PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای فروش C5-03

hkhafan
11-02-2011, 17:50
سلام ؛ دوستان اگه یادتون باشه تو یه تاپیک ازتون تا 270000 تومن درخواست راهنمایی کردم که درنهایت ویواز رو دوستای زیادی تایید کردن
غرض از مزاحمت مجدد اینکه پریروز به مناسبت تولد برادرم یه nokia C5-03 رو بهش کادو دادن ؛
من هم تونستم با این مدل c5-03 از نزدیک کار کنم.
همه چیش کامله ، کارکرد صفحش هم خوبه ، باتری هم که تا 11 ساعت رو حتماً نگه میداره . تنها مشکلش یکی نبود فلاش واسه دوربین و یکی هم نبود دوربین دوم هستش.
متأسّفانه داداش گل بنده به هیچ وجه ازش خوشش نیومده ، خودمم که میخوام ویواز بگیرم ، حالا قرار شده اینو بفروشیم و با پولش یه ویواز براش دست و پا کنیم....شد 2تا ویواز!
می خواستم ازتون سوال کنم که الان این گوشی رو که با امروز فقط 2روزه که روشن شده ، چند ازم میخرن؟
خود شخص بنده هم ( البته اگه قبولم داشته باشید ) گوشی رو ضمانت می کنم D:
دیروز زنگ زدم نمایندگی نوکیا بهم 275 تومن ( نوش رو ) قیمت داد.
اگه شما باشید با چقدر فرق قیمت این گوشی رو ازم می خرید؟

ممنون:11:

nadoon
25-02-2011, 22:15
من بدون شک بهت میگم که خودت گوشی C5-03 رو بردار . مطمئن باش برارت یک ماه بگذره با منت حاضره باهات عوض کنه . من با ویواز کار کردم مشکلات زیادی دارد مهمترینش بعد از شارژ نگهداشتن ، جی پی اس آن است که خودم با N97 مقایسه کردم خودشو میکشه تا وصل شه و بعدشم هی قطع میشه . البته می تونه دوربین ویواز وسوست کنه ولی من باشم نوکیا رو ترجیح میدم

maziarzar
26-02-2011, 22:55
من کلا از ویواز خوشم نمیاد بهترین کار اینه که اینو خودت برداری وبرای اون سی7 بگیری

hkhafan
27-02-2011, 08:20
من کلا از ویواز خوشم نمیاد بهترین کار اینه که اینو خودت برداری وبرای اون سی7 بگیری

من بدون شک بهت میگم که خودت گوشی C5-03 رو بردار . مطمئن باش برارت یک ماه بگذره با منت حاضره باهات عوض کنه . من با ویواز کار کردم مشکلات زیادی دارد مهمترینش بعد از شارژ نگهداشتن ، جی پی اس آن است که خودم با N97 مقایسه کردم خودشو میکشه تا وصل شه و بعدشم هی قطع میشه . البته می تونه دوربین ویواز وسوست کنه ولی من باشم نوکیا رو ترجیح میدم

سلام ؛

ممنون ازتون که بالاخره این پایین مایینا رو هم دیدید :31:
خداییش هم تو این 2هفته اصلاً اذیتم نکرده ولی میدونید، یجوریه! :13:
راستی آقا مگه ویواز 13 ساعت مکالمه رو باتریش جواب نمیده؟!..
نظرتون راجع به ویواز پرو چیه؟....میارزه با اون تعویض کنم؟!

ممنون ازتون:11:

گرافيكار
27-02-2011, 13:26
كلا به نظر من كم كم بايد گوشيهايي كه با سيستم عامل سيمبين هستن رو فراموش كنيم
به فكر پشتيباني از اين گوشيها هم باشيد

گرافيكار
27-02-2011, 13:27

hkhafan
28-02-2011, 20:25

سلام ؛

حرفتون کاملاً درسته ولی اینو هم در نظر بگیرید که خیلیا سیمبیان رو به خاطر سادگیش و راحتیش ترجیح میدن.

hkhafan
28-02-2011, 20:35
ولی به هر حال اگه ویواز پرو ی مطمئن گیر بیارم باهاش معاوضه میکنم...هرچند اونم سیمبیانه!

maziarzar
28-02-2011, 21:56
بهترین کار معاوضه با سی7 هست
قدرت سیمبین رو در3^ ببینید تازه این اولشه

hkhafan
28-02-2011, 22:03
بهترین کار معاوضه با سی7 هست
قدرت سیمبین رو در3^ ببینید تازه این اولشه

داداش قبول دارم که یکی از مدلای عالی بازاره ولی میدونی چقدر باید سر بدم؟!....:41:

maziarzar
01-03-2011, 18:26
هرچی پول بدی اش می خوری
یه کاری نکنی به سرنوشت این گوشیت دچار شی از ما گفتم

Punisher_2008
03-03-2011, 15:06
با سلام..
دوست عزیز C5-03 که گوشی خیلی خوبیه... واسه چی میخوای عوض کنی؟
سیستم عامل که داره.gps wifi هم که داره . cpu که 600mhz هست واسه سیمبین که دیگه واقعا عالیه ... 128 mb رم داره. دوربینشم که 5 هست...طبق گفته دوستان کیفیت صداشم که خیلی خوبه
در ضمن جدید هم هست.... جای شما بودم نگه میداشتم چون واقعا گوشی کاملی هست و چیزی کم نداره..
و در مورد سیمبین..:
دوستان سیمبین رو دسته کم گرفتین.. من که فکر نکنم نوکیا از سیمبین بگذره .اگه توجه کنید 70 % یا بیشتر گوشی های نوکیا سیستم عامل سیمبین هستند
همینطور گوشی های جدید هم بر همین سیستم عامل امدند (3^)
هنوز که هنوزه با اینکه سیستم عامل های زیادی امدند ولی اگه نگاه کنید حتی جاوا هنوز واسش برنامه میاد و پشتیبانی میشه
همینطور سیمبین ویندوز و....

من هم با جاوا کار کردم هم سیمبین هم ویندوز و هم اندروید همه سیستم عامل ها واقعا عالی بودن و هر کدوم مزیا و معایت خودشون رو داشتن ولی هشمون در ساپورت واقعا خوب بودن ( حداقل واسه من)

maziarzar
03-03-2011, 23:03
چه فایده ای داره وقتی نمیشه سیستم عامل سیمبین رو اپدیت کرد وبه3^رسوند

hkhafan
05-03-2011, 11:35
با سلام..
دوست عزیز C5-03 که گوشی خیلی خوبیه... واسه چی میخوای عوض کنی؟
سیستم عامل که داره.gps wifi هم که داره . cpu که 600mhz هست واسه سیمبین که دیگه واقعا عالیه ... 128 mb رم داره. دوربینشم که 5 هست...طبق گفته دوستان کیفیت صداشم که خیلی خوبه
در ضمن جدید هم هست.... جای شما بودم نگه میداشتم چون واقعا گوشی کاملی هست و چیزی کم نداره..
و در مورد سیمبین..:
دوستان سیمبین رو دسته کم گرفتین.. من که فکر نکنم نوکیا از سیمبین بگذره .اگه توجه کنید 70 % یا بیشتر گوشی های نوکیا سیستم عامل سیمبین هستند
همینطور گوشی های جدید هم بر همین سیستم عامل امدند (3^)
هنوز که هنوزه با اینکه سیستم عامل های زیادی امدند ولی اگه نگاه کنید حتی جاوا هنوز واسش برنامه میاد و پشتیبانی میشه
همینطور سیمبین ویندوز و....

من هم با جاوا کار کردم هم سیمبین هم ویندوز و هم اندروید همه سیستم عامل ها واقعا عالی بودن و هر کدوم مزیا و معایت خودشون رو داشتن ولی هشمون در ساپورت واقعا خوب بودن ( حداقل واسه من)

سلام؛

پانیشر عزیز حرفتون کاملاً درسته
عوض کردن گوشی هم واسه عیب و ایراد گوشی نیست ، تاحالا هم هرچی لازم داشتم از یه گوشی ، این داشته ولی واقعاً ازش خوشم نیومده.
در مورد سیمبین هم حرفتون کاملاً درسته ، حتّی چند روز پیش اعلام شد که یه سری گوشی جدید سیمبین رو نوکیا میخواد تولید کنه.

موفّق باشید

Punisher_2008
05-03-2011, 11:53
اشتباه شد..