي كه براي مدل 5600 گفتين براي led هاي ديگر هم صادق هست يا مختص اين مدله؟

قيمتشون هم فكر كنم كه با تخفيف 200 تومن جشنواره تقريبا يكي در مياد.

t_tanhayam
12-02-2011, 22:04
ضمن تشكر
چون با اصطلاحات فني: اسليم شدن و برايتنس و ابري شدن و... آشنا نيستم، لطفا سر جمع به من بگوئيد كه بدون در نظر گرفتن قيمت، تصوير كدوم بهتر است و در ظرف 5-6 سال آينده افت نميكنه؟
آيا اين اشكالاتي كه براي مدل 5600 گفتين براي led هاي ديگر هم صادق هست يا مختص اين مدله؟

قيمتشون هم فكر كنم كه با تخفيف 200 تومن جشنواره تقريبا يكي در مياد.

-باريك شدن و روشنايي و ديدن مناطق روشن در تصاوير سياه ..موارد پيچيده اي نيست
-والا تا سال بعد رو نميشه گارانتي كرد چه برسه به چند سال بعد (منظورم از نظر قديمي شدن و افت قيمت هست..)
-فكر ميكنم براي شما كه يوزر خونگي هستين و زياد سخت گير نيستيد (البته اگر جسارتي ميشه عذر ميخوام منظوري ندارم ) le5600 با تخفيفاتي كه ميخوره گزينه جذاب تري بايد باشه
-فقط من در مورد اجراي فرمت ها روي le5600 مطمئن نيستم اين رو خودتون جويا باشين

arash660
14-02-2011, 20:47
جناب t-tanhayam با سلام
1- میشه درباره این مورد input lag توضیح بدین
2- استدلال شما از اینکه میفرمائید c650 از ld660 بهتر چی هست لطفا توضیح بدین
ممنون از اینکه زود جواب میدین

t_tanhayam
14-02-2011, 22:39
جناب t-tanhayam با سلام
1- میشه درباره این مورد input lag توضیح بدین
2- استدلال شما از اینکه میفرمائید c650 از ld660 بهتر چی هست لطفا توضیح بدین
ممنون از اینکه زود جواب میدین

-input lag در واقع تاخيري هست كه بين دو زمان ( سيگنال ورودي و تصوير نمايش داده شده )بوجود مياد
-در مورد مقدارش هم تا جايي كه اطلاع دارم در ld650 كمتر از c650 هست
-ولي همونطور كه عرض كردم بيشتر زماني اهميت پيدا ميكنه كه توي شبكه بازي كنيد
-در مورد c650 هم يكي از بهترين پنل هاي ال سي دي هست كه در بازار موجود هست
-رويو هاي فوق العاده خوبي وجود داره :

dana74
18-02-2011, 16:41
بالاخره چند روز پيش led5600 را بهمراه يك سينماي خانگي مدل 738 گرفتم.
5600 تونست هارد را بشناسد و فيلمها را اجرا كند اما نه همه فرمتها. مثلا با فرمت avi و divxو mkv مشكلي نداشت همينطور با زيرنويس srt مشكلي نداره اما فرمت wmv و dat را نميشناسه.
سينماي 738 با زير نويس srt فارسي مشكل داره و اونا را خرچنگ قوباغه نشون ميده. توي منوهاش هم رفتم اما درست نشد! كسي ميدونه چطوري مشكل را ميشه حل كرد؟
اگه سوالي هست در خدمتم.

ali gamma
18-02-2011, 21:30
اول اینکه مبارک باشه:11:
تفاوتش با LD660 از لحاظ کیفیت تا چه حدیی؟

کنسول بازی داری؟ مث 360 یا ps3 ؟ حرکات سریع رو می تونه از پسشون بربیاد. مث بازی فوتبال.

در اخر اینکه اگه زحمتی برات نیست یه چنتا عکس با کیفیت خوشگل ازش بنداز جماعت حالشو ببرن.:31:

dana74
19-02-2011, 07:11
اول اینکه مبارک باشه:11:
تفاوتش با LD660 از لحاظ کیفیت تا چه حدیی؟

كيفيت اون خوبه. چون مدل 660 نداشته ام نميتونم مقايسه اي از لحاظ كيفيت تصوير بين اونا انجام بدم ولي مطمئنم اگه بهتر از 660 نباشه بدتر از اون نيست. دوستاني كه فروشگاه دارن ميتونن كمك كنن.

کنسول بازی داری؟ مث 360 یا ps3 ؟ حرکات سریع رو می تونه از پسشون بربیاد. مث بازی فوتبال.

راستش من اهل بازي مازي و كنسول و اين حرفا نيستم و نميدونم چيه (چون به سن و سالم نميخوره :46:). اگه منظورتون اينه كه همراه تي وي دستگاه ديگه اي هم ميدن بايد بگم كه نه.
براي فوتبال هم مشكلي نداره.